Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2] 3 4  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Brutalno silovali maloletnicu  (Pročitano 30600 puta)
WHO'S THE MAN
WHOS THE MAN
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Poruke: 381



« Odgovor #25 poslato: 26.01.2007. 21:09:50 »

Uvek podjem od toga da se to dogodi nekom ko je meni blizak,pa bih voleo da mi se dozvoli da ja sudim tj. voleo bih da te momke ostave na milost i nemilost njenoj porodici i prijateljima. Dok ih oni seku ja bi im menjao krv da duze zive. Ne smem ni da zamislim kako ta devojcica sada spava ni kako se budi. Stoka bre ,ja se u bukvalnom smislu gnusam tih stvari,evo i sada se iznervirah.Joooooooooooooooooooooooooooooj giljotino !!!!!!!!!!!!!!
 
« Poslednja izmena: 26.01.2007. 21:16:33 WHO'S THE MAN » Sačuvana
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #26 poslato: 26.01.2007. 22:03:39 »

U Kini su taj problem rešili streljačkim vodom...
Ja bih to, ipak, rešila malo drugačije... doživotnom zatvorskom kaznom, i to u delu zatvora gde će nad njima sistematski biti sprovođen identičan teror kao što su oni sprovodili nad tom sirotom devojčicom. Stari hebrejski talion... "oko za oko, zub za zub"...
Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #27 poslato: 27.01.2007. 03:35:53 »


Uzice je mali grad-tako reci varosica,i vec jutros sam znala sva imena ucesnika.Razzalostilo me sto devojku znam...


Pa ne moras da pises ime devojke,Pedja ti siguno nije zbog nje pitao da to podelis sa nama,vec zbog imena "ucesnika" ... To me(nas) interesuje!!!

P.S.Prijateljica u jednom lokalu cula razgovor dvojice momaka i jedan od njih komentarise:"Ma mala k***va,jedino ako su njih 20-ica mogla da je nateraju svi na nesto sto ne zeli,sad im je smestila i napakovala im zatvor...!"
Znaci,neverovatno kakvih ljudi ima... JADNO! Sad

Btw,samo se nadam,da ce dobiti "prikladnu" kaznu(iako sta god da im urade,nece biti dovoljno,gr),a ne,kao sto pojedini sumnjao,da ce se izvuci uz neku minimalnu kaznu.
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #28 poslato: 27.01.2007. 03:51:50 »

Nishta nije neverovatno. Chak ni to da im je napakovala ili shta vec. To vrlo lako moze da se desi.
Necu sada da ispadnem kreten i da bude da branim ove, ali samo kazem da vrlo lako moze da se desi da im je smestila.
Sve ce se na kraju videti ... Wink
Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #29 poslato: 27.01.2007. 04:14:34 »

Da,znam,u pravu si,moze biti tako,ali teskooooo...
Prosto mi neverovatno zvuci da je tako bilo Wink.I usled tekstova koje sam imala prilike da procitam,nekako mi neprirodno da pomislim u suprotno.Sto kazes ti,sve ce se na kraju videti... Bas sam radoznala da saznam ko su ti gadovi i sta se tu stvarno desilo!
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #30 poslato: 27.01.2007. 04:26:27 »

Slusaj devojko,jasno znam sta je Peda hteo da kaze....pa mi prevod nije potreban.Elem kao sto ste primetili rekla sam da znam ko je devojka....ostale ucesnike ne znam ,niti sam cula nesto o tome ko su!Za devojku sam slucajno saznala ali kako sam vec objasnila radi se o maloletnici ,kojoj je zivot posle ovoga unisten ,tako da....
O tome da je ona njima napakovala,da su bili pod dejstvom opijata,cula sam razne price....ali sam rekla da ne podlezem pricama rekla -kazala.
Ako te vec interesuje sve to -prosetaj po gradu,Terazijama....sve ces i sama cuti!
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #31 poslato: 27.01.2007. 04:46:56 »


Uzice je mali grad-tako reci varosica,i vec jutros sam znala sva imena ucesnika


...znam ko je devojka...ostale ucesnike ne znam ,niti sam cula nesto o tome ko su!


