Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14
  Štampaj  
Current Topic Rating: *****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Alternativno lecenje na Zabucju  (Pročitano 230165 puta)
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #100 poslato: 12.06.2008. 18:06:06 »

Evo me posle duzeg vremena,pa da se javim.Sada cu biti u kontaktu cesce jer sam u stanu u Uzicu instalirao racunar i internet,pa sada cesce mogu da sidjem sa Zabucja i odgovorim na pitanja i ostavim nova saznanja.Odkako je izasao clanak u Pressu i dva puta u Uzickoj Nedelji,navala je na "krugove " pocela,sto mi sada stvara novi problem jer zajedno sa svim ovim kisnim danima ometa raddove,pa samo kosim li kosim.Ali ne zalim se,mnogo mi je vaznije da sto vise zadovoljnih ljudi ode sa Zabucja,a od njega napravimo prvu bioenergetsku banju na svetu.Razumem skepticizam,ali moraju se priznati i nekoliko stotina izvanrednih rezultata.Ne znam da li znate sta je INFORMOTERAPIJA i sta je dijagnosticki aparat DIA-COR?
U planu mi je da to prvi dovedem u Uzice i legalizijem njegov rad kroz dobijanja licence od Ministarstva zdravlja. Ukratko receno to je dijagnosticka metoda buducnosti,pomocu koje se za samo pola sata dobiju parametri bio-potencijala svake maticne celije svih organa u organizmu.A to znaci da se osim kostatacije da neki organ "ne radi" dobro moze se sa sigurnoscu utvrditi i da ce neki organ imati ozbiljnije smetnje i u skorijoj buducnosti.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #101 poslato: 12.06.2008. 18:10:39 »

A sada da odgovirim "radniku". Dodji sa drugaricom,ako sam te dobro shvatio ona ima problem sa pubertetskim bubuljicama,verujem  da ce maska od bele gline sa vodom iz bunara resiti problem.Nazovi me, 063.30.80.60
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #102 poslato: 12.06.2008. 18:19:45 »

Zdravo Damjane,verujem da kada odes sa ZAbucja,da ces biti presrecan,jer ce tvojim mukama doci kraj.I kao sto smo se dogovirili,provesces tri dana gore u prirodi,a posto sam na Zabucju napravio teren po olimpijskim merama za Badminton,imaces i priliku da se pokazes.A svi koji znaju da igraju,ili zele da nauce da igraju BADMINTON.Evo predlazem na se ovde prijave i da jednog lepog vikenda napravimo jedan turnir.Raazmisljao sam i da napravimo BADMINTON klub.Eto nove teme za pricu.Igra se naravno po travi i bosi.
Pedja,sta ti mislis da li da otvorimo novu temu na forumu recimo kao BADMINTON klub na Zabucju?
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #103 poslato: 12.06.2008. 18:45:09 »

Juce su bili za Zlatiborske televizije Pahuljica,snimali krugove,i moju pricu o planovima,krugovima.Da,umalo da zaboravim.Ja sam u samom pocetku bio verovanju da ta bujnija i zelenija trava pravi krugove.Verovatno je to zato sto sam ih otkrio tek posle prvog kosenja,te nekoliko godina nekosene trave.Sada kada ih kosim redovno i ucestalo,primecuje se FENOMEN. Trava ne "crta" krugove nego veroveli ili ne SRCA. i u zavisnosti od velicine SRCA su okrenuta u razlicitim stranama sveta.Da li su pecurke toliko inteligentne da "nacrtaju" ta srca? Ko ne veruje naravno moze da dodje i da se licno uveri.Dokazi su NE OBORIVI. Ko moze da gleda TV Pahuljicu,ovih dana izlazi 15-minutna reportaza,gde kamera jasno belezi ta SRCA,kao i izraziti bujniju i zeleniju vegetaciju nekoliko vrsta biljaka,u prstenu srca i van njega.
Ali dragi moji UZicani,zasto bismo u celo ovo moje otkrice,ugradjivali skepticizam,nepoverenje,sumljicavost.Ta srca je napravila priroda,majka priroda,tvorac svega na nasoj planeti.Hajde da zajednickim snagama,udruzimo znanja,iskustva,zdravstvene probleme.....pa da vidimo sta to nama majka priroda hoce da kaze.
Ako su od prividjenja Gospe od Medjugorja i tog krsa napravili poznatu svetsku atrakciju i destinaciju. Zasto ne bismo i mi od Uzica napravili svetski poznat grad,a od Zabucja turisticku atrakciju,prvu Bio-energetsku banju na svetu,razvili gore seoski turizam.Potencijal je ogroman,netaknuta priroda na samom domaku grada. Ima li jos ovde u nasem gradu entuzijaista ili sam usamljen?
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #104 poslato: 12.06.2008. 19:25:33 »

