Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2 3 ... 14
  Štampaj  
Current Topic Rating: *****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Alternativno lecenje na Zabucju  (Pročitano 229620 puta)
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« poslato: 01.12.2006. 19:22:16 »

 Ima li neko u nasem kraju problema sa stvaranjem,tj.nagomilavanjem vode u laktu ili kolenu? Kako sam ja izlecio taj problem sam sebi. seljak-smile
« Poslednja izmena: 24.06.2007. 00:07:54 Pedja » Sačuvana

Ливада која лечи срцем
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #1 poslato: 04.06.2007. 18:25:48 »

Nije me bilo duze vremena na ovom sajtu,evo me opet.E dragi moji Uzicani.imam odlicne vesti ili bolje receno odlicnih rezultata u lecenju ,pazite na izraz IZLECENJE.sledecih obolenja:
-GORUSICA,za samo dva dana oslobodicete se te velike neprijatnosti,nepovratno.Nece vam vise biti potrebni ni kompensan,ni gelusal ni soda bikarbona.
-VODA IZ KOLENA,LAKTA,....za dva dana nestaje nesto sto vam je stvaralo problem mesecima,godinama
-UCESTALE GLAVOBOLJE,glavobolje nesnosne,ucestale i dugotrajne,nestaju vec sutradan,i zaboravicete na njih.
-BOLNE MENSTRUACIJE- za sve dame koje tokom ciklusa spas traze u lekovima,inekcijama.............pronasao sam resenje,
-DEPRESIJA
za sada na ovim tegobama imam neverovatne rezultate,100 % uspesno.i naravno za Uzicane BESPLATNO
za sve informacije mozete mi se obratiti na telefon
                063.30.80.60
a mozete me i pitati i licno ovde.Voleo bih da svi oni koji mi se jave,ostave posle ovde i svoje utiske,pohvale i naravno kritike ako ih bude bilo.
                       
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #2 poslato: 04.06.2007. 18:41:06 »

Ne bi bilo lose znati lek za glavobolju, a da nije upsarin, eferalgan ili nesto slicno smile
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #3 poslato: 04.06.2007. 21:47:00 »


Ne bi bilo lose znati lek za glavobolju, a da nije upsarin, eferalgan ili nesto slicno smile


Ili amputacija Wink
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #4 poslato: 04.06.2007. 23:54:40 »

haha,amputacija za sada ispada kao opcija.U pitanju je nesto za sada neverovatno,cudesni i epohalo.Potpuni prirodan nacin izlecenja.Koristim prirodan izvor pozitivne bioenergije koji sam pronasao na mom imanju na Zabucju.U pitanju je energija koja izvire iz samog centralnog dela zemaljskog globa.Boravkom na bioenergetskom krugu u vremenskom intervalu od pola sata dva dana uzastopno.Dolazi do energetskog balansa SESTE CHAKRE,koja je i bila uzrok oboljena usled njene blokade.Protok energije nije bio fleksibilan,te je dolazilo do ucestalih i dugotrajnih migrena. Ceo postupak izlecenja je sam po sebi IRACIONALAN,sto ce reci ljudskim culima nedostupan i nedefinisan.ALi na prvi pogled izgleda sasavo,ali kao sto kaze oana reklama."izgleda sasavo,ali mene ledja vise ne bole:...
Pa,slobodno se javite,druze Pedja,i ti klackalice.....bicu u UZicu posle 08.juna.ako imate probleme sa glavoboljama,vise ih necete imati, a ja castim picem.
            pozdrav MIsko
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #5 poslato: 05.06.2007. 05:29:11 »

Jel' ti to ovo ozbiljno?Huh??
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #6 poslato: 05.06.2007. 05:44:12 »

wtf? je li ti baba ceba dodje nesto  icon6
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #7 poslato: 05.06.2007. 06:57:48 »

