Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14
  Štampaj  
Current Topic Rating: *****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Alternativno lecenje na Zabucju  (Pročitano 231411 puta)
ceca207
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Kovacevic Svetlana
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 14


« Odgovor #125 poslato: 15.07.2008. 15:40:00 »

Juce je bio jako tezak dan,nagla promena vremena i pad temperature.Nisam osetila nikakve psihicke tegobe koje osecam uvek"pred vreme"a osetili su ih oni iz moje okoline.Na terapijama je fizioterapeut pomenula da cu osecati bolove kod promene vremena.Celu noc sam spavala kraj otvorenog prozora i povremeno cula da kisa pada.Jutros sam ustala kolena me jos uvek ne bole.Ne samo sto me ne bole ,Milose,ja se ovo tmurno jutro osecam divno.Rekla sam da kad gore nesto napravis,doci cu na odmor i ostajem pri tome.Jako mi prija.Pozdrav
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #126 poslato: 15.07.2008. 15:54:03 »


Nadam se da ce se i Milos oglasiti da kaze sta se ustvari gore desilo.


Milos se upravo razlikuje u tome sto on i ne pokusava da objasni sta se desava vec samo pedantno belezi kakvih su se tegoba ljudi oslobodili. Zasto i kako, on i sam kaze da ne zna. Dok bude imao takav odnos prema celoj prici ja cu ga shvatati ozbiljno.
Sačuvana

markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #127 poslato: 17.07.2008. 05:50:07 »

Cao Svetlana,Cao Pedja,
 Mozda sve ovo izgleda sasavo.Ali je jedno vazno.Da je bol u kolenima kod Svetlane nestao i da ona sada moze sasvim normalno da hoda.Pozdrav svima,ovih dana je na Zabucju velika guzva.Ko bude hteo da dodje bilo bi pozeljno da mi se najavi.Pozdrav svima.Milos
Sačuvana
rosarosa
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: D.Tucivića
Poruke: 33



« Odgovor #128 poslato: 17.07.2008. 20:23:22 »

Ima li kakve pomoći za moje sinuse na toj livadi?
Sačuvana
Kosuth
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Gaspar Janos
Mesto: Bela Crkva
Lokacija: l.oktobra 29
Država: Srbija(Vojvodina)
Horoskop: Ribe
Poruke: 4

ucim,ucim....pokusavajuci da saznam,sta ne znam...


« Odgovor #129 poslato: 19.07.2008. 13:33:29 »

ceca207,citiracu jednu davno izrecenu misao od osobe,pa ajde da tako kazemo,iz tvog"komsiluka".Dakle:"Doc' ce vrijeme te ce ljudi pobolijevat od raznijeh bolestina.Lutace svukuda po svijetu bijelome,trazeci lijeka boljki svojoj,a nece znati da je lijek svakoj boljci njiovoj svuda oko njih i unjima samima."  Ceco,sestro,dobro ti dosla nazad MAJCI PRIRODI!  Ljubav njenu,ispoljenu u njenom narucju,iskusila si sada i sama uz pomoc Milosevu na prelepom Zabucju...
Sačuvana
ceca207
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Kovacevic Svetlana
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 14


« Odgovor #130 poslato: 20.07.2008. 07:17:33 »

Za sve one koji nisu iz ovih krajeva ili nisu upuceni Kosuth misli na cuveno Kremansko prorocanstvo.Nije samo to davno receno i do danas se obistinilo,ima tu jako pametnih stvari,ljudi iz ovih krajeva su bili jako ostroumni.Moze da se nade i procita. Pozdrav svima.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #131 poslato: 27.07.2008. 15:12:10 »

mislim da sam otkrio rešenje Tarabićevog proročanstva,citiram:zavladaće čudne boleštine,leka nigde neće biti,a lek će biti svuda oko nas i u NAMA samima".otkrio sam da je negativna elektromagnetna koja je svuda oko nas uzročnik mnogih bolesti i tegoba.otkrio sam kako da ih detektujete ,kako da se njih čuvate i kako da ih neutrališaete.Ta je moć u svima nama,a ja ću vam pokazati kako da to otkrijete.ovih dana sam imao 5 slučajaeva devojaka i mladjih žena koje su imale problem sa dugogodišnjim migrenama i dubinskim bolom u oku praćeno sa zujanjem u ušima.Gde sve nisu išle i ništa. A uzrok je bio samo u MINĐUŠAMA na resicama uha! Njih sam im poskidao i bolovi su nestali!!ako neko ima sličan problem nazovi te me.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #132 poslato: 23.08.2008. 17:43:14 »

zar vise niko nema nikakvih problema u uzicu?
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #133 poslato: 24.08.2008. 15:52:51 »