Samo sam primetio! Nemoj da se ljutish Tongue
Zar nisi rekla da znash sva imena uchesnika?
Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #32 poslato: 27.01.2007. 05:01:32 »

Upravo tako Tope... Ili mi ne umemo da citamo or what?!

Necu bre da setam nigde,samo se nadam da cu preko priajtelja ili medija saznati nesto vise!
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #33 poslato: 27.01.2007. 05:28:37 »

Nemam neku posebnu potrebu da se mesam ali devojka je rekla da je cula imena, a ne da zna pocinioce...

Svakako treba sacekati da se ceo slucaj zavrsi ovako je rano i mozda cak i preterano govoriti jer je svasta moguce...
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #34 poslato: 27.01.2007. 05:36:22 »

Ok, kol'ko se god gnusham ovih stvari, hajde da pogledamo stvari iz nekog drugog ugla...
Devojchica ima 17 godina. Klinka, zar ne? A koliko "klinki" od 17 godina znate koje izgledaju i ponashaju se kao da im je 25? I za koliko ste pricha chuli shta sve rade devojchice od 17 godina i zgranjavali se nad njima? Pre x godina u tramvaju u Bgd-u sam chula dve maloletnice kako komentarishu: "Shta!? Zar ja sa mojih 15 godina da budem nevina?! Pa, blam..." Tako da je ta pricha malo klimava...
Ali, ukoliko je ona u bilo kom momentu rekla "NE!" - to je silovanje! Nema veze kako maloletnica izgleda ili se ponasha!
I, josh neshto, te priche "mala kurva, drolja..." Pa chekaj bre! Kako da ne komentarishu tako kada je telefonom snimljena kako **** liku pred josh 4 ortaka? Niko se nece pitati da li su je naterali ili ne! By the way, u malim gradovima, u nekom momentu odrastanja, sve su devojke kurve i drolje (jer oni koji to prichaju nisu mogli da im se priblizhe, gule desanku godinama, pa ih prosto boli shto neko od ortaka ima sexualni zhivot, "ali ta mala s' njim, mora da je drolja... Da je samnom, ne bi bila drolja, vec moja devojka, ali poshto nije, a j**e se, mora da je drolja").
Druga stvar, shto se zatvora tiche, ne znam neshto da ih odvajaju... Znam da je zatvorenicima apsolutni gusht da na najgore moguce zamislive i nezamislive nachine terorishu silovatelje i pedofile (i srdachno ih pozdravljam zbog toga).
Jedini problem koji ja ovde vidim je u nashem sudstvu. Nije ovde kao u filmovima: sudija prochita presudu, lisice na ruke i - pravac Zabela! Ne, ne, ne, dragi moji... Idesh lepo kucici svojoj i chekash da ti se oslobodi mesto... Kazhu ti oni "za otprilike godinu do godinu i po" a ti, ako si budala da sedish i chekash skrshtenih ruku... Naravno da cesh sa falsifikovanim pasoshem da zbrishesh glavom bez obzira!
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #35 poslato: 27.01.2007. 06:06:32 »

Kao sto je primetio Vlad dragi moji Vojislave i Vertigo niste pazljivo citali...a i lose kopcate!Rekla sam da sam jutros znala imena ucesnika,ali to mi je onako proletelo,jer sam se zalepila za ime devojke koju znam iz videnja.Nisam rekla da ih poznajem...
Tako da ne bih da budem gruba ali stvarno ste ljigavi tako u duetu.... slap
Ali paznju  mi je privukao Velikin post....Bas zbog toga sto mi je cela prica o silovanju jeziva,moram se sloziti sa njom

Ok, kol'ko se god gnusham ovih stvari, hajde da pogledamo stvari iz nekog drugog ugla...
Devojchica ima 17 godina. Klinka, zar ne? A koliko "klinki" od 17 godina znate koje izgledaju i ponashaju se kao da im je 25? I za koliko ste pricha chuli shta sve rade devojchice od 17 godina i zgranjavali se nad njima?


Nesto sto je realnost,zar ne?
Takdje prica se i da su koristili droge i ostale gluposti....ali za mene -krivica ili nevinost se ne dokazuje na ulici ili forumu-vec na sudu!


