Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14
  Štampaj  
Current Topic Rating: *****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Alternativno lecenje na Zabucju  (Pročitano 230808 puta)
Svesna
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Vesna Hlubek
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska
Država: Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 286



« Odgovor #250 poslato: 16.12.2009. 08:34:50 »

Vec sam pisala o mom iskustvu sa Milosem i Zabucjem i nema potrebe da to ponavljam , koga interesuje moze naci i procitati .
Jedna druga stvar me naterala da napisem par reci . Naime , upalo mi je u oci nesto , bar meni , jako zanimljivo pa mozda bude i jos nekom . Milos se predstavlja punim imenom i prezimenom , ostavlja svoj broj telefona , adresu ... Coveka u svakom trenutku mozete naci , kontaktirati , proveriti ko je , sta je ... S druge strane je " deklinacija " koji sa ironijom , arogancijom i nadmenoscu proziva Milosa a pri tom se krije . Jamogu samo da mu porucim da ako nesto nije video , doziveo , osetio , neka o tome ne prica dok ne vidi , dozivi ili oseti !
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #251 poslato: 24.12.2009. 17:52:08 »

Nisam mogao ranije da se javim,jer sam svo vreme bio na Zabučju.Verovali ili ne ljudi su dolazili i sada po snegu,što je po meni bilo veoma razumljivo i opravdavajuće.Malo je bilo za neke hladno,ali kada se posle energizovanja, uđe u brvnaricu,čuje pucketanje vatrice i naše teli preplavi toplina,sve se zaboravi.Proces samoiscelivanja počinje samim dolaskom na Zabučje.Energije su sastavni deo našeg realnog zivota,samo su deo one virtuelne stvarnosti.Do sada je naučna misao svoju pažnju fokusirala na negativitete energetskih svojstava,svesna njihovog postajanja u našem okruženju i njihove patogenosti.Verujući u zakone reciprociteta,da ako postoje negativne energije,moraju postajati i pozitivne i neutralne energije,čitavi timovi svetskih tragalaca vrše potragu decenijama unazad.Najagilniji,najorganizovaniji sa najverodostojnim dokazima pokazali su se eoteričari.Ezotersku misao i stvarnost teško prihvataju njutnovi sledbenici,aloparski praktičari zapadne medicine.Ali pritisnuti razvojem informacione tehnologije i brzim razvojem dijagnostičkih uređaja zasnovanim baš na principima Ajnštajnove paradigme,ceo taj virtuelni svet energetskih polja se polako vizuelizuje pred našim očima.Ceo ovaj moj projekat će u vremenu ispred nas postati opšteprihvaćena raalnost.Činjenice su da je do iscelivanja velikog broja raznovrsnih patogenih stanja došlo na Zabučju.To je činjenica,istina nepobitna.I pred njom ne treba žmureti,okretati glavu i ponašati se kao da se to nije dogodilo.Nije do iscelivanja došlo iz neobjašnjivih razloga ili se desilo čudo.Živimo u 21 veku,svesni da ne postoje čuda,već samo nama neobjašnjive i nerazumljive činjenice.A razlog je uglavnom neobrazovanost i neobaveštenost.E tu je moja uloga,to je moj cilj i zadatak.Da sve to objasnim,dokažem i pokažem.Da čuda demistifikujem,da logičnim redom vas uvedem u taj veoma zanimljiv virtuelni svet energetskih polja.A ona lepršaju pred našim očima dvadeset četiri časa,svih dana u godini,na Zabucju i po mnogim mestima naše zemlje Srbije.Lepršaju,prelivaju se u titrajima fascinantnih boja,i čine čuda,samo su našim čulima nedostupna zbog svoje virtuelnosti.
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #252 poslato: 24.12.2009. 17:59:42 »

I da ne zaboravim da se zahvalim svima koji su stali na moju stranu i tako mi ukazali poverenje u ono što radim.Naravno,rekao sam već da se ne ljutim ni na deklinaciju.On je predstavnik veoma velike većine skeptične populacije.Ali i oni traže prihvatljivo objašnjenje,razumljivo njihovom stepenu obrazovanosti.Bandju pozivam da dođe na proleće,pokušećemo nešto,o svemu ćemo vas obavestiti-A ja ću za to vreme malo proučiti šta o tom probnlemu kaže tradicionalna medicina.
            Nastavak teorije za koji dan
Sačuvana
deklinacija
početnik
*
Poruke: 13



« Odgovor #253 poslato: 24.12.2009. 23:32:08 »

Gledao sam na TV Lav reportažu o "čudima sa Zabučja"...odmah da se razumemo, ja nemam ništa protiv tog vida turizma, ali ne sa mnom kao turistom,...ili što Rođa reče, "volim i ja pozorište, ali ne u svojoj kući".
Video sam niz lepih slika prirode, video sam zgodnu ženu iz Crne Gore koja igra bad/gminton,..."brate, ja ti gore ne smem doći, imaš zgodnu ženu, a ja baš otkidam na te žene i u tim godinama"...
Da li ti tvoji kolutovi na travi mogu da utiču na sexualne promene u mozgu Huh?
Moj problem je sledeći: Imam 45 godina, mozak mi je navijen na perid 80-tih godina, u sexu sam izuzetno aktivan, nego me muči sve veći problem. Kao što znaš, moja generacija ima te pedofilske nagone, gde je sexualna želja fokusirana na devojke duplo mlađe od nas, kada razmislim, pa normalno je da muškarac ima želju i fantaziju za jedrim i čvrstim sisama, dignutim i zategnutim dupetom, glatkom i nežnom kožom, malo azrađenom ribicom....sve to izgleda normalno da moja generacija juri ribice od 18, 20, 25 godina.
Moj problem, koji me sve više zabrinjava, je taj što sam sexualno opsednut udatim ženama, koje pored sebe imaju decu, uspešnog supruga, karijeru, stabilan brak...neko bi rekao," pa tu nema ništa devijantno", ne bi ni bilo, da te žene nisu starije od mene, ili mojih godina....više volim sise na kojima se pojavljuju strije, poneka pegica, nego one zategnute kao praćka. ne volim debele i štrokave, um mi se poremeti kada vidim i osetim ženu od 50-ak godina, na visokim potpeticama i velikim sisama spakovanim u čipkani brus.
Dragi Miloše, molim te pomozi mi,pomozi mida se vratim, ako sam ikada i bio, u normalu, kada popijem 1/2 l vinjaka i više, pomuti mi se pamet, možda me neka mlada riba i startuje, ali ja to ne primećujem...moj odnos sa starijim damama sve  više se pretvara u sexualno-sadistički čin....šta da radim. Analizirao sam svoj život, nigde anomalije...uredna porodica, skladan život...otac, majka, dede, babe...sve OK.
Jedan trenutak je možda bitan za detaljnu dijagnozu. Moje interesovanje je usmereno velikim delom ka muzici, ali je interesantno da ta muzika koja budi sva čula u meni, ne bude mlađa od 20 godina....znači, ono što se slušalo 80-tih i pre toga.
Šta je to čega se plašim , pa ti se obraćam za pomoć ?
Kada sam imao 25 god., mene su interesoibale ribe od 35, kada sam imao 35, interesovale su me one od 45, sada kada imam 45, mene interesuju one od 55.....pa dokle će to da ide Huh? Neću valjda karati metuzaleme za par godina...ja ne pušim i patka mi radi fantastično, svi su izgledi da ću sexualno biti aktivan i u 70 i nekoj....možež li da me zamisliš kako naguzujem neku babu na samrti i pljaskam je po osušenoj guzici, a ona me moli da prestanem jer ću joj polomiti kuk....doktore, pomagaj !!!
P.S. Seko, nadam se da ti ne čitaš ovaj post.
Sačuvana
bandja
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Branislav Memed
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 17


