Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14
  Štampaj  
Current Topic Rating: *****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Alternativno lecenje na Zabucju  (Pročitano 230117 puta)
bandja
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Branislav Memed
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 17


« Odgovor #200 poslato: 15.09.2009. 18:09:05 »

Sve to je lepo dokazatii ali se nadam da svatas koliko je savremena medicina rezervisana o svemu alterativnom a pogotovo farmaceutske institucije koje prave lekove,gledaju samo lovu,lepo je to sto ces sa tim deckom da probas on je jako mlad i puno bi mu znacilo da sebi olaksa i lakse zivi,ja sa MS ako bog da da mi na prolece probamo mozemo samo da poboljsamo stanje nemam sta da izgubim. Nadam se da ces nas uskoro obavestiti sa dobrim rezultatima.Pozdrav.
Sačuvana
kyuss
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 12


« Odgovor #201 poslato: 24.09.2009. 01:13:27 »

Evo mene opet nazad posle duze vremena.Vidim Milose da i dalje napredujes i da livada daje sjajne rezultate.Svaka cast!
Ja sam odustao od Najdanovih krugova jer sam naleteo na dosta svedocenja da su slabo ili da uopste nisu pomagali nekim ljudima.Racunam ako su mi sanse 30/40% da nadjem neki lek tamo sta ima uopste da idem ako vec imamo Zabucje smile Bolje tu da potrazim sansu a i postoji masa svedocenja.
Ja sam u medjuvremnu lezao na ocnoj bolnici u Bg-u 2 nedelje,opet teska infekcija oka (oticanje,jaki bolovi) i opet naravno nisu mogli da mi nadju uzrok,tj. koja je bakterija je u pitanju ili sta vec.Obavio sam sve moguce analize.Jednom sam vec lezao zbog ove infekcije na istoj klinici i ovo mi je bio 2 put za 3 godine (jednom sam imao i na nozi).Mislim da sam pricao o ovome ranije.Moja inace primarna boljka je Menierov sindrom ali imam problema cestih i sa tim infekcijama,povisenom temperaturom i bolovima u misicima i zglobovima.
Milose kakva iskustva imas sa infekcijama i nekim bakterijama? Vidim da si uspesno lecio ljude od helikobakter piroli-a...a i znam po svedocenju od ranije da je neka baba imala neku tesku infekciju na nozi koja joj se povukla.
Ja licno mislim i da je Menierov sindrom povezan sa bakterijom nekom.
Cekam tvoje misljenje pa da vidimo sta moze da se uradi.

Vlada
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #202 poslato: 24.09.2009. 06:10:46 »

vlado,javiću se kada siđem u grad sa kompa. Ovako sa mob nemogu opširno. Ali treba što pre da dođeš dok traje miholjsko leto
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #203 poslato: 28.09.2009. 22:05:26 »

Evo Vlado (kyuss),pre nego sto ti odgovorim da te pitam,da li si se do sada lecio kod nekih bioenergeticara ili pomocu neke metode alternetivne medicine?A imam za tebe lepe vesti.Lekovita srca na ZAbucju dokazano pozitivno uticu na zaustavljanje i neutralisanje infekcija u oeganizmu.Ne znam kakvo ti je sada stanje sa infekcijim i oticanjem oka,da li je infekcija sanirana i da li imas bolove.Ali da si dosao na ZAbucje,bolove bih ti neutralisao za nekoliko minuta,a otoci i infekcija bi nestala za nekoliko dana.Za tih nekoliko dana bi ti se kompletan imunoloski sistem totalno regenerisao.A da bi to bilo potvrdjeno,sto bi ti naravno i subjektivno osetio,bilo bi pozeljno da uradis analizu krvne slike,a to mozes uraditi i ovde u Uzicu.Prvi put kada budes dosao i drugi put kada budes otisao.Da bi videli u kakvom ti je stanju kompletan organizam bilo bi pozeljno da uradis analizu na biorezonantnom skeneru.Te analize pokazuju stanje biopolja organa u organizmu na celijskom nivou.Moram proveriti ali mislim da to rade u BalansMedici u Beogradu.Analiza krvi u domu zdravlja u Uzicu kosta oko 2000 dinara,a u BalansMedici cini mi se 7000 dinara.Naravno ako imas novac za to.Tako bismo videli i ja i ti da li je do nekog poboljsanja doslo i gde sve.A bices zadivljen.Naravno ovo pricam vezano za imunoloski sistem,infekcije,bolove, vensko-arterijski sistem,skeletni sistem,zeludac,tanko,debelo i slepo crevo.Rekao sam ti prosli put da se do sada nisam susretao sa Menierovim  sindromom,tako da ne znam ni kakve ti probleme pravi.Morao bih malo da prostudiram o tom sindromu.Ali ti to najbolje znas,pa ces mi sam ispricati.Ako patogeno stanje nastaje na energetskom nivou,usled disbalansa nekog ili vise meridijana,nedovoljne i kvalitetne protocnosti bioenergije energetskim meridijanima,resicemo posledicu i otkriti uzrocnik.Moj ti je savet od srca,da dodjes sto pre,da iskoristis ovo miholjsko leto i tople dane dok je zemlja jos topla i suva za lezanje.Pozdrav
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #204 poslato: 28.09.2009. 22:52:17 »

