Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Štampaj  
Current Topic Rating: *****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Alternativno lecenje na Zabucju  (Pročitano 230166 puta)
REE
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Aleksandar
Mesto: Uzicka republika
Lokacija: Slovenija
Država: Srbija
Horoskop: Vaga
Poruke: 251


Vise volim da sam zadovoljan nego da sam u pravu


« Odgovor #50 poslato: 06.07.2007. 23:50:42 »

alexey, u pravu si, i meni se cini da nema potrebe za sedenjem, bolje odmah da se predje na svinju i pivo Wink
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #51 poslato: 06.07.2007. 23:56:43 »

Ko ce sta da rdi to je stvar izbora zar ne? Uostalom, mozes i ti da se pridruzis smile
Hajde dogovarajte se posto ce sutra biti lep dan, treba to iskoristiti.
Sačuvana
Svesna
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Vesna Hlubek
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska
Država: Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 286



« Odgovor #52 poslato: 09.07.2007. 06:04:24 »

Nisam imala vremena ranije da napisem utiske sa Zabucja ali sad sam tu pa da pocnemo ... Kad sam izasla iz kola nisam mogla da verujem da postoji nesto tako lepo na par minuta od centra grada .Zao mi je sto smo dosli kasno pa nismo mogli da odemo do vidikovca ali i onoliko koliko sam videla bilo je divno . Krugovi su mi jako zanimljivi ,ali ja sam malo sumnjicava prma tim stvarima . Doduse , meni se3 desilo nesto sto ne mogu da shvatim da li su krugovi ili ne nemam pojma . Vec godinama , u letnjem periodu , meni jako mnogo otice desna noga . I tad kad sam bila gore otok je bio tu .Verovatno ne bi ni obratila paznju na to da me pola sata po dolasku sa Zabucja nije pozvala drugarica koja je bila se mnom i rekla mi da je njoj spao otok sa noge koju je tih dana uganula . Tog trenutka ja ukacim da mene patika na nozi ne steze .Skinem patiku i carapu i vidim da se otok primetno smanjio .Proslo je vec 15 - 20 dana od tada i ja nemam ortoka ! Ne znam jesu li u pitanju krugovi ili nesto drugo ali ja prosto ne mogu da verujem da se taj otok povukao [ nisam pila nikakve lekove ] bukvalno sam od sebe ?      Bunar je , cini mi se , na potpuno neverovatnom mestu i voda iz njega je jako hladna i pitka .                        Stari hrast u dvoristu je posebna prica . Verujte da lepse drvo nisam videla . Nadam se da cu neki sledeci put imati priliku da malo posedim ispod njega . O pogledu sa Zabucja necu da pricam . Idite vidite pa ce vam biti jasno da to ne moze da se opise nego mora da se vidi .
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #53 poslato: 09.07.2007. 07:05:58 »

Aj pa lepo kad budete ishli sledeci put, pozovite i mene. Jel ok ?
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #54 poslato: 09.07.2007. 18:35:54 »

djuro ja ti obecavam da te zovem , samo da ja nadjem malo vremena ...
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #55 poslato: 09.07.2007. 18:42:06 »

Moze smile Da vidimo i to.
Sačuvana
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #56 poslato: 14.07.2007. 03:51:16 »

i ja sam za tu ekskurziju.. ko se seti, neka javi kada se bude ishlo smile
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #57 poslato: 14.07.2007. 07:22:01 »

pozdrav svima.Bio sam na Zabucju svo vreme,pa se zato nisam ni javljao.Danas sam u BEogradu na dva dana.Pa da vas obavestim o sledecem fantasticnom rezultatu.Bila mi je pre par dana zena iz Panceva kojoj su oba stopala do iznad cukljeva skoro pocrnela i bila je korak od gangrene.Otoci su na zglobovima bili jako bolni,a imala je i zivu ranu na cuklju,oko koje su se skupljale muve.Jako grozno za videti.O hodanju i stajanju na nogama u malo duzem vremenu nije se moglo ni razgovarati.Vec sutradan otok joj je spao,bolovi prestali i rana se zatvorila.Drugi dan je zarasla a zena je bukvalno ceo dan bila na nogama,hodala,radila,prala,kuvala....Treci dan je plakala od radosti.!!!!!!
U ponedeljak dolaze mi dvoje ali sa veoma ozbiljnijim problemom.Ako i tu uspem,nase Uzice ce biti proslavljen i cuveni grad u celom svetu.
A dote,gore sam navratite.
pozdrav
Sačuvana
ceca207
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Kovacevic Svetlana
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 14