A sada da odgovirim "radniku". ... problem sa pubertetskim bubuljicama,verujem  da ce maska od bele gline sa vodom iz bunara resiti problem.Nazovi me, 063.30.80.60
Cucemo se, dok vidim da li mi odgovara petak posle podne ili subota. Pozdrav.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #105 poslato: 12.06.2008. 20:24:48 »


Markantan, kada ces opet dolaziti u Uzice?Moji poznanici imaju problema sa zdravljem, pa bi hteli  da posetimo Zabucje i da vidimo te krugove.Pozdrav


Chris,ja sam na Zabucju,vec dva meseca,ti i tvoji poznanici mozete doci kada god hocete,moj broj je 063.30.80.60,a kako stvari stoje najverovatnije napustam Beograd,i vracam se i da zivim na Zabucju.Iako imam dva stana u Uzicu,zivot na Zabucju je neuporediv.Nikakave cari ovozemaljskog luksuza,meni veoma poznate,nemogu zameniti,nirvanu tog planinskog krajolika.Osvezavajucu pitkost hladne lekovite bunarske vode,sa vrha Surduka,koja ima sve karakteristike planinske izvorske vode (Ph 7.2-7.4),nemozes uporediti ni sa jednim osvezavajucim napitkom.A cvrkut pticica,sarekolistost flore i fanune,od svitanja do svanuca u opustenoj atmosferi skoro netaknute prirode,treba doziveti.Postavicu uskoro i idilicne zimske slike sa Zabucja.Cak ramisljam da za Uzicku decu,zimus,napravim veliku stazu za sankanje.Da bar i ona osete sve cari zimskog raspusta,carolije sankanja,i da kao mi kada smo bili deca,jureci sankama i bobom niz kaldrmisanu Jug Bogdanovu ulicu,vikali cuvajjjjjjjjjjjjj.I dok su se stariji krstili,nasa mala srca su bila prepuna adrenalina.A gde se nasi mali sugradjani danas mogu sankati,bezbrizno i sigurno? Na preskupom Zlatiboru? U toj prvoj bio-energetskoj banji,i deca ce pronaci svoj mali raj na samo 5 km od Uzica.BESPLATNI cajevi i jeftina kuvana hrana iza cupova....hajde da pricamo i o tome...
Sačuvana
Damjan
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Damjan Knežević
Mesto: Novi Sad
Lokacija: Liman
Država: Srbija
Poruke: 11


« Odgovor #106 poslato: 25.06.2008. 22:42:55 »

Evo me na Zabucju vec peti dan, pa sam sisao u Uzice malo da pogledam internet, pokupujem neke stvarcice i razgledam malo ovaj grad.
Sa saigurnoscu mogu reci da se se vecina mojih tegoba sredile, ako ne i potpuno izlecile. Od kad sam dosao ovde nisam osetio gorusicu koju vucem godinama i koja mi je zadavala ozbiljne probleme. Ranije sam morao da pazim na svaki zalogaj i da se strogo pridrzavam propisanih dijeta od strane mol doktora iz Novog Sada. Radjena mi je u NS-u gastroskopija koja je pokazala da mi je misic koji zapusava zeludac potpuno van funkcije i da to izaziva izlivanje kiseline iz zeludca. Prepisani su mi i odredjeni lekovi: Loseprazol i Rupurut. Od kad sam ovde Milos me "maltretira" da jedem bas one stvari koje su mi dosad izazivale gorusicu i savetovao me je da uopste vise ne uzimam pomenute lekove jer kako je on rekao kod njega na Zabucju nema potrebe za tim. I pored toga sto sam jeo i pio sve ono na sta ranije nisam smeo ni da pomislim (przena i masna jela, gazirana pica, mleko, pasulj, sok od jabuke...) jos nijednom mi se ovde nije pojavila gorusica. Juce mi je za dorucak spremio przenu kajganu sa kajmakom uz casu sirovog domaceg mleka. Uz odredjenu dozu straha sam to pojeo plaseci se gorusice. Ukus przenih jaja sam vec bio i zaboravio kakav je... Milos ih je spremio zaista da budu ukusna, a na nase obostrano zadovoljstvo do izlivanja kiseline (tj. gorusice nije doslo). Kad me Milos pita da li mi se javlja gorusica ja mu odgovorim da sam zaboravio sta ono znaci ta rec... Sinoc sam s Milosem bio u kaficu, on je po obicaju narucio pivo, a meni sok od jabuke koji je poznat po tome da izaziva gorusicu; popio sam ga znajuci da do izazivanja gorusice nece doci, kako je i bilo...
Sa sigurnoscu mogu da tvrdim da su mi se i problemi sa zamucenim vidom znatno poboljsali. Osetim kako vidim mnogo bistrije na daljinu i da mnogo preciznije zapazam sitnice poput oblika lisca, bubica i tsl.
Pre tri dana sam lezao na jednom krugu ("srcu"), ustao sam sa njega i seo pod hrast sa Milosem i jednim komsijom. Vodili smo lagan razgovor i posle desetak minuta na nase veliko cudjenje meni su iz ociju same od sebe krenule da teku suze i da curi sekret iz nosa. Smejali smo se ne znajuci sta se to desava. To je trajalo desetak minuta, ponovilo se jos tri puta u toku dana... Pretpostavljam da je doslo do naglog odcepljenja sinusa.
Kad se vratim u Novi Sad svakako cu uraditi analizu u bolnici da vidim sta lekari kazu kako sada stoje stvari sa gore pomenutim tegobama. Svakako cu onda ponovo napisati svoje utiske na ovaj sajt.
Dan pre mog dolaska u Uzice, po Milosevom savetu, sam bio u Beogradu da se na meni uradi analiza biofizickih parametara svih organa u organizmu na aparatu Dia-Cor. Aparat je registrovao veliki debalans energija veceg broja organa u organizmu i dao pregled mog opsteg zdravstvenog stanja, koje nije nimalo zadovoljavajuce. Kad zavrsim boravak na Zabucju ici cu ponovo u BG da se uradi ponovna analiza na Dia-Coru. Imam veliku nadu da ce zahvaljujuci mom boravku na Zabucju aparat pokazati znatno bolje rezultate, sto po onome kako se ovde osecam imam opravdanog razloga za takvu nadu...
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #107 poslato: 26.06.2008. 02:03:26 »

