Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 2 [3] 4  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Brutalno silovali maloletnicu  (Pročitano 30608 puta)
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #50 poslato: 30.01.2007. 04:25:23 »

nadam se da cemo na kraju posle jedno 2 i po godine   Sad  saznati sudsku presudi i sta je tu tacno bilo...u medjuvremenu ovu ce pricu potisnuti druge jezive price, poput one od proslog cetvrtka kada je pokusao covek sa djetinskog mosta da se ubije, pa su ga panduri odgovorili, a o ovoj prici o silovanju i maltretiranju (ili ne, ipak) nece biti vise nikakvih clanaka u novinam samo gradske price koje se dopunjavaju svakim novim prepricavanjem, pa tako jos  samo nisam cuo da je u stvari njih silovala ta jadna (u bilo kojoj verziji) devojcica...
« Poslednja izmena: 30.01.2007. 04:29:40 fon Manštajn » Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
The BosSica
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Poruke: 231



« Odgovor #51 poslato: 30.01.2007. 20:17:57 »


oko za oko


....i svet ostade slep ...
Sačuvana
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #52 poslato: 31.01.2007. 00:35:19 »


zub za zub


...i svet ostade krezav...    Cheesy
Sačuvana
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #53 poslato: 06.02.2007. 05:52:05 »

E ovo se zove izvlačenje iz konteksta! smile

Jbg, ljudi, na talionu je u dobroj meri zasnovano krivično pravo. "Možeš da radiš ono što nije zabranjeno zakonom. Čim prekršiš zakon, sleduje sankcija". E, sad, svakako da sankcija nije ekvivalentna po surovosti sa samom inkriminisanom radnjom, ali opet taj mehanizam postoji... Činjenje jedne stvari automatski povlači drugu stvar. Uzročno-posledična veza.

Uopšte, svako može da se drži hrišćanskog učenja, da oprosti... Ali tako svet ne funkcioniše. Ili možda mislite da treba oprostiti počiniocima ovakvih dela, te spasiti ih kazne za ono što su uradili?
Sačuvana

The BosSica
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Poruke: 231



« Odgovor #54 poslato: 07.02.2007. 20:49:49 »

A shta mislish o tome da postanesh filozof?Huh?Huh??
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #55 poslato: 07.02.2007. 21:14:19 »

Stvarno, strahota... Mada sto rece neko, treba biti rezervisan malo, moguce da je i mala napakovala radnju, zene su cudo. U svakom slucaju, ok je sto su u pritvoru i treba da se vodi istraga. Ali ako se dokaze da su krivi  - noge u beton pa na dno Vrutaka... Sta drugo?
Sačuvana
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #56 poslato: 08.02.2007. 01:10:14 »

Umal' da sad odreagujem na meni nedoličan način. smile "Ža dlaku, šinko!"

Apsolutno se slažem sa prethodnikom. Treba biti rezervisan oko ovih stvari, bez obzira koliko jezive i mučne bile.  A pooštravanje kaznene politike je jedini način na koji država može da dokaže da zaista želi da stane na put porastu seksualnih delikata.
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #57 poslato: 08.02.2007. 01:40:18 »

E ti si pravnica pa mozda to samo gledas teoretski, ali ne samo poostravanje kazni vec i sprovodjenje. Nemamo mi tako mekani kazneni meni, nego ga ne sprovodimo dovoljno. Maksimalne kazne se samo izricu kad drzavi treba da od poreskih obveznika uzmu lovu, ostalo je bas briga. Dzaba nama i odsecanje "stojka" i najcrnja tamnica sa korom leba i vodom, i crnci sa redovnim sexualnim dnevnim tretmanom nad pociniocima takvih dela ako ce sudija da mu progleda kroz prste i ako ce biti pusten. Jel? I to ne samo sexualni delikti nego i sve ostalo.
Sačuvana
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #58 poslato: 08.02.2007. 01:48:46 »

Naravno. Opšte je poznato da naše sudije imaju čudnu osobinu da razrezuju uglavnom zakonske minimume ili tek nešto preko minimuma...
Sačuvana

Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #59 poslato: 08.02.2007. 02:20:47 »


A pooštravanje kaznene politike je jedini način na koji država može da dokaže da zaista želi da stane na put porastu seksualnih delikata.


Lepo ja vec duze vreme govorim da treba da nam se vrati Knjaz Milos i 25 po turu pa ce drugacije stanje da bude Tongue
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #60 poslato: 08.02.2007. 17:15:19 »

ma nema lezanja u zatvoru, crncenje na nekoj vovjovodjanskoj vise hektarskoj poljani, kamenolom i taj fazon...javni poslovi i da naose oko vrata vrata plocicu : Ja sam silovatelj maloletnih devojcica.
Ovo sve naravno ako je prvobitna prica istinita, nego sta bude sa devojcicom ako se ispostavi da je sve ovo njena rezija, mislim pravno? Da li njoj treba "noge u beton pa na vrutke"...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #61 poslato: 08.02.2007. 17:24:44 »

Naravno noge u beton pa na vrutke. Ipak je ona u blagoj prednosti zato sto kad neka devojka pljesne ovakvu pricu svi se zaslepe grozotom toga sto se desilo i prvo ce svi njoj poverovati. Vidite i na ovom forumu, kako su svi odma poceli da nabrajaju sta bi radili tom liku, a ni ne razmisljajuci o drugoj opciji. Npr, u Americi ima taj neki zakon sto zabranjuje bilo kakve odnose te prirode medju nadredjenima i podredjenima bas zbog slucaja direktor-sekretarica. Tamo su neke zene plevile ljude na taj nacin. Sto tuzbama sto ucenama. Ali sve u svemu, ne treba mnogo lupetati o ovom slucaju dok se ne sazna istina i stavi tacka. Tek onda nabrajajte sta biste kome radili...
Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #62 poslato: 08.02.2007. 20:53:15 »


 i da naose oko vrata vrata plocicu : Ja sam silovatelj maloletnih devojcica.