Боље када нема проблема.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #134 poslato: 25.08.2008. 17:02:13 »

naravno da je bolje da niko nema,ovih dana sam u Beogradu u poseti svom ucitelju radioestezije.A to je isti onaj koji je ucio i Radovana Karadzica radioesteziji.Mina Minic. Kada slike prebacim na komp kada dodjem u Uzice postavicu ih ovde
Sačuvana
MikiMiki
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Majstorovic M
Mesto: Herisau
Lokacija: Gossauer.61
Država: CH
Poruke: 2


« Odgovor #135 poslato: 26.08.2008. 05:26:33 »

Pozdrav Milosu! Pokusavam da provalim kako ovo funkcionise da bih mogao da ispicam moju pricu sa Zabucja! slap Cheesy
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #136 poslato: 26.08.2008. 15:04:41 »

Miki odlicno si krenuo,nastavi da pises
Sačuvana
MikiMiki
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Majstorovic M
Mesto: Herisau
Lokacija: Gossauer.61
Država: CH
Poruke: 2


« Odgovor #137 poslato: 07.09.2008. 19:54:27 »

Evo konacno  nadoh vremena da srocim moje iskustvo i videnje sa Zabucja u pricu !! Moja opsta zainteresovanost za alternativne poglede na zivot me je dovela do Zabucja !!! Tragajuci za Najdanovim krugovima na nasim prostorima naisao sam pored Male Krsne i Bele Palanke na prepisku Markantnog tj.  Milosa o krugovima na njegovom imanju !!! Na osnovu prepiske na forumu i ostlaih informacija o druga dva kruga intuitivno sam se odlucio za posjetu Zabucju !! Prije toga sam se cuo sa Milosem sto je jos vise potvrdilo ispravost moje odluke !! Posto zivim u inostranstvu realizacija posjete je bila povezana sa godisnjim odmorom koji se priblizavao!! Po dolasku u Cg gdje mi inace zive starci i provedenih 5-6 dana odlucujemo da krenemo na mini turneju turisticko naucnog karaktera!! Prvo do  Mokre Gore i Drvengrada zatim Kremana/Tarabici i potom do Zabucja i Zlatibora!! Nacelno mislim da je Vizionarstvo Tarabica povezano sa pojacanim zracenjem zemljinih magnetnih polja na tim podrucjem ali i podesenosti njihovog individualnog bio polja sto je vjerovatno rezultiralo do otavaranja 6i7 cakre !! Tako da pojava krugova na Milosevom imanju nije za cuditi !! Krugovi na imanju su zaista visuelno jako uocljivi !! Ali veca car od toga za ljude koji su energetski senzibiniji je samo osjecanje te energije u poljima sto je poseba prica !! Sam domacin je jako predusretljiv i motivisan da podijeli ovaj dar prirode sa posjetiteljima kao i da  podijeli znanje i iskustvo koje u meduvremenu sakupio tijekom tih posjeta sa razliciti ljudima koji su dolazili zbog razlicitih zdravstvenih problema ali i predrasuda!! I sam sam otisao sa Zabucja obogacem novim iskustvom a i pocetnim znanjem i iskustvom u viskarenju!! Potrebnom za detektovanje pozitivnih i negativnih strujanja energija u nasem prostoru zivljenja i rada a zatim da se preduzmu koraci za zastitu od negativih zracenja!! Sve u svemu ja posjetu Zabucju smatram pozitivnim iskustvom sa Milosem ostajem dalje u kontaktu !! Pozdrav smile seljak-smile
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #138 poslato: 14.09.2008. 22:36:56 »

zar vise niko od nasih sugradjana nema nikakve probleme?
Sačuvana
Valjevka
novajlija
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Slobodanka Matic
Mesto: Hjuston
Lokacija: Teksas
Država: usa
Horoskop: Ribe
Poruke: 1



« Odgovor #139 poslato: 26.09.2008. 00:32:06 »

Zdravo Svima,

Nazalos Milose ima nas jos sa raznim  "boljkama". sad1
Mi smo se na kratko culi telefonom( hvala na informacijama).
  Vec tri godine bolujem od reumatskog artritisa, koji mi je zahvatio zglobove ruku.Sledeceg meseca bih trebalo da pocnem sa inekcijama Embrola, koji koliko da pomaze, moze jos vise da osteti.Otprilike kao da igras "ruski rulet"!
Zainteresovanos za ovakav nacin lecenja je potekla iz razloga da sam u Septembarskom Medicinskom zurnalu procitala da po najnovijim  ispitivanjima, osobama koje boluju od ove boleti jako pomaze magnetna rezonansa.Cak je u planu izgradnja " malih"  MRI masina koje bih pomogle osobama  ciji su ekstrimiteti zahvaceni ovom bolescu.
Zainteresovana sa da cujem vise od osoba koje pate od reumatskog artritisa , kao i nacinu lecenja.
Pozdrav!  
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #140 poslato: 06.10.2008. 22:23:05 »

