Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Štampaj  
Current Topic Rating: *****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Alternativno lecenje na Zabucju  (Pročitano 230156 puta)
momoze
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Momcilo Zelenika
Mesto: Laktasi
Država: BiH , RS
Poruke: 5


« Odgovor #275 poslato: 12.01.2010. 22:00:04 »

Postovanje;

U  razgovoru  sa  jednim  prijateljem  sam  cuo  za Najdanove  krugove  i  onda  opet  preko  interneta  dosao  sam i  do  Zabucja  i bas  me  ovo  zivo  interesuje. Ali  bih  se  prvo malo  predstavio  ja  se  zovem  Momcilo Zelenika  iz Laktasa sam Republika Srpska  Bosna i Hercegovina , negdje  prije  godinu i po  dana  sam  napravio piramidu  od  kartona da  vidim  uticaj i  da li moze  zaista  da  ostri  zilete  ,susi meso  cuva  voce  i proveo sam  sve  eksperimente i mogu  odgovorno  tvrditi  da je  sve navedeno  istina  i  tacno. Piramide  su  bile  velicine 1:500 u  odnosu na  Keopsovu  piramidu  .
Ali  da  ne  duzim  molio bih  gospodina Milosa  da  mi  kaze  kakvi  su  uspjesi  i  da  li ih  je  bilo u  izlječenju Diabetesa, Srcanih  obolenja  kao  angina pektoris  i  distrofije  misica .
Da napomenem  ali  da ne ureknem  nesto  od  kako imam  piramidu koju  drzim  u  gornjem  spratu kuce  cini mi  se  da  je  u  kuci manje  nervoze  vise  razumjevanja  da li  je  uticaj  piramida  ili  nase godine ne  znam,ali  znam  da  koristim  vec 6 istih brijaca  od  kad  sam  napravio  piramide. Kolege  me malo zezaju  u vezi toga  ali  ja  znam  da su  zaista  u  ovom  smislu  efikasne.
A  sto  se  tice  nekih  komentara  deklinacije  mislim  da  je najbolje to  ignorisati  svako ima  svoje misljenje  a mi  ne moramo sa  njim se  prepucavati  preko  foruma.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #276 poslato: 13.01.2010. 00:44:43 »