DA Starla,ja ovo pricam najozbiljnije.Verujem da vam izgleda veoma sasavo,ali JA sam tu,stvaran i racionalan,uvek dostupan.Izgleda da cu u Uzicu biti ranije nego sto sm planirao.Dolazim najverovatnije sutra popodne.Slobodno mi se javite,neustrucavajte se,imate gore moj mob.U Uzicu imam desetak slucajeva izlecenja.Glupo je da vam navodim imena,diskreciono pravo,alu su veoma ozbiljni.Na poziv njihov poziv dolazim nekoliko dana ranije,potreban sam njihovim prijateljima.Glas se polako siri.
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #8 poslato: 05.06.2007. 07:10:57 »

cena tretmana?
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #9 poslato: 05.06.2007. 14:32:39 »

Pa rekao je covek da je besplatno smile

Taman mozemo da se dogovorimo pa da na Zabucju napravimo jedan od nasih rostilja, a usput ko hoce da se leci, moze smile
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #10 poslato: 05.06.2007. 15:33:13 »

Da,Jelenice,lecenje je besplatno,a izvolite slobodno,imate gore broj telefona,javite se.JA sam u Uzicu od danas,05-11. 06.
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #11 poslato: 06.06.2007. 17:45:32 »

Pa ajte ako neko vec ima probleme koje covek leci, idite na tretman pa nam javite da znamo i mi zdravi za ubuduce, ako malo kljoknemo...
Sačuvana
GradjaniN
(pas koji ne ide u raj)
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 336




« Odgovor #12 poslato: 09.06.2007. 09:45:43 »

(at markantan) A kako si ti taj izvor pronashao uopshte ?
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #13 poslato: 12.06.2007. 06:15:29 »

pa kako sada da ti odgovorim kako sam ih pronasao! Kako da to bjasnim u tri-cetiri recenice,a da ne ispadene kako se hvalim,da sam prepotentan.Ali jednostavno,imam jako mnogo znanja iz mnogih oblasti,imanje na kome se nalaze je moje,8.5ha,a povezao sam neka znanja,izlecio SEBI,vodu iz lakta,tri dana pred operaciju!!!! a usput i gorusicu koju sam imao  15 GODINA!!!!
Znam da je jako tesko poverovati u sve ovo.Ali ako dobro pogledate moj profil,za razliku od ostalih,pred moga nika sto ji moje ime i prezime,koje nije lazno.A imate i moj broj mob.koji je moj neprekidno 10 godina.Znam da su to mali znakovi OZBILJNOSTI SVEGA OVO STO PRICAM. Ali posetioci ovog foruma ste medju prvim koji citajau ovo.Uskoro kada zavrsim alternativni centar,prica ce ici sasvim drugim tokom.
  Ali hajde da uprostimo stvar,ostavimo prepucavanja.Ove tegobe,necemo ih nazivati bolestima su zaista velika smetnja mnogim nasim sugradjanima.HAjde svi koji citate ovo,javite mi se,imate broj ,ali evo opet
                               
                    063.30.80.60

             Dolazim u Uzice opet za nekoliko dana.Svi koji se jave,dobijaju besplatne tretmane.A posle ih pitajte za rezultate.Posle samo 2 dana.NA ovom isto mestu me HVALITE ili PLJUJTE,PSUJTE....izbor je VAS.
             
                                  Pozdrav svima posetiocima foruma
                                           
                                       PROVERITE ME! seljak-smile
 icon_heart
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
GradjaniN
(pas koji ne ide u raj)
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 336




« Odgovor #14 poslato: 16.06.2007. 16:11:00 »

(at markantan) Razlog zbog koga sam te pitao je prost - Zanima me ima li josh takvih mesta ovde u gradu i/ili okolini, i ,mozhesh li da pronadjesh mesta koja su 'ajde da kazhem "losha". Za shiru zajednicu bi bilo korisno da ima nekakvu mapu ovih "dobrih" odn. "loshih" mesta ili neki nachin da ih detektuje.