« Odgovor #254 poslato: 25.12.2009. 16:49:33 »

Hvala na pozivu Milose,sigurno cu doci,nemoras da se trudis da citas o MS jer ja ga studiram vec 10 godina i kratko to je najgluplja bolest koja postoji dovoljna je jedna iskra i da se covek vrati u normalu,pisali smo o Mariji KOvacevic cela evropa poludela za njom a mi Srbi je pljujemo,pa zar nije bolje da svi dodju kod nas nego da mi idemo njima na noge,za Zabucje ce se tek cuti,Pozdrav......
Sačuvana
domingez
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
milos
Mesto: smederevo
Država: serbia
Poruke: 6


« Odgovor #255 poslato: 26.12.2009. 04:53:28 »

Pozdrav za sve aktiviste ovog foruma!
Pre svega da pohvalim 'deklinaciju' na veoma inspirativnom članku  icon6

Ovom porukom želim pre svega da se obratim 'markantnom'(milošu) i znam da je već ostavljao brojeve telefona ali meni je mnogo lagodniji ovaj vid komunikacije pa ukoliko imaš vremena da pogledaš i odgovoriš na moj mejl:djora_king(at)yahoo.com
Pitanje,odnosno pitanja su vezana za te 'najdanove krugove'.Naime ja sam iz Smedereva i dugo već slušam ovdašnja predanja o svemoći istih koji se nalaze u obližnjem selu te me interesuje kako da proverim verodostojnost istih.Kako mogu da utvrdim postojanje tog magnetnog zračenja?Da li je to zapravo efekat uplitanja podzemnih voda?Može li se to utvrditi Y šipkama?Kojim,kakvim?Na koji način si ti utvrdio da oni postoje?Samo na osnovu promenjene vegetacije?Ovde je to problem jer se veći deo kruga nalazi na asfaltu kako mi je rečeno.Drugo, ovde se takođe nalaze nekoliko bunara sa takođe hladnom leti i pitkom vodom.Takođe postoje ostaci nekih rimskih naseobina.Verujem da je ipak voda ta koja ima to čudotvorno dejstvo samo još ne razumem na koji način zrači.Možda nadolazeći iz velikih dubina vezuje snopove magnetizma...
Sve u svemu želim što pre otići tamo da testiram svemogućnost tog kruga ali ne želim da ležim tamo kao kreten ukoliko na neki način ne mogu da utvrdim da nečeg tamo ipak ima...Na drugu stranu znam da je vera ta koja čini veći deo posla,međutim ipak je decembar...
Veliki pozdrav,
Miloš(takođe) seljak-smile
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #256 poslato: 26.12.2009. 23:22:44 »

Deklinacija,hmm...sto mi je poznat ovaj stil pisanja,podseca me na jednog sto je pre ovde pisao pa je prognan Cheesy.
Ima  jedna prica koja je pomalo vezana za sve ovo ovde.Moze da se primeni na ovo,a i ne mora.
Po volji.
Kazu neka doktorka Marijana leci fudbalere,kremom ili gelom koji je napravljen od ljudske placente.Culi za nju po svetu pa su razne zvezde ozdravile terapijom koja nije proverena.Neki sumnjaju u taj lek,neki tvrde da taj gel stvarno leci.
Ko ce ga znati.Uvek ima skeptika.
Cinjenica je da je interesovanje za nju u inostranstvu veliko i da su neki strani timovi pozeleli da je angazuju za dobre pare.Za to vreme nasi pokusavaju da joj bar saznaju identitet i vide kako je smela da radi bez dozvole.(ko da u ovoj drzavi neko mari za zakon Tongue )
Mene je nasmejala jedna recenica jednog coveka iz naseg fudbala koga su pitali da li doticna doktorka moze pomoci njegovim fudbalerima.Rekao je : "Tesko.Ona koliko ja znam ne leci mozak,a nasi problemi su upravo tu."
smile
Mozda covek i govori istinu,ko ce ga znati.Treba probati pa tek onda se usuditi da komentarises da li lecenje na Zabucju ima efekta ili ne .Iskreno se nadam da gospodin Milos ima dozvolu lekarske komore..ili bar neku dozvolu od nadleznih institucija i da je sve legalno.

Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #257 poslato: 28.12.2009. 05:42:29 »

Nema tu shta da bude legalno ili ne. Chovek ne uzima tu nikakve pare niti ih on lichno lechi. Bar je moje razmishljanje tako..a mozda je i pogreshno, ne znam.
Sve se svodi na prirodno lechenje... Kao shto se ljudi leche blatom, termalnim vodama i sl., tako i na Zabuchju mogu da se leche na nachin na koji je to Milosh objasnio.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #258 poslato: 28.12.2009. 22:00:28 »

odgovor za Deklinaciju.
       Kao prvo vidiš da sam bio u pravu kada sam rekao da si iz Užica ili okoline,što je naravno tvoja prednost jer ti ne treba puno ni vremena ni novca da dođeš na Zabučje.Verujem da ćeš se tada,ultraniskofrekfentnim magnetnim poljima srcolikih oblika,izviniti što si ih nazvao "mojim kolutovima",jer nisu ni moji a ni kolutovi.Ja u tebi ne vidim zdravstveni problem.Vidim,iz tvog izlaganja samo tvoje seksualno opredeljenje.A to je tvoja lična stvar i zakonom ti odobrena,kroz zakon o seksualnom samoopredeljenju.Jedini mogući problem koji ti predstoji je ciroza jetre.Zato ti je moj savet da promeniš piće.Više vinjak,a kamoli pola litra,nije piće za tebe.Iz tebe oslobađa tvoje devijantne osobine,što se jasno vidi iz tvog pisanja.Ali nije to ništa zabrinjavajuće,ti nisi alkoholičar,samo ti vinjak ne "leжi".Zato pređi na oligotrofne vode,sa izotopom vode 1H(protijum) i srednjom atomskom masom 16O( ovo nije 160 nego šesnaest O),i sa uglom veze 104.3 stepena.Tj.1H16(šesnaest)O(kiseonik).Nije je teško pronaći jer je ima 99% od svih voda na zemlji.Što je ph manji to je bolji,vodonična veza je manje opterećena i samim tim slobodnija.Ph vode na Zabučju je 7.3.
         Kvalitet života ne zvisi samo od ezoterije već i nauke.
Uticaj ultraniskofrekfentnih magnetnih polja na promenu ugla vodonične veze i njegove atomske strukture je takođe bio deo mog istraživanja na polju interakcije voda-"srce" i telo-"srce".Ogledi su se bazirali ma floru i hlorofil u njoj.Hlorofil  kod biljaka je ekvivalent hemoglobinu kod čoveka.Logičan zaključak bi bio da ako imaju blagotvornog uticaja na biljke,imali bi i na ljudsko biće.Morali bi da isceljujuće deluju na ljudske fiziološke sisteme.Što se i pokazalo kroz raznovrsnost patogenih stanja.Ali to će biti predmet priče malo kasnije.
       Sada moram da idem,vraćam se za sat vremena da odgovorim ostalim i nastavim izlaganje moje teorije.
       I ne zaboravite,o Zabučju će tek da se priča.A ja lično imam jako malo slobodnog vremena,da bih sebi sada dozvolio širi publicitet.I kao što reče narodna poslovica:Tiha voda breg roni.
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #259 poslato: 29.12.2009. 03:34:41 »