Momo,ma pusti deklinaciju,on nas ovde malo uveseljava,i razbija monotoniju.I mi ozbiljni ljudi,volimo kada u ozbiljnoj diskusiji,u opuštenoj atmosferi oko nogu nam se igraju vesela dečica.Ma koliko bila nestašna,ne mogu nas saplesti,jer su dečica ma koliko bila nestašna ipak mala.Pa mi smo odrasli ljudi zar ne.Kaže se,da je smeh najbolji lek.Sa stanovišta energetske medicine,misaona formulacija:kakve su ti misli-takav ti je život,predstavlja činjenicu.A smernicu vodilju ka blagorodnijem životu.Dobronamerna snaga misli je pozitivno orijentisana i kroz deset Božijih zapovesti.Da ih ne spominjem,predpostavljam da ih znate,pa i deklinacija.(vernik je i ide u crkvu,tako se izjasnio).To je ona negativna energija koju proizvodimo snagom svojih negativnih misli,usmerenih kako prema drugim ljudima(pakost,zavist,zloba,bes...) tako i samome sebi (nezadovoljstvo svojim izgledom,poslom,uspehom,finansijskim stanjem..)  štetnosti negativne elektromagnetne energije,psihomentalnog izvorišta sam već pisao.Onaj čuveni dijalog dva seljanina:'' dabogda mom  komšiji crkla krava''.Drugi ga pita:'' a šta ti imaš od toga?''nemam ja ništa,ali ima on štete''.Jasno oslikava jaku negativnu energiju negativnih misli.Usmerenu svom komšiji,ali ujedno pokazuje i ezoterijsko neznanje,da će ta velika negativna elektromegnetna energija biti podeljena na pola.Pola će otići komšiji,ali će se pola upiti njegovo energetsko telo.A time će započeti erozivni proces unutar keko metafizičke tako i fizićke ravni.Seme patogenosti je posejano.A zašto ne bi poželeli svom komšiji da mu krava daje puno mleka i da mu bude zdrava?
Da kada vidimo košijinu kravu da joj se divimo kako je dobra,zdrava i napredna.Da nam naše dobre misli izmame osmeh na lice? Ovo je naravno (deklinacijo) sve figurativno.Ako želimo da naše telo bude okupano pozitivnim vibracijama,neše misli moraju biti usklađene sa našim željama.Ujutro kada ustanemo,prve misli nam moraju biti upućene ka ostvarenju nekog dobrog pozitivnog dela,kako prema susedu tako i nepoznatom u neprilici zatečenom ljudskom biću.'' Ljubi bližnjeg svog kao sebe samog''.A uveče kada se spremamo za počinak,neka zaspimo sa sećanjem na učinjeno dobro delo.Naša tela biće u nirvani i tokom sna i buđenja.(kažem tela,jer mislim na našu višedimenzionalnu anatomiju).
            Što se tiče keopsove piramide,o tome možemo da pričamo da ujutro.Mnogo sam čitao i eksperimentisao.Ona isijava u prostor pozitivne vibracije,zato se i osećate veoma relaksirajuće.I sam imam maketu ''Keopsa'' od granita u brvnarici,a držim krušku ispod nje već 3 meseca.Samo je dehidrirala.Nameravam da napravim na nekom od ''srca'',maketu piramide u razmeri 1:20.Verujem da će sudar zemaljskih i kosmičkih frekfencija dati meni očekivane rezultate.(ako ništa opametiću deklinaciju)(izvini brate,sada se malo ja šalim na tvoj račun).
             A što se tiče gore nabrojanih bolesti,ništa mi nisi preciznije definisao.Da li znaš nekoga ko to sve ima,ili pitaš onako parcijalno.Dijabetes ima svoja dva tipa,pa ne znam na koji misliš,a srčana oboljenja kao i ingina pektoris sua takođe širokospektni.Distrofija mišića ima svoje regione i posledično uzročnu vezu,primarno sekundarnog karaktera uslovljeno starosnom dobu?
             Za sada na nešto ''srca'' mogu da deluju.Za moj precizniji odgovor moram imati preciznije dijagnostičko stanje.

             
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
bandja
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Branislav Memed
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 17


« Odgovor #277 poslato: 13.01.2010. 01:34:06 »

Evo i mene ,bio sam lose pa jako malo vremena sam provodio za komjuterom fala bogu sad sam malo bolje,zelim vam svima mnogo zdravlja,srece i radosti u novoj god,srecan bozic i naravno Srpska nova godina..........  
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #278 poslato: 13.01.2010. 19:58:50 »

(at) deklinacija
Ukloni navodnike isped mog nicka ,pa bi trebalo da mozes da posaljes pp.A postoji i opcija email-a koliko  se secam.
(at) markantan
Hvala na objasnjenju.Samo jos jedno pitanje,ako moze..?
Citala sam sinoc ovu temu iz pocetka.Pa me zanima..jeste li jelenici_ue izlecili zeludac? (ako nije tajna naravno)
Da li "krug" "radi" za sve ili samo za pojedinacne slucajeve?
Sačuvana
momoze
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Momcilo Zelenika
Mesto: Laktasi
Država: BiH , RS
Poruke: 5


« Odgovor #279 poslato: 13.01.2010. 20:29:49 »

Hvala  Miloše  ;

