Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14
  Štampaj  
Current Topic Rating: *****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Alternativno lecenje na Zabucju  (Pročitano 230174 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #300 poslato: 28.01.2010. 07:02:28 »

Prica o saobracajnoj policiji je izdvojena u posebnu temu

https://forum.uzice.net/auto-moto-svet/neprijatan-i-skup-susret-sa-saobracajnom-milicijom/msg161508/
Sačuvana

markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #301 poslato: 28.01.2010. 20:03:52 »

Ma ne....nisam preprodavac...
Postoji jedan covek radiotezista u mom kraju, koji je negde nabavio ovaj instrument pa ga je zanimalo sta je to, jer na njemu nema nista da pise osim ono sto sam poslao na slici.. Onda nakon malo guglovanja, sam nasao sta je to.
Oni to ne prodaju (bar ne ovi u BG) nego besplatno idu mere zracenja i onda imaju neke zastite, pa sam ja pisao mail italijanima pre 7 dana ali jos nema odgovora od njih.
 
 Dovedi ga na Zabučje,baš bi me zanimalo da testiramo taj uređaj.Ja sam na Zabučju pronašao dva mesta sa termalnom vodom,radioestezijskom metodom.To su potvrdili i još tri moja prijatelja,inače veoma stručni ljudi u svojim oblastima,a ujedno su i ljudi sa ezoterijskim znanjem. E sada bi me zanimalo da li taj uređaj može da pokaže termalnu vodu na 32 metra dubine.A trebalo bi da može.Naravno ako je konstruisan za merenje ultraniskofrekfentnih elektromegnetnih talasa.Pozitivno-negativno entropijskih karakteristika.To su talasi koje proizvode geopatogena zračenja(podzemni vodeni tokovi,raseline,pukotine,šupljine i rude)

 Ja sam zvao tu firmu Full-Point ( tel.011.3111782 i 2139694) i pozvao ih da dođu u Užice i demonstriraju mi pronalaženje štetnih zračenja,a onda predoče adekvatnu zaštitu.Pa ako me ubede da će me ti njihovi proizvodi,jastučnice,prekrivači...zaštititi,kupiću ako je cena povoljna.Rekla mi je devojka koja se javila na telefon da je ona tu samo u administraciji i da ništa ne zna više da mi kaže.Ovlašćeni su stručnjaci koji su na terenu.Ali da im se sada ne isplati da dođu u Užice.Verovatno kada bismo se organizovali pa da naprave prezentaciju za nekoliko potencijalnih kupaca.Nazovite i vi pa pitajte.Ja bih voleo da dođu i da pogledam,ako je stvarno to efikasno i da može zaštititi ljudski energetski sistem od geopatogenog zračenja,ja ću odmah svima preporučiti da to kupuju.I onako nameravam da na proleće registrujem u našem gradu Agenciju za detekciju štetnog zračenja.Ali šta vredi da ja dođem kod vas i da vam to sve izmerim,predočim ako nema adekvatne zaštite od geotatogenog zračenja.A ja do sada na tržištu nisam našao takav proizvod.Tehnička zračenja,kosmička,psihomentalna zračenja su posebna priča.I od njih se adekvatno štitimo samo kada shvatimo da ona postoje,kakvu nam štetu nanose i kako da ih sami prepoznamo.Ali to će biti predmet serije mojih predavanja,najverovatnije u sali narodnog pozorišta.Ali kada se vratim iz Moskve sa kongresa narodne medicine,na kome ću predstaviti moju revolucionarnu teoriju o pretvaranje energije u materiju.

   Inace jedan od razloga osim znatizelje, je da od kada sam u novom stanu, zadnjih 3 godine, bolesniji sam nego prehodnih 32... (osim obicnih prehlada, temperatura,upala, sad u mojoj 35 godini sam imao po prvi put alergiju na ambroziju da ne verujes...)
Ima tu i drugih faktora, obaveza, malo dete, posao.stresa.....ali mi se imunitet izgleda skroz srozao... E sad, ceo NBGd je na podzemnim vodama... No videcemo, sta ce radiotezisti reci...
   

      Eto vidiš i sam si osetio pogube posledice tog štetnog zračenja.Uzrok je bio na energetskom nivou,a posledica se pokazala na fizičkom nivou.Ako pitaš Damjana ili Davida,koji su i sami to iskusili,rećiće ti uglas,beži brate odatle što pre.