Zdravo Slobodanka,secam te se.Duboko sam ubedjen da resenje za tvoj problem imam takodje na na ovom mom enigmaticnom brdu zvanom ZAbucje.Mada ono spada u planine jer je preko 650 metara nadmorske visine.Nadam se da znas glavnu razliku izmedju dve suprostavljene medicine.Zapadne i istocne.Zapadna medicina priznaje,poznaje i leci iskljucivo fizicko telo,i to na nama poznate nacine.Naravno,da se razumemo,ja cenim i postujem dostignuca i metode zapadne medicine.DA neko ne pomisli kako nipodastavam umece i rezultate zvanicne medicine.
I sa druge strane Istocnu medicinu,koja je jako stara i ona svoje lecenje bazira na poznavanju Astralnog,tj.energetskog tela ljudskog bica.Zvanicna,zapadna medicina u dosta slucajeva leci posledicu bolesti smatrajuci je ujedno i uzrocnikom. A Istocna medicina leci coveka,tragajuci za uzrocnikom bolesti,a posledica nestaje sama po sebi.
Ja u svojoj bogatoj praksi,baveci se energetskom medicinom,polazeci od svima nama poznate teorije da je sve u univerzumu energija,pa i sam covek.I da velika vecina bolesti i zdravstvenih problema,nastaju usled nastanka energetskog disbalansa unutar samom energetskog tela coveka.Kao sto u ljudskom fizickom telu postoji svima nama poznati fizicki vidljiva vensko-arterijska mreza koja ima svoju vaznu ulogu u procesu metabolizma,tako postoji jos jedna viseslojna astralna energetska mreza.Energetski merigijani (12 parnih meridijana) i dva neparna merdijana (upravljacki i centralni ) zajedno sa neobicnim tokovima i trostrukim grejacem cine Energetsku mrezu ljudskog organizma.Tom energetskom mrezom,teku,poznatim tokovima i unapred odredjenim smerovima energije koje nas organizam preko sedam glavnih CHAKRI,(energetskih vrtloga) prima iz univerzuma. Ako bilo koja od tih sedam chakri ne propusta energiju kako treba u organizam,ili sedma krunska chakra ne otvara dovoljno dugo da ispusti "visak",ako energija kroz meridijane ne tece u dobrom smeru nastaje neki od 485 registrovanih zdravstvenih problema.( cini mi se da ih toliko ima).Taj nama nevidljivi energetski problem,ali veoma,veoma vazan,u toj nama nevidljivoj,astralnoj,energetskoj mrezi,nama nase telo manifestuje kroz nase vidljivo fizicko telo.
I tu sada nastaju, sa pocetka price,dva suprostavljena nacina lecenja.Zapadna medicina leci problem fizickog tela.A Istocna resava problem gde je i nastao,u energetskom telu.
Evo pokusao sam ti u nekoliko recenica objasniti nesto za sta bi mi u sustini trebalo bar desetak puta vise prostora,a za to sada nemam vremena.
Sustina mog nacina shvatanja zdravstvenih problema i njihovog lecenja jeste da uspostavljanjem energetskih tokova u balans navodim organizam da sam u veoma kratkom roku izvrsi samoiscelenje.I u tome imam veoma veliki uspeh.
Sto se tice tvog problema on je specifican,ali po meni nije neizleciv.Tvoj problem lezi u reprogramiranju "Trostrukog grejaca",vaznog energetskog toka koji nadzire ceo energetski sistem i fizicko telo,odlucuje da li je nase fizicko telo "napadnuto",procenjuje "neprijatelja" i odreduje strategiju"napada". U slucaju tvog problema,reumatskog astritisa,tvoj "trostruki grejac',je napravio gresku,i napada tvoje fizicko telo,tvoje prste.Cim njega reprogramiramo,a za tom nam treba petnaestak dana,tvoja bolest se povlaci i nestaje. O trostrukom grejacu i o mojim uspesima i novim zdravstvenim problemima na kojima sam imao uspeha pisacu za par dana.A radi se o bolovima u bubrezima,i bolovima u predelu kicmenog stuba i bolovima u predelu vrata i krsima. Te probleme resavam veoma uspesno.Dodjes ukocen a kuci otrcis niz livadu.I kao sto kaze moj slogan:Izgleda sasavo ali mene ledja vise ne bole.
Svima pozdrav i pitajte tu sam da vam odgovorim.
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #141 poslato: 20.10.2008. 18:16:54 »