Zanimljiva pricha.
Prosto mi je neverovatno da si reshio sve svoje probleme. Uvek sam bio skeptichan prema tim stvarima. Josh na pochetku priche o lekovitim krugovima (srcima), napravio sam sa prijateljima jednu turu peshaka do gore. Glavni razlog je bio roshtilj smile a i da vidimo shta je to toliko fascinantno sa tim krugovima.
Istina, malo neobichan prizor ali nishta vishe od toga. Bar je moj prvi utisak bio takav, bez obzira shto sam isposhtovao i sedeo odredjeno vreme u njima.
Posle tvoje priche odluchio sam da odvojim malo vremena preko vikenda i odem i proverim lekovitost tih stvari.
Nemam nekih preteranih problema sa gorushicom i sl. stvarima, ali me zainteresovala pricha kako ti se vid izbistrio. Imam istih problema pa bih voleo da probam pre nego shto odem kod ochnog po naochari i sochiva .. .
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #108 poslato: 28.06.2008. 23:06:03 »

Vojislave,sve sto je Damjan napisao je istina.Danas sam ga ispratio na autobus za Beograd.Sada opet ide na kontrolu na taj dijagnosticki aparat DiaCor.o je u stvari kompjuterski program koji bukvalno prebrojava sve maticne celije u svakom organu u organizmu i meri njihov biopotencijal.NA onovu tih biofizickih parametara se i odredjuje i samo  zdravstveno stanje svakog organa ali sa veoma visokim stepenom objekivnosti,relativiteta i prognoze u blizoj buducnosti,ili sto bi mi to rekli ulicnim zargonom: brate,za 3,4...6 meseci imaces problem sa.....tim i tim organom.
Ali,moj broj imas 063.30.80.60
Koordinatori sa Ministarstvom zdravlja prate sada ovaj moj pioniorski,u zdravstvenom smislu ,revolucionarni rad.Danas je Vidovdan. VIDOV-DAN....danas treba da i zvanicno aparati pokazu,da li je ovo na Zabucju,istina ili zabluda. Imacete uskoro na ovim stranicama i stranice biofizickih parametara svakog organa u organizmu,pre dolaska na zabucje ( 20.jun.2008) i posle odlaska sa ZAbucja ,danas na VIDOVDAN 28.jun.2008.
Citacete,puno toga sta se desilo za to vreme na ZAbucju sa Damjanom,puno neobjasnjivih ali istinitih dogadjaja.
Cucete i pricu o istrazivanju DJurove pecine na Zabucju,jednog malog prelepog prirodnog remek dela.....

                  pozdrav Milos
Sačuvana
zoricaaca
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Zorica Radulovic
Mesto: Beograd
Lokacija: Nicifora Ninkovica 114/4
Država: Srbija
Poruke: 4


« Odgovor #109 poslato: 29.06.2008. 03:04:28 »