Odgovor za Starlu,
     Top ti je u suštini dao odgovor.Ja NE LEČIM na Zabučju.Niti sam se iz Beograda vratio da bih se bavio lečenjem,niti me to uopšte zanima.Ja sam samo igrom slučaja(i to može biti predmet rasprave da li baš bilo slučajno),video 2006.g na mojoj dedovini,neobičan prirodni fenomen,srcolike obrise različitih veličina rasute po livadama,a iscrtane bujnijom i zelenijom travom.Za moju familiju i meštane to i nije bilo nekakvo otkriće jer ih gledaju decenijama i vekovima.Svi su oni sa istom dozom nepoverenja i skeptičnosti gledali na moju predpostavku da imaju lekovita i isceljujuća svojstva i dejstva.Povod za moju predpostavku je bilo poznavanje rada ezoteriste,radioesteziste i istraživača Najdana Rakića,za koga ste vi svi verujem i čuli.U isceljujuće dejstvo srca br.2 sam se uverio prvo ja.I kako je na neobjašnjiv način,pisao sam već o tome,nestala voda iz mog lakta.A tek kasnije nekoliko meseci shvatio sam da sam izlečen i od gorušice,a koja me je mučila 20 godina.Nekoliko mojih dobrih prijatelja iz Beograda lekara,gastroenerologa mi je samo moglo predložiti medikamentne metode lečenja jer efikasnijeg alopatskog znanja NEMA.Ali pored svakodnevnog gutanja sode bikarbone,gelusala,ranisana,naših i stranih,gorušica mi se uvek pojavljivala,mučila me,budila iz sna,kad god pojedem burek sa mesom,pojedem riblju čorbu,popijem crno vino...Sve dok,igrom slučaja nisam legao na srce broj 2.I od tada je prošlo nekoliko godina a mene gorušica više ne muči.Ja sam pročitao hiljade satova i foruma tragajući za efikasnijim lečenjem od livade koja leči srcem. I NISAM NAŠAO. A znam sigurno da nećete ni vi.
       Ni moja doktorka,takođe moja dobra prijateljica,po čijem sam naređenju morao da idem na operaciju lakta,nije mogla da objasni kako se voda povukla,sama od sebe iz tako teškog stanja.
A ležao sam u srcu broj 2 četvrtak i petak po pola sata.
       Iz mog primera se jasno vidi izostanak racionalnog objašnjenja.Ali tu postoji činjenica koju ne mošemo ignorisati ako već ne možemo objasniti..Ja sam izlečen,nemam više ni vodu u laktu ni gorušicu.Ali samo ako se posmatra sa aspekta alpoatskog pogleda ljudskog bića koji oscilira u jednodimenzionalnoj fizičkoj ravni objašnjenja nema.Ali ako posmatramo ljudsko biće kao biće sa višedimenzionalnom anatomskom strukturom ( o tome sam već pisao gore) objašnjenje postoji i veoma je logično.Ali nam odgovor dolazi iz sveta metafizike,homeopatske je orijentacije,nelogičan je i samim time izaziva nevericu i nepoverenje.
         Eto Starla,verujem da ti je sada malo jasnije što sam se vratio na Zabučje iz Beograda,i šta gore radim ako ne lečim i time neću da se bavim.Hoću da napravim taj mostić koji će povezati fizičke posledice sa metafizičkim uzrocima,i učiniti da nam sve to bude jasnije.Da odgonetnem šta to nama majka priroda hoće reći crtajući srca po livadama.Da li sam se ja stvarno vratio slučajno,da li sam ih video slučajno ili sam ''doveden'' od strane univerzuma da budem ''tumač''.Pokazaće vreme.
          Za sada sam puno toga otkrio.U sav ovaj rad i trud utkana su znanja,hemije,fizike,medicine,kao i trud i znanja raznih zanata.Ali to je sve jako malo.Finansije su moja najveća kočnica.Na pragu sam jako velikog otkrića,epohalnog i revolucionarnog.Otkrio sam kako se iz energije stvara metrija.To je nastavak čuvene Ajnštajnove jednačine koja opisuje teoriju energetskog polja.Ono što naučnici pokušavaju bezuspešno u nuklearnim labaratorijama da stvore u veštačkim uslovima uz pomoć ekcelatora.Sve se to odigrava pred našim očima.Naravno nalazi se u svetu astralne materije u domenu negativne prostor-vreme i entropijskih je karakteristika.(entropija je termin koji opisuje neuređenost sistema).Takođe sam pisao o demenu meterije pozitivno-negativno/prostor-vremnske opijentacije.Današnja merna oprema nije adekvatna jer nije dovoljno osetljiva da te energije izmeri.Jedini merni instrument je ČOVEK i njegov senzibilitet na te finotvarne enrgije.Uz pomoć vekovnih ezoterskih instrumenata(rašlje,biotenzori,viskovi).
       Ali verujem da ću uz pomoć jednog uređaja(za sada ga držim u tajnosti iz razumljivih razloga) izmeriti prirodu magnetnog polja ''srca'',i njihove oscilatorske karakteristike srazmerno njihovim prostornim veličinama.Uređaj je dosta skup a služiće za dokazivanje moje teorije.(košta 1200eura).
       Studija mikroklime sa setifikatom košta oko 1500 eura.Već su bili stručnjaci i izvršili preliminerna merenja.
       Studija lekovitih karakteristika bunarske vode tzv.banijaliza košta preko 1200 eura.(lekovita zapažanja su evidentirana i nedvosmislena)
       Skeniranje tla uređajem Radijan do dubine 100 metara košta oko 1500 eura. Ona treba da potvrde moju tvrdnju da na Zabučju imam termalnu vodu i još nešto(!!!)
       Za vizuelizaciju enrgetskih disbalansa kako po meridijanima tako u auri etarskog,astralnog i viših nivoa energetskog sistema,Volovu mašinu i Kirlijanovu Aura kameru,treba oko 10.000 eura.
        Za Jedan uređaj AMSAT tehnologije treba oko 8000 eura.Jedan proizvodi DiaCor,a drugi njegov konkurent Oberon.Ove zadnje dve stavke su za sada ne priznate od strane našeg ministarstva zdravlja,ni kao pomoćni dijagnostički uređaji.Ne zato što nisu pouzdani nego se čeka njihova licenca i usklađivanje sa evropskim zakonima u oblasti zdravstva.Na zapadu su priznati i lekari ih koriste uveliko.Naravno za njihovo koriščenje i pravilno razumevanje je potrebna duga obuka i licencirano konvencionalno medicinsko znanje.Ja sam uz stručnu pomoć testirao na zabučju oba uređaja.Za Oberon je sa uređajem došla jedna doktorka,njihova predstavnica iz Ukrajine.I nije mogla da veruje testiranim rezultatima.Test je izvršen na 5 zatečenih osoba.Kod svih je konstatovan pomak kritičnih biofizičkih parametara na ćelijskom nivou za ok 20% za samo sat vremena boravka na Zabučju.
         Za sada je sve naravno legalno.Ne treba mi nikakva dozvola da tebe primim na imanje kao gosta.Niti ti neko može zabraniti da svojevoljno uđeš u polje srca.Mogu samo ja.Samo zvanična medicina i licencirani lekari imaju pravo da leče.Za sada još ih ne hapse kada pogreše.A kada pogreše onda je uvek kriv pacijent.Iscelitelji isceljuju.Alternativna medicina se ne bavi lečenjem već iscelivanje.I propisano je zakonom o alternativnoj medicini koje su to priznate metode i ko se tim metodama može baviti.Za sada se licence za alternetivne metode prvo daju alopatskom medicinskom osoblju,a uskoro treba da počne i licenciranje nemedicinskog homeopatskog osoblja.
      Mene lično zanima radioestezija.Jer nameravam da uskoro otvorim u Užicu prvu agenciju za detekciju štetnog zračenja.Velika većina patogenih stanja dolazi baš iz tih okružanja i kao posledice našeg neznanja da ta ceo taj splet virtuelnih negarivnih energija postoji oko nas,nanosi veliku štetu vitalnosti i imunosupresiji našeg tela.Mislim da je našem gradu potreban i neko sa ovakvim znanjem.Ja ću,kao što bi rekao jedan moj prijatelj,ja ću da vam pričam ,a kome je zanimljivo neka sluša.A kome nije naka promeni kafanu.
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #260 poslato: 29.12.2009. 05:00:06 »