Ali, ukoliko je ona u bilo kom momentu rekla "NE!" - to je silovanje! Nema veze kako maloletnica izgleda ili se ponasha!
I, josh neshto, te priche "mala kurva, drolja..." Pa chekaj bre! Kako da ne komentarishu tako kada je telefonom snimljena kako **** liku pred josh 4 ortaka?
Nista vise ni ja ne bih dodala....
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #36 poslato: 27.01.2007. 15:49:28 »

Starla, nisam ni mislio na devojku.
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #37 poslato: 27.01.2007. 17:02:50 »

Starla...pre nego shto nekoga nazovesh ljigavim....pogledaj da li si dobro prochitala moj post.

Koliko me secanje sluzi i koliko KOPCHAM napisao sam
"Zar nisi rekla da znash sva imena uchesnika?"

A kada kazesh da si chula imena uchesnika .. to ipak nije nishta. Ipak znash neshto o njima ... A ne kao shto si napisala  "niti sam cula nesto o tome ko su"
Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #38 poslato: 27.01.2007. 17:56:11 »

(at) Starla... Alo,niko ti nije trazio njihovu tezinu,visinu(nisam ni mislilla da ih poznajes licno),vec sam kao "posledicu" tvog posta,ocekivala imena ucesnika... jer si napisala da ih znas,ali ok,ocigledno,ne znam zbog cega,izbegavas to! Wink
Saznace se to u svakom slucaju... Sad mozemo samo da cekamo i da gledamo sta ce biti dalje!

Btw... Velika u pravu si za ono da je u jednom trenutku svaka devojka k****... Nazalost,ali mislim da je svuda tako... Muski ponos je cudo!
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #39 poslato: 27.01.2007. 21:12:55 »

(at)vertigo
E stvarno ne zelim da ja izigravam nekog messingera ovde....znaci svi u gradu znaju samo vi ne!Imena necu da kazem ja rekla sam ipak se radi o MALOLETNICI!Ako neces da setas po grdu to je tvoj problem ne moj -verovatno si zauzeta sedenjem ispred kompa i slihtajuci se Vojislavu.No...to je your choice!Ne zelim da me ovde u ovoj temi stilski i gramaticki ispravlja.Svi su skontali sta sam htela da kazem osim vas dvoje slap-pa bih se ja zapitala.
Imena svih znam-ali znam samo devojku iz videnja,momke nisam nikad videla!aLI OTKUD MI ZNAMO JESU LI ONI KRIVI???kKo sam ja da kazem neka imena pa da ih sutra svi proganjaju....Ipak ostavimo celu stvar sudu-ipak je on kompetentniji od nas!
(at)Vojislav
Nemam sta da kazem,osim chill out!Da mi treba pomoc profesora srpskog zvala bih te....jer se ponasas kao da jesi.Malo je glupo da se na ovoj temi ganjas sa mnom,i teras mak na konac smile
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #40 poslato: 27.01.2007. 21:56:38 »

MA ne ganjam se..relax! smile
Samo ne kontam shto se nervirash toliko smile
Ebesh silovatelje.. (bukvalno) Tongue

Negooo.... sve vishe mi mirishe da je to bila pakost te devojke. I da bi sebe opravdala i svoje postupke pribegla je optuzbama na njihov rachun.
Ne znam..vishe ne zelim da razmishljam o tome.. Kao i sve ..pa i ovo ce narednih dana da izbledi i vishe se nece pominjati po charshiji Wink
Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #41 poslato: 27.01.2007. 22:20:21 »


(at)vertigo
E stvarno ne zelim da ja izigravam nekog messingera ovde....znaci svi u gradu znaju samo vi ne!Imena necu da kazem ja rekla sam ipak se radi o MALOLETNICI!Ako neces da setas po grdu to je tvoj problem ne moj -verovatno si zauzeta sedenjem ispred kompa i slihtajuci se Vojislavu.No...to je your choice!Ne zelim da me ovde u ovoj temi stilski i gramaticki ispravlja.Svi su skontali sta sam htela da kazem osim vas dvoje slap-pa bih se ja zapitala.
Imena svih znam-ali znam samo devojku iz videnja,momke nisam nikad videla!aLI OTKUD MI ZNAMO JESU LI ONI KRIVI???kKo sam ja da kazem neka imena pa da ih sutra svi proganjaju....Ipak ostavimo celu stvar sudu-ipak je on kompetentniji od nas!