    Covek tvrdi da mozes npr. da mu sakrijes litar tekucine u krugu od 2km i da on moze da je nadje uz pomoc neke svoje radiotezijske sprave (gde sipa malo iste te tekucine). Moj otac je dobar sa njim i garantuje da je tako,znaci nije prica iz neke 5te ruke...Ja se tek upoznajem, pa sve sto budem video napisacu ovde.
Covek tvrdi da mozes npr. da mu sakrijes litar tekucine u krugu od 2km i da on moze da je nadje uz pomoc neke svoje radiotezijske sprave (gde sipa malo iste te tekucine). Moj otac je dobar sa njim i garantuje da je tako,znaci nije prica iz neke 5te ruke...Ja se tek upoznajem, pa sve sto budem video napisacu ovde.

     E to je veoma zanimljivo,voleo bih da dođete ovde na Zabučje.Baš me zanima da li će i on tom svojom metodom,a ne sumnjam da funkcioniše,potvrditi postajenje termalne vode na Zabučju.Jer samo to otkriće je zadivljujuće,a da ti o isceljujućem delovanju kombinacije termalne vode i gline i ne pričam.Zato čim ogreje sunce,put pod noge pa pravac Veliko Zabucje.
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #302 poslato: 28.01.2010. 20:11:01 »

Nadam se da ste razumeli tekst,pošto sam pola teksta citirao Hogara,ali nisam mogao da pronađem alatkicu za citat.E kada sam tekst napisao i poslao tek sam tada primetio da je alatkica citat u gornjem desnom uglu citiranog teksta.Možda je ovo posledica stresa koji mi je napravila činjenica da ću se rastati sa mojih 5 crvendaća  Cry
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
hogar123
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Zoran Djuric
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 7


« Odgovor #303 poslato: 29.01.2010. 17:03:35 »

Ja razumeo super. . .
Oko termalnih voda. . .
Moj kum i njegov otac su radili za coveka iz Bora, oko 2godine.  Isli su svuda po Srbiji.  Posao im je bio fizikalisanje na masini za busenje kroz zemlju (znaci precnik busenja npr.  30cm i onda nabijanje plasticnih cevi u rupu, sve do izvora vode). . .
E sad, sve ovo ne bi bilo zanimljivo, da covek nije imao spravu, sa kojom je nalazio vodu, i garantovao da ce u metar gore dole, pogoditi gde ima vode, i da ako vodu ne nadje da mu se ne plati za posao.  I naravno uvek je bio placen.  Mislim da se dogodilo da nalete na neke stene prilikom busenja, tako da nisu uvek uspevali da prodju do vode, ali tamo gde su prosli . . .  uvek je pogodio.

Znaci, dodje covek, uzme spravu (nesto tipa raslje) proseta imanjem i kaze gde je voda i na kom metru.  Cak mi je kum pricao, da kaze i jacinu izvora i tip vode (mozda ruzno zvuci rec tip, mislim da li je voda topla, termalna i sl. . . tada kada mi je pricao - pre jedno 10tak godina nije me toliko ni zanimalo). . . .

Isti covek, dolazio je kod mog oca u selo, i pronasao par mesta sa vodom.  Zanimljivo je da sprava koju je imao nije reagovala kod mog oca u rukama, ali da bi ubedio mog oca da nije prevara, dao mu je da drzi zadnji deo raslji dok on ispituje.  Cale mi prica da kad su dosli iznad mesta gde je voda, da svom snagom je probao (i on i covek koji je drzao raslje)  da zadrzi raslje da ne odreaguju pomeranjem na gore ali nije uspeo.

