Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14
  Štampaj  
Current Topic Rating: *****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Alternativno lecenje na Zabucju  (Pročitano 230207 puta)
Damjan
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Damjan Knežević
Mesto: Novi Sad
Lokacija: Liman
Država: Srbija
Poruke: 11


« Odgovor #175 poslato: 03.04.2009. 21:07:37 »

Batek, nema razloga da se zahvaljujes, i ja sam pre nego sto sam otisao na Zabucje i ozdravio razmisljao isto kao i ti: ako mi ovo pomogne necu zaliti nacina kako da se za tako veliku stvar oduzim Milosu i Zabucju. Iskreno se nadam da ce tvoje iskustvo, kao i tvoje supruge, biti slicno mom. Najmanje sto mogu sada da uradim jeste da podelim svoje iskustvo sa drugima, sto sam naravno i radio. Vise mojih prijatelja i poznanika je posle mene otislo na Zabucje. Jednom je i jedna citava porodica kojoj sam ispricao sta mi se tamo desilo otisla i bila prezadovoljna rezultatima.
Batek, detalje o tom aparatu i ceni ne bi ovde na forumu, da ne bude kako reklamiram nekoga... Ali nemoj se ustrucavati da i mene okrenes na mob, pa da o svemu tome lepo popricamo: 063/8028676. Naravno, nije obavezno da uradis analizu na tom aparatu (dosad je koliko ja znam pre odlaska na Zabucje samo nas dvoje to uradilo), ali je u svakom slucaju preporucljivo, da bi jasno video kakvo je stanje vasih organa...
Sve najbolje Batek ti zelim...
Sačuvana
David
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Vasovic Davd
Mesto: Gornji Milanovac
Država: Srbija
Poruke: 5


« Odgovor #176 poslato: 14.04.2009. 23:33:18 »

Pozdrav svima, a posebno Milosu;

Evo da se javim i ja kao sveze sredjen na Zabucju. Imam 24 god, a vec 3 godine sam imao problem sa blago povisenom temperaturom, a u skorije vreme sa hronicnom slaboscu (veliki pad imuniteta), poremecajem metabolizma, povremenim aritmijama, ubrzanim pulsom, blago povisenim pritiskom i tremom od guzve. Tada sam uradio kompletnu analizu krvi (i na koksaki virus), stolice i rendgen snimak pluca i srca, i sve je bilo u redu. Kada sam stupio u kontakt sa Milosem on me je prvo uputio na Dia Cor analizu, i tada se sve videlo sta nije u redu. Na Zabucju sam bio 9 dana, i uz pomoc Miloseve vestine, moci krugova i lekovite vode ja sam se skoro potpuno oporavio, i svi simptomi bolesti su nestali. Pre 3 dana sam ponovo bio na Dia Cor-u i rezultati su neuporedivo bolji. Posle 4 dana boravka na krugovima i Milosevih terapija poceo sam da detektujem energije sa viskom. Kad sam se vratio kuci i sve prekontrolisao ispostavilo se, da se krevet na kome spavam nalazi na mestu jakog geopatogenog zracenja. Sve u svemu meni je sad sve bolje i bolje. I preporucujem svima koji imaju zdravstvene probleme da odu u Zabucje kod Milosa jer ovo sto on poseduje i zna stvarno moze svima da pomogne. Jos jednom hvala Milosu i njegovim Krugovima!
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #177 poslato: 21.04.2009. 08:44:01 »

Zdravo Batek, izvini sto ti se nisam javio ranije,ali sam bio u velikoj guzvi ovih dana,a i renoviram stan u Uzicu pa ne mogu da se javim jer mi je racunar tu.Sto se tice vasih problema uveren sam da cete za njih resenje pronaci na ZAbucju,na livadi koja leci srcem.Ali biste morali ovde provesti nekoliko dana.Ti vasi problemi su samo najverovatnije posledica nekog uzroka.A njega cemo pronaci zajedno.A oni su verovatno u dugotrajnoj izlozenosti vasih energetskih tela,tj.meridijana stetnim zracenjima magnetnim i elektomagnetnim zracenjima vise izvorista.Naucicu vas da oko vas postoje nevidljive.metafizicke sile koje negativno uticu na vas,da ih prepoznate i da se stitite od njih.Javite mi se na 063.30.80.60 . M.
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #178 poslato: 21.04.2009. 17:14:34 »