U telefonskom razgovoru koji smo vodili Milos i ja u vezi moje supruge i njenih tegoba Milos je garantovao da ce se ona resiti zeludacnih problema. Ja licno ne verujem u to jer sam je vodio i u Malu Krsnu na Najdanov krug. Tamo nije doslo do nikakvog rezultata. To je jedan od razloga za moju sumnju. Ali posto Milos garantuje da ce ona posle drugog dana izlezavanja u srcima moci da jede sve i da nece imati kiselinu (zeludacne probleme) ja licno i personalno ga drzim za rec. Za otprilike nedelju dana cemo otici na Zabucje pa cemo da vidimo i to cudo. Ipak ima tri godine kako mi se supruga muci sa tim. Smrsala je i previse, sada ima 46kg. Kad se budemo vratili garantovano cu vam reci da li to funkcionise ili ne. Videcemo da li cu da hvalim ili kudim. Probali smo i sa akupunkturom koja je samo malo ublazila simptome. I sto se tice akupunkture ja licno mislim iz zeninog iskustva da problem nije otklonjen, tegobe se opet pojave kad pozeli da pojede nesto sto ne sme. Iskreno vam kazem skupo lecenje a nikakva vajda. Vec sam na mnogim forumima ispljuvao akupunkturu jer realno vidim da oni vise obavljaju razgovor i ubedjuju kako mnogo bolje izgledas u prevodu SUGESTIJA i tako ozdravis. Iskreno se nadam zbog supruge da ce ovo uspeti ili cu i o ovome pisati kao o klasicnoj prevari.
Milose cekaj nas dolazimo!

Neverni muz i sirota zena...(nastavak sledi posle izlezavanja)
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #110 poslato: 30.06.2008. 21:28:01 »

i naravno kao sto sam vam rekao u telefonskom razgovoru,napisite detaljniji spisak svega sto ne smete da jedete,sve sto joj izaziva gorusicu.Jer cu vam to spremati sve za darucak,rucak,veceru,picete sva ona pica sto ne smete...ali GORUSICE nece biti.I naravno za to necete platiti NISTA. Jedina je cena,da ovde ostavite utiske i da pricate dalje vase odusevljenje.Ponesite i nesto para ako hocete da vam pokazem i lepote okruzenja i Uzickog kraja.A ima i te kako sta da se vidi.Pozdrav
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #111 poslato: 30.06.2008. 22:04:56 »

A evo prenosim vam citat Damjanove SMS poruke nakog izlaska sa visesatne kontrole :
SMS poruka:
Alo Misko! Rezultati su neverovatni!Razvalio si brate celu svetsku meedicinu,Zabucje je CUDO .

Naravno ovo za svetsku medicinu je figurativno,on je samo hteo reci da ono sto se desilo njegovom organizmu za 8 dana na ZAbucju,tu totalnu rekonstrukciju,nije mogao dobiti jureci nekoliko godina od lekara do lekara,potrosivsi usput nekoliko hiljada eura.Sada je u Banji Koviljaci,uziva sa drustvom privikavajuci se na svoje " novo telo".
Ja sam vam samo napomenuo delic onoga sto se gore desilo.Kako je energija "srca" i Zabucja delovala na njega pricace vam on sam uskoro.Sve lekove je jos prvi dan ostavio pod krevet,a onda smo se zezali,izlazili provodili uz crno vino.A energije su iscelivale i regenerisale njegovo energetsko telo.CUDA ,ako tako mozemo da kazemo,desavala svakodnevno.Doktorka koja je pratila njegovo stanje bila je odusevljena i priznala mi je da nijedna poznata metoda kako u zvanicnoj tako i u alternativnoj metodi nebi mogla ostvariti za samo jednu sedmicu takve rezultate.U njihovu dugotrajnost je licno ne sumnjam jer imam visegodisnje iskustvo.Damjanu ostaje da uziva u zivotu,sto mu od srca i zelim,jer je i veoma divan,posten i plemenit mladic.
Cilj ovih mojih istrazivanja nije novac,ni Damjan nije nista platio,vec da se u ova istrazivanja ukljuce,neizostavno i nasi zdravstveni radnici i strucnjaci iz raznih oblasti.Ja samo trasiram put ,jednoj revolucionarnoj metodi,koja daje fascinantne rezultate.Da nasi zdravstveni strucnjacu,bolnice i doma zdravlja prateci moja dosadasnja iskustva,a veoma su zavidna,daju svoju konacnu rec.Jer mozemo od naseg grada napraviti poznat i priznat zdravstveno turisticki centar.A od ZAbucja banjsko leciliste,i tako znatno unaprediti zdravlje i nasih gradjana i naroda uopste.
rec bi trebali dati i celnici turistickog saveza grada,jer je Zabucje neotkriveni potencijal seoskog turizma
I naravno potrebna je i angazovanost opstinskih organa i vidu osnivanja komisije koja ce preteci dosadasnja iskustva i rad zdravstva dati misljenje da li je rec o velikoj sansi koju treba iskoristiti ili sam mozda ja u velikoj zabludi. Ali da li su i u zabludi nekoliko stotina ljudi koji su gore nasli spas svojim tegobam?
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #112 poslato: 09.07.2008. 00:37:32 »