Inace onaj covek radiotezista iz prethodnog posta, pricao mi je,e sad meni je zvucalo kao naucna fantastika, ali eto da podelim sa vama sledece:

znaci postoje energije:
Negativne: podzemne vode, kosmicka i zemljina
pozitivne : kosmicka i zemljina
i covek kaze da je uspeo da nadje mesto gde se "dodiruju" negativna i pozitivna energija i da je kojim slucajem imao sijalicu dovoljno slabu da odreaguje na ovaj + i - da bi mogla da zasvetli. .
Zvci neverovatno, bar meni ali sve nove stvari u startu zvuce tako. . . . .
Ne poznajem ga jos dobro, tako da nista ne tvrdim, samo prenosim. . . .
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #304 poslato: 05.02.2010. 18:26:45 »

Ovih dana počinje FED kup. Naša teniserka Jelena Janković nije u najboljoj formi i ima problema sa zdravljem. Ja mogu da joj pomognem da igra bez bolova.Sada preko prijatelja pokušavam da stupim u kontakt sa selektorom Dejanom Vranešom i da on sazna za mene i da me pozove. Jer ja sam ekspert za neutralisanje svake vrste bola bez obzira kog inteziteta i porekla bio. Ovih dana sam zaustavio i značajno smanjio bolove čoveku koji ima rak pluća i koji je  pio ampule novalgetola na svakih sat. Sada je neuporedivo bolje. Ali o njemu uskoro opširnije.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #305 poslato: 10.02.2010. 16:28:18 »

nisam uspeo u mojoj nameri da Vraneš sazna za mene. Ali sam zato definisao pravac svoje afirmacije. Sportski iscelitelj.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #306 poslato: 10.02.2010. 18:03:41 »

Probaj da stupis u kontakt sa fizioterapeutom teniske repreznetacije Srbije..on je iz tih krajeva.
Sačuvana
bandja
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Branislav Memed
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 17


« Odgovor #307 poslato: 10.02.2010. 19:59:14 »

a sta da radimo mi koji smo bolesni a nismo sportisti,pa mi verujemo u Zabucje,pogotovo sto je pre neko vece na RTS bila repotaza o nekom profesoru fizike koji je spomenuo Zabucje...............
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #308 poslato: 11.02.2010. 16:50:44 »

Izgleda da sam bio malo dvosmislen. Ja od Zabučja želim da napravim prvu Bioenergetsku banju na svetu. A pojam sportski iscelitelj je vezan za moje moći i znanje da delujem na disbalanse u telu ma gde ono bilo,u Beogradu, Rusiji ili na Zabučju. Ovih dana imam i jednu ženu iz Arilja sa trombozom vena-živim ranama. Postaviću slike i širi tekst za koji dan
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
bandja
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Branislav Memed
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 17


« Odgovor #309 poslato: 11.02.2010. 17:58:33 »

Milose ovih dana se uzburkala svetska a i nasa javnost u vezi multipleskleroze,dosli su do zakljucka da li je uzrok ili posledica MS suzenje vena u vratu,sto dovodi do talozenja gvozdja pa nam pravi sve te probleme,samim time sto sad odprilike vec nadzire resenje,operacije,sta ti mislis o svemu ovome i kolike su nam mogucnosti da na Zabucju napravimo neke rezultate,pozdrav.............
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #310 poslato: 12.02.2010. 04:17:45 »

A da li su otkrili zašto dolazi do suženja vratnih vena,i taloženja gvožđa i gde? Nisam čitao o tome,a na kom si to sajtu pročitao. A ne verujem da je to uzrok. Uzrok je na energetskom nivou. Kada ga budu tu tražili naćiće ga. A  dalićemo naći rešenje na Zabučju ne mogu ti garantovati,ali ako si raspoložen probaćemo,a rezultate ćemo objaviti ovde
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
bandja
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Branislav Memed
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 17


« Odgovor #311 poslato: 03.03.2010. 23:06:30 »

sta se desava na zabucju,ima li nekih novih vesti,stize nam lepo vreme pa da se polako spremamo...
Sačuvana
vladimil156
novajlija
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Vladimir Milosavljevic
Mesto: Pozega
Država: Srbija
Poruke: 1


« Odgovor #312 poslato: 07.03.2010. 00:33:25 »

Da li bih ja mogao svoju baku da dovedem u te tvoje krugove. Ona ima problema sa stomakom. Cetiri puta je operisala, pa je bila jos u Sremskoj Kamenici na zracenju i nista opet je boli. Spremamo se da idemo u Malu Krsnu, ali mi smo iz Pozege pa bi nam to bilo mnogo blize.
Sačuvana
bandja
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Branislav Memed
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 17


« Odgovor #313 poslato: 22.03.2010. 17:32:45 »

nema nam naseg druga Milosa,ima li nekih novih desavanja na Zabucju,krenulo lepo vreme.......
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #314 poslato: 23.03.2011. 05:28:28 »