Upravo me pre nekoliko minuta zvao jedan zabrinuti otac.Ima ćerku studentkinju,koja ima velike probleme sa migrenama.Pita kakve imam rezultate sa glavoboljama i da li se to moze rešiti uz pomoć srca.Kazem mu da je to jedna od ispitanijih i dokazanih uspešnih izlečenja.Učestale,dugotrajne i velike glavobolje su samo jedna POSLEDICA.Za uspešno saniranje mora se pronaći i pravi UZROČNIK. A uzrok je,iz mog dosadašnjeg iskustva veoma šarolik.Kod žena i devojaka,jedan od uzročnika može biti i minđuša u probušenoj resici uha!!!. Skinu se minđuše,izvuku se ustajale elektromegnetne energije iz meridijana,i kontrolnih tačaka koje prelaze preko lobanje i bolobi nestaju.Prosto zer ne!.Jedan od najtežih izlečenih slučajeva je i moja strina.Ona sada ima 78 godina,a od glavobolje je patila 50 godina.Celo selo je pamti,ja je pamtim kao dete,sa uvijenom maramom oko čela i oblogom od krompira.(narodno verovanje da leči glavobolju).Jedva sam je ubedio da ode do srca broj 4 i da dva uzastopna dana legne ili stoji po pola sata na njemu,i da više nikada neće imati glavobolje.Posle dvomesečnog ubeđivanja,jednog dana je pristala naterana velikom glavoboljom,od koje nije mogla ni na oči da gleda.Bilo je to u aprilu 2007 godine.Od toga dana,evo prolazi i druga godina a moju strinu glava nijednom nije zabolela.I niko je u selu više nije video sa uvijenom glavom i krompir salatom.Selo mi je svedok.Primera ima jako dosta.Iako nije verovala,do iscelenja je ipak došlo.Zabrinuti otac mi je rekao da njegova ćerka i njen dečko ne veruju u alternetivnu medicinu,pa ako bi došla sa takvim predubeđenjem da li bi otišla isceljena.Odgovorio sam mu,da to što ona ne veruje,može malo usporiti energetsku razmenu (umesto dva tretmana,potrebna su tri ili četiri),ali ne može zaustaviti.Kada se ljudsko telo nađe na nekom srcu,interaktivni odnos između dva metafizička tela se odvija,i proces samoiscelenja započinje.Stvar je samo u tome odrediti frekfenciju destabiliteta i srce koje tom frekfencijom zrači.Ostalo je prirodni proces,koji se odvoja van naše kontrole i volje.Da bi bilo malo jasnije,navešcu primer koji svi znamo.Čuli smo za radijaciju i radioaktivne elemente.Čuli smo da ako samo pređemo preko nekog radioaktivnog elementa (uran,uranijumski metak,recimo zaboden u zemlji),hteli mi to ili ne,verovali ili ne,naš organizam će upiti radijacicju i eto problema.Velikog problema sa jako tužnim krajem.
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
kyuss
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 12


« Odgovor #205 poslato: 29.09.2009. 03:53:50 »