Davide,da li bi nesto ispricao o tome kako sam te naucio da sa viskom detektujes negativne energije,da ih prepoznajes da sam napravis tzv.neutralizatore.Sta si otkrio kakve energije vladaju u tvojoj kuci i tamo u stanu u N.Sadu.Da li su one bile uzrocnici tvojih zdravstvenih problema.A sada da odgovorim zasto je potrebno da se na Zabucju provede nekoliko dana i zasto je potrebna dijagnostika na Diacoru. Posto je Energetsko telo napravljeno kao samoisceljujuca masina,potrebno ga je nekoliko dana skloniti sa izvorista negativne energije kako bi se taj proces ponovo uspostavio i u ljudskom organizmu ponovo uspostavila energetska ravnoteza.Na Zabucju se to upravo i desava.U kontaktu sa eliksirnim srcima na livadi,dolazi do uspostavljanja ponovnog samoisceljujuceg procesa.Naruseni energetski balans protoka energija karoz nase meridijane ponovo biva uspostavljen.A sa kvalitetnim i kvantitativnim protokom energija svaki organ i njemu pripadajuci sistemi ponovo dobijaju zivotnu energiju,i njihove maticne celije ponovo se bude,ostvaruju zadovoljavajuce i neophodne titraje i organ funkcionise kako treba.Uspostavljanjem energetske ravnoteze,vase telo,vasa aura postaje energetski osetljiva na te nevidljive vibracije,geopatogenog i tehnickog zracenja i visak u vasoj ruci kao instrument pokazatelj vam nedvosmisleno ukazuje na ometajuce vibracije u vasoj okolini i sa kojih treba da se sklonite.Najopasnije vibracije su one koje vladaju oko vaseg kreveta,mesta na kome treba da se odmaraju vasa tela,fizicko i metafizicko,astralno.Ako je vase astralno telo telo tokom spavanja izlozeno tim vibracijama,ono ce se celu noc boriti sa tim stetnim energijama i kao posledicu vase vizicko telo ce to osetiti kao umor i bolove tokom spavanja.Budicete se tokom spavanja,nemiran san,a ustacete teskom mukom,nevoljno,dezorjentisani,sa "teskom i mamurnom" glavom i bolovima sa "teskim"nogama i slomljenim telom i bolovima u vratnom,ledjnom i krsnom delu kao da ste celu noc kopali a ne spavali i odmarali se."nervozne noge"su nedvosmislen pokazatelj da je jedan od centara "ometaca" bas u predelu vasih nogu,preko kojih ide ceo splet energetskih puteva.U cilju unapredjenja zdravlja svemu tome vas i ucim tokom boravka na Zabucju.Sva ta edukacija je naravno besplatna.Sve sto dolazi sa moje strane je za sada besplatno.A vidno poboljsanje koje se subjektivno oseca kao nagrada dolazi samo po sebi.Naravno ja ne mogu sada zahtevati da svi oko mene rade besplatno,tako da spavanje u privatnom smestaju,kao jeftinijoj varijanti se placa kao i usluga dijagnostike uradjajem Diacorom,koji traje nekoliko sati i daje stanje, 60 biofizickih parametara vasih organa na maticnom celijsko nivou.To je pomocni dijagnosticki uredjaj,AMSAT tehnoloske grupe i vese koristi meni nego vama.Od strane naseg Ministarstva zdravlja za sada nije priznat kao dijagnosticki uredjaj,sto ne znaci da mozda uskoro nece biti,jer je u Rusiji,Ukrajini i zemljama Zapade Evrope,priznat.I moze nedvosmisleno ukazati na postajanje nepravilnosti u radu vasih organa.Ali evo sada su mi upravo dosli posetioci pa cu pricu o tom uredjaju nastaviti kasnije.
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #179 poslato: 22.04.2009. 08:24:01 »