Evo me,opet,skoro posle godinu dana.Moj petogodisnji istrazivacki rad,opisan je u mojoj knjizi koja izlazi iz stampe polovinom aprila(naravno i to ce se stampati u Uzicu),a koja daje naucno objasnjene odgovore na nekoliko pitanja:
  1. sta to priroda nama hoce reci,nekim njenim jezikom,crtajuci bujnijom i zelenijom travom srcolike oblike po mojoj livadi,i u zavisnosti od velicine orijentise u razlicitim pravcima strana sveta'
  2. sta to iz zemlje izadje nevidljivo (talasi) i gde u ljudsko bice ulazi,te dolazi do vodnog/osetnog zdravstvenog poboljsanja.
  3.kako se razboljevamo i kako se preventivno uspesno mozemo zastititi.

                                                                      pozdrav
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #315 poslato: 03.05.2011. 19:16:33 »

zast niko nema neko pitanje?
Sačuvana
st sale
novajlija
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Aleksandar Stojanovic
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 1


« Odgovor #316 poslato: 01.08.2011. 05:40:19 »

Ja nemam pitanje!
Ja bih hteo da cenjenim posetiocima ovog foruma saopstim da sam proveo kod Milosa na Zabucju 5 neverovatnih dana. Beshe to u kasnu jesen 2010. Dosao sam pun negativne energije, sa psihozama uzrokovanim stresom. Taj stres je prvenstveno poticao sa radog mesta. Toliko me je bio okupirao da sam hteo jednostavno da legnem i da me "to" napusti odnosno da mi rastereti kitchmu i ramena, izadje iz glave. Ali to mi nikako nije polazilo za rukom i permanentno se povecavao pritisak u slepoocnicama i chelu. Iako sam praktikovao neke metode transcedentalne meditacije. Cak je objektivno pocela i hipertenzija.
I onda pri kraju mislim moje snage da se borim sa svakodnevnik pritiscima (stresovima) kojima sam bio izlozen, stupih u kontakt sa Milosem i on me pozva da dodjem na Zabucje i provedem nekoliko dana kod njega. Poziv prihvatam i posle prve seanse kod Milosa osetih neku rasterecenost misli (i glave) i ponovnu lakocu hoda. Mozete da zamislite kako sam se osecao posle pet dana provedenih na livadi sa srcima po kojoj sam hodao bos (cak i po prvom mrazu). Raspolozenje se promenilo 180 stepeni. Optimizam i vedrina (za razliku od onih crnih oblaka u glavi kada sam dosao) poceli su da naviru sa svih strana. Sishao sam za Zabucja kao preporodjen covek (to su svi primetili a najpre clanovi moje porodice).
Danas, nekih pola godine posle, osecam se odlicno (pritisak se vratio u normalu). A sto se tice posla imao sam srece (citaj sledeci znakove) da sam ga promenio samo nepunih mesec dana posle boravka na livadi sa srcima.....  
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #317 poslato: 04.08.2011. 02:27:38 »

Hvala Aleksandre, sto si ipak ostavio ovde tvoje utiske, iako je ovaj forum dosta komplikovan za snalazenje. Mnogi su mi rekli da bi ostavili utiske ali se tesko snalaze, pa odustanu. Zato sam i ja ovde prestao da pisem. Ali poznavajuci vlasnika sajta, znam da ce on to resiti, ili se mi jednostavno ne snalazimo. Uskoro izlazi moja knjiga, LIVADA KOJA LECI SRCEM, koju cu prezentovati bas na ovom sajtu, u dogovoru sa vlasnikom. To je knjiga koja ce uzburkati svetsku javnost i prezentovati novi pogled na coveka i uzrok nastanka mnogih bolesti. Moje otkrice ljudskog stacionarnog skalarnog polja, kao uzrocnika , izmedju ostalog i malignitete ljudskih celija, trebalo bi pokrenuti kampanju za podrsku kandidature za Nobelovu nagradu za Fiziologiju.. Kao sto vidis Ja ne prestajem da uzburkujem ljudsku stvarnost. Uzice jos nije shvatilo koga je iznedrilo. Za sada sve ide svojim tokom. Pozdrava svima, mojim Uzicanima, prvenstveno, o onda svima ostalima.
Sačuvana

