Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Deda Mraze,Deda Mraze,skrenuo si sa staze  (Pročitano 4709 puta)
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« poslato: 26.12.2005. 23:16:59 »

Svedoci smo jos jedne Nove godine u kojoj se ovet javlja velika nepravda.
Opet su roditelji koji su zaposleni u opstinskim i republickim preduzecima priustili svojoj deci basnoslovno skupe paketice za Novu godinu.Opet ce da budu predstave samo za decu budzetskih korisnika.Nije im dosta sto su se zaposlili preko partijskih veza,vec nece svojoj deci ni paketice da samostalno obezbede,tj. iz svog dzepa,vec zahvataju iz opstinske i rebublicke kase.Zar posle svega mi da im deci placamo poklone za Novu godinu.
Plati stoko struju da bi bio puniji ne paketic,vec paketcina za decu EPS-a.
Jutros na poslu gledam Jutarnji program RTS,sakupili se radnici RTS-a u hali sajmista i uz prigodan pozorisni komad Deda Mraz deli njihovoj deci poklone.Pitaju jedno dete."Shta ti je poklonio Deda Mraz?Odgovor:"Pa koliko mogu da vidim ovde su:Roleri,Pertini kocke,Ekshmen i jos neke igracke".
Za neupucene:Roleri 4.000 din.
               Pertini koc 2.000 din.
             Ekshmen     2.000 din.
                  __  ------------------------  
                                8.000 din
I jos plus ostale igracke i slatkisi i plus pozorisna predstava.
Na tom usranom RTS-u radi 6500 neradnika,a visak ih je bar 3000.RTS je hronicni gubitas i stalno se ispomaze basnoslovnim sumama iz republickog budzeta.

DEDA MRAZE IMAM I JA JEDNU ZELJU:AKO NE MOZES DA PRIVATIZUJES NEKE INSTITUCIJE KAO STO SU RTS I SLICNE OPSTINSKE ORGANIZACIJE KAO STO SU PRANJE ULICA,IZNOSENJE SMECAI SL,ONDA IH MOLIM TE BOMBARDUJ JOS JEDNOM,ALI OVAJ PUT MALO JACE I BOLJE DA SE NIKADA VISE NE OPORAVE.
SPRZI MOLIM TE DEDA MRAZE SVE ONE CHIKE STO CE OVIH DANA DA JEDU I PIJU NA NAS RACUN,A KADA SE OTREZNE TRAZICE DA IM POVECAMO PLATU.
NAMA NEMOJ NI OVE GODINE NISTA DONOSITI,TAKO SMO NAVIKLI.
DECA RADNIKA U PRIVATNIM PREDUZECIMA.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #1 poslato: 27.12.2005. 17:46:48 »

E, 100% se slazhem sa tobom!
Ja ne primam platu vec 3 meseca, nema novca, moramo da platimo poreze (chitaj: kupimo paketice, damo 13. platu neljubaznim neradnicima...) Sve to zato shto moja mama NIJE IMALA par hiljada maraka, evra ili vec neke sledece valute da mi KUPI drzhavni posao... A nisam od onih shto bi se nag..ile za tako neshto...
Mada, sa druge strane, mozhda su oni u pravu... Ipak, bolje zhive od nas... Parola: snadji se! A mi ostasmo nesnadjeni... Iliti shto kazhu matori: dok mudri mudruju, budale se nazhiveshe!
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #2 poslato: 27.12.2005. 19:11:53 »

E daj boze za koji mesec da i ja uvalim guzicu u drzavnu firmu  Cool
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #3 poslato: 27.12.2005. 22:36:06 »

Djuro,chini mi se da ti jedne prilike reche da ti tata radi u opshtini,ako je to tachno i ako ti je tata uz pomoc svojih uvlakachkih veza pomogao da se uskoro zaposlish u drzavnoj firmi,ne znam shta ti u opshte trazis na ovom forumu.
Alo,dechko zalutao si.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #4 poslato: 27.12.2005. 23:11:52 »

Prvo proveri informacije, pa onda neshto pishi... Meni niko ne radi u opshtini kao prvo... Kao drugo, keva mi je penzioner supa, a cjale mi josh radi u epsu, samo ne znam do kad... A to shto cju dobiti posao u drzavnoj firmi je zato shto znam taj posao da radim, shto sam sve lekarske preglede proshao 100% ok i shto nisam fufa koja samo zna da kuka okolo a ne zna nishta drugo da radi kako bi poboljshao svoju finans situaciju... Zato okani me se, molim te !

I josh jedno: Ako hocjesh jedan dan da se nadjemo da ti objasnim shta sam kao dete radio ne bili se imalo poboljshala situacija u porodici. Stvari koje 90% dece ovog grada ne moze da pomisli to da radi...

I znash koliko me boli qratz za vas shto kukate, ja sam pocheo da radim (zvanichno) pre 4 godine, bio sam u vojsci, imam lepe radne navike, i normalno je da cju da napredujem (bez ichije pomocji) u svom poslu.