« Odgovor #58 poslato: 23.08.2007. 17:40:53 »

Zdravo svima ja sam nova na forumu od pre dva dana.Rodena sam uzicanka ali me je ovo Milosevo na Zabucju jako zainteresovalo nisam to od nikoga cula.Zelim samo da se javim da cu sa Milosem u ponedeljak pokusati da se cujem i dogovorim o poseti.Cekam da mi kumovi dodu sa putovanja u nedelju jer i oni zele da idu i jos po neko.Ja licno se lecim 11 godina od depresije pod stalnom kontrolom specijaliste i duze vreme se vec relativno dobro osecam ali oni koji su upuceni znaju da to oko izbacivanja lekova ide jako oprezno i sporo. I moja kuma vec godinama ima problema sa izgubljenim snom posle stresa koji je dozivela gubitkom oba roditelja za kratko vreme.Nadam se da cemo koliko sledeci vikend otici kod Milosa i ja cu se obavezno javiti posle par dana sa utiscima i mojim i tudim.Nada postoji.    pozdrav
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #59 poslato: 17.09.2007. 03:39:29 »

svetlana,javi mi se obavezno.Na Zabucju,postoji takozvana "ruza vetrova" .to mesto je idealno za lecenje depresivnih stanja.A stari hrast je posebna prica,poznato je delovanje starog hrasta drveta kao izraziti antidepresiv.Ne znam da li je neko upoznat da postoji posebna grana u altermativnoj medicini koja se bavi lecenjem uz pomoc drveca,O tome cu pricati sledeci put.
Moj broj je  063.30.80.60
  Milos.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #60 poslato: 17.09.2007. 06:36:54 »

U subotu smo bili malo kod Markantnog na lecenju: https://forum.uzice.net/index.php?topic=12343.0
Sačuvana

ceca207
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Kovacevic Svetlana
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 14


« Odgovor #61 poslato: 17.09.2007. 23:34:28 »

Milose,evo tek sad sam procitala tvoju poruku i saznala da je bio izlet u subotu.Jako mi je zao ,kumovi mi nisu bili tu ali ja sam bila slobodna.Sto se tice pesacenja vec 5 meseci pesacim svaki dan po 7 km,ali uzbrdo tezi slucaj. U drustvu ne znam mozda ide lakse.Svaki dan cekam vizu idem na mesec dana u Norvesku.Ali ako mi ne jave do 21og i bude lepo vreme javicu ti se pa ako budes tu u subotu......Mozda ne ide kada se vratim.Hvala ti u svakom slucaju sto si mi se javio.Veliki pozdrav za tebe i sve sa foruma.
Sačuvana
ceca207
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Kovacevic Svetlana
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 14


« Odgovor #62 poslato: 22.09.2007. 20:16:12 »

Zelim da obavestim sve sa foruma koji su zaintersovani da moje 3 prijateljice i ja idemo u nedelju na Zabucje.Cula sam se sa Milosem bice gore.Polazak je 23.09. ispred cesme kod malog parcica i mi idemo peske.Svako po izboru.Izvinjavam se sto vas ovako kasno obavestavam ali nisam mogla zbog privatnih obaveza.Mozda i neko ko nije isao zeli da to vidi a bice lepo vreme.Polazak je u 9 sati.Pozdrav za sve.s
Sačuvana
ceca207
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Kovacevic Svetlana
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 14


« Odgovor #63 poslato: 26.09.2007. 05:01:20 »