Evo da nastavim pricu.Ali da se razumemo,da se ova prica o Diacoru ne shvati kao reklama za njega.Da bih lakse saznao na koje sve negativitete u organizmu mogu delovati ovi eliksirni zraci carobnih srca,moramo prvo saznati gde oni sve postoje.Naravno,detaljnom analizom svih organa,zlezda i sistema u fizickom telu zvanicno priznatim dijagnostickim uredjajima to bi se najpreciznije i najsigurnije utvrdilo.Ali to bi bio jako dugotrajan i skup proces,na sta naravno niko nije spreman.Zato sam pribegao brzoj dijagnostici koja daje grublje rezultate ali dosta brze i ukazuje na problem.Naravno subjektivno osecanje bolesti i bola je je najvaznije ,najobjektivnije i najmerodavnije.Da bih lakse i brze sagledao i ostao neki zabelezeni trag iza izlecenja i poboljsanja zdravstvenog stanja nekog organa ili sistema,koji bi kasnije  nauci i medicini bio put ka ozbiljnijem istrazivanju.Na Zabucju uz pomoc energije eliksirnih srca,oporavlja se nase energetsko telo.Kada se u nasem energetsko sistemu uspostavi narusena ravnoteza,u nasem fizickom telu pocije da se oporavlja sistem samoiscelenja,sto dovodi do oporavka i ozdravljenja obolelog organa ili narusenog bioloskog sistema.Diacor je naprimer ukazao na veliki pad imuno sistema,los rad grudne zlezde,problem sa prostatom,mokracnom besikom,stitnom zlezdom,venskim sistemom,zeludcem,debelim crevom,pankreaasom,a subjektivni oscaj bolesnika je bio,povisena temperatura duzi vremenski period,slaba stolica i zatvor,otezano mokrenje,slabo varenje,slaba cirkulacija,neuhranjenost,slabo jede....posle nedelju dana boravka na Zabucju svi ti problemi nestaju i bolesnik oseca vidno jacanje i zdravstveno poboljsanje.Kada ode kuci,zadovoljan i zdrav, iza njega meni kao pisani trag na sta sve moze delovati energija "srca" ostaju rezultati uradjeni na tom uredjaju.Ima dosta razlicitih aparata koji snimaju,auru,meridijane i za brzu dijagnostiku koji mi takodje mogu koristiti za istrazivenje brzine uspostavljanja narusenih i oslabljenih veza izmedju energetskog i fizickog tela a koju ostvaruju "eliskirna srca",ali nijedan od tih aparata nije za sada priznat od strane ministarstva zdravlja.Priznavanjem za sada 18 metoda alternativne medicine,uskoro se ocekuju i licence za te uredjaje.A time ce i meni biti olaksan istrazivacki rad na polju unapredjenja naseg sveukupnog zdravlja.A nadam se da ce uskoro i prvi lekari koji dobiju i odgovarajuce licence alternetivne medicine ukljuciti u sto vecem broju,razlicitih strukovnosti ovom mom pionirskom radu uvodjenja ove nove bezmedikamentne metode lecenja u sistem alternative,koja je sasvim prirodna da prirodnija ne moze biti,a daje zadivljujuce i neverovatne rezultate.I zato pozivam jos jednom i ovom prilikom lekare iz svih gradova svih specijalnosti da mi se jave,da mi pomognu i da zajednickim znanjem,iskustvom,nasom srpskom pemecu,otvorimo vrata tajni metaficickog sveta.Pa na to nas je nas istaknuti naucnik Nikola Tesla uputio onom cuvenom recenicom: "kada medicina bude pocela da izucava nefizikalne pojave,napredovace za deset godina vise nego vekovim unazad".A te nefizikalne pojave i njihovo delovanje na oboleli organizam se upravo desava pred nasim ocima ovde na ZAbucju.Nama ostaje samo to da shvatimo i primenimo.Zahvalan sam svima koji veruju u mene i moj rad i koji su sve ovo shvatili veoma ozbiljno i poklonili mi poverenje i dosli na Zabucje da potraze resenje za svoje zdravstvene probleme.Otisli su zadovoljni,ostavljajuci za sobom listu bolesti koje se ovde lece sve duzom i duzom.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #180 poslato: 22.04.2009. 08:55:41 »

pitao me neko sta znaci ova recenica ispod ruze:
"izgleda sasavo ali mene ledja vise ne bole"
pa to mi je prvo palo na pamet kada sam se prijavljivao. A mozda mi je i dosla kao prorocanska misao.Ali sada mogu da vam kazem da svaki oblik bola duz kicmenog stuba bez obzira koliko dugo traje i kog inteziteta mogu da otklonim iz jednog ili dva tretmana.To vazi i za ostale bolove na na ostalim delovima tela kao i trenutnu glavobolju,zubobolju ili bol u uhu i oka.Bitno je da bol nije nastao fizickom povredom,tj udarom.Svaki oblik bola koji osecamo na fizickom telu nastao je i nalazi se u nasem energetskom telu,kao posledica energetskog disbalansa.Cim se uspostavi energetski organski tok kroz pripadajuce meridijane bol,sto bi rekao narod biva "ko rukom odnesen".Eto ako imate bolna mesta,javite se,zasto trpeti bol i patiti se i na taj nacin proizvoditi negativnu elektromegnetnu energiju (psihomentalnog izvorista),kad je bolje biti radostan i smejati se,i proizvoditi pozitivne vibracije.Smeh,sreca,zadovoljstvo,stiti nas energetski sistem. gossip
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
David
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Vasovic Davd
Mesto: Gornji Milanovac
Država: Srbija
Poruke: 5


« Odgovor #181 poslato: 25.04.2009. 19:08:39 »

Kao sto sam rekao, kada je moje energetsko telo ojacalo posle par dana na Zabucju, a samim tim i ja sam se osecao bolje, visak je u mojoj ruci poceo da reaguje na energije. Kada sam u polju negativnog zracenja visak se okrece u smeru kazaljke na satu, a u polju pozitivnog obrnuto. Sto se tice neutralizatora geopatogenog zracenja, jedini i za sada siguran lek je sklanjati se sa takvih mesta, na onim mestima na kojima provodite veci deo dana, a posebno onih na kojima se nalazi krevet za spavanje. Dok nisam dosao na studije u Novi Sad ja sam bio potpuno zdrav jer nam je kucu u kojoj zivimo pre 25 godina prekontrolisao radioestezista, i tada smo napravili razmestaj tako da nam kreveti nisu bili izlozeni geopatogenom zracenju. Sa mojim dolaskom u Ns iz godine u godinu meni je bilo sve losije. U predhodna dva stana jesam imao problema ali nisu bili toliko veliki, kao nakon ulaska u ovaj stan u kome sam sad. Po povratku iz Zabucja kada sam prekontrolisao ispostavilo se da je stan pun geopatogenog zracenja, krevet na kome sam spavao se nalazio na mestu jakog uticaja. Sada sa novim rasporedom nemam problema sa spavanjem, budim se odmorniji i bolje se osecam. Po mom misljenju ovo je bio glavni uzrok mojih problema.
Ako nekoga nesto vise interesuje rado cu odgovoriti.  
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #182 poslato: 22.05.2009. 21:24:27 »

zanimljivo da niko nema pitanje,a ni zainteresovanih užičkih lekara ili oni ne znaju da koriste računare i internet
Sačuvana
kyuss
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 12