A vi samo sedite i kukajte !
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #5 poslato: 27.12.2005. 23:19:04 »

Kakvo struchno zapushavanje usta ....  :wink:
Sačuvana
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #6 poslato: 28.12.2005. 22:58:50 »

Ti si jednostavno trebao da kazes,pogresio si Lola nisam ja rekao da mi cale radi u opstini i gotova stvar,a ne da ti kao meni drzis pridiku i kao ja stalno kukam.
Tvoj slucaj u porodici je skolski primer nesnimljenog filma" Kako su Srbi pojeli Srbiju".
Mama radila u MUP-u (drzavna sluzba,korisnik budzeta)
Tata radi u EPS-u      (drzavna sluzba,korisnik budzeta)
Sincic ce ili u MUP ili U EPS.
Pa Djuro je li tvoja porodica bogom dana da radi u drzavnim sluzbama,dajte malo mesta i drugima.
To sto tvoja porodica radi zove se NEPOTIZAM
ZAPOSLI SE U DRZAVNU FIRMU,BUDI TIH I POSLUSAN I NEMOJ DA MNOGO S..ES I DA DRZIS SLOVO NEKOME KO SAMOSTALNO STVARA SVOJ DOHODAK,A NE DA CELI ZIVOT CVILI I PUZE TRAZECI DA MU SE DA JOS.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #7 poslato: 29.12.2005. 01:14:40 »

Hahaha, pa ja da sam od tih prijatelju shto ceo zivot cvile za tatom i mamom, ne bih ja pocheo sa 18 godina da radim kod *ebenog privatnika, pritom zapostavivshi srednju shkolu... Shta mislish o tome?

Shto se ti nisi zaposlio u neku drzavnu firmu ako toliko kukash za tim poslom? Ja sam konkurisao pre 6 meseci i josh nemam odgovor, i iskreno, ne znam da li cje ga biti uopshte, ali pazi, u ovoj drzavi sve funkcionishe po principu " snadji se pa zivi ". E pa ja sam se snashao, a pri tom nisam nikome naudio. Izvini, prijatelju, al ako ti nisi uspeo da se snadjesh, to je SAMO tvoj problem...
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #8 poslato: 29.12.2005. 22:42:35 »

:?:  Tongue
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #9 poslato: 30.12.2005. 00:30:22 »

Skrenuli ste skroz sa teme. Valjalo bi ovo sa EPSovim poklonima vise ispitati, jer se radi o zescoj zloupotrebi para koje nam otimaju kako stignu a jos se zale kako ih nemaju dovoljno.

Treba ipak prvo proveriti da li je EPS organizovao da roditelji sami mogu da "opreme"poklone za svoju decu ili je ovo islo sindikalno, svima isto.

Kako god, ti pokloni su preskupi, ali mozda se radi oizolovanom slucaju, nekog bolesnog direktora koji se isprsio.
Sačuvana

أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #10 poslato: 30.12.2005. 02:04:35 »

Moj otac radi u EPS-u!
i secam se pre dok sam jos mogla da primam paketice.. paketici su bili sasvim uobichajni! Znachi slatkisi,i mozda 2 igracke!!
a ne OVOLIKO da kazem "nabudzeni"!!!!

Koliko sam ja razumela pricu o poklonima u EPS-u to organizuje njihov sindikat!!!

A sta fali i da je sama firma?!Jesu to skupi pokloni! ali za vreme Slobodana Milosevica i sankcija u EPS-u nije bilo paketica!
Moj otac je kupovao meni paketic u prodavnici!!! Tako da bolje ikako nego NIKAKO!!!

PS.Radnik EPS-a je uvek mogao da trazi NOVAC u vrednosti tog poklona ako ne zeli poklon!!! Ili od tih para kupi detetu nesto potrebnije od slatkisa i igracaka!!!
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #11 poslato: 30.12.2005. 15:15:40 »

Ne znam, jer ih se ja nisam neshto mnogo nadobijao! A tih paketicja shto sam dobijao, ishao sam u vatrogasni dom, josh kada se to dole delilo... A od tatine firme nisam nishta dobijao, jer sam dobijanje poklonchicja i paketicja prerastao davno...
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #12 poslato: 30.12.2005. 22:43:42 »

Djuro care,izasli smo u novinama,tj.nasa polemika i to preko cele strane u najnovijem broju Uzicke nedelje.Sada smo popularni i to na regionalnom nivou,a i doprineli smo da se i ovaj forum jos vise popularise,sigurno ce posle ovog izdanja Uzicke nedelje ovaj forum biti jos poseceniji.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #13 poslato: 30.12.2005. 22:59:49 »

:mrgreen:
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Umpak
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 119



« Odgovor #14 poslato: 30.12.2005. 23:06:10 »

ma mi smo otisli davnih dana na dno i mi se nikad necemo povratiti u neku normalu!!!da bar mozemo i da stanemo cvrstim nogama na tu nulu bar!!! roll  Sad
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #15 poslato: 03.01.2006. 22:34:04 »

e videh ja paketice ove godine iz EPS-a!! isla sam da povezem tatu sa proslave!
I mogu vam reci da su paketici bili PRISTOJNI!! NE previse skupi, i ne previse jeftini!! Bas onako kako dolikuje!
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.582 sekundi sa 34 upita.