Pozdrav svima sa foruma.Obecala sam da cu se javiti.Moje tri drugarice i ja smo isle kod Milosa na Zabucje 2 dana.O prirodi i lepoti necu da pricam.To je raj .Ko je isao video je a ko nije najbolje je da ode i sam se uveri.Glavni razlog zbog cega sam ja otisla je dugogodisnje lecenje depresije uz stalnu kontrolu specijaliste.Milos mi je odmah dao do znanja da je za to potrebno jedno duze vreme da dolazim a najbolje boravim na Zabucju.Za sada sam imala slobodna ta dva dana ,a dogovorili smo se cim ono gore osposobi za prenocista da cu obavezno doci na duzi boravak.Lezala sam na krugovima iz kojih zraci jako magnetna energija,pila vodu od bele gline koja je dobra za detoksikaciju celog organizma sto je meni jako potrbno zbog uzimanja velike kolicine lekova dugi niz godina.Stajala sam nekoliko puta po pola sata uz sam hrast koji je star 300 godina i svo vreme osecala opusteno i imala neki psihicki mir uzivajuci u toj tisini i lepoti ,svezem vazduhu.Ujutru sam se izuvala i setala bosa po rosi ,a kazu da je to jako delotvorno za ceo organizam a pogotovu za psihu.Prelazila sam bosa na krugove i uverila se da na tim mestima oseca toplota.Bila sam i na mestu zvanom ''ruza vetrova " gde se ukrstaju 4 struje vetrova poznatom kao dobar antidepresiv gde sam osetila posebno cist vazduh i snagu.Puno zelenila i lep pogled na grad sa vidikovca odmor je za oci.Dosla sam zbog toga a za moju alergiju sam potpuno zaboravila.Posle dva meseca rigorozne dijete u mom organizmu se nesto dogodilo,promenio metabolizam i najverovatnije doslo do hormonalnog poremecaja jer mi je odjednom izasla jaka alergija samo po licu a imam 49 godina i uvek sam imala besprekoran ten iako lice nisam ni sa cim mazala.Tek sam pocela pre par godina.Sada sam morala da nosim kacket ujutru od 7-8 sati kada sam setala po plazi,ceo dan nigde nisam izlazila i to jutarnje sunce ako bi me malo dohvatilo alergija se pojacavala.Vukla sam to oko mesec dana pokusavajuci da to izlecim sa po preporuci mesavinom ulja od psenicnih klica koje je preporucljivo za lep ten,kantarionovog,susamovog i ekstrata nevena koje je odlicno kao zastita od ultravioletnih zraka kod suncanja kao i bebi SOLEA kremom.Onog momenta kako stavim nesto na lice osetim pecenje i pojavi se crvenilo,osip i bubuljice.Posle mesec dana kada se alergija dosta povukla jer lice nisam ni sa cim mogla da mazem a ono se jako ispostilo otisla sam kod dermatologa.Posle sedmodnevne terapije lice se smirilo ali ni on nije znao uzrok.I posle toga svaki pokusaj da necim namazem lice izazivao je alergiju.Vise nisam koristila nista.Pred dolazak kod Milosa ja reko da namazem sa tom decijom valjda je proslo kad ono isto.Taj prvi dan gore zaboravila sam na to i lezala na krugovima ,setali  i sedeli na suncu i ja sam tako izgorela kao rak.Alergije nigde.Dodem kuci,Milos zove.Ima li alergije?NEMA.Dao mi lekovitu vodu iz bunara da pijem i da se umivam.Drugi dan ja necu na sunce.MORAM i da se umivam i pijem vodu.Vise nisam crvena nego bordo da su mi se devojke smejale,ko je 25og septembra tako izgoreo za 2 dana.Alergije NEMA.Ja ne znam od cega ali mogu da vam kazem da me Milos pekao na 100stepeni samo da dokaze da ce alergija nestati.Mazala sam se tom istom decijom kremom i NISTA.Tako da onima koji ovo citaju mogu da garantujem 100% da se kod Milosa leci alergija a devojke koje imaju problematicno lice mogu da racunaju da je njihovim mukama dosao kraj.To mogu i licno da im kazem na tel.031/512-629 i mob.063/8756282
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #64 poslato: 26.09.2007. 13:54:02 »

Bravoo! Josh jedan uspeshan sluchaj. smile
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #65 poslato: 27.09.2007. 07:48:15 »

Pozdrav svima,sada sam opet u BEogradu,ali sam najverovatnije opet za par dana u Uzicu,tj.na Zabucju.Dosao sam proslog vikenda iz BEograda samo zbog Svetlane da vidim da li ce energija krugova delovati i na njenu bolest.Verujem da ce biti i tu velikog uspeha ali bi ona morala boraviti gore na Zabucju u kontinuitetu 15-ak dana.Za to vreme bi bila podvrgnuta dvema korisnim detoks metodama.Akva-detoks metodom niskofrekfentnim strujama. Akva detoks ima blagotvorno dejstvo na metaboličke procese telesnih ćelija i na taj način se poboljšava odstranjivanje otrovnih materija - toksina iz ćelija i tkiva. Ubrzavanje procesa detoksikacije u toku tretmana aparatom omogućava regenerisanje tela, a organi koji učestvuju su bubrezi i jetra.