Odgovor za Domingeza,
    Imenjače,žao mi je jer ne mogu pročitati sadržinu tvog pisma na moj mail iz prostog razloga što mi je iz nekog,verovatno virusnog razloga blokiran,pa ne mogu da otvorim.Blokira mi otvaranje maila na yahoo.Nemam sada vremena da deinstaliram pa ponovo instaliram sistem,pa ubacujem programe.Zato prenesi pisamce ovde.A ako je lične prirode onda razumem i poštujem tvoju diskreciju.Nazovi me,sve što mogu objasniću ti,naravno iz moje perspektive posmatranja.
      I ja sam pohvalio deklinaciju ako si primetio.To je logičan poredak prirodnog reda.U prirodi je sve korisno.Nema nekorisne materije.I nekorisna merije je korisna.Od virusa pravimo antiviruse.Ni u informatici bez virusa nema antivirusa,bez kukija-antikukija i bez trojanca-antitrojanca.Kada te neko napada,posle napada ti moraš izaći jači,i od svakog napada praviš odbranu.Ali napadača moraš identifikovati da bi znao kako da se protiv njega boriš,zar ne.
       Kažeš da već dugo slušaš predanja o svemoći najdanovih krugova.Pa zar sama činjenica da to još uvek traje i da je milon ljudi do sada posetilo Malu Krsnu (oficijalni podatak) ne pokazuje u njegovu delotvornost.Nekome je pomoglo,a nekome nije.I to je činjenica.Možemo da diskutujemo zašto je nekome pomoglo a nekome nije.U pitanju je samo jedan krug,ili kako Najdan Rakić kaže kreativno polje.On nije znao da objasni prirodu tih kreativnih polja.Nisam pričao sa njim,jer ga nisam upoznao.A pošto je bio radioestezista onda ih je otkrio verovatno nekim radioestezijskim alatom koji je on koristio.
      Pitaš me kako sam ja otkrio srca.Kažeš samo na osnovu promenjene vegetacije.Pa to je isuviše nego dovoljno da adekvatno načitano,svestrano radoznaloj osobi bude više i nego jasno da je pred njim nešto nesvakidašnje.Moja baba je umrla pokušavajući da shvati kako radi televizor.Jedino je shvatila da ako utikač gurne u utičnicu on radi,kad istrgne iz zida on ne radi.
         interaktivni odnos vode i najdanovog kruga tj.srca kod mene je više nego jasan.Rekao sam već da su srca kreativna polja magnetne prirode.Zahvaljujući feritnoj osobini vode,prateći talase magnetnog polja u sitnim kapljicama izašla je na samu površinu vode.Znamo,o tome imaš puno na internetu,o blagotvornom,relaksirajućem i isceliteljskom delovanju namagnetisane vode na žive sisteme.
         Najdan je savetovao da se na asfaltu stoji a ne leži.Naravno kod mene na livadi,kada je trava suva,nije vlažno i nije hladno ja savetujem da je najbolje da se legne na leđa.Čovek se tada najbolje opusti.
         Pa kada se vratiš iz Male Krsne prenesi nam ovde utiske šta si osećao,kako si se osećao i da li ti je pomoglo.Ja ti najiskrenije želim opravdanje tvojih očekivanja.
                                                           pozdrav,imenjak
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #261 poslato: 29.12.2009. 05:13:45 »

Evo sada i da vi pomognete meni.Treba mi superzasićeni bakar-sulfat za jedan eksperiment.Da li neko može da mi ga nabavi i pošalje u Užice
Sačuvana
domingez
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
milos
Mesto: smederevo
Država: serbia
Poruke: 6


« Odgovor #262 poslato: 29.12.2009. 08:38:57 »

Dogovoreno. :seljak-wink:Videću da već ovih dana do Nove godine odem i testiram ovdašnje polje.
Baš sam skoro saznao za postojanje tog kruga i ovako istražujući preko neta došao do zanimljivih informacija na osnovu kojih nema razloga da sumnjam u efekat istog i jedva čekam da se i sam uverim...
Moje neko viđenje je da većinu bolesti direktno ili indirektno uzrokuju paraziti, bakterije pre svega. Nalaze se svuda oko nas i u nama. Počev od Velikog potopa pa do oblaka i kiša i nastanka života na Zemlji a onda i funkcionisanja svih živih bića...E sad, kako se one nalaze svuda pa čak i na svemu i u svemu što jedemo i pijemo naš imuni sistem se neprestano bori kako bi ih kontrolisao, međutim prilikom stresa naš imuni sistem slabi a patogeni uljezi iskorišćavaju prolaze i dolaze do raznih krajeva domaćina gde se množe i prosperiraju oslobađajući toksične nus proizvode svog metabolizma a to je i kiselina u nekom od oblika. Kako se one nalaze u najvećem broju u našem telu unutar sistema za varenje (a ima ih čak i u kolenima i laktovima! smile) naš organizam se tokom vekova sprijateljio sa mnogima od njih i danas živimo u simbiozi sa njima. Međutim bakterije,gljivice i virusi razmnožavaju se i mutiraju velikom brzinom te je skoro nemoguće uvek odbraniti se od onih neprijateljskih. Kako sam shvatio ma koliko bili razvijeni i opasni oni ne mogu da prežive izloženi određenom niskofrekventnom zračenju.
To zapravo i predstavlja polje o kome je bilo toliko reči u ovom postu i nadam se da će imati efekata, što ću upravo testirati ovih dana jer i sam patim od dugogodišnjih bronhijalnih i stomačnih tegoba. Naravno to nije nimalo naivan poduhvat jer je potrebno vreme kako bi se odredio intenzitet izlaganja tom polju a tako i interval vremena koji je potreban.
Može da se desi da jačina tog zračenja nije dovoljna i u tom slučaju Miloše eto mene dole čim pre. seljak-smile
Sačuvana
domingez
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
milos
Mesto: smederevo
Država: serbia
Poruke: 6