« Odgovor #183 poslato: 24.05.2009. 06:38:36 »

Pozdrav jos jednom Milose,interesuje me da li je taj pregled Dia - Corom neophodan i koliko se naplacuje? Da ne bude da prelazi neku carobnu cifru jer sam iskreno alergican na razne alternativne dijagnosticke metode koje su me kostale prilicno veliku sumu novca? Vec sam jednom ranije bio na nekom bio skeneru koji je sa ruskog podnevlja i koji je imao za cilj da mi kao ocita neke energetske meridijane i sta vec i moram da priznam da je izgledao veoma smesno pa sam poceo i da sumnjam da me neko brutalno zavitlava.Sve u svemu aparat se sastojao od neke limene tacne na koju se stavi dlan,kabla i par zica koje su spojene na neku extra ruznu metalnu kutiju na kojoj ne stoji nikakv naziv i slicno (imam razumevanja za rusku estetiku i dizajn ali je ovo stvarno katastrofalno).Navodno taj aparat mi je ocitao kako imam problema u vratnom delu,problem sa zlezdom itd. Nesto je i kao pogodio ali je dosta toga i omasio.Posle toga me je doticni "lekar" uputio na neko magnetno zracenje koje je kao imalo za cilj da mi pomogne jel...medjutim i posle 10 dana tretmana nije mi bilo nista bolje vec sto je najgore jos gore! Dobio sam ogromnu temperaturu,osecao sam se malaksalo itd. i to je trajalo par dana...
Zasto ovo pricam? Zato sto ne treba nasedati na svakakvu pricu koju vam razni kvazi lekari prosipaju.Gomila njih su prevaranti i rade bez licence pride...
Ja veliku nadu polazem u Miloseve krugove i zelim da probam njihovo dejstvo.Ako deluju kako deluju osecacu se bolje i iskreno ne interesuje me sta je bilo pre a sta sada.Zelim samo na miru da legnem,da zatvorim oci i da se osecam rastereceno i da me nista ne boli i slicno.
Milose kako stojis sada sa vremenom? Javio bih ti se ovih dana da se dogovorimo za moj dolazak,inace dosao bih najverovatnije sa majkom.Pozdrav
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #184 poslato: 28.05.2009. 00:52:44 »

javljam se sa mob pa ću biti kratak. Biorezonantna analiza košta 14.000 dinara. Daje funkcionalno stanje organizma u datom trenutku i to 65 parametara na matičnom ćelijskom nivou.znači stanje organizma od glave do pete. Traje 2 sata a za te pare imaš 2 pregleda,pre i posle dolaska na Zabučje. Analiza će pokazati sve prnbleme koje imaš,koje osećaš i one koji će tek nastupiti. Kao i posle odlaska sa Zabučja,pokazaće šta je poboljšano a šta nije. Korisno je i tebi da vidiš u kakvom si stanju a meni da vidim na šta sve eliksirna srca mogu da deluju.pozdrav
Sačuvana
kyuss
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 12


« Odgovor #185 poslato: 30.05.2009. 03:43:12 »

Da znaci to je ta glupost (moram tako da kazem jer znam vrlo dobro o cemu je rec) na kojoj sam vec bio,Biorezonanca.Ajde da ne znam o cemu se radi nego sam licno bio na tome.Cisto zamlacivanje i bacanje para ako mene pitas.Milose mene neinteresuju nikakve analize,znam sta mi fali i kako se osecam i ne zelim da dajem novac na gluposti niti da me neko eventualno primorava na to.Ja zelim da dodjem na Zabucje i vidim da li ti krugovi deluju ili ne,prosto i jednostavno.Ako zaista nesto deluju njihova delotvornost ce se pokazati kroz par dana a ako ne deluju makar malo znaci da je cela prica preuvelicana i da nije bas sve kao sto izgleda.
Znaci ne interesuju me nikakve analize i cudesa vec da isprobam na par dana te krugove.Kada i da li mogu da dodjem? Pozdrav
Sačuvana
Damjan
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Damjan Knežević
Mesto: Novi Sad
Lokacija: Liman
Država: Srbija
Poruke: 11


« Odgovor #186 poslato: 01.06.2009. 01:13:17 »