E  ovako  ide  Dijabetes je  tipa  2  to  je  kod Majke  od moje  supruge  mislim  da je posledica  stresa  i  jake hrane .Naime  do  stresa je  doslo u ratu koji je  bio na  ovim prostorima  .Ona  sad ima  Secer u krvi 15  odrzava  ga  medikamentima  i  suzdrzavanjem  od ''jake'' hrane , inace  ima  63 g i malo vise  kg  negdje  oko 85  a  visina  je  cca  160 cm
Angina  Pektoris to je kod moga  oca , on ima  problema  sa  talozenjem  masnoca  na  krvnim  zilama  ,i  suzbija  tegobe  ljekovima  za  snizenje  krvnog  pritiska i  dosta  fizickom  aktivnosti . U zadnje vrijeme  ima  pojacan kasalj  narocito u jutarnjim  casovima kada tesko  iskasljava  i  ima  dosta  slajma sto  u  citavoj sprezi  sa srcanim  oboljenjem daje  losu  situaciju a inace ga  mogu  vrlo tesko natjerati  da  ode ljekaru  i onda  sam  siri  onu  negativnost  sta  ce mi moje je  proslo (  ima  77 g)
Distrofija misica  ,je kod  zene od  moga  brata , naime  ona je  prije 10 g  imala mozdani  udar i nakon  vjezbi  i terapija  pocela je  da  samostalno  hoda medjutim dosla je  zima  i  ona  se  bojala  izaci na  snijeg a posto se  inace  slabo  kretala doslo je  do  odumiranja  funkcije  misica  u  nogu  i  onda  kad  je  doslo proljece imala  je jake  bolove  umisicima  sto ju je  jos  vise pokolebalo  nisu  pomagala  nas a ubjedjenja  da  ce  to proci . Sad  poslije  dugotrajnih  masaza  i ljekova pokazuje malo  volje i  zelje  da  koristi  sama  svoje  noge  i hvala  bogu  moze  se pomjeriti  uz  tudju pomoc  bar 5 m .

To  je  sto  sam ja mogao  reci  o  ovim  bolestima .
I  ja  sam  svojevremeno imao  ideju  da  napravim  piramidu  da moze  u  nju  uci  covjek  i  boraviti  pola sata  dnevno  ali kao sto  i  sam  znas  za  sve  teeba  finansije  i  vrijeme  a  opet  pravo  da ti  kazem  bojim  se i komentara  okoline  rekli bi  da  nesto nije  u  redu  sa  mnom , ali  nisam  u  potpunosti  odustao  od  ideje , i  ja  sam  u  mojoj  piramidi  ''isusisivao  '' voce , a meso je  zaista  imalo poseban  specifican  ukus .

A sto  se  tice  pozitivnih  misli  i  radnji ,sigurno  od njih nece  biti  stete  a neko ce imati koristi  pogotovo  ako mozes  nekome  pokloniti  malo svog  vremena  da bi  se on  osjecao  bolje i ugodnije. Neko ne  vjeruje u  energiju  misli medjutim  to zaista postoji i  svi  smo se mi  manje  vise  u  takvo  sto  uvjerili,  svi  smo mi osjetili  nesto  negativno u  vazduhu kazemo  predosjecaj ,  ali  ako  bi  uspjeli  da  natjeramo  bar 50 %  ljudi  da  odasilju pozitivne  vibracije  sigurno bi  bili svi  zadovoljniji  i  srecniji , a  za  jednu  negativnu misao  treba bar  dvije ili vise   pozitivnih  da to  neutralise

SRECNA VAM PRAVOSLAVNA NOVA 2010  GODINA
Sačuvana
GradjaniN
(pas koji ne ide u raj)
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 336




« Odgovor #280 poslato: 14.01.2010. 06:40:30 »


            Što se tiče keopsove piramide,o tome možemo da pričamo da ujutro.Mnogo sam čitao i eksperimentisao.Ona isijava u prostor pozitivne vibracije,zato se i osećate veoma relaksirajuće.I sam imam maketu ''Keopsa'' od granita u brvnarici,a držim krušku ispod nje već 3 meseca.Samo je dehidrirala.Nameravam da napravim na nekom od ''srca'',maketu piramide u razmeri 1:20.Verujem da će sudar zemaljskih i kosmičkih frekfencija dati meni očekivane rezultate.(ako ništa opametiću deklinaciju)(izvini brate,sada se malo ja šalim na tvoj račun).


Svrha Keopsove Piramide je upravo u tome da izvlachi vodu, te je zato krushka i dehidrila. Znachi, konzervacija - tj. balsamovanje. Pored toga sto bi "ochuvala" telo faraona trebalo bi i da zarobi njegovu dusu tu da ne ode u novi/drugi zivot vec da zauvek ostane dusa faraona - vladara.

Dakle tesko da neshto sa ovakvom namenom mozhe da ima neki pozitivan efekat na coveka. Medjutim, za prirodno sushenje hrane i oshtrenje zhileta je izvanredna. Sa jednim mah3 ziletom sam se zahvajujuci kartonskoj piramidici brijao preko 2 godine.

