Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 14
  Štampaj  
Current Topic Rating: *****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Alternativno lecenje na Zabucju  (Pročitano 230123 puta)
Svesna
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Vesna Hlubek
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska
Država: Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 286



« Odgovor #25 poslato: 17.06.2007. 06:48:55 »

Ja digla ruku ! Cucemo se u ponedeljak da se dogovorimo . Jako me interesuje da to vidim a jos ako lakat prestane da me boli ima da te slavim .  Grin
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #26 poslato: 17.06.2007. 06:56:27 »

Pedja,bio sam na sajtu,video sam kako sirite mrezu.Posto imam veliki plac,8.5ha.sve su mi komsije daleko,tako da kablovsko povezivanje otpada.Ali kada dodjem u Uzice,javicu ti se pa cemo verujem naci resenje.Ja sam odmah iznad Surduka 200 metara vazdusnom linijom.
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #27 poslato: 17.06.2007. 06:58:41 »

ok,Vesna,reci mi samo koji je uzrok bola u laktu?
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #28 poslato: 17.06.2007. 08:18:29 »

Ja mogu npr samo popodne. Valjalo bi da se mi forumashi organizujemo i da odredimo jedan dan sledece sedmice.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #29 poslato: 17.06.2007. 10:05:07 »

Ja cu biti u Uzicu cele sledece nedelje.Poziv vazi za sve forumase.Pozovi koga hoces slobodno,a posto moram kositi travu ispocetka posle ovih kisa svaka pomoc mi je dobro dosla,hahaa
Sačuvana
Svesna
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Vesna Hlubek
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska
Država: Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 286



« Odgovor #30 poslato: 18.06.2007. 06:46:00 »

Milose cujemo se sutra u toku dana . Mozda ne bi bilo lose da mi kazes kad bi ti odgovaralo da te zovnem .
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #31 poslato: 18.06.2007. 07:22:45 »

mozes Vesna,kad god tebi odgovara od 10 -24
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #32 poslato: 18.06.2007. 07:26:43 »

Jedno pitanje za sve forumase:
Da li neko zna nekog Gastroentereologa u Uzicu ili u Uzickoj bolnici? Jer zeleo bih i njega ukljuciti u projekat
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #33 poslato: 24.06.2007. 01:20:16 »

Danas smo Jelenica, Mirosla vi ja otisli sa Markantnim na Zabucje da vidimo krugove i videli smo mnogo toga jos. Krugovi su zaista tu, da li lece ili su samo zanimljiva pojava u travi, vreme ce pokazati. Za svaki slucaj, isprobali smo ih. Neko je oseti "nesto" a neko i nije. Tu je i bunar, prilicno dubok, sa hladnom i pitkom vodom.

Medjutim ono sto nas jeodusevilo je prelep kraj. Imanej se nalazi na zapadnom grebenu Zabucja, na visoravni prosaranoj sumom, livadama i vrtacama. Zbog nadmorske visine, vazuh je sveziji sto nam je narocito prijalo. Na imanju je lepa starinska kuca iz 1928. godine, dobro ocuvana i lepo sredjena. Pored kuce, veliki hrast star 300 godina. Ako ste ihada culi da hrast pravi najbolji hlad ovde mozete da se uverite. Boravak pod njim na danasnjoj zezi bilo je pravo osvezenje.

Pored nas, Markantni je imao jos nekoliko gostiju i sve vreme se trudio da nam ne bude dosadno. Em nas je nalivao lekovitom vodom iz bunara, em nam pricao razne pretpsotavke u vezi vode, krugova i okolisa, ali je imao i zanimljivih pricica vezanih za taj kraj.

No, iznenadenjima nije bolo kraja. Mene je narocito interesovao vidikovac sa koga se lepo vidi grad, pa smo krenuli na tu stranu. Usput, Markantni nas je poveo da vidimo rumski bunar i banju. Rimski bunar mi je vise licio na zatrpanu jamu, ali su ostali tu videli ostatke rukom gradjenog zida. Mada sve je prilcino zatrpano tako da se mnogo i ne moze videti. No ono sto je bilo zanimljivo to je banja, u stvari livada smestna u vrtaci u kojoj je trava primento bujnija i sto je najcudnije, stalno orosena. Po pricama, tu je nekada bilo rimsko kupaliste, izvor tople vode, koji je vremenom zatrpan i zarastao. Orosavanje trave se objasnjava isparavanjem tople vode ispod zemlje. Takodje je zanimljiv da po obodu ove livade raste bilej karakteristicno za vlazno i barno zemljiste. Sta se tacno nalazi ispod, tek treba da bude ispitano.