Ливада која лечи срцем
bandja
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Branislav Memed
Mesto: Beograd
Država: Srbija
Poruke: 17


« Odgovor #318 poslato: 22.09.2011. 19:15:03 »

Zdravo svima,pitanje za Milosa.
Kako da se stupi u kontakt sa tobom,naonaj tel.se niko nejavlja,stalno van dometa ?
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #319 poslato: 27.09.2011. 16:47:39 »

ja sam trenutno u Beogradu,i biću ovde još 10 dana. Javljam se sa mob. 0600 308060. Izašla je moja knjiga LIVADA KOJA LEČI SRCEM (10 00din) bilo bi dobro da je naručiš i pročitaš pre nego što dodješ. Biće ti sve jasnije. Pozdrav
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #320 poslato: 07.11.2011. 14:54:03 »

Mnogi su me zvali telefonom i pitali, koja je tema knjige LIVADA KOJA LECI SRCEM. Ta, veoma zanimljiva i poucna knjiga knjiga,kroz 300 strana, daje strucne i naucne odgovore na pitanja koja su se meni a i mnogima posetiocima lekovite livade sama po sebi nametnula:Sta nam to priroda hoce reci,nekim njenim jezikom, crtajuci bujnijom i zelenijom travom, srcolike oblike po livadama Velikog Zabucja, i u zavisnosti od velicine orijentise u nekom derugom pravcu sveta,menjajuci smer orijentacije kretajuci se suprotno od kretanja kazaljke na satu? Zasto lekovita srca pulsiraju? Kakavi to talasi iz zemlje izlaze, gde u zive sisteme ulazi i kako dolazi do opsteg pozitivnog stanja organizma i nestanka zdravstvenih problema. Kroz petogodisnja naucna istrazivanja, procitanih hiljade raznih naucnih studija, vezanih za oblasti ljudskog magnetizma, biomagnetizma,elektromagnetizma,naucna istrazivanja prestiznih univerziteta vezanih za uticaje isceljujucih energija ISCELITELJA na zive sisteme, izucavanje raznih metoda iscelivanja Isticne medicine,molekularnu biologiju,kvantnu fiziku,poglede zvanicne medicine na stanje molekularne celijske strukture bolesne jedinke...pokusao sam dati strucan i naucni odgovor, kako je doslo do veoma velikog broja neverovatnih izlecenja, nesrodnih oboljenja, pravih medicinskih cuda, do izlecenja koja se jednostavno nisu trebala dogoditi. A ona su se ipak dogodila. Trazeci odgovor na pitanje, sta to pravi nama razne zdravstvene probleme,a medicinska nauka, uz svoj napredni instrumentarij, ne moze da otkrije.Nauka poznaje i veoma je dobro izucila ljudska magnetna ,elektromagnetna i elektricna polja. Otkrila i dokazala povezanosti neravnoteze tih polja sa odredjenim zdravstvenim problemima (nekoliko stotina!!!).
      Da li u ljudskom telu postoji jos neko polje koje nauka ne poznaje i ne istrazuje a moze biti uzrok,mozda svih zdravstvenih problema pred kojim je Zapadna medicine nemocna?
      Posle petogodisnjeg istrazivanja,razvio sam teoriju ljuskog stacionarnog polja kao uzrocnika svih tih zdravstvenih problema pred kojima je Zapadna medicina nemocna.Ta polja nemaju svoju molekularnu strukturu,pa lekovi nemaju na sta da deluju.Njihova talasna struktura je nemerljiva konvencionalnim mernim instrumentima. Jedini za sada poznati merni instrument je sam COVEK. Ta stacionarna skalarna polja sam, kroz teoriju talasno-cesticnog dualiteta, okrivio za uzocnike svih tih a i mnogih drugih zdravstvenih disbalansa. Moja teorija: NOVA PARADIGMA FILOZOFIJE PATOLOGIJE I ANALGEZIJE, trebala bi da bude uvod u nova naucna istrazivanja. A era ENERGETSKE MEDICINE je upravo zapocela.
       Eto ukratko sam odgovorio zasto je pisana knjiga LIVADA KOJA LECI SRCEM. Trebalo bi je svako domacinstvo imati,jer je veoma poucna, uci nas da je ceo svet talasa oko nas,da je kao nikada do sada to nasa svakodnevnica,kako oni uticu destruktivno na nasu talasnu strukturu, sto se posle negativno odrazava na nase fizicko telo. Kako da ih prepoznamo o kako da se zastitimo od njih. Porucite je, knjiga je ujedno besplatna ulaznica za livadu koja leci srcem.Kupovinom knige ujedno pomazete njeno odrzavanje.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #321 poslato: 16.12.2011. 17:13:45 »

Zar niko nema nikakvo pitanje?
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #322 poslato: 11.01.2012. 04:21:18 »

PREKRETNICA U LECENJU RAKA !