Zorice Radulovic,sta bi sa tobom? Sta je veci problem gorusica ili neverica? Evo ti Damjanov broj nazovi ga i pitaj ga,sta sve sme da jede.I ko je bio inicijator da se na Zabucju napravi "groblje lekova". On je prvi sahranio svoju punu kesu.Da li je pogresio?,pitaj ga sama.Sa Zabucja je otisao,takav da ga ni rodjena majke nemoze prepoznati ( naravno u pozitivnom,ozdravljujucem smislu).A jede,sada sve ono sto nije smeo.A GORUSICA?....hahahaha...a sta to bese?
 Broj Damjanov je,ostavljam ga naravno uz njegovu saglasnost i dopustenje  063.802.86.76
 Evo jos jedna korisna informacija za sve forumase,a i za sire,danas sam napravio inicijativni odbor za osnivanje Turisticke organizacije Zabucja.Cilj nam je bavljenjem seoskim turizmom,u samislu zdravstvenog turizma.U tu svrhu sam uspeo da obezbedim za sada 12 kreveta. Tako da ako neko ima nameru da dodje na Zabucje iz unutrasnjosti,u cilju resavanja nekih zdravstvanih problema,smestaj je obezbedjen.A interesovanje je veliko.
Meni je jako glupo,jer izgleda veoma hvalisavo da ja sam sebe hvalim.Ali je 80 posto ljudi koji su dosli na ZAbucje,informaticki neobuceno,pa ne mogu ovde ostaviti svoje utiske.A mladi,oni koji koriste recunere i internet,kao normalan vid komunikacije su jako retki,valjda je to zato sto su i zdravi.I neka tako i ostane ubuduce.
 Imam vec jasne indicije da se na Zabucju resava i problem ASTME. Verujem da ce ZAbucje kao banja mnogo uspesnije i dugotrajnije resavati taj goruci zdravstveni problem nego Soko Banja. Ali u to cemo se uveriti zajedno i Vi i vasi lekari.Ali za sada je jedno sigurno,vec istog dana dolaska na Zabucje,pumpica,od koje se ne odvajate,nece vam biti potrebna!!!!

                                                                                             pozdrav svim forumasima,Misko 063.30.80.60
Sačuvana
zoricaaca
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Zorica Radulovic
Mesto: Beograd
Lokacija: Nicifora Ninkovica 114/4
Država: Srbija
Poruke: 4


« Odgovor #113 poslato: 09.07.2008. 01:15:09 »

Evo cekam da Pera zavrsi radove na gradjevini pa da krenemo. Postoji doza neverice i kod mene, kad samo pomislim sta sve nisam probala ne bih li sklonila ove tegobe, samo se plasim da nisam neki tezi slucaj jer ja konstantno osecam pecenje u zelucu, dok ste vi ostali mozda imali kiselinu samo posle neke odredjene hrane ili pica. Sta da kazem kad mi ni akupunktura nije konkretno pomogla! Iskreno se nadam da cu i ja imati pozitivna iskustva sa Zabucja. Veruj mi samo razmisljam o tome sta bih sve mogla da jedem...eh. Milose bicemo u kontaktu taman da ti javim kad cemo da krenemo iz Beograda pa da nas sacekas na stanici.

Pozdrav!
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #114 poslato: 09.07.2008. 04:49:01 »

Ma Zabucje je cudo videces,a takvi kao sto si ti pomocice mi da to dokazem.Zaboravila si da ovde "okacis" spisak zabranjenih jela i pica,tj.svega onoga sto nesmes da jedes,a zeljna si
Sačuvana
zoricaaca
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Zorica Radulovic
Mesto: Beograd
Lokacija: Nicifora Ninkovica 114/4
Država: Srbija
Poruke: 4


« Odgovor #115 poslato: 09.07.2008. 05:42:29 »