Evo Vlado (kyuss),pre nego sto ti odgovorim da te pitam,da li si se do sada lecio kod nekih bioenergeticara ili pomocu neke metode alternetivne medicine?A imam za tebe lepe vesti.Lekovita srca na ZAbucju dokazano pozitivno uticu na zaustavljanje i neutralisanje infekcija u oeganizmu.Ne znam kakvo ti je sada stanje sa infekcijim i oticanjem oka,da li je infekcija sanirana i da li imas bolove.Ali da si dosao na ZAbucje,bolove bih ti neutralisao za nekoliko minuta,a otoci i infekcija bi nestala za nekoliko dana.Za tih nekoliko dana bi ti se kompletan imunoloski sistem totalno regenerisao.A da bi to bilo potvrdjeno,sto bi ti naravno i subjektivno osetio,bilo bi pozeljno da uradis analizu krvne slike,a to mozes uraditi i ovde u Uzicu.Prvi put kada budes dosao i drugi put kada budes otisao.Da bi videli u kakvom ti je stanju kompletan organizam bilo bi pozeljno da uradis analizu na biorezonantnom skeneru.Te analize pokazuju stanje biopolja organa u organizmu na celijskom nivou.Moram proveriti ali mislim da to rade u BalansMedici u Beogradu.Analiza krvi u domu zdravlja u Uzicu kosta oko 2000 dinara,a u BalansMedici cini mi se 7000 dinara.Naravno ako imas novac za to.Tako bismo videli i ja i ti da li je do nekog poboljsanja doslo i gde sve.A bices zadivljen.Naravno ovo pricam vezano za imunoloski sistem,infekcije,bolove, vensko-arterijski sistem,skeletni sistem,zeludac,tanko,debelo i slepo crevo.Rekao sam ti prosli put da se do sada nisam susretao sa Menierovim  sindromom,tako da ne znam ni kakve ti probleme pravi.Morao bih malo da prostudiram o tom sindromu.Ali ti to najbolje znas,pa ces mi sam ispricati.Ako patogeno stanje nastaje na energetskom nivou,usled disbalansa nekog ili vise meridijana,nedovoljne i kvalitetne protocnosti bioenergije energetskim meridijanima,resicemo posledicu i otkriti uzrocnik.Moj ti je savet od srca,da dodjes sto pre,da iskoristis ovo miholjsko leto i tople dane dok je zemlja jos topla i suva za lezanje.Pozdrav


Analiza krvi mi je radjena u bolnici kada sam lezao pre manje od 3 nedelje i sto bi rekli imam savrsenu krvnu sliku.Radjena mi je i gomila snimanja (skeneri,magnetne rezonance itd.) i testova na viruse i bakterije,proveravan imunoloski sistem i sve je u najboljem redu navodno.Uzrok infekcija ne mogu da nadju.
Ja licno mislim da je kod mene u pitanju jedan veci energetski disbalans prouzrokovan velikim stresom od pre 4-5 godina i mislim da bi boravak na Zabucju resio to....javicu ti se Milose pa da se dogovorimo za sve

p.s nisam bio kod nikakvih bioenergeticara nikada....jedino sam isao na neke tretmane nekom mikrorezonancom (mislim da se tako zove) koja se isto bazira na nekim magnetnim zracenjima ali nije dala ama bas nikakve rezultate i mislim da je cista glupost
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #206 poslato: 29.09.2009. 23:38:55 »

sada,posle svega što si mi rekao,mogu sa sigurnošću da ti kažem,da dođeš,bićeš izlečen. Ja znam gde je uzročnik. A naučiču te kako da štitiš tvoje energetsko telo.
Sačuvana
kyuss
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 12


« Odgovor #207 poslato: 01.10.2009. 07:04:32 »

Evo da se javim opet.Dogovorio sam se sa Milosem i sutra idem za Uzice.Iskreno pomalo sam rezervisan ali opet verujem u neki boljitak.Za par dana kada se vratim ostavicu svoje utiske.Idemo da testiramo prirodu Wink
Konacno cu moci da testiram i neke svoje pretpostavke od ranije no otom potom
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #208 poslato: 07.10.2009. 19:13:52 »