Ako hocesh da odgovorish na prethodno pitanje lepo napishi ako ti to jednostavno osecash onako iznutra, a ako koristish neki metod npr. visak, rashlje ili shta vec onda ga imenuj i/ili objasni. Poshto si istinit nemash shta da krijesh.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #15 poslato: 16.06.2007. 18:26:52 »

Pa GradjaniNe,rekao sam ti,mozda samo nisam bio jasan ili nisam jasno objasnio.JA nisam ni rasljar,ni radioestezista.Niti sam bioenergeticar.Ne znam da li si cuo za Najdanove krugove kod Male Krsne.(ukucaj na bilo kom pretrazivacu najdanovi krugovi)i videces rezultat.Neke moje komsije iz Beograda su isli tamo,isao sam i ja da vidim prosle godine iz radoznalosti.A onda sam citao na raznoraznim sajtovima o bioenergiji,astralnom telu ljudskog bica i dosao do veoma zanimljivih saznanja.A onda prosle godine u junu mesecu koseci travu po mom imanju zapazio jasno vidljive te "krugove" Za razliku od Najdanovih u maloj krsni koji su iscrtani na asfaltu,moji su prirodni jer ih je formirala jaca,visocija i gusca trava,tj.sama priroda.Posto sam imao zakazanu operaciju lakta na VMA (nagomilavanja vode u laktu),ja sam umoran od kosenja legao na taj jedan krug od 7.5 metara,pola sata u cetvrtak,pola sata u petak.U subotu kada sam se probudio vode u laktu nije bilo,otok je nestao,crvenilo je nestalo!!!!!! I ja sam bio u neverici.Naravno na operaciji nisam isao,jer nisam imao sta da operisem.Moja doktorica je bila zbunjena!!! A onda sam posle par meseci saznao da je nestala i GORUSICA koju sam imao 15-20 godina.Sada mogu da jedem sve sto nisam smeo,zaprzena jela,riblju corbu,burek sa mesom i sa puno luka,crno vino......A onda sam eksperimentisao......Od ovih gore nabrajanih tegoba imam po petnaestak izlecenja.Izgleda neverovatno-ali je ISTINITO.Dolazim u Uzice u utorak.Svako ko je zainteresovan da dodje,pogleda krugove,ako imas nekog koga muce te tegobe,povedi,sve je BESPLATNO.
 Eh,da li sam sada bio jasniji.NAravno dovodio sam ja gore razne strucnjake,alternativce,radioesteziste,rasljare,lekare,primarijuse,inzinjere strucnjake za elektromagnetna zracenja,strucnjake za mikroklimatska merenja,dekana sa rudarsko-geoloskog fakulteta.I svi su ZAPANJENI. i svi kazu tu nesto ima.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #16 poslato: 16.06.2007. 18:34:15 »

Milose, uredjuj ti tu neki veliki parking i prostor za smestaj ljudi, jer kada ti se to razglasi, eto gungule.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #17 poslato: 16.06.2007. 19:11:41 »

Da,Pedja,u pravu si.Trenutno sam okupiran razmisljanjima o uredjenu prostora i pravljenju gore na Zabucju centara za spiritualne terapije.Tako se zove lecenje bioenergijom.U planu mi je da svakom posetiocu uradim besplatno detoksikaciju organizma akva-detoks metodom.Zatim kupujem jedan koreanski aparat sa masazu kicmenog stuba.To je sada ptavi hit u BEogradu.500 ljudi svaki dan stoji u redu ispred "staklenca" na Trgu republike. Pitate se pa gde je sada tu moja zarada ako sve radim besplatno.Na 4.5ha pravim travnjake za hodanje po rosi,naravno bosi,etno restorancic sa dobrom i jefitinom jagnjetinom ,prasetinom,jaretinom....Inace ceo centar ce se prostirati na 8.5 hektara,sa restoranom na Visu,100 metara desno od releja.Sa koga se Uzice vidi kao na dlanu.
Jedno je samo vazno uzivanje i izlecenje.
A pare,haha,pa para ionako niko nema...