Pozdrav Kyuss,
veruj mi da te potpuno razumem vezano za tvoju odbojnost prema tim raznim uradjajima i analizama, sto priznatih sto nepriznatih... Cini mi, prema tvom opisu, da sam i ja radio analizu na jednom takvom uredjaju, iste takve sprave su se nalazile na njemu, ta ploca na koju stavljas jedan dlan, a na drugi dlan te pomocu neke “olovke” bockaju po akupunkturnim tackama. Ta ruska sprava je navodno ocitala stanje mojih meridijana – na kompjuteru se pokaze silueta coveculjka i plave linije tj. “meridijani” oko njega. Te linije bi trebale kod zdrave osobe da idu tako da prave pravilnu elipsu oko tog coveculjka, a ukoliko postoji energetski debalans u nekom organu tada kod tog organa te linije krivudaju. I meni su   davali nekakvu elektromagnetnu terapiju koja mi nije ama bas nimalo pomogla...
Ta ordinacija je samo jedna od vise njih u koje sam odlazio posle saobracajke, a u kojoj sam doziveo nista vise od razocarenja... Tako da je i meni muka od tih raznih analiza, sparva i kvaziscelitelja...
Medjutim ovo kod Milosa na Zabucju je nesto sasvim drugacije... Kod Milosa nema ama bas nikakvih medicinskih sprava i analiza, a kompletan boravak u njegovoj kuci, kao i lecenje na “srcima” su potpuno besplatni!!! E sad za neke stvari mislim da bi trebali mi, Milosevi pacijenti , da pokazemo razumevanje. Navescu jedan primer. Do skora je hiropraktika tj. Namestanje kostiju i misica rukama smatrana za alternativni metod koji nije legalan, a ljudi koji to izvode   su nazivani “kostolomcima”. Medjutim u Americi se hiriopraktika razvijala kao zvanicna grana medicine i tamo postoje fakulteti i doktori za horopraktiku. Njenom razvitku je najvise doprinelo to sto su pacijenti bili izlozeni rendgenskom snimanju pre i posle hiropraktickog zahvata, tako da se moglo crno na belo videti da li je taj zahvat ista i koliko doprineo ozdravljenju pacijenta. Zahvaljujuci tome hiropraktika je u svetu,a od skora i kod nas postala zvanicna metoda lecenja. Osnovana je i Srpska Asocijacija za Hiropraktiku (SAH) kao član evropske i svetske federacije za hiropraktiku. E to je upravo ono sto Milos sada pokusava da uradi – da pomocu zvanicne medicine dokaze isceljujuci efekat “srca” na Zabucju. To jedino moze uraditi tako sto ce se, pomocu najsavremenijih medicinskih instrumenata, crno na belo videti isceljujuci efekat “srca” koja se nalaze na njegovoj livadi. S njegove strane je i vise nego humano i dobronamerno to sto svim ljudima omogucava besplatno lecenje na svom i manju i boravak u njegovoj kuci. A on od tih pregleda, koje smo ponavljam uradili samo nas dvoje dosad (David i ja), nema ama bas nikakve materijalne koristi, ali kako njemu tako i pacijentima mnogo znaci da mogu da vide objektivne rezultate isceljujuceg delovanja “srca” sa Zabucja.
 Ovi instrumenti koje Milos pominje se upotrebljavaju u domovima zdravlja u Ukrajini, Rusiji, Kini i nekim zemljama zapadne Evrope i tamo su zvanicno priznati od strane tih drzava. Tako da svakako nije rec o nekim sarlatanskim spravama koje koriste razni kvazilekari... Rezultati sa tih instrumenata ce ti pokazati kakvo je stanje tvog organizma pre i posle boravka na Zabucju i tako ces moci i subjektivno i objektivni da vidis isceljujuci efekat “srca”. I ja sam sam uradio te analize, i drago mi je sto mogu da vidim kakvi su rezultati ostvareni lezanjem na isceljujucim “srcima”. Mislim da bi i David mogao da kaze koju rec o ovome posto je i on pored mene uradio te analize...Naravno Kyuss mislim da bi bilo dobro da nazoves telefonom Milosa i dogovoris se oko svega.
Puno pozdrava Kyuss
Sačuvana
David
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Vasovic Davd
Mesto: Gornji Milanovac
Država: Srbija
Poruke: 5


« Odgovor #187 poslato: 01.06.2009. 23:14:37 »

Naravno. Evo ja cu konkretno da navedem primere. Pre odlaska u Zabucje kao sto sam vec napisao jedan od mojih problema je bio metabolizam, jednostavno iskoriscenost hrane je bila na minimumu. U gradskoj bolnici sam uradio analizu stolice i po njima je sve bilo u redu, dok je dia cor pokazao da su mi zeludac i debelo crevo veoma lose kako u energetskom smislu tako i u funkcionalnom. Druge probleme koje sam imao nisu bili vezani za pojedine funkcije, vec za vise funkcija. Vise od 80% funcija je bilo poremeceno. Kad sam drugi put uradio analzu rezultati su savrseno odgovarali stanju mog organizma, naravno sa svim poboljsanjima. Tako da dia cor uopste nije glupost, vec daje tacnu sliku stanja energetskog tela.  
Sačuvana
kyuss
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 12


« Odgovor #188 poslato: 07.06.2009. 20:22:05 »

Ljudi sve je to ok ali mene neinteresuje da radim ikakve analize.Znam sta mi smeta da normalno funkcionisem i od analiza ovog tipa u mom slucaju ja nemam nikakve koristi vec samo meni udara po dzepu.Znaci kao sto rekoh,nikakve analize i ostala chudesa,ja hocu da isprobam samo te krugove i da se uverim da nije sharena laza.U medjuvremenu cu ipak da odem u Najdanove krugove da vidim da li ce oni da mi pomognu nesto
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #189 poslato: 08.06.2009. 04:14:22 »