Ovih dana je Zabučje baš bilo posećeno mesto.Bilo je lepih slučajeva vidljivih poboljšanja i jedno čudo se dogodilo.Naravno to čudo je bilo samo meni razumljivo i objašnjivo.Došao je čovek,u šestoj deceniji života,sa problemom u jakim višemesecnim bolovima (8meseci) u desnoj ruci.Desna ruka mu je inače šlogirana,i sa njom ne može ništa da radi,pa čak ni olovku da drži u ruci.Na srcu broj 2 smo sedeli sa nekim posetiocima kada je on došao,sav skrhan od bolova,u društvu i sa preporukom jednog prijatelja koji je već imao pozitivno iskustvo sa Zabučja.Pitao me je pred nekoliko posetilaca da li mogu da mu pomognem da mu bolovi nestanu.Rekao sam mu da,mogu ne samo da nestanu bolovi nego i da mu učinim da i tu šlogiranu neupotrebljivu ruku učinim upotrebljivom.Treba mi samo sat dva vremena i sa njom će moći da ukucava eksere čekićem od kilogram težine.Neverica prisutnih a i njega samog je bila očigledna.Rekao sam im,hajdemo sada svi u kućicu da vidite čudo.Posle sat i po vremena Savo je mogao da diže ruku visoko iznad glave,da sa njom lupa štapom po kamenoj ploči i da punu pivsku flašu uzima desnom rukom i da je sa lakoćom diže iznad glave.A da pri tom ne oseća nikakav napor i nikakvu bol.Mahao je rukama okolo kao ptica krilima,a uz njegovu očiglednu i vidljivu srećiu i zaprepašćenje, bola nigde nije bilo.Da napomenem da on već duže vreme ide na rehabilitaciju u jedan poznati rehabilitacioni centar,ali sa jako slabim rezultatima.Sutradan kada je otišao na rehabilitaciju,njegova doktorica i fizioterapeutkinje su bile veoma iznenađene.Pozvao sam ih da dođu i da ih naučim mojoj metodi. I naravno sve je to bilo besplatno.Imam i snimljeno sve to mob telefonom Nokija N95 8GB.Pa ću videti sa administratorom o mogućnosti postavljanja video klipa ovde.U poseti mi je bio jedan prijatelj iz Beograda Neša,sa problemom ukočenosti kičme i upalom uha.Problem ukočenosti je bio rešen veoma brzo.O tome će vam pričati on sam samo kada dođe u Beograd.I jedna veoma lepa devojka Irena,će nadam se ostaviti svoje utiske sa višednevnog boravka sa ovog čarobnog mesta. I na kraju Vlada (kzuss) koji je danas posle šestodnevnog boravka otišao za Beograd,ostaviće svoje utiske.Za sada je sigurno da je gorušica sređena,pronađen je uzročnik njegovog problema,sindroma,(bar se nadamo),međutim izgleda da je tih 6 dana bilo malo.Petnaestak dana bi dalo očćekivane rezultate.Za sada toliko.Pozdrav svima sa najzdravijeg mesta na planeti(ovo da malo hvalimo naš kraj)
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
bandja
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Branislav Memed
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 17


« Odgovor #209 poslato: 09.10.2009. 18:35:40 »

Hvala Milose na lepim vestima,lepo je videti da ima onih kojma tvoje terapije i znanje koje si stekao pomazu,kad se zatvara sezona na Zabucju i kad pocinje.Pozdrav
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #210 poslato: 11.10.2009. 07:04:03 »

Pa ne znam sta da ti sada odgovorim,ja bih voleo kada bih mogao da pomazem svaki dan po ceo dan.Ali posto sam za sada ovde sam,rastrzan sam izmedju zelje i stvarnih mogucnosti.Prostor je veoma veliki (8.5ha) i treba ga odrzavati,a usput i sertvisirati svaki dan i sebe.Zapoceo sam neke radove,pa bi odgovaralo da sve ovo odlozim do proleca.Ali ako se pojavi neko sa nekim zanimljivim problemom,a da mi to ne oduzme puno vremena,jaca je radoznalost da li mogu pomoci od svih obaveza.Za sada gradim konstrukciju organizovanosti.Sledece godine ,ako Bog da,bice sve mnogo organizovanije i bolje.A moja saznanja su svakim danom sve veca i veca.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #211 poslato: 11.10.2009. 07:07:51 »

Nadam se da će i Peđa uskoro postaviti i video snimak Savinog iscelenja. Tako da ću polako uvoditi taj vid prezentacije u praksu
Sačuvana
Israel
novajlija
*
Poruke: 1


« Odgovor #212 poslato: 22.10.2009. 07:47:20 »