I najzad, stiglo smo i do vidikovca. To je meni bilo posebno zanimljivo zbog fotografisanja Uzica iz novog ugla. Zaista, ovaj ugao daje zaista lep novi pogled na Uzice a posebno stari grad. Inace je to mesto odakle moze istovremeno da se na snimak uhvati i Uzice i Turica. Naravno, fotoaparat je bio spreman.

On osto mogu da zakljucim, ovo mesto zaista ima potencijal. Ja sam se uvek cudio kaok to da Zabicje, kao greben koji bas dominira uzickom kotlinom nikad aniej iskoriscen u turisticke svrhe. Samo retki dolaze na vidikovac kod releja a it zato so sticajem okolnosti dotle vodi put pa je relativno lako prici. Inace je cal ovapovrs kao stvorena za turiste. S jedne strane je pitoma visoravan, s druge, ostra ivica grebena sa koje puca vidik, a evo sad vidimo da ima i jos zanimljivosti: stari hrast, lekoviti bunar, krugovi, banja...

Milsim da uz nesto ulaganja, pre svega da se Zabuje ucini pristupacnije za posetioce, a onda i da se ponude neki sadraji kao sto je uredjen vidikovac i prostor za dnevne ili vikend izlete, ovo moze da bude pun pogodak u prosirenju turisticke ponude grada.

Evo i nekoliko fotografija:





Sačuvana

Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #34 poslato: 24.06.2007. 01:42:59 »

Markantni, ne moras ti tamo nesto mnogo da ulazes za pocetak. Samo uredi dobar prilaz na vidikovac, a tamo rascisti potreban prostor i napravi ga pogodnim za izletnike.

Uredis lepo sam vidikovac da ne smeta rastinje i da se ima gde sesti i uzivati, raskrcis sumu, napravis prostor da mogu ljudi da dodju na izlet i naprave rostilj, eventualno postavis drvene stolove i klupice.

Namestis neku brvnaru u kojoj ces da prodajes hladno pivo i sokove i eventualno peces rostilj za one koji sve hoce na gotovo i resio si problem za pocetak. kada se skupi jos para, onda se siris.
Sačuvana
GradjaniN
(pas koji ne ide u raj)
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 336




« Odgovor #35 poslato: 24.06.2007. 02:43:30 »

Citat: Milsim da uz nesto ulaganja, pre svega da se Zabuje ucini pristupacnije za posetioce, a onda i da se ponude neki sadraji kao sto je uredjen vidikovac i prostor za dnevne ili vikend izlete, ovo moze da bude pun pogodak u prosirenju turisticke ponude grada.

Ja se bash ne slazhem sa ovom idejom, gomila turista znachi i gomilu zagadjenja i smeca, a onda zbogom lechenje.
Evo Pedja vec predlazhe sechu drveca zarad parkinga.

Pozdravljam ideju shto Markantni hoce da lechi ljude, ali mislim da turizam i lechenje ne treba da se sprovode na istom mestu.

Citat: Namestis neku brvnaru u kojoj ces da prodajes hladno pivo i sokove i eventualno peces rostilj za one koji sve hoce na gotovo i resio si problem za pocetak. kada se skupi jos para, onda se siris.

Masni roshtilji i alkohol nisu bash najprikladniji prateci objekti za lechilishte. Bolje bi bilo da proba sa kokicama, leshnicima, semenkama i sl, kao i sa prirodnim negaziranim sokovima i vodom iz tog bunara.

Poshtovani Markantni, sklanjaj to shto imash od kapitalista ko shto se djavo sklanja od krsta, gde oni dodju tu nema ni L od lechenja (ako je lechenje to shto hocesh da radish).