« Odgovor #263 poslato: 29.12.2009. 08:41:49 »

Ovo što piše seljak-wink nije nikome namenjeno da ne bude zabune...To je trebao da bude smajli međutim ne znam zašto nije kreiran smile  Pozz
Sačuvana
bandja
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Branislav Memed
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 17


« Odgovor #264 poslato: 29.12.2009. 16:11:38 »

Jutros sam porocitao u novinama ono sto potvrdjuje Miloseve teze..........  
Satelit dokazao:Srbi su nebeski narod.
Od svih zemalja na balkanu najmanju silu gravitacije ima Srbija,pokazao je snimak satelita Goce,koji je instaliran u martu s namerom da skupi podatke o zemljinoj gravitaciji.To bi ako bi slobodno tumacili ove rezultate,znacilo da su Srbi na neki nacin blize nebu,Nikola Bozic korinator za obelezavanje Medjunarodne godine astronomije u Srbiji.Bozic istice da su ova odstupanja logicna sto i pokazuje snimak.


Tako da Zabucje sigurno moze da nam pomogne,sto je Milos rekao treba da se vidi sta je sve priroda dala da se koristi da coveku bude bolje.Pozdrav
 
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #265 poslato: 29.12.2009. 16:59:14 »

Da Domingez,
     Sve što si napisao gore u pravu si.To je osnova zvanične medicine koja još uvek pati od ekstremne jednostranosti svog nepokolebljivog fokusa na NJutnov pogled na čoveka kao sofisticiranu bilošku mašinu.Medicinska nauka je učinila mnogo na ispitivanjima mehanizama bolesti.Naučnici su se usredsredili na mikroskopske i mikromolekularne mehanizme bolesti.Konvencionalna alopatska medicina direktno se bavi hemijskim i strukturnim komponentama fizičkog tela u kome bolest pokazuje očiglednu materijalizaciju.Mikrobi,bakterije virusi...su označeni kao ''krivci''.Zapadna medicina se može smatrati istinskom objektivnom medicinom zato što se bavi prirodom isključivo na četvorodimenzionalnom pozitivnom prostorno-vremenskom nivou.Razvojem pouzdanijih osetljivih mernih instrumenata pronašla je obilje direktnih labaratorijskih dokaza da potkrepi svoje psihohemijske hipoteze.
      Ali ako Njutnovu paradigmu fizike proširimo Ajnštajnovim stanovištem materije kao energije,i počnemo da gledamo na ljudska bića kao bića sazdana od energije,možemo početi da zdravlje i bolest poimamo na drugačiji način.Ovo novi Ajnštajnovsko stanovište ne samo da će budućim doktorima-isceliteljima dati jedinstveni uvid u izvor bilesti,već i mnogo efikasniji način lečenja bolesti.Umesto standardnih lekova i hirurgije,energetska medicina pokušava da leči ljude čistom energijom.Ovaj terapeutski pristup je baziran na shvatanju da je molekularna organizacija fizičkog tela u stvari kompleksna mreže isprepletanih energetskih polja.Energetska mreža je organizovana i napajana finotvarnim energetskim sistemima koji usklađuju životnu silu sa telom. Postoji hijerarhija energetskih sistema koji usklađuju elektrofiziološke i hormonske funkcije,kao i ćelijsku strukturu u fizičkom telu.Zdravlje i bolest nastaju prvenstveno na tim finijim nivoima.Na ove jedinstvene energetske sisteme utiču i naše emocije,nivo duhovne ravnoteže,kao i ishrana i okruženje.Te finotvarne energije utiču kako u pozitivnom tako i u negativnom smeru.Nevidljiva veza između fizičkog tela i finijih sila je ključ razumevanja unutrašnjeg odnosa između energije i materije.Glavni koneptovog novog načina razmišljanja je prihvatanje da smo mi višedimenzionalna bića.Mi smi više od kostiju,mesa,ćelija i proteina.Mi smo bića u dinamičkoj ravnoteži sa univerzumom energije i svetlosti mnogih različitih frekfencija i formi.
        Kada se odnos između viših vibracijskih energija i fizičke materije razjasni ,bićemo u stanju da  razumemo obrazac koji utiče na protok životne sile.
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
domingez
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
milos
Mesto: smederevo
Država: serbia
Poruke: 6


« Odgovor #266 poslato: 29.12.2009. 20:48:51 »

evo i jednog članka koji sam pronašao na netu:

''Мала Крсна је иначе место познато по једном необичном природном феномену, којег је 1999 открио проналазач Најдан Ракић. Најдан Ракић пензионисани правник (сада већ покојни) , је у селу Мала Крсна пронашао место, облика круга, чији је пречник 7m, које има највеће биолошко зрачење на планети Земљи. Место се налази на 2km од главне железничке станице. Домет зрачења је 7km у висину, а јачина зрачења је 10 атара. Овај круг се једном својом половином налази у дворишту приватне куће, чији је власник Јелка Петровић, а друга половина се налази на сеоском путу. Због лековитог дејства овог круга, Мала Крсна такође носи назив "Сува бања".

Биолошко зрачење је ирационалне структуре. Не може да га детектује ни једно људско чуло. Биолошко зрачење има веома позитиван ефекат на човека. Ово зрачење појачава имунитет, чисти артеријско-венски систем од масноћа и других штетних материја, појачава виталност, смирује неурозу и напетост. Познато је доста случајева излечења од разних болести. Обично се саветује стајање у кругу 2 дана узастoпно, по 20 минута. Треће стајање у кругу се саветује 12 дана касније, такође 20 минута стајања у кругу. Билошко зрачење није препоручљиво за труднице, ни људе који имају уграђен пејсмејкер, а деци се саветује само половина "терапије".

Неки људи током "терапије" могу да осете пецкање у ногама, свраб, мучнину и друге ефекте. Ови ефекти, према мишљењу стручњака за алтернативну медицину, су јасан показатељ да организам почиње да реагује позитивно на терапију и да организам почиње да функционише добро. Стајање у овом кругу је бесплатно.

За детаљнију информацију, најбоље је обратити се удружењу за алтернативну медицину, на телефоне који се могу наћи у брошури Сувe Бањe или на веб порталу Соко Бање .

Најдан Ракић је пронашао још један круг са биолошким зрачењем у Србији. Тај круг се налази у месту "Големи Камен", близу Беле Паланке , у родном месту проналазача.