Postovani
Ukucavsi Najdanove krugove  put me je naveo na ovo mesto tj na Zabucje.Iscitavao sam razne postove koji su ovde napisani pa sam pomislio da me nista nece kostati da pokusam i ja da iznesem svoj problem. Vec par godina imam problema sa crvenilom lica koje dolazi usled raznih situacija kao sto su javni nastupi,emotivna situacija,promena temperature,blagi dodir lica itd.Krene blaga toplota da mi udara u lice i pretvara se u vrucinu.Sve se to desava iz neobjasnjivih razloga.kozna bolest nije jel se pojavi pa se povuce i tako u nedogled.S obzirom da me to muci vec godinama slucajno ja saznam preko novina za operaciju koja uspesno resava problem crvenila lica,medjutim pored toga ona oslobadja hiperhidroticare od pojacanog znojenja dlanova i gornjeg dela tela,sto nije moj slucaj. Operacija se vrsi tako sto se preseku simpaticke ganglije i samim tim prestaje do dolaska crvenila ili znojenja u gonji deo tela.Nazalost ja sam u toj operaciji video svoj spas i podvrgao sam joj se.Od onda mi zivot vise nije isti.Oni su napravili gresku i ukinuli su mi znojenje i jezenje gornjeg dela tela i samim tim sve je to preslo dole i ja se sada znojim samo na donjem delu tela( donji deo ledja,zadnjica,stomak,noge) i to u povecim kolicinama a crvenilo uopste nije zaustavljeno. I tako ja vec godinu ipo dana zivim sa posledicama te operacije koja umesto da mi je pomogla jos mi je vise odmogla.Citao sam po raznim stranim forumima da je moguce obnoviti nerve nekim cajevima i raznim metodama kao sto je akupunktura medjutim meni to nije pomoglo.Isao sam i kod nekih travarki pa cak i kod bioenergeticara i jako je malo pomaka bilo,crvenilo je i dalje tu a znojenje se malo pojavilo na gornjim delovima tela ali i dalje dole dominira.Ja znam da je ovo vrlo specifican slucaj i da vi najverovatnije necete imati konkretan odgovor na ovo.Ali bih jako voleo da mi pruzite sansu da dodjem na Zabucje i pokusam i sa vasim srcima koja meni daju neku nadu,zao mi je sto pre nisam otkrio za vas s obzirom da se zima blizi.No ipak bi rado posetio Zabucje i pokusao sebi da pomognem.Inace imam 23 godine i zelim da nastavim sa svojim zivotom ali ovo me mnogo sputava i necu da stanem dok to ne resim.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #213 poslato: 25.10.2009. 00:42:58 »

Dok nisam poceo da se bavim ovim istraživanjima ljudskog energetskog sistema,nisam ni znao sa koliko se sve zdravstvenih problema ljudi suočavaju.Ogroman broj tih problema nastaju bas na ovom nevidljivom i za oficijalnu medicinu nepriznatom telu,energetskom telu.Ona ga ne priznaje jer je za nju nevidljivo,ali to i ne znači da i ne postoji.Mnoge probleme koje sam ja uspešno rešio,naizgled su neobjašnjivi,jer nisam delovao na polje fizičkog tela.Ali rešenje zdravstvenog problema je očigledno i evidentno i on se dogodilo.Zadnji takav slučaj je Sava o kome sam pričao prošli put.Juče je bio kod mene,sav srećan,uzeo je da ponese vode iz bunara da pije.I bez ikakvih problema je tom desnom rukom podigao sa lakoćom i bez bolova balon od 5 litara visoko iznad glave.Za par dana doćiće opet i onda ću mu dati sekiru,jako tešku,da malo seče drva.Snimiću i to pa ću okačiti ovde ako uspemo da ga prebacimo na YU tjub.Sada se postavlja pitanje,kako je meni pošlo za rukom da uradim to iscelenje njegove bolne šlogirane desne ruke,iz samo jednog tretmana,a fizioterapeutima nije uspelo ni za 8 meseci.Pa čak ni da mu ublaže bolove.Na izgled teško pitanje,a u suštini odgovor je veoma prost.Fizioterapeuti su delovali na regiju njegove bolne i šlogirane ruke,i rezultat nisu imali,jer problem nije tu. A ja sam delovao na energetske tokove koji prolaze preko njegove ruke.Za to energetsko ispiranje meridijana koji prolaze stranom desne ruke bilo mi je potrebno oko sat i po.Po uspostavljanju optimalnog energetskog toka tih nekoliko meridijana desne strane,fizički organ,ruka,je ponovi počela da funkcioniše.A bol,on je nestao već posle 5 minuta.Na pitanje Savine doktorice kako mi je to pošlo za rukom,odgovorio sam joj prosto kao što je bio i problem.Dođite kod mene na Zabučje,nesebično ću vam izaći u susret i naučiti ovom starom istočnjačkom metodom.I sve će vam biti jasno.I naravno obuka će takođe biti besplatna.A korist će imati najviše njeni pacijenti.
     Ali da se vratimo na primer Savinog problema.On je imao nekakav problem i više ga nema.Sama od sebe sada se nameću dva pitanja.Prvo,dokle će ovo zadovoljavajuće stanje trajati i drugo,zašto je do problema došlo.Ukratko ću odgovoriti na ovo drugo,a odgovor na njega će sam po sebi biti odgovor i na prvo.Ako uzmemo u obzir da sam ja uspeo da za kratko vreme nezamislivo poboljšam stanje fizičkog organa,ruke,delovanjem na metifizičke organe,energetske meridijane,tj.energetske tokove,znači da je onda iz Savinog neposrednog okruženja,radnog prostora,spavaće sobe....delovala neka takođe metafizička,nevidljiva energija,i poremetila pravilan i optimalan tok njegove životne energije.To delovanje je imalo erozivni karakter,dugotrajan,neosećajan,postepen ali na kraju patogen.Otkrivanje tih negativnih elemenata vrši se radioestezijsko metodom.Mislim da sam o tome već pisao,i da ne treba da napominjem sa da stručnjak radioestezije.
       