E sad da se vratimo na krugove interesuje me imash li da nam objavish neke konkretne nauchne nalaze o datoj pojavi od tih struchnjaka koji su dolazili, a bio bi korisan i spisak tegoba kod kojih krugovi pomazhu, kao i ima li poremecaja pravca i smera magnetne igle kada se npr. kompas unese u krugove.
Sačuvana

visina: u manjku
tezhina: u vishku
hrabrost: vojnichka
inteligencija: samo u elementarnim tragovima
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #36 poslato: 24.06.2007. 04:50:34 »

Nisi bio gore. Mesto gde je vidikovac i dobro mesto za izletiste nije tamo gde je lekovita voda i oni krugovi. Rastojanje je jedno 300m kroz sumu...

Sto se djubreta tice, pa samim tim sto ce biti uredjeno izletiste to znaci da ce biti regulisano smece.

A sto se krcenja tice, veruj da ono gore nije ni za sta drugo nego da se raskrci.

Ja danas zaboravih da ponesem kompas da proverim da li deluju krugovi na njega...
Sačuvana
GradjaniN
(pas koji ne ide u raj)
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 336




« Odgovor #37 poslato: 24.06.2007. 05:29:48 »

(at Pedja) Celo Zabuchje je je kao prirodna celina povezano. Ne mozhesh negde da petljash, pa da se to ne odrazi na celinu, bez uvrede. 300 m i nije neko veliko rastojanje, naprotiv. Ako je to shto je tebi za krchenje toliko gusto onda tim pre ne treba da se dira. Treba pustiti drvece da zhivi onako kako se prirodno razvilo, a ne kako nekim ljudskim estetama odgovara. ne mora ljudska noga bash svuda da krochi. Osim toga to drvece koje ogradjuje taj deo istovremeno i prochishcava taj isti vazduh koji ti se toliko dopao. Ako sam dobro razumeo tachna priroda pojave josh nije poznata, pa nije mudro odmah preci na menjanje prirodne zajednice u okolini pojave.

Citat: Sto se djubreta tice, pa samim tim sto ce biti uredjeno izletiste to znaci da ce biti regulisano smece.

Jedini nachin da ti ovo uspe je da goresh imash neke momke u plavom koji ce revnosno da kazhnjavaju i/ili pendreche i za najmanji pikavac plus chistachi i to dovoljno njih da nadziru svakog gosta ponaosob.

Inache ja sam pristalica pre prirodnog nego organizovanog turizma. Znachi lepo neka Markantni to uredi onako skromno u prirodnom stilu sa nekim drvenim klupama, pletenim stolicama i sl. Bez tog kapitalistichkog glamura, plastike, masno farbanog metala, reklama i sl. Ljudi treba da dodju tu da se odmore i oporave a ne da im brendovi trpaju svoju sugestiju preko reklama.

Nego, dajte prvo da pomognemo choveku da utvrdi tachno sa chim ima posla, shta mozhe da se lechi a shta ne, ima li propratnih i nezheljenih efekata, mogucnosti doziranja i sl, pa cemo onda da se prepiremo na temu Lechilishte VS Izletishte.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #38 poslato: 24.06.2007. 06:14:57 »

Ne znam zasto ti uvek moras da kontriras? Pre svega, niko nije ni pominjao plastiku, masno farban metal, reklame i sta ti ja znam. Ne znam uopste odakle ti ideja da tome kontriras kada to niko nije pomenuo nego su ideje sasvim suprotne tome.

Sto se tice prirode, vidis, postoje dve velike grupe ljubitelja prirode, oni koji su neraskidivo vezani za prirodu i oni koji prirodu vole turisticki. Treba imati mesta za sve. Kada je recimo kanjon Djetinje u pitanju, ja sam uvek veoma iskljuciv da tu nema mesta turistima, vec samo onima koji zaista vole i postuju prirodu i znaju da se ponasaju u skladu sa njom.

Kada je u pitanju greben Zabucja, ne mislim tako. Taj prostor nije zanimljiv za one koji vole prirodu u toj meri, ali jeste interesantan za upravo za turizam. Vrlo je dobra ideja njega oplemeniti tako da privuce turiste, a pri tom to nece ugroziti ceo sistem (jer veruj, nema sta da ugrozi, gore je samo kamen i trnje), jer ce se tako turisti odvuci od prirode koju zaista treba cuvati netaknutom.