Mislim da je bolje da ispisem spisak sta smem da jedem! Mada i od ovoga sto jedem osecam kiselinu ali u blazoj formi jer je dijetalna hrana.
A to je dvopek, griz, rezanci, kuvana piletina, krompir, sargarepa, pirinac, maslac, pojedem nekad kuvano jaje, a od pica RAZNE negazirane vode koju moram da zagrejem pa da popijem. Popijem nekad malo i mleka ali to je dva tri gutljaja jer u suprotnom pocne kiselina da radi svoje. Od voca....hm...evo pocela sam pomalo da jedem lubenicu. Jako siromasna ishrana kao sto se vidi a sve to isto vrtim u krug. E sada mozes misliti sta ne smem da jedem i pijem! Katastrofa. A do skoro uz ovakvu ishranu sam pila jos i lekove. Pomagali su mi za kiselinu do sledece iritacije, tako da maltene ne lece nista, samo tapkas u mestu.
Eto to je to. A ako mi pomognu ta tvoja srca na Zabucju ima da se ponovo rodim! Znas, nije da ne verujem nego hronicni gastritis je jako gadna stvar i prosto je bajka da nesto tako ode za dva dana. Milose, mnogo sam se razocarala u Najdanov krug a ako me razocaraju i srca.....pa nista moram opet da se vratim na akupunkturu....sta cu?
Sačuvana
Damjan
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Damjan Knežević
Mesto: Novi Sad
Lokacija: Liman
Država: Srbija
Poruke: 11


« Odgovor #116 poslato: 10.07.2008. 03:48:42 »

Pozdrav iz Novog Sada svim Užičanima kao i svima ostalima koji čitaju ovaj forum!
Pre koji dan sam se vratio u Novi Sad iz Banje Koviljače gde sam bio na kratko posle boravka na Zabučju. Kao što sam ranije obećao podeliću sa vama kako sam ja doživeo Zabučje i šta mi se tamo dogodilo.
Ono čega sam se najviše plašio pre nego što ću doći u Zabučje jeste da ću otići tamo, ležati na tim krugovima i da na njima neću osetiti ama baš ništa… nikakvu isceliteljsku silu, niti bilo kakvu promenu mog zdravstvenog stanja… Ali sada mogu sa sigurnošću da kažem da se na tim krugovima zaista nešto čudno dešava, nešto u njima ima i nemoguće je da se čovek pre i posle ležanja na njima oseća kao da se ništa nije desilo. Boravak na Zabučju od devet dana (od 20. do 28.juna) je kod mene izazvao dosta pozitivnih promena.
Razlog zbog kojeg sam otišao tamo je bila jedino gorušica. Nisam ni imao predstavu da se tamo rešavaju i brojni drugi problemi. Već drugog dana sam polako postajao svestan da su moji problemi sa želucem, pa samim tim i gorušica, potpuno nestali. Posle dugo vremena sam ponovo počeo da jedem i pijem šta god poželim. Miloš, kod koga sam boboravio svo vreme, mi je davao da jedem baš onu hranu koja mi je najviše izazivala gorušicu da bi me na taj način uverio kako te bolesti više nema. I evo i do sada uopšte ne moram da brinem o tome šta ću, koliko, i u koje vreme pojesti - šta god radio gorušice jednostavno nema. I majka se čudi kad me vidi da ne pazim šta ću jesti i govori mi stalno da ne preterujem i da se ne opuštam tako lako...
Pre Zabučja sam imao dosta problema sa suvim grlom. Teže sam govorio, naprezao se pri govoru, što je često izazivalo glavobolje. Dok bi ležao na krugovima osetio sam kako mi tečnost struji niz grlo i kako se u ustima skuplja dosta pljuvačke.Veoma brzo sam osetio kako su i problemi sa grlom potpuno nestali.
Iako su mi oftamolozi pri kontroli vida rekli da vidim dobro, ja sam primetio da mi se slika često muti i da ne vidim baš najbolje šta se dešava na daljinu. To mi je ponekad pravilo teške smetnje za normalno funkcionisanje. Posle svakog ležanja na krugovima vid mi je postajao sve bistriji tako da sam često samo sedeo, ćutao i gledao oko sebe, diveći se stvarima koje ranije nisam mogao da primetim. TOP
Miloš je na početku ovog foruma napisao da se na Zabučju leče one bolesti za koje je, na osnovu iskustva mnogih ljudi, mogao sa sigurnošću da tvrdi da će biti rešene. Međutim, video sam da se na Zabučju drastično popravlja kompletno stanje organiozma, kao i svih organa pojedinačno. Na Zabučju se leče gotovo sve, ako ne i sve bolesti, koje ne spadaju u anomalije fizičke prirode (tipa smrskani pršljenovi, kraća noga i tsl.). Za neke svoje organe nisam ni znao da su problematični jer nisam osećao nikakve tegobe vezano za njih. Medjutim pre Zabučja sam bio u Beogradu da mi na aparatu Dia-Cor detaljno dijagnostifikuju kako mi funkcioniše svaki organ pojedinačno. Ispostavilo se da su neki organi za koje nisam ni sumljao da sa njima mogu imati problema prilično načeti i da se pojava simptoma bolesti na njima može očekivati u nekoj skorijoj budućnosti.Posle Zabučja sam ponovo otšao u Beograd da uradim analizu na Dia-Cor-u i rezultati su bili neverovatni. Gotovo sva mesta koja su bila problematična sada su se pokazala kao potpuno zdrava. Doktorka koja me je pregledala je rekla da su rezultati izvanredni. Kao da sam dobio novi organizam.
Evo probao sam ukratko da napišem ovde ono što mislim da je najvažnije vezano za moje iskustvo u Zabučju. O nekim interesantnim detaljima ću napisati kasnije. A sad ću probati da prebacim ovde na forum i rezultate sa Dia-Cor-a koje sam dobio pre i posle Zabučja.
Sačuvana
Damjan
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Damjan Knežević
Mesto: Novi Sad
Lokacija: Liman
Država: Srbija
Poruke: 11