Осим ова два места, постоји још једно место познато по високом биолошком зрачењу. Оно се налази у Конгу , у Африци ''

Eto jasno se vidi da je postojanje ovih krugova i naučno potvrđeno...
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #267 poslato: 29.12.2009. 21:00:40 »

Sada sam pogledao da kažeš da imaš dugogodišnje bronhijalne i stomačne probleme.Ako je moja teorija tačna,a u nju ne treba sumnjati,ja ti unapred kažem da znam uzročnik njihovih hroničnih disfunkcionalnih stanja.Tvoj problem smatram lakše rešivim.Treba samo izvesti aktivaciju procesa samoisceljivanja tvoga organizma.Iz meridijana pluća,srca,debelog i tankog creva,kao i meridijana želudca,bubrega i bešike izvući ustajalu elektromagnetnu energiju,i uspostaviti organski tok kretanja životvorne energije u pomenutim meridijanima u kritičnim eterskim i astralnim projekcijama.Te aktivacione kodove će dešifrovati sama priroda svojim frekfentnim delovanjem .Što bi rekli uprošćeno,priroda je pokvarila-priroda će popraviti.Bog će ti i naplatiti.
       Ali voleo bih da ovde napišeš  dijagnozu i terapiju kao i mišljenje i predviđanje tvoga lekara.
 Sada žurim,drugi put ću biti malo opširniji i konstruktivniji.Nisi mi rekao samo koliko imaš god,predpostavljam da si tridesetih.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #268 poslato: 29.12.2009. 21:39:58 »

Sada sam video da si malo pisao o Maloj Krsni.Izašao je i 22.novembra 2009 u Novostima jedan veo zanimljiv članak pod naslovom MILION U KRUGU,valja ga pročitati.Imam je tu neka svoja oprečna mišljenja,ali bih ih za sada zadržao za sebe,s obzirom da Najdan Rakić sada blaženopočivši.Nisam ispitivao njegove krugove,bio sam video sam.U vizuelizaciji razlika postoji.Tamo su u pitanju krugovi a kod mene srca.Priroda tamo nešto nam pokazuje kružnom formom a kod mene na Zabučju srcolikom.Da li se radi o istoj,različitoj ili sličnoj prirodi energetske strukture,to tek treba da bude predmet istraživanja.Nisam ga poznavao pa nisam imao priliku da ga pitam na koji je način definisao meru ATER. Možda ona postoji a ja za nju ne znam.Znaš li možda ti,ili u udruženju.I koji se mernim instrumentom meri.
         Najdan Rakić je ipak bio moj inspirator da napravim odlučujući korak napred i uđem u taj virtuelni svet višedimenzionalnih energetskih finotvarnih formi.I da pokažem ljudima kako da ga i oni ''vide''.Bolest je bolje sprečiti nego lečiti.A to možemo svi mi sami,samo trebamo to naučiti.Moć samoiscelivanja,je jedna od moći koje smo dobili samim činom rođenja.Ali ga ne koristimo jer nas nije niko naučio.Da je to urođena moć je takođe deo mog istraživanja i dokazivanja. Svi koje sam naučio ga sada koriste,kao i metodologiju prepoznavanja negativnih energetskih formi u svom okruženju,podigli su svoj zdravstveni nivo na veoma zadovoljavajuću stepenicu.Kako svoju tako i svoje bliže okoline.Damjan,David,Miško,Jelena....su primeri činjeničnog stanja.
       
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #269 poslato: 30.12.2009. 00:16:08 »


Jutros sam porocitao u novinama ono sto potvrdjuje Miloseve teze..........  
Satelit dokazao:Srbi su nebeski narod.
Od svih zemalja na balkanu najmanju silu gravitacije ima Srbija,pokazao je snimak satelita Goce,koji je instaliran u martu s namerom da skupi podatke o zemljinoj gravitaciji.To bi ako bi slobodno tumacili ove rezultate,znacilo da su Srbi na neki nacin blize nebu,Nikola Bozic korinator za obelezavanje Medjunarodne godine astronomije u Srbiji.Bozic istice da su ova odstupanja logicna sto i pokazuje snimak.


Za tumacenje ovakvih stvari potrebne su dve stvari: razumevanje materije i objektivnost. Nedavno sam na svom blogu u jednom članku o kartografiji pomenuo i gravitaciono polje (http://pedja.supurovic.net/sta-je-datum-geografske-topografske-karte). Ono je izmereno i vrlo dobro poznato.

Sasvim je očigledno koji su razlozi da negde gravitaciono polje bude jače ili slabije i to su proste fizičke veličine koje nemaju ama baš nikakve veze sa nebesnošću bilo koga. Gravitacije je posledica mase, to bi trebalo da zna svako koje završio osnovnu školu. To znači da je gravitaciaj veća u planinskim oblastima nego u nizijama, a ada se gleda Balkan, valjda je očigledno gde je nizija i gde je logično da gravitaciono polje bude slabije.

Koga interesuje može da pročita članak, a za nestrpljive evo mape gravitacionog polja Zemlje. Tamnolava boja predstavlja najmanju gravitaciju a crvena predstavlja najjaču gravitaciju.

Sačuvana

domingez
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
milos
Mesto: smederevo
Država: serbia
Poruke: 6


« Odgovor #270 poslato: 30.12.2009. 00:31:51 »

Vidiš ono što mene fascinira je to da se nigde u svetu ne pominju ti krugovi (osim taj jedan u Africi) a kod nas u Srbiji evo već treći?! Takođe me lokalni folklor pomalo demotiviše da testiram ovaj naš ovde međutim nije daleko pa probaću...A opet taj krug u obliku srca mi deluje najzanimljivije jer se nalazi baš na specifičnoj lokaciji...Vidiš Nikola Tesla sa one strane Drine,Kremna i Tarabići preko brda a svuda okolo su rasuti meteorski kamenovi...Ono što bi verujem trebalo da kažem je i to da sam pre nekoliko godina dok sam boravio na Čajetini i ugledao NLO!..Da,znam...Mnogi će reagovati na prepoznatljiv način ( idiot2 ) međutim ja sam to morao da prenesem ovde kako bih uverio ljude da je zaista u pitanju jedno specifično energetsko polje na celom području...
Što se tiče mene,imam još mnogo toga što bih kazao,pre svega imenjače tebi jer nema mnogo ljudi koji razmišljaju na ovaj način (a većina ne razmišlja uopšte),međutim planiram da ti se javim kada utvrdim relevantnost ovdašnjeg kruga. Inače mene su brojne tegobe koje sam imao i nemoć zvaničnih lekara naveli da krenem putem prosvećenja kojim kreće retko ko mojih godina (inače sam student građevinskog fakulteta i trenutno pohađam master studije na istom) i na sreću, onim što sam saznao i naučio, moje zdravstveno stanje danas je znatno bolje.
   Zapravo ne znam kako se meri ta radijacija ali vidim da je danas aktuelan Geiger/Muller-ov brojač (counter) i ne verujem da je mnogo skup,možda ćeš biti u prilici da ga poseduješ i nedvosmisleno dokažeš da zračenja ima...Međutim ja smatram da nema potrebe nikome više da objašnjavaš niti da se trudiš i da sam shvatiš kako i zbog čega, jer to po meni jednostavno nije moguće.To je jedan sizifov posao jer i ti i ja i još određen broj ljudi znamo da etar postoji, međutim kako dokazati i kako ubediti nekog ko ne vidi,ne čuje i ne oseća?!...Uostalom to nije pošlo za rukom ni samom Tesli....
  