Prosto ne treba biti zadrt, ima raznih ljudi i svima treba ispuniti potrebe. Izletista su sasvim dobar nacin da se turistim napravi prostor da zadovolje svoje potrebe, jer tako nece, nepismeni za prirodu, kakvi turisti po prirodi jesu, sami ici na duga mesta, koja zaista treba cuvati i unistavati ih. To se recimo vec duze vreme desava urpavo sa kanjonom Djetinje.

S druge strane, Vis je mesto koje ima samo jedan kvalitet, odlicnu poziciju kao vidikovac, koji je potpuno neiskoriscen jer je zapusten i nedostupan. Njegovo uredjenje bi i pravom smislu reci, istakao upravo ono naljepsle i najbolje sto ta lokacija moze da ponudi.

I naravno to uopste ne bi ugrosilo nista u okolini, jer je vise nego dovoljno izolovano od svega ostalog.

Mislim da imas mnogo radikalan pristup vaspitanju ljudi. Problem djubreta ja uopste ne vidim kao problem i ne znam sto to toliko potenciras, narocito na taj nacin. Ljudi koji dolaze na izletiste vec maju izgradjen odredjeni nivo kulture ponasanja u prirodi, a drugo, normalno da ce tu biti ljudi koji ce se brinuti da sve bude uredjeno pa i cisto. a veruj, ja jos nisam cuo da na nekom izletistu dezura policija i gomila cistaca koji vire iznad ramena svakog posetioca. Mnogo preterujes, brate.

I razdvoj: leciliste i izletiste su gore dva razlicita pojma, dve razlicite lokacije, dva razlicita mesta, dva svetam, potpuno odvojeni. Zajednicko im jesam oto sto se, sticajem okolnosti, oba mesta se nalaze na imanju Markantnog, koje je po svim kriterijumima veliko.
Sačuvana
GradjaniN
(pas koji ne ide u raj)
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 336




« Odgovor #39 poslato: 24.06.2007. 07:33:33 »

Citat: Ne znam zasto ti uvek moras da kontriras? Pre svega, niko nije ni pominjao plastiku, masno farban metal, reklame i sta ti ja znam.

Shto se tiche kontriranja tako ispada, nishta lichno. Ako bi to markantni radio nekim svojim sredstvima onda bi i moglo da bude kako treba, a ako se toga dohvate i brend investitori onda bice ti tu i plastike i farbe i reklama - sve u svrhu profita...

Citat: Prosto ne treba biti zadrt, ima raznih ljudi i svima treba ispuniti potrebe. Izletista su sasvim dobar nacin da se turistim napravi prostor da zadovolje svoje potrebe, jer tako nece, nepismeni za prirodu, kakvi turisti po prirodi jesu, sami ici na duga mesta, koja zaista treba cuvati i unistavati ih. To se recimo vec duze vreme desava urpavo sa kanjonom Djetinje.

E vidish ja mislim da savremeni chovek jednostavno nema mere u mnogim svojim potrebama, no nisam ni ja svetac. Ako savremenom choveku negde padne na pamet da djubri on ce to i da radi bilo to turistichko mesto ili ne, zato ga ne treba prizivati tamo gde mu josh nije palo na pamet da ide.

Meni je kad sam bio neshto mladji Zabuchje bilo interesantno jedino za fizichke aktivnosti tipa penjanje od auto puta do vrha, stvarno ne znam zashto bi nekome bilo interesantno da ide gore naravno automobilom da bi tu kao neshto gledao i zagadjivao usput za pochetak automobilom, izletnichkim autobusom, chime vec.

Ja razumem da si ti bio gore sa suprugom i priljateljima, dozhive neshto lepo i hocesh to da podelish sa ostalima. Ne sumnjam da bi ti bilo lepo i da si pored sebe imao i gomilu od jedno 50-200 izletnika, ali meni eto ne bi. Meni je nabolji odmor i lechenje kada mogu da se sklonim negde u prirodu gde nema  (mnogo) drugih ljudi, sam ili sa par priljatelja. Preporuchuj lepo ti to mesto svakome kome hocesh, ali ostavi se ideja o organizavanim izletima neka svako gore ide po svojoj potrebi, tako je najbolje.

Lechilishte i potencijano izletishte su na istom mestu - Zabuchju odn. imanju Markantnog mozhemo i ti i ja to da delimo kako hocemo. Ti smatrash da je to dovoljno razdvojeno ja smatram da nije. Za mene je celo Zabuchje jedna neraskidiva prirodna celina. Mozhe svako da ga deli kako hoce - njegova stvar.