« Odgovor #117 poslato: 10.07.2008. 04:30:51 »

Evo rezultata sa Dia-Cor-a pre mog boravka na Zabučju - 19.06.2008. Vidi se stanje svakog organa pojedinačno. Jedna sličica opisuje jedan organ, iynad sličice piše o kojem organu je reč Na dnu sličice se vide dva pravougaonika, levi očitava stanje leve strane organa, a desni desne strane organa. Crvena boja označava da organ loše funkcioniše i da tu postoji ilise može očekivati u bliskoj budućnosti neka bolest, yelena boja oynačava da je organ zdrav i da dobro funkcioniše, dok je plava boja nešto između. Što je pravougaonik viši to je organ bolesniji (ukoliko je pravougaonik crvene boje) ili zdraviji (ukoliko je zelene boje). To je onako laički objašnjeno, ali dovoljno da se razumeju ovi rezultati. E sad, moram slike da šaljem jednu po jednu jer mi puca veza često, šta da radim :-)

http://img183.imageshack.us/my.php?image=knezevic01lg5.jpg
http://img183.imageshack.us/my.php?image=knezevic02dy0.jpg
http://img183.imageshack.us/my.php?image=knezevic03hj8.jpg
http://img183.imageshack.us/my.php?image=knezevic04yi6.jpg
http://img183.imageshack.us/my.php?image=knezevic05bk8.jpg
http://img183.imageshack.us/my.php?image=knezevic06la8.jpg
http://img183.imageshack.us/my.php?image=knezevic07ho0.jpg
http://img183.imageshack.us/my.php?image=knezevic08qx5.jpg
http://img183.imageshack.us/my.php?image=knezevic09yy6.jpg
http://img183.imageshack.us/my.php?image=knezevic10fq4.jpg
« Poslednja izmena: 14.07.2008. 02:36:22 Pedja, Reason: ubacene slike » Sačuvana
Kosuth
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Gaspar Janos
Mesto: Bela Crkva
Lokacija: l.oktobra 29
Država: Srbija(Vojvodina)
Horoskop: Ribe
Poruke: 4

ucim,ucim....pokusavajuci da saznam,sta ne znam...


« Odgovor #118 poslato: 12.07.2008. 22:28:57 »

Damjane,reci mi gde si u Beogradu radio analize na DIA-COR-u?Mozes mi odgovoriti i putem PP
Sačuvana
Kosuth
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Gaspar Janos
Mesto: Bela Crkva
Lokacija: l.oktobra 29
Država: Srbija(Vojvodina)
Horoskop: Ribe
Poruke: 4

ucim,ucim....pokusavajuci da saznam,sta ne znam...


« Odgovor #119 poslato: 12.07.2008. 22:33:59 »

Obzirom da ne vidim na forumu opciju PP(privatnih poruka)odgovori mi na mail:jani.gaspar(at)gmail.com ,A ako ubiras tantijeme od firme koja to radi mozes i preko foruma. Grin
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #120 poslato: 12.07.2008. 23:06:25 »

Zorice,Zorice,sta vise cekas? Strah i nepoverenje je najvece neznanje koje covek nosi u sebi! Imate obezbedjen smestaj u jednoj privatnoj kuci,za vas troje,tebe,tvog dragog i sincica.Sve ovo sto si nabrajala da ne smes da jedes bice ti jedini izvor kalorija za tvoje napaceno i izgladnelo FIZICKO telo . A GORUSICA.....pitaces me posle dva dana...STA TO BESE ? Naravno,planiraj da ovde u ovom RAJU na zamlji provedes bar 5 dana da se oporavis,mada je sto duze,to bolje.
  Eto,izbor je tvoj. Dodji na ZAbucje i udji u anale gastroentereologije.
                                                           
                                                                                 Misko,bez Siska
Sačuvana
Kosuth
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Gaspar Janos
Mesto: Bela Crkva
Lokacija: l.oktobra 29
Država: Srbija(Vojvodina)
Horoskop: Ribe
Poruke: 4

ucim,ucim....pokusavajuci da saznam,sta ne znam...