Da, ovo je odlicna ideja. Gledala sam jednu emisiju gde u Americi okrivljeni svaki dan dolaze na prometnija mesta, puteve, setaju se odredjen broj sati tuda noseci natpis na kome je ispisan zlocin koji su pocinili. Da vidite samo reakcije prolaznika. MIslim da je i deltvorna kazna, zlocince je sramota, kaju se, osecaju se kao niza klasa, sto uslovljava  u vecini sluscajeva pokajanje i zelju da ne pocine nesto slicne kasnije.
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #63 poslato: 08.02.2007. 20:57:41 »

Da, zato sad u Americi ima manje kriminala... Jel? Pffff.
Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #64 poslato: 08.02.2007. 21:12:59 »

Ne znam, ne bavim se bas puno zlocincima u Americi, samo kazem ono sto sam cula u emisiji od ljudi koji su dobili oavkav vid kazne, stvarno je strasno, odlicno psihicko mucenje. E sad, oni verovatno nece ponovo "napraviti glupost", ali ne mozes ti isprati mozak svakom potencijalnom ubici,silovatelju, sta god... Jedan kreten ode,drugi dodje ... Zato se verovatno i ne smanjuje ta brojka... bar ja tako mislim
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #65 poslato: 08.02.2007. 21:19:31 »

a u kojoj si to emisiji gledala? Ja ne mogu da poverujem u to... Ne veruem da su ih naterali na ponizenje, ako je tacno, oni sami su pristali na taj evenualni program rehabilitacije, ali to sigurno nije kazna...
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #66 poslato: 08.02.2007. 21:21:43 »

Pa da, ali valjda to sto se oni ponizavaju treba da utice i na te sto ih ponizavaju, na javnim mestima. Inace oni (amerikanci) su ti poznati po najinventivnijim individualnim zlocinima i zlocincima. Jbg, ima se para, dokona nacija pa izrodi budale.

A i to sto knezofil kaze. Meni je to glupost. Osecam da su mogli da biraju da budu u celiji sa nekim nadrkanim crnjom i da mu izigravaju devojcicu a ovo im je jos dosao ko izlaz iz situacije. smile
Sačuvana

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is: "never try..." Homer J Simpson
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #67 poslato: 08.02.2007. 21:30:19 »

Hm, davno sam gledala. Nisam sigurna da li je to bio samo DEOkazne... U svakom slucaju, bas sam bial iznenadjena i dopao mi se metod... Why not?!
Odosmo mi malo u off topic,ali nema veze...  smile
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #68 poslato: 09.02.2007. 00:17:24 »

odosmo, ali ionako nema vise sta da se prica sem da svako nabraja sta bi tim budalama radio...
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #69 poslato: 09.02.2007. 16:31:06 »

cinjenica je da se  seksualno maltretiranje tesko dokazuje jer se sve svodi na price svedoka koji su licno bili umesani u sve to, gde osobe izlozene toj vrsti maltretiranja moraju detaljno da prolaze kroz sve to pa cesto izbegavaju da svedoce a onda sve pada u vodu, bar smo svi hiljadu puta to gledali sto na filmovim , sto dok. emisijama...nece se ovaj slucaj skoro razmrsiti...mene stvarno interesuje sa pravne tacke gledista sta ce biti sa devojkom ako je lagala? Mislim lagala da su je primoravli i maltretirali, posto se to verovatno sve desavalo samo je bitno da li uz njeno odobravanje ili ne?
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #70 poslato: 09.02.2007. 17:11:30 »

Mogu da pitam...
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #71 poslato: 10.02.2007. 06:41:26 »

 eto pitaj...pa javi...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #72 poslato: 11.02.2007. 06:51:54 »

Pito... Znaci da je recimo ona njima nakarikala radnju, zakon je drugacije gleda nego sto bi se ocekivalo jer je ona maloletnik. I jos jedna fora, to sto ih je policija privela to se goni po sluzbenoj duznosti, znaci drzava je duzna da ih goni, ne podnosi tu devojka privatnu tuzbu, a ako se u toku procesa desi da se dokaze kako je ona njih sve obmanula i namestila im rad onda samo taj proces pada u vodu, i njih pustaju, a oni ako hoce, mogu onda da podnesu privatnu protivtuzbu za odstetu ili za sta vec smisle. Inace, to sto je ona maloletnik, po zakonu ne moze da u potpunosti stoji iza svojih postupaka i zakon je totalno drugacije tretira.

I na kraju, ako su ti tipovi takvi da jedna klinka moze tako da im smesti i treba da trunu u nekoj celiji negde i eventualno da pleve krompir, za bolje i nisu. smile
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #73 poslato: 11.02.2007. 17:45:52 »

hvala Senko
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #74 poslato: 11.02.2007. 22:11:16 »

I drugi put... smile
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.126 sekundi sa 35 upita.