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #271 poslato: 31.12.2009. 00:17:29 »

Domingez,jao brate,ala si se ti sada nalupetao.A samim time otkrio tvoj smer delovanja-destruktivan i depresivno deziorintesan.Da li ti znaš čemo služi semafor?Semafor je uređaj koji treba nama da pokaže momenat kočenja i orijentacije.Stani brate,prikočio,pa zakoči.Pogledaj levo-pogledaj desno,i kada vidiš zeleno kreni.!!!.Sada ti je na semaforu CRVENO. 
       Kažeš da većina ne razmišlja uopšte!!!.Ako sam te dobro razumeo rekao si da vićina nema mozak!!!Kakva uvreda,kako meni tako i svimn čitaocima.Izvini se odmah za tvoj neshvaćeni dvosmisleni izraz.Ja lično se ograđujem i distanciram od njega.         Drugo,ne tumači Nikolu Teslu kada ne znaš o njemu ništa(ja sam tu oblast studirao,i jako dobro poznajem).
      Meterotski kamenovi,svuda razasuti po kremenskom prostoru,da li si ti uopšte svestan šta si rekao!Ovo moje pitanje mogu ti i diferencijano raščlaniti,što mi nije nikaklav problem,jer moje znanje je širokospektno i obhvatno.Pokriće sve sfere tvoje invezivne znatiželjonsti.Ali reztultat će uvek biti tvoja imaginaciona stvarnost.
       Tvoja imagionacionalna stvarnost kroz manifestuacionalnost tvoje objektivnosti se odražava kroz tvoje racionalno opažanje radioativnog delovanja na patogenosti.
   Instrument tvoje tvrdnje navodiš brojač radioaktivnosti(kog elementa) (GajgerMilerov brojač).
          Vidim da ti nemaš pojma ni ko je Gajger ni ko je Miler.A da ne pričam o radioaktivnom zračenju.ZRAČENJE je moj brajko jako širok pojam.Spektar mu deluje kako na pozitivno tako i na negativno polje.Od njihovog frekfentnog delovodnog polje u zavisnosti od njihovog polariteta,rezultatno dejstvo se oslikava u pozitivno/negativno vremensko/prostornoj entropiji.
         Srca na mojoj livadi nisu entropijskih karakteristika.To ti je valjda jesno.Nemoj da te sada učim osnovima fizike!!!
           Znači bio sam u pravu kada sam predpostavljao da si tridesetih godina.Vidiš prijatelju moj,jedna od mojih istraživačkih studija je baš i polje tvog obrazovanja.Gradjevinsko inžinjerstvo.Kada ga završiš,a u šta ne sumnjam.U projektantskom birou biće napravljena katastrofalna greška.Ne,izvinjavam se svima,i oni su deo neznanja.Projektantski biro projektue naše želje u vizueltne forme.Vizuelizuje naše želje,svrsishodno našim finansijskim mogućnostima.
      I naravno to nije polje tvojih studija. Polje tvojih studija je da svoje znanje koje si stekao na predavanjima od tvojih profesora,i overeno njihovim ocenama,i kroz napredovanje u stepeničastom postulatu privedeš završetku. I onda si u realnoj realizaciji ko ili šta?
      Naravno odgovore je veoma lak.Uzećeš iz projektantnog biro projekat i pristupiti realizaciji plana koristeći svoje znanje uz naravno materijelizacionu strukturnu formu.Je ne sumnjam u tvoju stručnostu.Verujem da kada završiš i master studije da ćeš biti odličan ,pa čak i najbolji građevinski inžinjer.Ali jedno sam SIGURAN. Jednu veoma važnu ČINJENICU previdećete,ili nećete uzeti u obzir i projektanti i vi. A to je GEOPATOGENO zračenje (ne readioektivno).Nijedna crkva ni manastir,kakom pravoslavni tako ni ostalih verskih ubeđenja nisu izgradili svoje hramove dok pre toga nisu tretirali zemljište na ove patogene pijave.DA LI TEBE UČE O TOME ?
     Etarsko polje. Šta ti brate znaš o tome kada kažeš da Nikola Tesla nije znao ništa o tome!!! Kako si me samo razočarao svojim neznanjem.Hajde mene,ali zašto ga brate pokazuješ ovako javno.Pa Nikola Tesla i Albert Ajnštajn su bili vladari nefizikalnih pojava u svom i ovdašnjem vremenu.
        Pročitaj malo gore šta je Peđa napisao.
        A ti i dalje si moj dobro došli gost.A kada se vratiš sa Zabučja,biće veoma zanimljivo čitati ovde tvoje postulate.
        Jedino što je ovde meni zanimljivo je originalna kontradiktornost.
         IZRAZI SVOJU SUMNJU I NEPOVERLJIVOST.ovde javno.Dokaži je svojom medicinskom dokumentacijom,naravno ovde javno i transparentno.A onda traži moje mišljenje.Dobićeš ga.Kada se vratiš sa Zabučja,svojevoljno,kritikuj ili kudi,psuj pljuj,tuži.Izbor je tvoj.
        Nije ovo upućeno samo tebi domingez,nego je upućeno svim nerednim  neadekvatnim i neobjektivnim kritičarima.Moje znanje je uvek na proveri,i to nije sporno.Ali činjenice,KONSTANTE su nepobitne.I one trebaju biti predmet zaobilazne nepobitnosti.Srca na livadi si činjenična stvarnost,nepobitna prirodna vizuelna orijentacija srcolikog oblika.To je NEPOBITNA ČINJENICA.
Hajde da svi zajdno,ne smo ja sam,dokažemo prirodi konkretnog stanja.Evo ja sam dokazao da su srca magnetne orijentacije.Hajde,pokažite svoje znanje,uporedimo činjenice.Zajedno ćemo pre stići do realne stvarnosti.
         
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
domingez
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
milos
Mesto: smederevo
Država: serbia
Poruke: 6


« Odgovor #272 poslato: 31.12.2009. 01:07:52 »

?!......
Ne znam kako si uspeo da u tako negativnom kontekstu protumačiš sve ono što sam kazao...a sve je bilo u najpozitivnijem mogućem kontekstu....Zaista sam iznenađen....
Molim te, evo uzmi ponovo, smireno pročitaj opet ali imaj u vidu da je pisano kao podrška a ne kritika....Veoma sam zbunjen,zaista......
Ne verujem da sam ikoga uvredio a ako jesam izvinjavam se...
..I da, nemam 30 godina!?....upisao sam fakultet na vreme.....
Veliki pozdrav za sve
Sačuvana
kyuss
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 12


« Odgovor #273 poslato: 02.01.2010. 04:17:38 »