Koliko znam, Markantni ne uslovljava ta snimanja nego preporucuje, jer tako moze da se konkretno vidi kako stvari stoje pre i posle boravka kod njega.
Sačuvana

markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #190 poslato: 13.06.2009. 17:03:08 »

kyuss,nisam ni rekao da su snimanja uslov,ono je samo jedan od načina kvalitetnijeg dijagnostikovanja problema,a koriste ga ljudi koji imaju zdravstveni problem i žele ga se rešiti a ujedno videti koji još organi mogu biti problematični. Složićeš se samnom da je bolje sprečiti nego lečiti. A koliko vidim to kod tebe nije slučaj,prevencija ti ništa ne znači. Javi se kada se vratiš iz Male Krsne. Ostavi nam ovde na forumu svoje utiske,kako si se osećao kao posetilac,kako izgleda taj krug,i da li si osećao nešto dok si stajao i na kraju ima li poboljšanja. Bilo bi dobro da to snimiš i da slike okačiš ovde da vide i ostali posetioci ovog foruma. A posle dođi kod mene,bićeš rado primljen gost. A onda da ostaviš utiske,da uporedimo. Pozdrav
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #191 poslato: 13.06.2009. 17:18:00 »

javljam se opet sa mob.ali da kažem još nešto. U kineskoj medicini postoji čak jedan aforizam koji kaže: Sposoban lekar leči prije nego što se bolest manifestuje.Slabiji lekar se samo brine za bolest koju je bio nesposoban lečiti .Kinezi veruju da najveće umeće lečenja baviti se ovom nevidljivom energijom.On može mnogo prije prepoznati dali će u nekom organu doći do poremećaja,pre negn se neujednačenost energija pretvori u fizičku činjenicu.Tada se pokušava ponovo dovesti u ravnotežu tok energije i sprečiti ndolazeću bolest. U staroj Kini "medicinski pretplatnici" su plaćali lekaru akupunkturisti da ih čuva da se ne razbole. Ako se razbole onda je lekar plaćao njima.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #192 poslato: 22.06.2009. 02:21:34 »

potrebno je 10 dobrovoljaca sa dijagnozom čira na želudcu i dvanaestopalačnom crevu a kod kojih je utvrđeno prisustvo bakterije Heliokopter piroli. Obezbeđeno medicinsko praćenje. Hteo bih da naučno dokažem da srce broj 2 ubija bakteriju u organizmu i odstranjuje uslove za njeno stvaranje.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #193 poslato: 14.07.2009. 17:01:10 »

Vidim da se niko ne javlja? Zasto? Da li to znaci da ima jos uvek dosta nepoverenja?

Evo ispricacu vam najnoviji slucaj izlecenja cira na zeludcu. Dosao je u sredu jedan nas uzicanin, Dragan, zajedno sa jednim prijateljom Bobanom, po njegovom savetu. Inace Boban je bio prosle godine sa svojim maloletnim sinom. On je imao velikih zeludacnih problema. Nadimanje stomaka i gorusicu od "hrane" kako on kaze. A njegov sin ucestale svakodnevne glavobolje. Posle dvodnevnih tretmana od prosle godine,sada moze da jede i "kamenje" a njegovog sina ne boli vise glava.

Kada sam video Dragana, bio je sav "utucen",lose raspolozen,sa stomacnim problemima jer je u utorak zavrsio usled velikih bolova u hitnoj pomoci. Oporavio se tek posle infuzije. Dosao je sa uputom za bolnicu za operaciju cira na zeludcu. Rekao sam mu sa osmehom da nista ne brine i da ce za tri dana biti kao nov, i da ce tek u subotu videti koliko je bio bolestan kada bude ozdravio i kada mu se vrati paspolozenje i uspostavi energetski balans u meridijanima zeludca i debelog creva.

Nije me izgleda bas razumeo sta sam mu pricao, ali je otisao i legao na krug broj dva. Garantovao sam mu da ce u subotu, kada bude otisao na jednu proslavu, moci da jede i pije sve sto pozeli i u kolicinama koje zeli, a da gorusicu i zeludacne probleme nece imati.

"Srce" broj 2, ubice bakteriju Heliokopter piroli koji je glavni uzrocnik njegovih problema. Nije mogao da veruje sta mu pricam. Da na operaciju nece morati da ide, i da za tri dana samo na lezanju na srcu broj 2 svim njegovim mukama je dosao kraj.

Kada je u petak dosao na kontrolu docekao me je recima, gde si spasioce moj, kralju energija. Sta mi uradi ovo. Ja sam novi covek, preporodjen, pricao mi je kako sada moze da stoji na nogama po ceo dan, a do par dana se premestao sa noge na nogu, kako su svi u preduzecu primetili kako je veseo, paspolozen, kako je juce prvi put posle toliko vremena osetio glad i najeo se kao covek. Kaze sada je drugi covek. Covek ne moze da veruje kako se sada oseca. Ne moze da veruje da sve ono sto sam mu ja obecao da ce mu se desiti za tri dana i ostvariti. Pita me sta da radi sada sa uputom za bolnicu za operaciju. Nista kazem mu ja,sacuvaj ga, trebace nam jednog dana kao dokaz iscelujuceg delovanja srca broj 2.