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #214 poslato: 25.10.2009. 00:49:00 »

Israel,ujedno ovo je bio odgovor i za tebe.Nisam se sretao sa tvojim problemom,ali ako je on nastao na energetskom nivou možeš se nadati dobrim rezultatima.Moj ti je savet da dođeš,ako možeš pre snegova.Moj broj je 063.30.80.60. Morao bi ostati nekoliko dana.Zabučje se nalazi kod Užica.Nisi napisao odakle si.Pozdrav
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #215 poslato: 25.10.2009. 03:44:54 »

Kod njega je problem fizicko ostecenje koje mu je napravljeno neuspesnom operacijom. Ne nadaj se previse.
Sačuvana

kyuss
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 12


« Odgovor #216 poslato: 25.10.2009. 04:09:59 »

Pozdrav komsho za tebe! smile Evo da se javim sa malim zakasnjenjem i da potvrdim ovo sto je izneo Milos za mene.Gorusica je prestala skroz,od totalnog pakla u zelucu ostalo je samo blago zarenje.Sto se tice drugih stvari nismo uspeli da napravimo neki znacajan pomak ali sam spoznao neke stvari o sebi i shvatio da sam sam sebi neprijatelj i da stvaram veliku kolicinu negativne enrgije u sebi koja se vremenom toliko nagomilala da je poremetila totalno tok meridijana u mom telu i samim tim izazvala pad imuno sistema i moje telo izlozila infekcijama itd.  Dok sam bio na Zabucju drmala me je neka temperatura tako da sam bio i pomalo bezvoljan i nervozan ali sve u svemu jedno lepo iskustvo,druzenje i uzivanje u bozanstvenoj prirodi.
Hvala Milosu na ljubaznosti i gostoprimstvu.
Elem,ja sam pomalo specifican slucaj i moje izlecenje lezi maltene u meni samom promenom nekih zivotnih navika itd.Inace sto se tice krugova,kao sto rekoh na pocetku izlecio sam gorusicu.Krug broj 2 se pobrinuo za to.Takodje i glavobolje su se smanjile zahvaljujuci krugu broj 4 ako se ne varam.Na krugovima stvarno mozete da osetite nesto dok lezite.Ja sam licno osetio toplotu i strujanje u pojedinim delovima tela.Vraticu se pre ili kasnije na Zabucje da provedem par dana duze jer cisti um a i utice pozitivno na moje telo.
Nego cuo sam u medjuvremenu da se puno dejstvo ovakvih i slicnih krugova u svetu javlja tek posle mesec dana i mogu da kazem na svom primeru da to nije daleko od istine.Ja sam sada pun energije i snage a bio sam sav slomljen pre nego sto sam otisao na Zabucje.Videcemo u narednim mesecima kako ce moje telo da se ponasa...Pozdrav

p.s Da dodam da sam licno prisustvovao kada je Milos slogiranom coveku sa maltene paralisanom rukom i u bolovima uspeo da pokrene tu istu ruku tako da je ovaj mogao njome najnormalnije da se sluzi i da je pomera.Na ono na sta medicina nije imala odgovor Milos je resio za samo sat vremena ako me secanje dobro sluzi.Bilo bi dobro da se okaci taj video toga.Covek je bio skroz zabezeknut i u cudu.Nije znao sta ga je snaslo...eto samo da potvrdim pricu vezanu za to
Sačuvana
David
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Vasovic Davd
Mesto: Gornji Milanovac
Država: Srbija
Poruke: 5