Ovo vam kazem iz najbolje namere - batalite duzhe sedenje u piramidi, bar oni koji imaju probleme sa pritiskom.

Imala je u biblioteci na pozajmnom jedna omanja knjizica o efektu piramide pa pogledajte sami da ne bude da pricham napamet.

Inache, moja je slobodna procena da ce stavljanje piramide u kruzno polje samo pojacati njen dehidrirajuci efekat.

(Pricha o zabrovljavanju duse je inache iz pera dr. Todora Jovanovica.)
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #281 poslato: 14.01.2010. 17:07:23 »

Ljudi, nemjte razvodnjavati temu piramidama.
Sačuvana

Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #282 poslato: 15.01.2010. 01:48:52 »


Ljudi, nemjte razvodnjavati temu piramidama.

Ne vidim razlog za neprosirivanje teme..
Krenulo je sasvim bezazleno na pocetku,a sad smo dosli do piramida :S(hocu ovakav smajli da se metne na forum! )
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #283 poslato: 15.01.2010. 03:00:53 »

Za piramide postoji poseban forum: https://forum.uzice.net/duhovno-i-astralno/
Sačuvana

Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #284 poslato: 15.01.2010. 04:18:00 »

Citava ova tema i jeste za taj forum,jer osim potvrde tipa "Tamo ima necega"-nikakav zvanican sertifikat ne pokazuje i dokazuje da su krugovi isceliteljski.
Ne kazem da nisu..samo za sve sto se tvrdi zelim da vidim i dokaz crno na belo neke zvanicne institucije.

Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #285 poslato: 15.01.2010. 18:17:14 »

Aha, sad cemo opet da se svadjamo oko banalnosti. Ova tema je u forumu o Uzicu jer je mesto desavanja Zabucje.

Piramide nemaju nikakve veze sa Uzicem, a ni piramide nemaju nikakve veze sa Zabucjem. Ne vidim nikakvu svrhu da se ova tema pretvori u opstu diskusiju o raznoraznim paranormalnim pojavama. Prvo, bezveze je zatrpavati temu, a drugo, mnogo je prakticnije kada se diskusiej narazlicite teme vode u razlicitim temema a ne sve trepaju na jedno mesto.

Ne razumem zasto ovo uopste moram da objasnjavam kada je to osnovni princip bez kojeg nijedan forum ne moze da funkcionise - za novu diskusiju, otvara se nova tema.
Sačuvana

hogar123
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Zoran Djuric
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 7


« Odgovor #286 poslato: 15.01.2010. 19:39:56 »

Pozdrav svima,

nabasao sam na instrument ali ne mogu damu udjem u poreklo......Da li je neko video nesto ovako?

Slazem se sa Pedjom, da tema treba da ostane Zabucje i desavanja u njemu.

Pozdrav za markantan i zelim mu da nastavi sa ispitivanjima... Ako bog da cim se prolepsa vreme,zeleo bih da ga posetim.
Da li je neko cuo je jedinicu mere ATER. Ja sam cuo da se time meri jacina zracenja?

« Poslednja izmena: 15.01.2010. 20:02:50 hogar123 » Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #287 poslato: 25.01.2010. 02:55:53 »

Zorane,gde si pronašao sliku ovog uređaja? Šta piše tamo? Nisam još sišao u grad. Imam ovih dana,iako je sneg posetioce. Ali najinteresantniji je gospodin sa rakom pluća i užasnim b olovima,baš u predelu maligne regije kako sa prednje strane tako i zadnje. Ali opširnije kada dođem do kompa. Za sada sam mu zaustavio bolove i značajno ih smanjio. Do kraja meseca trebalo bi da sedimentaciju vratim u granicu a povećam nivo hemoglobina. Obavestiću vas o svemu.ATER,za tu meru nisam pronašao ništa. Verujem da ju je Najdan izmislio. Ali pročačkajte i vi malo internetom,jer onda ćemo imati i instrument za merenje jačine tih zračenja iz eliksirnih srca
Sačuvana
MiroslavSo
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Miroslav Šarčanski
Mesto: Sombor
Država: Srbija
Poruke: 5


« Odgovor #288 poslato: 25.01.2010. 03:13:20 »