A Boban sav srecan, jer da nije bilo njega njegov drug sada ne bi bio izlecen.

A o bakteriji Heliokopter piroli pricacu vam sledeci put, naravno ako bude zainteresovanih da cuje.
« Poslednja izmena: 14.07.2009. 17:26:19 Pedja » Sačuvana

Ливада која лечи срцем
Novak
novajlija
*
Pol: Muškarac
Poruke: 1


« Odgovor #194 poslato: 19.07.2009. 04:21:36 »

Pozdrav svima na forumu, citajuci o Najdanovim krugovima, naisao sam na temu o krugovima na Zabucju. Posto sam imao problema sa glavoboljom vec nekoliko godina, kontaktirao sam Milosa i on mi je garantovao da ce to biti za par dana reseno. Naravno otisao sam na Zabucje i mogu odmah reci da nisam ni malo pogresio ! Prvo da kazem da je to mesto pravo cudo prirode : pored vrlo uocljivih krugova, odnosno srca, tu postoji i bunar sa neverovatno lekovitom vodom, u sta sam se vrlo brzo i uverio, biljke i drvece rastu sa samog kamena, tu cak je Milos pronasao termalni izvor i sta sve ne ! Milos mi je radiestezijskim putem vrlo brzo nasao uzrok problema, tj. utvrdio je da ja spavam na vrlo jakom geopatogenom zracenju i preporucio mi je da obavezno promenim mesto spavanja.  Kako sam bio gore cetiri dana, moram reci da vec posle drugog dana nisam imao glavobolje. U ta cetiri dana bio sam na skoro svim krugovima po pola sata, sto je u kombinaciji sa gore pomenutom vodom i Milosevim bioradiestezijskim tretmanima dalo izuzetne rezultate. Kada sam se video sa prijateljima posle boravka na Zabucju, odmah su primetili da nekako drugacije izgledam, da nemam podocnjake, da izgledam svezije i podmladjeno. Moj licni dozivljaj pored toga sto nemam glavobolje vec nekoliko dana, iako sam ih imao gotovo svakodnevno, jeste da imam mnogo vise energije, da sam bolje raspolozen i da se vrlo tesko zamaram. Kako sam promenio mesto spavanja po Milosevoj preporuci, kvalitet sna mi se poboljsao za nekoliko stotina posto, ustajem odmoran, bez glavobolje i otecenosti. Za Milosa imam samo reci hvale, covek je potpuno neumoran, jako gostoljubiv, pun energije da pomogne drugima i ! To su moji prvi utisci, sigurno je da sam nesto zaboravio, ali nastojacu da za neku nedelju napisem kakvo je stanje, tj. da li su se pozitivni efekti zadrzali, u sta ja ne sumnjam. Veliki pozdrav !
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #195 poslato: 06.08.2009. 22:51:54 »

Evo me, svratio sam nakratko  da vas obavestim,da jedno od mojih najnovijih otkrica(za sada sano u teoriji) je da energija ovih "eliksirnih srca",moze zastititi nase fizicko telo od svihnjskog gripa.Dovoljno je samo proci kroz sva srca od 1-10,popiti casu vode iz bunara ispod starog hrasta hrasta i vas organizam je zasticen od svinjskog gripa.O tome malo vise kasnije.A moja teorija je zasnovana na istrazivanjima koje je vrsio Nikola Tesla,koji je bio vrsni poznavalac postajanja naseg metafizickog energetskog tela.Kako hercijalnog tako i nehercijanlog tela.Poznato je da je nase telo uskladejno sa frekfencijom zemlje koje iznosi 7.83Hz.I kada nase telo titra u harmoniji sa titrajima zemlje mi smo zdravi jer je nase fizicko telo zdravo.Kada neki deo tela ne titra njenom odredjenom frekfencijom taj deo tela ne funkcionise kako treba i mi ga nazivamo bolesnim.Boravkom na odredjenom "srcu" na livadi koja leci srcem,taj deo tela se uskladjuje prirodnim putem u frekfentni balans,pokrece se proses uravnotezenja sto na kraju dovodi do procersa samoizlecenja.Ali o tome malo opsirnije sledeci put kada budem pravio paralelu mojih(skromnih) istrazivanja i nemerljivo velikih dokazanih istrazivackih dela Nikole Tesle.Podudaranja su nedvosmilena.A time cu na kraju otkriti misteriju iscelivanja i dokazati isceliteljsku moc "livade koja leci srcem".
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #196 poslato: 07.08.2009. 16:44:20 »


Ja nemam ništa protiv da odemo do zabučja i pokušamo ...
ako uspe da mi sredi želidac ... ima da slavim !