« Odgovor #121 poslato: 13.07.2008. 05:07:14 »

Milose,vidim da si i ti bio na forumu,pa ako mozes ili znas,reci mi gde u Beogradu mogu da se urade analize na DIA-COR-u.Ozbiljno nameravam da te posetim na tvom rancu i da pokusam da se resim svojih tegoba.Setices me se,culi smo se neki dan mobilnim.Pozdrav iz Bele Crkve...
Sačuvana
ceca207
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Kovacevic Svetlana
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 14


« Odgovor #122 poslato: 14.07.2008. 21:32:55 »

Pozdrav svima sa foruma. Krajem septembra sam kod Milosa resila problem sa alergijom. Pre dva meseca sam otisla gore da bi provela vreme u toj lepoj prirodi,disala cist vazduh i pila dobru vodu.  Bilo je lepo. Juce sam ponovo resila da odem na izlet,obucem i kupaci da iznenadim Milosa i da se suncam. Problem koji sam imala nisam pominjala jer sam mislila da mi tu Milos ne moze pomoci. Pre 3 meseca sam dobila jake bolove u oba kolena mnogo vise izrazeno u desnom. Mazala sam nekim kremama protiv bolova ali nije vredelo pa sam morala kod reumatologa u bolnicu ,da snimim iz dva ugla pa kod fizijatra. Dg:Gonarthrosis bill. incip. Dobila sam lekove protiv bolova kao i gel i da idem na terapiju svaki dan u 3 sobe. Objasnili su mi da imam artrozu oba kolena da su to degenerativne promene i da mi je ostecena hrskavica da moze lekovima samo da se uspori a ne i da izleci a vremenom ako se pogorsa neminovna je operacija.Na terapiju sam isla 4 nedelje. Dva dana po zavrsetku terapije mene su kolena tako jako zabolela,vise desno da sam prvi put ulicom pocela da se gegam kad idem. Gore dok sam se suncala  slucajno sams pomenula Milosu da imam te bolove. On je rekao da i njemu pucaju i skripe kolena ali da je to normalno sa godinama ali ZASTO BOLOVI?Ostalo neka vam Milos isprica jer ja ni sama nisam svesna sta se desilo. Juce sam presla oko 12 km peske,posle lezanja na krugovima bol se smanjio a pri vracanju posto je nizbrdo povremeno javljao. Zato ovo nisam htela da kucam po dolasku jer nisam bila nacisto sta se desava. Odspavala sam i kada sam se probudila bola nije bilo. Odlucila sam da prestanem da pijem lekove koje mi je prepisala fizijatar koje sam skupo platila a pila samo jedan dan. Milose,evo sad je 14 i 15 samo da ti javim da me kolena ne bole.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #123 poslato: 14.07.2008. 23:22:03 »

Ceco, sve je to lepo ali vise nikada nemoj ici na pesacenje i plannarenje BEZ STAPA. Ako je hrskavica ostecena to je trajno ostecenje. mozes samo da ga zalecis da presane bol ali ubuduce moras voditi racuna kako opterecujes kolena. U principu, vise im prija da vozis biciklu, a ako volis pesacenje i planinarenje, obavezno rasterecuj kolena koriscenjem stapa. To je narocito bitno prilikom kretanja nizbrdo.
Sačuvana

ceca207
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Kovacevic Svetlana
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 14


« Odgovor #124 poslato: 15.07.2008. 06:21:09 »

Peda, hvala na savetu imacu to u vidu,biciklu ne znam da vozim ali uz pomoc osobe koju volim mozda i naucim.Vezbe radim dva puta dnevno i svesna sam da degenerativne promeme ne mogu da se vrate u nazad.Ali je veliko olaksanje osloboditi se bola.Odlucila sam nekoliko dana da ne pijem lekove da vidim sta ce biti a onda da ih popijem jer smatram da svojim sastavom mogu koliko toliko da povoljno uticu na hrskavicu.Ono sto je sad najvaznije je da nemam nikakav bol sto je veliko olaksanje kao da mi nista nista.Nadam se da ce se i Milos oglasiti da kaze sta se ustvari gore desilo.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.501 sekundi sa 35 upita.