Hm,ok,PAMETNICE!... Pazi,u pravu si,moj je problem sto ne setam,sedim ispred kompa ili sto ne znam imena tih momaka,tako da me se mani!Samo sam htela da resim svoj poslednji "problem",nista vise!... Da sam znala da cu ovakvih "muka" imati da razjasnim nesto,ne bih te ni pitala smile  slap...
Tvoj je problem sto pises jedno,a mislis drugo,pa posle i negiras prethodno.Hehe,u svakom slucaju,zapitaj se i ti malo?!Ne bi bilo na odmet,zar ne?! Wink  icon6

Drugo,ne mesaj me s Topom,nemam razloga da mu se slihtam,samo sam delila njegovo misljenje,sto je,koliko znam,takodje MOJ problem Grin!Ne prebacuj svoje licne prepirke sa Topom na mene... Mene zaobidji!Mislim da ti je sasvim dovoljno sto napadas njega i smaras!  icon6

Ipak si jednu pametnu rekla,sve ostaviti sud,pa nek on razmatra sve i nek sudi kako treba!Bilo,proslo,ne ponovilo se vise!

I ovim postom zavrsila sam na ovu temu. smile
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #42 poslato: 27.01.2007. 23:34:22 »

E.....ekskuliraj malo(sto bi rekla Jadranka).Ja nikoga ne smaram i ne napadam-pogledaj sta radis ti!Ti se kacis za mene,a ne ja za tebe.
Sto se tice price sve se stisava.Prica se da je trudna....vise ni u sta ne verujem.Takode sve vise njih tvrde da je mala napakovala ovoj dvojici.Takode prica se da se njeni sele iz grada.
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #43 poslato: 28.01.2007. 00:45:10 »

Charshija k'o charshija, prichace i ispirace usta josh 7-10 dana i gotovo! Za 6 meseci ce se retko ko secati bilo chega vezanog za ovaj dogadjaj...
Necu da ulazim u prichu da li je nekom napakovano ili ne, ali molim prisutne i odsutne da se uzmu u pamet da kada chuju "NE", makar bilo i u shali i u prenemaganju, zastanu na momenat i razmisle. Traume koje osoba mozhe da ponese iz nemilog dogadjaja nece samo proganjati nju i njene roditelje i familiju, vec i sve ljude koji dodju u kontakt sa tom osobom, o buducoj porodici i deci da ne prichamo... A ta deca ce imati svoje prijatelje, svoje porodice i svoju decu... I eto otkud nam bolesno drushtvo...
Sačuvana
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #44 poslato: 28.01.2007. 01:13:38 »

.... toliko ste umorili sa prepucavanjem ko je kome shta rekao, da li neko smara, zna da chita, shlihta ste... daj o'ladite, tema je isuvishe ozbiljna da bi neko chitao takve postove...
.... znala sam da ce pricha dobiti ovu konotaciju, prebacivanje odgovornosti na devojchicu... bez obzire na sve, posledice su tragichne... i neka je mala "droca" kako je mnogi sada nazivaju, ali zato se u dubini dushe gnusam poremecenih sexualnih vrednosti koje nove generacije nose, snimamo se kamerama, mobilnim telefonima i otkrivamo nesho novo jel?Huh? e, moja klinchadijo nikad vi necete doci sebi, nije mi zao nikoga, a o njihovim roditeljima da ne pricham...

..." svako je nevin pred zakonom, sve dok se suprotno ne dokaze"...
« Poslednja izmena: 28.01.2007. 03:39:44 Doreta » Sačuvana
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #45 poslato: 28.01.2007. 01:33:03 »

Upravo tako, Doreta.

Ova priča će svakako dobiti svoj epilog na sudu. Ono što mi možemo da uradimo, a da se apsolutno ne ogrešimo o ikoga je da, kao društvo osudimo ovakve događaje... ali i da se svaki roditelj zapita da li zna gde mu je dete i šta radi...
Sačuvana

Sophistifunk
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Goran Magdic
Mesto: Ios Island
Lokacija: prvi red, treca palma
Država: state of EXIT
Horoskop: Jarac
Poruke: 1173


Everybody makes mistakes...