Meni su lechilshte i izletishte po samoj svojoj nameni suprotni. Ko mozhe da dodje da se lechi na miru ako je 300 m odatle izletishte.

Citat: Mislim da imas mnogo radikalan pristup vaspitanju ljudi. Problem djubreta ja uopste ne vidim kao problem i ne znam sto to toliko potenciras, narocito na taj nacin. Ljudi koji dolaze na izletiste vec maju izgradjen odredjeni nivo kulture ponasanja u prirodi, a drugo, normalno da ce tu biti ljudi koji ce se brinuti da sve bude uredjeno pa i cisto. a veruj, ja jos nisam cuo da na nekom izletistu dezura policija i gomila cistaca koji vire iznad ramena svakog posetioca. Mnogo preterujes, brate.

Da umem da budem radikalan, umem. Shto se tiche kulture ponashanja ljudi u prirodi o tome bismo josh mogli da se raspravljamo. O vaspitanju ljudi se najbolje vidi na ulici i u svakodnevnom kontaktu sa njima. Imash ti duzh glavne lepo na svakih 10-20 metara po jednu korpu pa koliko sam samo puta video djubre na ulici. A gore opet nema ravnog homogenog tla tipa asfalta pa da chistachima bude lako da to uoche. Opaska o chistachima i policiji je bila ironisanje, naravno da nema nishta od toga.
Sačuvana

visina: u manjku
tezhina: u vishku
hrabrost: vojnichka
inteligencija: samo u elementarnim tragovima
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #40 poslato: 24.06.2007. 14:12:48 »

Mislim da cu se ubuduce izdrzavati od diskusije sa tobom. Ocigledno ne umes da budes objektivan, sve zivrces samo da bi imao sta da osoravas, a uspeo si i da me uvredis.
Sačuvana

GradjaniN
(pas koji ne ide u raj)
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 336




« Odgovor #41 poslato: 25.06.2007. 00:36:21 »

(at Pedja) Budi ti objektivan pa napishi kako sam te uvredio (zbog ostalih korisnika). Inache i ti si mene uvredio u jednoj drugoj temi pa se ne zhalim, a nema ni svrhe zhaliti se na glavnog - cezareva se ne poriche. Svejedno, nisam ovde da bih se vredjao. (Da rachunam to kao opomenu pred ban?  smile)

Na kraju krajeva nije to ni Pedjino, ni moje, ni drzhavno imanje vec imanje Markantnog, pa chovek neka sam radi sa njim shta hoce. Pedja dade predlog o organizovanom turistichkom izletishtu. Ja rekoh shta mislim o tome. Bar smo se obojica slozhili oko lechilishta, znachi ne kontriram bash uvek.

Nego ja bih radije da polemishem o tim krugovima i samoj njihovoj pojavi.
« Poslednja izmena: 25.06.2007. 01:06:12 GradjaniN » Sačuvana

visina: u manjku
tezhina: u vishku
hrabrost: vojnichka
inteligencija: samo u elementarnim tragovima
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #42 poslato: 25.06.2007. 01:49:02 »

Ja bih voleo da sam to video i probao. Ako se budete nekad ponovo organizovali da idete, prikljuchicu se i ja.
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #43 poslato: 25.06.2007. 03:02:59 »

djuro idemo sigurno smile

napisacu i ja svoje utiske samo da uhvatim vremena ...

ukratko bilo je jako lepo
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #44 poslato: 25.06.2007. 06:52:04 »

Gradjanine vredjas me svrstavanjem u turiste koji coporativno obilaze turisticka odredista, Ko god me zna, zna da ne podnosim coporativno izletovanje, narocito ako je pod formom planinarenja.

Takodje me vredjas konkretnim nabacivanjem da ja zloupotrebljavam svoju adminstrativnu poziciju na forumu.

Ideja o izletistu je nije ideja nego plan koji ima sam Markantni. Ja samo dajem sugestije kako bih ja to voleo da se uradi.