Miloše, jesi li imao iskustva u lecenju kancera u poodmakloj fazi?
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #289 poslato: 25.01.2010. 06:16:32 »

nisam imao iskustva sa kancerima.Ali ako energetski disbalansi mogu biti uzročnici abnormalnosti ćelija onda to daje ohrabrenje i podstrek za dalji istraživački rad. Ako je moja teorija tačna onda sam otkrio uzroke maligniteta.Do koje je faze moguće delovati homeopatski nadam se da ću uskoro moći odgovoriti. Ali da sačekamo kraj meseca da vidimo ove rezultate. Ali sam siguran da posledice hemoterapija i zračenja se mogu sanirati,a organizam imunološki ojačati i krvna slika oporaviti.A reci nam nešto n tvom problemu. Pozdrav
Sačuvana
MiroslavSo
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Miroslav Šarčanski
Mesto: Sombor
Država: Srbija
Poruke: 5


« Odgovor #290 poslato: 25.01.2010. 15:36:29 »

Pa mama mi ima rak..koliko je zdravstveni sistem u Somboru dobar dovoljno govori da su otkrili tek pre mesec dana, i to vec kad je zahvatio veci deo (jetra, debela i tanka creva..) a dosta je redovno posecivala lekara, pogotovo u zadnjih godinu dana od kad je primetila da joj nije najbolje, i da naglo mrsavi. Ostalo joj je mozda mesec ili dva,mozda ni toliko..trazio sam na netu o Najdanovim krugovima pa sam naleteo i na vas. Hvala na odgovoru. Poz
Sačuvana
hogar123
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Zoran Djuric
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 7


« Odgovor #291 poslato: 25.01.2010. 18:19:52 »

to sam ga ja slikao.... a uspeo sam i na netu da ga nadjem, baci pogled na
http://www.full-point.it/

ovi iz srbije dolaze beslatno u stan da mere zracenja, a imaju i neke zastitne sprave... kad ispitam sta je pisem dalje..
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #292 poslato: 25.01.2010. 18:37:41 »

Miroslave,jako mi je žao zbog tvoje mame,predpostavljam da je žena srednjih godina.A u Malu Krsnu nema potrebe da ide,tamo nema njoj spasa. Da li je bila na hemoterapijama,zračenju i imala hiruške intervencije?
Sačuvana
MiroslavSo
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Miroslav Šarčanski
Mesto: Sombor
Država: Srbija
Poruke: 5


« Odgovor #293 poslato: 25.01.2010. 20:06:13 »

Operisana je 20.12. po misljenju doktora zbog spleta creva..naravno kad su je otvorili videli su sta je problem. Kasnije je nisu dirali, jer je kasno otkriven i to bi bilo samo jos vece mucenje za nju. Jos jedno pitanje..gde bi mogao nabaviti visak pomocu kojeg bi mogao otkriti ta losa zracenja? u mestu gde zivim u zadnjih godinu dana 2 starija coveka su umrla zbog raka, i jedna zena od 45 god zbog cireva na zelucu. Hvala
Sačuvana
hogar123
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Zoran Djuric
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 7


« Odgovor #294 poslato: 25.01.2010. 21:25:19 »

Pozdrav Miroslave,

da bi radio sa viskom, ili nekim drugim radioetezijskomspravom, moras da imas senzibiliteta zato..
Sad ima dosta prevaranata, ako bi neko mogao da ti preporuci nekog dobrog radoetezistu da ti dodje kuci i uradi proveru celokupnog stana. Postoje i oni koji rade na daljinu, posaljes im skicu stana (to sam samo citao o tome)...
Meni je bila lepa knjiga za procitati
http://www.esotheria.com/uroboros/218-osnovi-radiestezije
a  i nije skupa - manje od 300 din...
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #295 poslato: 26.01.2010. 07:06:19 »

Evo Zoran ti je dao dobar odgovor.Ta patogena zračenja su malo kompleksnije strukture,pa moraš osim edukacije,senzibiliteta i radioestezijskih istrumenata imati i konvencionalne instrumente za merenje tehničkih zračenja.A najbolje je da uzmeš radioestezistu sa licencom našeg ministarstva zdravlja.
Sačuvana
MiroslavSo
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Miroslav Šarčanski
Mesto: Sombor
Država: Srbija
Poruke: 5