     Moja teorija uskoro dobija povrdu kao ispravna.
     Medjunarodni tim naucnika pronasao je metodu za lecenje kancera, u kojoj se celije zahvacene tumorom izlazu niskofrekfentnim elektromagnetnim talasima. Utvrdjeno je da oni ometaju aktivnost gena u celijama raka, zbog cega se tumor smanjuje ili prestaje da raste. U isto vreme za razliku od hemoterapije ili zracenja, okolne celije ostale su neostecene!   Ispostavilo se da elektromagnetna polja frekfencije od 0.1 do 114 kiloherca zaustavljaju rast tumora.Tim naucnika iz Svajcarske,Francuske,Brazila i Amerike objavio je svoje rezultate u renomiranom magazinu Britis dzurnal of kanser. Kazu da bi ta metoda mogla da bude prekretnica u lecenju raka.
   
      Ja sam sve to opisao u mojim istrazivanjima i objavio u knjizi "Livada koja leci srcem". Ali sam otisao jos dalje. Moja teorija ljudskog stacionarnog skalarnog polja je pravi put ka lecenju raka, a elektromagnetna komponenta, kao i magnetna i skalarna srcolikih oblika na livadi koja leci srcem ce tek da izazove revoluciju. Uspesno, brzo i prirodno uspostavljanje celijske ravnoteze. Drzite mi palceve. Da li znate sta bi to znacilo za nas grad Uzice?
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #323 poslato: 19.02.2012. 17:10:49 »

U Beogradu sam,na jednom seminaru, vec nekoliko dana. Ostacu jos ovde do 01.marta. Ako neko ima pitanje, neka ga postavi. Moja teorija VIZUELIZACIJA IMAGINACIJE, dobija naucnu potporu. Rec je o veoma zanimljivom fenomenu. Veza izmedju svesti, posvesti i materijalizacije u realnosti kao uzrocnima psihosomatskih problema. Pisao sam o tome prosle godine, ja sam to nazvao MENTALNA HOMEOPATIJA.
Sačuvana
markantan
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Милош Караичић
Mesto: Ужице
Lokacija: Велико забучје
Država: Србија
FaceBook: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 169


Ливада која лечи срцем


« Odgovor #324 poslato: 28.03.2012. 17:44:52 »

Imam veoma ohrabrujuce vesti za osobe obolele od Multpla skleroze. Energija livade koja leci srcem, verujem da moze da im povrati naruseno zdravlje. Nauka je na pragu velikog otkrica. MS nije, kao sto se verovalo bolest nastala kao posledica autoimunog oboljenja. Vec kao posledica blokada dve jugularne vratne vene, cime je sprecen protok krvi. Moja teorija ljudskog stacionarnog polja se jos jednom pokazala kao ispravna. Multpla Skleroza je bolest nastala blokadom vratnih vena.A blokade vratnih vena je uzrokovalo formirano stacionarno skalarno polje u regionu vrata. Pokretanjem stacionarnog skalarnog polja sa regiona vrata, blokirane vene se opet uvrcu u supratnom pravcu i ostvaruju ponovnu blokiranu cirkulaciju krvi. I MS polako nestaje. JAko prosto, kao i sve u prirodi uostalom. O svemu cu pisati dosta opsirnije za nekoliko dana kada se vratim iz Beograda. A za to vreme bih voleo da mi se javi neko ko ima probleme sa MS i da dodje do mene na "Livadu koja leci srcem" da to i dokazem. Cini mi se da mi se ovde neko pre dve godine i javio sa problemom Multpla Skleroze, pa ga zovem da mi se javi ponovo. Pozdrav svima
Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.973 sekundi sa 35 upita.