O krugovima ne vidim mnogo prostora da se polemise, jer prosto nema materijala za to. Cela stvar sa krugovima je u domenu nagadjanja dok se ne obave nekakva primerena istrazivanja, a to ce da traje i poprilicno da kosta.
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #45 poslato: 25.06.2007. 13:56:09 »

Aj da mi to isprobamo dok nishta ne koshta Wink.

Jelena, organizuj de polazak. Radnim danom nishta pre 16h, vikendom kad osh !
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #46 poslato: 06.07.2007. 16:08:50 »

Pozdrav svima.Dosao sam danas u BEograd na kratko pa se vracam opet na Zabucje.Do sada je Zabucje posetilo preko 150 ljudi u periodu od pocetka aprila pa do danas.Stotinak je doslo zbog zdravstvenih problema a ostali kao "pratnja".Najvise ih je bilo zbog problema sa gorusicom.I kod svih je ona nestala,kod nekih slicajeva,kao kod gorusice koja se javlja posle pijenja rakije i piva,ona je nestala,kao prateca tegoba,vec posle par sati.Ali za sada sa sigurnoscu mogu da tvrdim da sa tretmanima u trajanju od pola sata  dva dana uzastopno,gorusica postaje samo secanje.To potrvrdjuju i svih 50-ak izlecenih. Uspeh je stoprocentan.
Sledeci korak je da pokusam da organizujem jedan mini seminar gastroentereologa gore na Zabucju.Da oni daju svoje misljenje o ovoj neobjasnjivoj pojavi.Zvanicna medicina poznaje nacin nastanka gorucice i ne moze da je izleci,vec samo sanira raznim tabletama,Kompensan,Gelusal..... ali to traje samo do sledece iritacije zeludca. Ali kombinacija bioenergetskih krugova i  vode iz bunara daju kao rezultat IZLECENJU i NESTANKU gorusice.Za sada sam ja sa najduzim trajanjem izlecenja ( 14 meseci ).Znaci da sam od svih koji su se do sada izlecili u prednosti godinu dana.Ako se meni javi,a taj sam problem imao vise od 15 godina,javi cu vam.
U stalnom sam kontaktu sa svima koji su izleceni,i pratim njihov tok izlecenja.Kod nikoga se nije pojavila. (racun za mobilni proslog meseca mi je bio 7100 din.)
Iste rezultate imam i kod BOLNIH MENSTRUACIJA.na opste zadovoljstvo zenske populacije.
Zadivljujuci su rezultati i kod ljudi koji su dosli zbog problema sa vodom u kolenu,laktu,zglobovima.Kod svih je u kratkom vremenskom periodu NESTALA i tako dovela do IZLECENJA obolelog mesta.Takvih primera za sada imam najmanje ( Cool.i tu je procenat izlecenja bio 100%.
Isti je slucaj kod MIGRENA.
 
Bio sam zauzet ovih dana kosenjem zaraslih livada i vrtaca i uredjenjem prostora,a nedostatak interneta me je dosta usporilo kod istrazivanja,ali smatram da je i veliki uspeh izleciti i jednu osobu dnevno.
trenutno se radi na uredjenju vidikovca i pecenjare.Tako da vec sledece nedelje sa Vidikovca se moze uzivati u panorami naseg grada uz jagnjece i prasece pecenje uz hladno pivce ili hladnom vodom iz bunara.

Gradjanine pozvan si da dodjes.I povedite svoje drage prijatelje za koje znate da imaju gore navedene zdravstvene probleme.

Pozdrav svima,a ja sam u uzicu veceras

063.30.80.60
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #47 poslato: 06.07.2007. 16:38:19 »

Sutra je subota. Mogli bi forumashi da se organizuju za izlazak na Zabuchje Huh?
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #48 poslato: 06.07.2007. 18:18:25 »

Kdo Markantnog na imanju je i inace veoamlepo tako da ima svrhe da ga posete i oni koji nemaju zdravstvene probleme ili su skepiticni za ovakvu vrstu lecenja. Mesto je prosto fenomenalno da se provede dan, pogotovo ako se baci nesto na rostilj smile
Sačuvana
alexey
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Ime i prezime:
Alexey
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
Poruke: 121


« Odgovor #49 poslato: 06.07.2007. 22:06:00 »

Odlicno, prvo sedite u krugovima da se izlecite pa onda krkate svinju i pivo.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 14
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.119 sekundi sa 35 upita.