« Poslednja izmena: 16.06.2007. 22:13:01 Pedja » Sačuvana
Svesna
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Vesna Hlubek
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska
Država: Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 286



« Odgovor #18 poslato: 17.06.2007. 00:40:26 »

Sve ja ovo citam i nemam pojma da li da verujem ili ne . Volela bi da licno vidim te krugove . Na slici mi deluje kao da je nesto kopano u krug . Ma ne mogu da sama sa sobom rascistim da li verujem u te stvari [ pojave ] ili ne . Ima li ko da pomogne ? Meni su ljudi koji se "bave " tim stvarima rekli da imam jaku bioenergiju ali ja sam i dalje zbunjena !?  Sad
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #19 poslato: 17.06.2007. 03:09:37 »

sad vidim da stanujes u Vidovdanskoj.Ja u toj ulici imam stan.Mislim da sam u Uzicu najverovatnije u utorak.Pa bice mi drago da krenes samnom da se licno svojim ocima uveris .Krugovi nisu nastali kopanjem,napravila ih je priroda sama.Ponesi aparat ili kamericu da mozes i da snimis.Bices ujedno i odusevljena i zacudjena.A i povedi slobodno nekoga ko ima gore nabrojane tegobe da se ujedno uveris i u isceliteljsku moc bio-krugova.Ne znam gde u Uzicu ima internet kafe.Posto u stanu i na Zabucju nemam internet.NAravno uvescu ga uskoro.
A evo cisto malo za tvoju edukaciju.poseti sledeci sajt:

http://www.zracenja.akcije.biz/cakre.htm

bice ti malo jasnije,hahaha mozda pocnes i da verujes.A ako imas bioenergiju mozda te uzmem i da radis gore na centru.
A na ovom najmanjem krugu jasno se vidi kako energija koja izlazi iz zemlje kovitla u smeru kretanja kazaljki na satu.Bioenergija koja "izvire" iz zemlje nije pravolinijski orijentisana nego kovitla kao tihi tornado.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #20 poslato: 17.06.2007. 03:13:37 »

Jelenice,urednice,a sta ti kazes na sve ovo?
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #21 poslato: 17.06.2007. 03:30:10 »

Ajmo sutra da vidimo to smile
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #22 poslato: 17.06.2007. 04:04:34 »


Posto u stanu i na Zabucju nemam internet.NAravno uvescu ga uskoro.


Ako vidis grad onda mozes da se nakacis na nasu mrezu (http://wireless.uzice.net).
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #23 poslato: 17.06.2007. 04:49:14 »

Ja nemam ništa protiv da odemo do zabučja i pokušamo ...
ako uspe da mi sredi želidac ... ima da slavim !
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #24 poslato: 17.06.2007. 06:27:13 »

(DJ_Uro_UE) ne mozemo sutra,nisi citao pazljivo dolazim u Uzice u utorak.Sada sam u Beogradu,tu i zivim,a rodom sam iz Uzica.Ostavi mi broj nazvacu te kada budem bio u Uzicu.Povescu vas sve koji budu zainteresovani.Nadam se da ce dan biti suncan,pa da napravimo jedan i grupni izlet.
Ko se jos javlja za,neka digne ruku?
Jelenice,racunaj da vise nemas problema sa zeludcem.Ako je u pitanju gorusica.Jedan moj "skolski" tu iz Uzica,mozda ga znate,nadimak mi je Prco.Godinama nije mogao da pije kafu.Cim je popije povrati odmah.Posle dva tretmana,sad pije kafu da nadoknadi sve sto nije pio.
Pedja,vidim grad kao na dlanu ali sa stena,to ti je kada gledas iz grada u pravcu repetitora 100 metara desno.A do stena od kuce ima 300 metara vazdusne linije.Sta mi sacetujes za internet vezu vezu,gore nemam telefonsku liniju.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 14
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.031 sekundi sa 35 upita.