Pitanje za Jelenica-ue,sta se desava sa tvojim zeludcem sada,bila si u leto 2007,a zaboravio sam da te pitam svo ovo vreme
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #197 poslato: 13.08.2009. 17:57:28 »

Evo ,samo da vas obavestim da je Dragan,nas sugradjanin,koji je imao visegodisnje probleme zbog cira na zeludcu,juce mi se javio sa odmora iz Hvara,i kaze da se oseca fenomenalno,raspolozen je,uziva u zivotu i ponovo posle toliko godina,moze da jede i pije sta god pozeli a da vise ne strahuje kako ce to preziveti.Juce mu je bilo tacno mesec dana otkako je bio na Zabucju.Energija koja zraci iz "srca" broj 2,je odradila svoj posao veoma uspesno,a nas sugradjanin se oseca  podmladjeno bar deset godina,kako on kaze.Kada se bude vratio sa odmora,docice do mene da se jos jednom zahvali i da donese uput za bolnicu da ga "okacimo"ovde.A onda ce i on sam napisati svoj komentar.Pita me bojazljivo:"joj,brate,koliko ce ovo trajati,nemoj molim te da mi se ponovo vrati ono bolesno stanje kao pre,ovako mi je bas lepo.".Odgovorio sam mu da ne brine,trajace jako dugo,kod mene traje vec tri godine(ja sam bio prvi izleceni pacijent srca broj 2),a kada se meni vrati gorusica i bolovi u zeludcu on ce imati jos tri godine ispred sebe.A ja se osecam i dalje sve bolje i bolje.I sve mladje i mladje.
     Sada definitivno mogu da tvrdim da je "srce"broj 2 najpouzdaniji alternetivni gastroeterolog,koji leci uspesno pouzdano bezmedikamentno i garantovano.I sto je najvaznije za nase sugradjanine a i ostale gradjane nase zemlje Srbije BESPLATNO.
     Posto mi je prioritetni cilj da NAUCNO dokazem isceliteljsko dejstvo energije srca na celokupan ljudski organizam,izgleda da sam na velikom tragu da te energije izmerim.Ali pored strucne tehnicke pomoci iz oblasti energija i elektriciteta,potrebna je i pomoc medicinskih strucnjaka.E u ovoj drugoj oblasti,medicinskoj,postoji jos uvek veliki zid cutanja.Nije mi bas najjasnije da li je ta distanca usled njihove neobavestenosti o mojim istrazivanjima i uspesima ili je distanciranost usled nepoverljivosti.Zato pozivam sve citaoce ovog foruma da  skrenu paznju svojim poznanicima,prijateljima ,komsijama ili rodjacima medicinski obrazovanim,strucnjacima da mi se jave i da zajedno dokazemo nedokazivo,ali subjektivno osetljivo i fizicki vidljivo.
                                                                                                Pozdrav
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
bandja
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Branislav Memed
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 17


« Odgovor #198 poslato: 03.09.2009. 22:28:19 »

Zdravo svima,immam jedno pitanje u vezi krugova,da li neko koristio sa nekom tezom bolescu naprimer Multiplekskleroza Parinson alchajmer.Ja imam MS probao sam vise puta Najdanove krugove kod Smedereva i nista pa me interesuje da li je neko tu dolazio da tesko hoda ili nemoze da hoda,da li ima efekta,jer sve je u energiji koliko ja zadnjih godina pratim.Pozdrav.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #199 poslato: 13.09.2009. 05:54:26 »

Zdravo Branislave,
Još nisam probao da se usudim da kažem nekome sa gore nabrojanim bolestima da dodju,ali verujem da bi boravak na Zabučju nekih 10-15 dana,pokazao veoma zavidne rezultate.Ali za sada nemam uslove.Verujem da ću već prve ohrabrujuće rezultate imati krajem sledeće godine.A o svemu ću vas obavestiti na vreme.Sada sam u potrazi za nekom humanitarnom organizacijom ili dobrotvorom da finansira eksperiment da dokazem ono što zvanična medicina,svetska, ne zna,a ja sam otkrio.A to je:otkud helikobakter piroli,kao uzročnik gorušice,gastritisa,čira na želudcu i dvanaestopalačnom crevu kao i raka želudca,u ljudskom organizmu,zašto se stvara i kako se ubija,i to bezmedikamentno.Ta moja teorija je jedinstvena u svetu.A potkrepljena je stotinama izlečenih.Najviše bi me radovalo kada bi naš grad bio taj finansijer.A korist bi bila nemerljiva.Vrednost eksperimenta je oko 500.000 dinara.A ako dokažem to na merodavan način,po mastriktnom principu,onda sam po istom principu dokazao kako nastaje dijabetes dobijen na nervnoj bazi i kako se uspešno leči,kako naterati pankreas da ponovo proizvodi insulin u optimalnoj količini.Za nekoliko dana mi dolazi jedan naš mladi sugrađanin,25 god,kome su juče pronašli šecer,indeks 22.Ako uspem,za 5 dana bih morao da ga vratim u normalu,i nekoliko narednih meseci bi morao da ostane tu.Ali javiću se uskoro kako napredujemo.Za par dana ide na test opterećenja,da vidimo pravi indeks vrednosti,onda ćemo sedam dana,tri puta dnevno meriti visinu šećera,ručnim meračom koji svaki dijabetičar ima.A onda krećemo na terapiju lekovitim srcima.Obaveštavaću vas o svim rezultatima.
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.781 sekundi sa 35 upita.