« Odgovor #217 poslato: 26.10.2009. 04:37:20 »

Za israel

Ja mislim da bi trebao da uradis dia cor test, cisto da imas uvid na kriticne tacke u organizmu. Ali to mora da ti uradi neko ko ce da posveti tome malo vise paznje. Da se vidi sta je uzok problemu, ako to nije mesto stetnog zracenja gde spavas ili provodis veci deo dana. Svakako, dolazak kod Milosa ce ti biti jako koristan.    
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #218 poslato: 29.10.2009. 20:46:31 »

Sačuvana

markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #219 poslato: 31.10.2009. 02:00:39 »

Javljam se sa mob.pa ću briti kratak,koliko da vas obavestim o novom uspehu srca broj 2 i izlečenju našeg sugrađanina od gorušice. Došao je 28 og ovog meseca,oktobra u 17 h.  Bio je na srcu broj oko 40minuta. Došao je sa punom kutijom sode bikarbone bez koje ne ide nigde. Ima gorušicu od svega,kafu ne pije godinama,vruća testa kao uštipke ne sme da jede a obožava,kao ni slatka crna vina. Na njegovo oduševljenje sutradan ujutro je popio kafu,jeo testo,u toku dana slatke kolače,a gorušicu nije imao. 29.10.og je oko 16h bio opet na srcu broj 2 .Sutradan kada je došao kontrolom sam utvrdio da je stanje meridijana želudca optimalno i da energija teče u organskom toku nesmetano i živahno. A uveče smo popili po 2 čaše crnog vina. Simptoma gorušice nije bilo. Bio je oduševljen. Danas kada sam ga nazvao da vidim kako je spavao,čuo sam srećnog i zadovoljnog čoveka. Njegove utiske ti izjavu snimiću za nekoliko dana pa ću je prebaciti ovde. Garantovao sam mu dugogodišnju zaštitu ako dođe na još jedan tretman za tri meseca.A dotle će da uživa u svemu bez gorušice
Sačuvana
bandja
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Branislav Memed
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 17


« Odgovor #220 poslato: 03.11.2009. 02:45:27 »

Rezultati su odlicni,a snimak je odlican prilog o svemu sto se pise i desava na Zabucju daje nam nade i cekamo prolece  da dokazemo da ima pomoci i kod autoimunih oboljenja.Pozdrav.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #221 poslato: 04.11.2009. 18:34:51 »

ja iskreno verujem u uspešnost iscelivanja i autoimunih oboljenja. Upravo malo proučavam šta oficijalna medicina kaže,dijagnosticiranje i naravno ono što je za mene najvažnije,subjektivni osećaj i doživljaj problema same osobe. Ali trebam tu biti veoma obazriv u izjavama jer JA ovde nemam prava na grešku. Pri tome ne mislim na zakonsku koliko moralnu. O Velikom Zabučju će tek da se priča i piše jer nisam otkrio sve njegove mogućnosti.  Kao na primer o termalnoj vodi,nalazištu bele gline i području na kome ima tartufa.U subotu mi dolazi čovek sa problemom želudačne kile. Obećao sam mu iscelenje,jer već imam nekoliko uspešnih takvih rešenja
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #222 poslato: 09.11.2009. 06:47:34 »

samo da vas obavestim da je Filip iz Novog Sada stigao na Zabučje. Prvi rezultati su ohrabrujući i pokazuju da će Filip otići odavde izlečen. Ali o tome za par dana. Za sada je sigurno da će dobiti zaštitu od svinjskog gripa. Na prirodan način ojačaće imuno sistem do maksimuma.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #223 poslato: 11.11.2009. 03:16:49 »

objavljavljulem Bankrot. Od danas više nemam para da finansiram eksperimente besplatnog lečenja. Iako su jako uspešni,ja to više finansijski ne mogu podjetni. Izgleda da 3o ooo eura za izlečenih 2000 ljudi za 3 god je bilo malo.
Sačuvana
kyuss
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 12


« Odgovor #224 poslato: 15.11.2009. 07:16:55 »

Sta bi bre? smile
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.39 sekundi sa 35 upita.