« Odgovor #296 poslato: 26.01.2010. 16:11:33 »

Hvala puno na odgovorima. Bilo bi pametno proveriti ta zracenja, tako da cu razmisliti o angazovanju radioesteziste. A sigurno cu i posetiti Uzice i Vasa eliksirna srca, nadam se uskoro.  Pozdrav
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #297 poslato: 27.01.2010. 03:26:12 »

Miroslave,sada sam pogledao sajt koji nam je Zoran preporučio i veruj mi da je preporučljiv.Siguran sam da će ti ova knjiga,osnovi radioestezije dati podsticaj da sam istražuješ.Naruči samo visak,budi uporan i vežbaj.Moć samoiscelivanja i radioestezijska senzibilnost su moći koje smo svi mi dobili samim činom rođenja,samo su uspavana jer nas niko na njih nije upućivao i učio.Kupi slobodno ovu knjigu,pročitaj je,kupi visak.Preporučujem ti i da upišeš i neki kurs radioestezije.A ako ti treba neko objašnjenje nazovi me,broj imaš na ovim stranicama.
     Ujedno pitanje za Zorana ( Hogara),radiš li kao prodavac za Full-point. Zanima me pošto je set ovih mernih uređaja,izgleda mi zanimljivo.Da li bi došli ovde kod mene u Užice na prezentaciju.Ako vrede kupio bih i ja set
Sačuvana
hogar123
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Zoran Djuric
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 7


« Odgovor #298 poslato: 27.01.2010. 17:48:57 »

Ma ne....nisam preprodavac...
Postoji jedan covek radiotezista u mom kraju, koji je negde nabavio ovaj instrument pa ga je zanimalo sta je to, jer na njemu nema nista da pise osim ono sto sam poslao na slici.. Onda nakon malo guglovanja, sam nasao sta je to.
Oni to ne prodaju (bar ne ovi u BG) nego besplatno idu mere zracenja i onda imaju neke zastite, pa sam ja pisao mail italijanima pre 7 dana ali jos nema odgovora od njih.

Planiram da ih pozovem kod mene u stan da vidim sta ce da kazu, pa nakon toga da dodje i ovaj radiotezista koga znam pa da uporedim sta ce reci obojica, pa cu sve lepo da postujem na forumu.....

Inace jedan od razloga osim znatizelje, je da od kada sam u novom stanu, zadnjih 3 godine, bolesniji sam nego prehodnih 32... (osim obicnih prehlada, temperatura,upala, sad u mojoj 35 godini sam imao po prvi put alergiju na ambroziju da ne verujes...)
Ima tu i drugih faktora, obaveza, malo dete, posao.stresa.....ali mi se imunitet izgleda skroz srozao... E sad, ceo NBGd je na podzemnim vodama... No videcemo, sta ce radiotezisti reci...

ATER - rece da je verovatno Najdan izmislio, posto nista ne nalaizm na googlu. Postoje neke naznake da postoje jos tih krugova, cak mnogo jacih negosto su najdanovi, no dok ne budem malo vise video o cemu se radi necu da pisem. Probacu da ako se slazes, dovedem ovog radiotezistu i kod tebe da vidimo sta ce on reci kad se vreme malo prolepsa.

Covek tvrdi da mozes npr. da mu sakrijes litar tekucine u krugu od 2km i da on moze da je nadje uz pomoc neke svoje radiotezijske sprave (gde sipa malo iste te tekucine). Moj otac je dobar sa njim i garantuje da je tako,znaci nije prica iz neke 5te ruke...Ja se tek upoznajem, pa sve sto budem video napisacu ovde.


Sačuvana
MiroslavSo
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Miroslav Šarčanski
Mesto: Sombor
Država: Srbija
Poruke: 5


« Odgovor #299 poslato: 27.01.2010. 18:22:07 »

Video sam i ja..narucicu. Naravno, nazvacu ako me nesto vise bude interesovalo. Mogli bi staviti broj tekuceg ovde, ili tako nesto..pa da Vam mozemo finansijski pomoci, kolko ko moze. Ipak vec 4 god radite besplatno, kontam da bi dosta njih izaslo u susret.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.057 sekundi sa 35 upita.