Pedja,sta bi sa tvojim prijateljom sto ima probleme sa kamenom u bubrezima.Da li je resio problem? Neka mi se javi da probamo.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #142 poslato: 20.10.2008. 19:07:41 »

Bio je on vec.
Sačuvana

rosarosa
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: D.Tucivića
Poruke: 33



« Odgovor #143 poslato: 20.10.2008. 20:51:21 »

Pa ja sam pitala ali nisam dobila odgovor. Da li ima kakve nade za moje bolesne sinuse?
Sačuvana
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #144 poslato: 21.10.2008. 14:04:18 »

Sta mislite o jednog biciklistickoj voznji do livade?
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #145 poslato: 31.10.2008. 03:19:25 »

\za sinuse za sada nemam nikakvo resenje,zao mi je
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #146 poslato: 31.10.2008. 14:53:05 »

Pa ja sam pitala ali nisam dobila odgovor. Da li ima kakve nade za moje bolesne sinuse?

Kada sam ti sinoc odgovorio da nemam resenje,stvarno ga nisam imao.Ali mi to nije dalo mira pa sam za tebe malo istrazivao i dosao sam do veoma zanimljivih i korisnih informacija,Ali pre nego sto te posavetujem da i ti tako uradis moram da isprobam na sebi.I ja imam problem sa zapusenim sinusnim supljinama.Pa nocu kada spavam ne mogu da disem na nos,tako da mi se grlo osusi od disanja na usta.Sinusne glavobolje nemam,valjda je to posledica od boravka na Zabucju. Krug broj 5 leci ucestale glavobolje i migrene. A ti u medjuvremenu napisi ovde kakve ti imas probleme sa sinusima,i sta si pokusavala sve da pomognes sebi.Imas li problem sa sinusnim glavoboljama? Pozdrav,Misko
Sačuvana
rosarosa
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: D.Tucivića
Poruke: 33



« Odgovor #147 poslato: 01.11.2008. 05:08:39 »

Pa ovako... Od hronicne upale sinusa bolujem zadnjih 10 godina. Kada legnem nos mi se u potpunosti zapusi tako da vec godinama koristim olynth sprej za nos sto naravno i nije preprucljivo pogotovo ne u meri u kojoj ga ja koristim. Glavobolje nemam cesto.Bila sam i na alergo testu gde su mi rekli da iz sobe izbacim sve kauce, duseke, jastuke, jorgane, tepihe i sve sto bi moglo da bude zgodna podloga za grinje....to naravno nisam uradila jer mi onda u sobi ne bi ostalo ama bas nista... kod lekara su mi rekli da nemam devijaciju nosa koja bi takodje mogla biti uzrok teskom disanju i zapusenom nosu... i eto tako ja vec godinama unistavam svoju sluzokozu (koju verovatno vise nemam jer mi svako jutro ide krv na nos) sa kapima.A od narodnih lekova nema sta nisam probala i parenje nad raznim cajevima i odlasci kod raznoraznih ljudi sto "probijaju" sinuse, i med sam pravila u grudvice i gurala u nos (to je ubedljivo nesto najgore sto sam u zivotu probala) i neke ruske kreme i masti na bazi mentola od kojih sam samo plakala.....i nista!
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #148 poslato: 02.11.2008. 02:42:38 »

kapi i sprej za nos se ne smeju koristiti vise od 7 dana,bas zbog sluzokoze.Jesli li bila na snimanju sinusa,imas tri vrste sinusnih supljina,ceone,bocne i sa leve i desne strane nosa. Da li si isla kod baba Cebe i da li si probala ciscenje sinusa sa slanom vodom? I reci mi jos nesto,kada malo podignes vrh nosa na gore,da li odjednom bolje dises?
Sačuvana
tacktick
provereni korisnici
novajlija
*
Mesto: uzice
Država: srbija
Poruke: 1


« Odgovor #149 poslato: 13.01.2009. 06:45:55 »

Cao MARKANTAN! u aprilu cu verovatno raditi jedan dokumentarni film o prirodnim i natprirodnim pojavama. sta ti se desava sa krugovima, jel jos uvek operiraju?smile
ne znam zasto ne mogu da ti posaljem email direktno? mozda nesto nije u redu sa forumom ili ne znam kako to da uradim jer sam nov ovde..
pozdrav
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 5.313 sekundi sa 34 upita.