Evo ja kao neko ko je i bio na Zabucju pokusacu da iznesem svoje licno ultra sazeto vidjenje (Milos neka me ispravi ako sam negde omanuo) ovoga sto Milos prica i uopste cele ove price.Naime energija postoji svuda oko nas u svom pozitivnom i negativnom obliku.Covek kao samo jedan mali deo prirode sluzi kao neka vrsta provodnika ili upijaca te iste energije ali je isto tako sposoban da i sam stvara energiju svojim bicem.Da bi postojao balans u prirodi pa samim tim i u nasem telu pozitivna i negativna energija moraju da budu u ravnotezi.Kada je to slucaj protok nase zivotne energije u telu se odvija nesmetano,samim tim nase telo je zasticeno pa tako i nas imuni sistem ima odgovora na razne stetne spoljasnje faktore citaj razne bolesti.Kada je nasa unutrasnja energija narusena (najvise usled stresa ali i izlaganju stetnom zracenju) dolazi do disbalansa,njen protok kroz telo je poremecen i ona postaje ustajala,gubi svoj pravi tok nas imuni sistem slabi i nase telo gubi stit.To su na neki nacin stvari na kojima se bazira Istocnjacka medicina koja je jako puno stara od ove sadasnje Zapadnjacke koja leci uglavnom posledice ali ne i uzrok.Istonjacka medicina se bavi vise uzrokom i tezi da definise sta je to sto predstavlja pretnju coveku po zivot i zdravlje.
Ali da se vratim malo na pocetak....covek je bice koje je u stanju da snagom svojih misli,takoreci svojim emotivnim stanjem sposoban da proizvede recimo veliku kolicinu negativne energije i da takoreci sam sebi stvori jedan veliki energetski disbalans u telu.Tako recimo ljudi koji su dosta dugo u zivotu bili izlozeni stresu,nerviranju i kojecemu mnogo cesce obolevaju od ljudi koji zive u dusevnom miru i skladu.Ja sam recimo jedan od ovih prvih navedenih.Do svoje negde 23-24 godine ziveo sam zivot punim plucima sto bi se reklo.Kod lekara sam pre toga poslednji put bio kao dete,nisam pamtio kada sam bio bolestan i slicno.Znaci pucao sam od zdravlja dok sam gledao oko mene druge kako s vremena na vreme zakace neku boljku.Moj zivot se promenio 2005 godine kada sam takoreci doziveo neverovatnu kolicinu stresa zbog izvesnih stvari u relativno kratkom vremenskom roku,moje telo je jednostavno explodiralo i zdravom zivotu dosao je kraj.Usledile su silne bolesti,ozbiljne infekcije itd. i to sve zbog kolicine stresa i nagomilane negativne energije u telu.Moje telo takoreci nije imalo nikakvu zastitu i bilo je izlozeno udaru sa sviju strana.Trebalo mi je 3 pune godine da dodjem k sebi i da se malo oporavim i to pre svega zahvaljujuci mojoj istrajnosti,volji i zelji za pobedom i mom uvek optimisticnom stavu.Ali tu nije kraj jer sam zakacio bolest za koju zvanicna medicina nema leka ali meni predstavlja veliki problem.Pisao sam ranije o tome ovde pa koga interesuje neka se vrati par stranica unazad.Kao neko ko ne zeli da se pomiri sa tim zvanicnim stavom medicine i kao neko ko ne odustaje tako lako dao sam se u potragu pa sam tako stigao i na ovaj forum i nasao Milosa.Kasnije sam otisao na Zabucje u nadi da cu uspeti da izlecim svoju bolest.Ja nisam uspeo da je izlecim ali sam spoznao dosta stvari o samom sebi i uopste o tome kako nas organizam funkcionise.Osetio sam recimo boljitke velike u pogledu drugih stvari...smanjile su mi se glavobolje,gorusica je skoro skroz prestala itd. dok su neke stvari ostale iste.E sada dosli smo ja i Milos do zakljucka da se neke stvari ne menjaju iz razloga jer je covek sam sebi najveci neprijatelj i takoreci sam sebe unistava tako sto prozivodi nekada konstani priliv negativne energije i stvara disbalans u svom telu.Dakle ja sam sebi stetim.Da bi se to promenilo covek mora da promeni svoje zivotne navike,da razmislja pozitivno i da nauci kako da ostane jak i da se nosi sa nekim stvarima.
Lezao sam na skoro svim srcima/krugovima svaki dan medjutim nisam uspeo da izlecim svoju primarnu bolest ali sam zato izlecio druge stvari meni isto tako bitne.Vec sam pisao o tome,dok sam lezao na krugovima osecao sam razne stvari.E sada dolazimo do toga i do neke pretpostavke (Milos moze da kaze vise o tome) da sva srca deluju na tzv. odredjenim zracnim frekvencijama a tako isto je i izmereno da odredjene bolesti tacnije bakterije ili sta vec se razmnozavaju ili ti opstaju na takodje tim istim odredjenim frekvencijama.Dakle logicnim razmisljanjem,da bi ubili neku bakteriju i da bi ozdravili potrebno je da odemo i da legnemo na pravi krug.Tako je Milos experimentisuci bas na ovakav nacin uspeo da dokaze (sto je potkrepljeno sa bezbroj primera i ljudi koji su posetili Zabucje) da recimo krug broj 2 leci gorusicu,da krug broj 4 leci glavobolju itd. Znaci krugovi su svojim zracenjem na odredjenom frekventnom novou neutralisali odredjene stetne bakterije iz naseg tela i samim tim smo ozdravili i osetili boljitak.
Kako sam ja razumeo Milosa ove frekvencije mogu da se izmere ali treba neki skup aparat za to.Tako bi znali na kojoj frekvenciji deluje koji krug pa bi samim tim znali kako da tretiramo koju bakteriju i bolest.Neki od nacunika (zaboravio sam ko) je utvrdio da bakterije opstaju i razmnozavaju se na odredjenim frekvencijama i da postoji cak i tabela koja to prikazuje.Ovo ja ovako povrsno objasnjavam,sigurno sam nesto izostavio.
Inace dokazano je i da bas ta ustajala enegija u telu kao posledica energetskog disbalansa stvara novi zivot ili ti bakterije.Tako mozemo objasniti pojavu nekih bolesti itd.
Licno sam prisustvovao kada je Milos na Zabucju na osnovu ovih utemeljenih saznanja i putem viska uspeo slogiranom coveku da povrati takoreci izgubljenu ruku.Covek je mogao posle svega da najnormalnije pokrece ruku i ostalo.Ima i klip cak ovde tako da i dalje ne vidim kako postoje skeptici koji mogu da se sprdaju sa svim ovim.
Milos je uspostavio pravilan energetski tok kroz njegovo telo i covek se za samo sat vremena ako se ne varam skroz povratio.Lekari su bili u cudu velikom...i tako...da ne duzim vise  
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #274 poslato: 12.01.2010. 16:34:02 »

     Pozdrav svima,
             
             Pred novu godinu sam otišao na Zabučje,a zaboravio sam da svima čestitam Novu godinu i poželim srećne Božićne praznike.Mnogo više radosti i pozitivnih misli u Novoj 2010 toj,a nimalo patnje, tuge,bola,bolesti i destruktivnih misli.
             Zato sam sišao danas da svima poželim
         
                 SRETNU SRPSKU NOVU GODINU

             i da ostanete u prazničnom raspoloženju tokom cele godine.Ako bar nema para u džepu neka bude osmeha na licu i ljubavi u srcu.
             Ostalim posetiocima foruma drugih veroispovesti takođe želim sreće,zdravlja, mira i blagostanja u nastupajućoj godini.Mir Božiji

                                                                              Karaičić Miloš
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 4.061 sekundi sa 35 upita.