WWW
« Odgovor #46 poslato: 28.01.2007. 19:12:45 »

Sad sam prochitao sve postove na temi, otprilike jedno 1235454 km teksta. i opet ne znam koji su ti momci,a mislio sam da cu saznati . naravno, chuo sam milion verzija do sada, najvishe je onih da je mala napakovala, ni u jednu ne verujem.moje mishljenje je da "svaka" devojka ima taj jedan period u zhivotu, 15-16-17 godina, kada pochne da se j***, onda kad vide shta je to, malo zastanu itd...ovaj sluchaj se mozhe okarakterisati kao takav, verujem da su pocheli bzvz ,njoj dosadilo, al se majmuni nalozhili pa nisu znali za granicu...inache, znam za minimum josh 5-6 ovakvih situacija u gradu gde na kraju nije ispala nikakva frka, jednostavno su svi to radili dok se nisu izhiveli. ne mogu da kazhem da mi je drago shto se ovo desilo, al ovo ce malo uplashiti uchmale klince i napaljene seljachine da ne zveraju k'o zhivotinje , a i "male" devojchice da paze kako se ponashaju...bar se nadam da ce ih uplashiti i nechemu nauchiti. mislim, primetite razgovor dva klinca iz Marica ili Saobracajne(nema veze koja je shkola, al igrom sluchaja u ove dve shkole je najvishe neobrazovanih i sexualno uchmalih klinaca) : brate, snimi funjicu kako bih je bla bla...jesi video kako me gleda, e sachekacu je posle shkole...rekla da ce da dodje kod mene..jesi je k**o? itd...necu da komentarishem.to chak mozhe i da izgleda bezazleno, al dovoljno je samo jedan malo "ludji" klinac i evo shta se desi.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #47 poslato: 29.01.2007. 01:12:37 »

Stvarno se slazemo ....i ja sam napomenula da je ovo isuvise ozbiljna tema za prepucavanja.Takode sam rekla i da je svako nevin ,dok sud ne dokaze suprotno...
Elem,u pravu je i Velika da je NE-NE,i nista drugo!
Medjutim pitam se :zasto je dozvolila da se sex snima telefonom?Toliko dugo su je maltretirali,a ona je trpela...ja bih se pre ubila nego da trpim takve gadosti....(pricam za sebe...)
Momci nisu balavci imaju po 20 i 22 godine .I glupo je tvrdeti kako momci iz pojedinih skola budu neobrazovani...to je jadno!
Zalosni je to sto je taj momak koji je silovatelj dolazio kod male kuci i spavao....a keva ga hvalila kako je super itd.Znaci opet  dolazimo do toga da je vaspitanje kljuc svega.
Sačuvana
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #48 poslato: 29.01.2007. 01:46:38 »

ja bi bas hteo da znam imena, nisam u uzicu, i ne mogu bas da cujem svasta, a forum bi bio idealno mesto da saznam... Bar samo punoletnih ucesnika.
Sačuvana
Sophistifunk
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Goran Magdic
Mesto: Ios Island
Lokacija: prvi red, treca palma
Država: state of EXIT
Horoskop: Jarac
Poruke: 1173


Everybody makes mistakes...


WWW
« Odgovor #49 poslato: 29.01.2007. 02:36:57 »


I glupo je tvrdeti kako momci iz pojedinih skola budu neobrazovani...to je jadno!


ma ne, mislio sam kako obichno u te shkole dodju takvi,kad zavrshe,malo se kultivishu...pa eto i ja sam uchio u Maricu, pa zato i znam...90% trogodishnjih smerova je takvo, i u stanju da uradi ovako neshto...ne upirem prstom ni u koga, ja nemam pojma ni ko je ni shta je, samo su jedan od vecih problema u uzhicu klinci koji sede po Lakiju Astru i Areni, tuku se svake subote itd...iz takvih likova proizilaze ovakvi monstrumi.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.015 sekundi sa 35 upita.