Dejstvo tretmana aparatom smanjuje toksičko opterećenje tela, aktivira metabolizam i cirkulaciju, poboljšava kvalitet krvi, jer obnavlja pH ravnotežu i čisti krv, reguliše krvni pritisak i holesterol, smanjuje znojenje i telesne mirise i čini kožu svetlijom.

Noge se potope u potpuno čistu vodu u koju se doda mala količina morske soli da bi se uspostavio proces elektrolize i jonizacije vode. Posle polusatnog potapanja, uočljiva je značajna razlika u obojenosti i gustini vode, a analizama je utvrđeno dana kraju tretmana povećana količina gvožđa, amonijaka, fosfata i nitrtata u vodi. Tokom tretmana treba popiti dve čaše vode.
I tretman belom glinom.Bela glina pronadjena kod mene na rancu je odlicnog kvaliteta.Ovih dana treba da dobijem i sertifikat kvaliteta.
Ali posebno me obradovalo,(jeste da je po nju bilo malo bolno),to sto iako je vidno izgorela na suncu po licu,nije se pojavila ALERGIJA koje se ona najvise plasila.Bio sam siguran da ce Bioenergija kruga pozitivno delovati. Verujem da ce sutra vec imati lepu preplanulu boju.
Sad Zabucje mozemo da koristimo kao prirodan solarijum,tri dana suncanja na krugu i eto lepe bakarne boje,haha.
Nama ostaje da nasoj sugradjanki pozelimo,ako dobije vizu,lep i prijatan put (let) za Norvesku.

 seljak-mase
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
ceca207
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Kovacevic Svetlana
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 14


« Odgovor #66 poslato: 28.09.2007. 02:09:10 »

PTICICA je odletela
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #67 poslato: 29.09.2007. 03:37:23 »

Odlete.Svetlana za Norvesku.Ja sam u utorak na Zabucju.Ako neko zeli da dodje,gore sam izvolite.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #68 poslato: 04.10.2007. 02:38:04 »

sada sam na sajtu,vidim neki "gost" pregleda temu.Bicu tu jos pola sata.Slobodno pitaj ako te nesto zanima.
Sačuvana
ceca207
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Kovacevic Svetlana
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 14


« Odgovor #69 poslato: 06.10.2007. 00:49:42 »


Veliki pozdrav svima sa foruma iz Osla.Od danas sam i odavde sa vama.Sutra mi je unuki prvi rodendan.Svi nasi ce biti na okupu.Naravno veselo.Milosu da se jos jednom zahvalim i da ti kazem da sam dobro. smile
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #70 poslato: 05.11.2007. 07:44:14 »

Skocio sam danas do BEograda,pogledam temu na forumu,kad ovde nista novo!!!! Niko niste ne pita? Zasto?
Svetlana,drago mi je da si dobro i da si se vratila,ja sam ponovo u Uzicu od sutra.Na Zabucju sam poceo da pravim pecenjaru.Trebalo bi da bude najaktraktivnija na Balkanu,a pecenje...mmmmmm to cemo tek da vidimo.Pa bice za svakoga po nesto.
Pozdrav svima,pa javljajte se.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #71 poslato: 05.11.2007. 07:57:09 »

Pa kad tebe nema da pricas sta ima novo smile
Mmmm, pecenjara.. jel na vidikovcu, da zimus dodjemo da se mastimo i gledamo kako pada sneg na Uzice smile
Sačuvana

Svesna
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Vesna Hlubek
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska
Država: Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 286



« Odgovor #72 poslato: 05.11.2007. 08:00:28 »

A ja bas danas razmisljam sta li je stobom ! Gledacu da svratim ovih dana sa nekim prijateljima . Pozz  icon6
Sačuvana
ceca207
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Kovacevic Svetlana
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 14


« Odgovor #73 poslato: 05.11.2007. 20:29:29 »

Ja sam trenutno u nekim obavezama,tu mi je drugarica iz detinjstva sa duzim boravkom u Cikagu, pricala sam joj pa ako naleti neki lep dan mozda se i nas vise organizujemo i skoknemo do tebe.A na leto kada mi dodu cerka,zet i unuka dogovorili smo se da cu obavezno da ih dovedem.A tada stizu na GO i ostali nasi koji su povezani kao crevca pa Milose gledaj sta ces.Do kada si gore?Jesi li svaki vikend tu?
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #74 poslato: 05.11.2007. 21:10:40 »

Jedini problem koji ce da ima to je da nabavi dovoljno bravova, da ne ponestane smile
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.047 sekundi sa 35 upita.