Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: "SIGURNA KUĆA ZA RATKA MLADIĆA" U UŽICU  (Pročitano 4059 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 10.09.2007. 21:47:30 »

http://www.danas.co.yu/20070910/hronika1.html#3

"SIGURNA KUĆA ZA RATKA MLADIĆA" U UŽICU

Užice - Na kući u užičkom naselju Sinjevac, u ulici Isidore Sekulić, postavljen je natpis "Sigurna kuća za Ratka Mladića". Na plavom plakatu, u obliku table s nazivom ulica, ispod takve poruke napisana je i Internet adresa Srpskog nacionalnog pokreta 1389 (SNP). Postavljanje ovakve table s imenom haškog begunca najverovatnije je deo akcije koju je SNP nedavno pokrenuo u nekoliko gradova Srbije. To je drugi put da se ime ovog haškog optuženika nalazi na objektima u Užicu. Prvi put to se dogodilo pre par meseci, kada je još uvek nepoznato lice na zidu parkinga u centru Užica napisalo grafit "Bulevar Ratka Mladića". Opštinska vlast tada je odmah reagovala i grafit je uklonjen.

N.K.
Sačuvana

Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #1 poslato: 10.09.2007. 21:51:08 »

Boze,kakva glupost..Ne znam staimto znaci,ali ima ih i po Beogradu koliko hoces.Jos smesnije je to sto odmah trce da ih skidaju,sve u strahu sta bi Evropa i SAD rekle na ovo...
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #2 poslato: 10.09.2007. 23:45:30 »

ma smehoteka ...

meni stvarno nisu jasni ti "rodoljubi" nek idu u sumu sa mladicem i karadzicem nek puste nas da zivimo kao sav normalan svet , a ne da nas svi drndaju zbog dva majmuna koji nemaju muda da stanu kao pravi borci pred sud , i casno se izbore sa svim optuzbama i dokazu da nisu krvi , a ne kao pizde da se kriju kojekuda dok ceo srpski narod cami zbog njih !

Sačuvana
daffy
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Dusko
Mesto: Grad
Lokacija: Dvorac
Država: Duskolonija
Horoskop: Strelac
Poruke: 1300


« Odgovor #3 poslato: 11.09.2007. 09:34:12 »

i ovo je bila poslednja poruka korisnika "jelenica_ue"

gore pomenuti korisnik je misteriozno nesta nekoliko sati posle postovanja na ovom topicu
haha : )

ontopic: zezaju se ljudi dokon  ne bi trebalo niko da im zabrani to su njihova verovanja i mogu na svojoj kuci da nacrtaju kukasti krst ili neke erotske motive ili neke ekstremnije stvari sto bi im iko branio ako se njima tako svidja njihovo imanje njihova stvar sta ima koja US ili EU da se buni protiv njih

a sto se tice karadzica i mladica slazem se ako nisu krivi ne treba im narod da ih krije nek idu na sud i dokazu da nisu krivi
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #4 poslato: 11.09.2007. 13:31:25 »

Kadija te tuzi, kadija ti sudi... Pa ti onda dokazi da nisi kriv. Nije sve tako crno i belo. Po meni sve to stoji sto je jelenica rekla, ali meni je zapad i NATO i hag, svi su mi oni grozni isto koliko i ova dvojica sto se kriju iza naroda, tako da mi nije neka satisfakcija da im oni sude. Plus ne vidim sta bi tu bilo bolje za nas. Ako nas ne cimaju zbog ovog, cimali bi nas zbog onog i to je to.
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #5 poslato: 11.09.2007. 16:40:18 »

letos kada sam bio na dan u dubrovniku, pored puta sam prolazio pored ogromnih reklamnih panoa sa natpisom "ante gotovina hrvatski heroj" i "ante gotovina, samo zapovedi" ili tako nesto, "ante gotovina kandidat za presednika" znaci sve je ovo  pored magistralnog puta... Haradinij haski optuzenik za najgore ratne zlocine, bice mu dozvoljeno da ucestvuje u predizbornoj kampanji za presednika kosova?!!!! Ne znam sta da kazem... ako neko i malo razmisli o ovome neka mi kaze o cemu se ovde radi, eto...

stvarno ne bih da postanemo taoci dvojice ljudi koji imaju na dusi to sto imaju, ali EU se prema nama ponasa od pocetaka `90-tih kao maceha a nekima je i majka i otac i brat i sestra. i ajde sve je to meni i prihvatljivo, ( svi znamo pricu o Pepeljugi smile )  ali bih voleo da znam zbog cega takav priestup prema nama?

Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
neo
ex Munjica
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Dusan Gujanicic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vuka Karadzica
Horoskop: Rak
Poruke: 220


oslobodicu vas


« Odgovor #6 poslato: 11.09.2007. 19:58:45 »

Ja jedino da mu dam da delimo sobu.Ako hoce neka pronadje na forumu. icon7
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #7 poslato: 11.09.2007. 20:14:02 »

Ma to kazem. Nek su oni krivi kolko bilo, a jesu. Akone zbog genocida ono sto su lose odradili poso za nas, ali ako vec mi ne mozemo da im sudimo, onda nek se i kriju. Sta sve mora da bude kako EU ili SAD hoce? Oni su nas napali bez odobrenja UN, skupila se bagra u neku trulu koaliciju i kad smo ih mi pozivali na odgovornost zbog toga, niko ni prstom nije mrdnuo. Neka, mozmo i mi onda da zazmurimo na njihovo prozivanje.
Sačuvana
bujon
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Zabucje
Država: Srbija
Horoskop: Škorpija
Poruke: 95


Resistance is futile


« Odgovor #8 poslato: 12.09.2007. 23:38:57 »

 Shvatite ovo kako god hocete, ali i jedan i drugi su Srbi. Ni za jednog, ni za drugog krivica nije dokazana i sve do tada oni su samo optuzenici.
 A i da jeste dokazana krivica, ponovicu, oni su Srbi i kao takvi jedino mogu da odgovaraju drugim Srbima. A to sto ih hoce Evropa ili SAD to je njihov problem.
 Hocu i ja Pamelu Anderson pa nece da mi je izruce.

Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #9 poslato: 13.09.2007. 01:35:51 »

pa to sto bi im sudili srbi i to sto bi im sudio svet su dve razlicite stvari.

Ja bi im sudio za veleizdaju srpskih interesa i za to sto su ispaljivali jedni druge i bzw ginuli (samo lepse sroceno) a za genocid bi im sudio u zavisnosti kolko ostale strane budu sudile za genocid svojim "herojima". A s druge strane svet bi im bezuslovno sudio samo za genocid.

I da dodam, oni su pored toga sto su srbi, sramota za srpski narod.
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #10 poslato: 13.09.2007. 02:08:57 »

ma ja cu cuvam ratka mladica, sta vam je ljudi... haahhahahaha  icon6 icon6

Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.945 sekundi sa 35 upita.