Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Devojke u policiji  (Pročitano 4954 puta)
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« poslato: 03.07.2005. 17:25:17 »

Pre svega zelim da vas pozdravim,vas sve na forumu.Proteklih dana me nije bilo jer sam bio toliko"nabijen"negativnom energijom,pa kao takav nisam smeo ni da pipnem tastaturu racunara,verovatno bih bio dozivotno diskvalifikovan.Sve u svemu sada je sve u redu i opet sam u "vinklu".Posebno pozdravljam drugove policajce,a specijalno gospodina inspektora koji je zaduzen da jednom nedeljno pregleda tekstove na Oreska forumu.Sve se sazna pa i to.Vracam se na temu.
Zadnjih nekoliko dana sam mogao primetiti da se gradom krecu neke nove devojke u policijskoj uniformi.Hteo bih da saznam gde su otisle one stare policajke koje smo vidjali proteklih meseci.Da li je tacno da su sve ostale u "blazenom stanju",posle samo par meseci u sluzbi?Interesuje me po kojem kriterijumu se biraju devojke za rad u policijskoj sluzbi i da li je tacno da se ne primaju devojke sa malim sisama?To mi nije jasno kakve veze sise imaju sa sluzbom.Pamtim jednu koja je stalno patrolirala ispred hotela Zlatibor i nije vadila cigaru iz usta ni kada legitimise vozace koje zaustavi.Molim nadlezne iz mup-a,koji su zaduzeni za Oreska forum da mi odgovore po kom sablonu se odabira selo iz kojeg ce devojke ovog leta na rad u policiju.Opet moram da pitam.Zasto one sa velikim sisama imaju prednost?
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 03.07.2005. 18:05:03 »

Hoces da kazes da su te "kontaktirali" iz policije zbog toga sto si pisao na Oreski?
Sačuvana

Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #2 poslato: 03.07.2005. 18:41:11 »

Hvala bogu da se i Lola setio da napishe post sa manje vulgarnosti i vredjanja. Swaka chast, odushevio si me. Ali bez obzira na to, tema bash i nije zanimljiva, koga josh zanima shta je starim "pandurkama" u nashem gradu i njhovim grudima.........  :?:  :?:  :?:

Ali ajde da ti odgovorim, te sa velikim grudima se biraju jer su "velikodushne".......... :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Sačuvana
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #3 poslato: 03.07.2005. 21:26:04 »

Citat: "Lola"
gospodina inspektora koji je zaduzen da jednom nedeljno pregleda tekstove na Oreska forumu.

covece jes' vi'o ti ovo ? zar ima i toga  :mrgreen:  cool !  :mrgreen: vrlo zanimljivo... pozdravljam i ja net inspektora i kad cita nek se malo i ukljuci , mozda bi imao nesto zanimljivo da nam isprica...hrrmm...jel te....
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #4 poslato: 03.07.2005. 22:05:10 »

Od sada moram paziti shta pricham... Inache mozda odem u corku Cheesy
Pa kako mislish Lola kako se biraju devojke .. Pa kao i mushkarci .. Zavrshe obuku i rasporede ih po opshtinama ... Nema tu mnogo shta da se ne razume.. A to da pre upadaju one sa veliki sisama .. mi neshto nije poznato. Prvi poot chujem da se sa tim uslovljavaju... Ali sve je moguce .. smile
A to gde su stare devojke .. pa verovatno su dobile premeshtaj ili unapredjenje smile Stalno ima novih koka koje su konkurisale i dobile posao .. Moraju se i one negde smestiti smile
one iskusnije su verovatno dobile BGd ili neki drugi veliki grad... A one shto su tek doshle, neiskusne moraju prvo da se praksiraju u provinciji smile
Sačuvana
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #5 poslato: 04.07.2005. 00:56:07 »

Niko me nije kontaktirao iz policije ali sam se nasao u jednom velikom drustvu gde se po prilicno pilo i tu sam izmedju ostalog saznao da svaki sup u Srbiji ima za zadatak da prati rad foruma na svojoj opstini pa tako i u Uzicu.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #6 poslato: 04.07.2005. 02:28:13 »

to je jako zanimljivo sto si nacuo. meni je neobicno da (doskora prakticno diktatorska ) drzavna institucija ima pretenziju na takav potez...
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #7 poslato: 04.07.2005. 03:04:17 »

Pa nije lose ako prate, taman ce valjda reagovati na neke primedbe koje su im ovde upucene smile

Mada, s obzirom da se u tom drustvu malo vise pilo, ne bi me cudilo ni da je u javnost izasla informacija da policija forume prati uz pomoc teleskopa i satelita.  lol

Da krenes gradom i pitas Uzicana da li znaju sta je forum, sumnjam da bi nasao na kojeg da zna a jos da zna za neki uzicki forum, to bi bas bilo ko da dobijes na lutriji smile Iskreno receno, cak ni ja, koji bih trebao da sam najupuceniji sta o Uzicu ima na netu, ne bih mogao da nabrojim sve uzicke forume.

U svakom slucaju, ovaj forum se ne nalazi u Uzickoj opstini, tako da nije pod jurisdikcijom uzicke policije smile

Ipak, obradovali bo me hada bih znao da je predsednik uzicke opstine zaduzio nekog da u njegovo ime prati sta se na uzickim forumima pise. Od toga bi svi imakli koristi. Ovako se cuje ponesto, kada prenese Uzicka nedelja.
Sačuvana

Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #8 poslato: 04.07.2005. 09:52:07 »

Za neke stvari poput ovakvih ovde prvi put chujem, zamislite "NADGLEDANJE FORUMA na net-u", mislim strashno.............. :mrgreen:
Ko zna mozda je i istina. Ustvari pitacu matorog, on je kao neki faktor u opshtini. Kad ga budem pitao ima da me chudno pogleda, osecam to............. :!:  :!:  :!:
Sačuvana
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #9 poslato: 04.07.2005. 15:56:27 »

Zanimljiv podatak. Da, onda to postaje zanimjivo jer mogu da procitaju sve nase primedbe.

A to za klasifikaciju devojaka u policiji zaista nisam cuo, ali stvarno je sve moguce pa i to. Al uniforma nije bodi majica pa da sad pokaze sve sto ima, ne shvatam zasto bi prema tome trebalo odbiti/primiti u radni odnos. Odnos... smile

U sustini, ako i nadgledaju mogu to i raditi jos 10000 godina, ali dok nesto ne preduzmu povodom nasih primedbi nema od toga nista. Primedbi ima i van interneta pa se nista ne radi povodom toga, tako da ce samo ostati na tome da gledaju... Kao i uvek  :?
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #10 poslato: 04.07.2005. 17:53:41 »

Citat
A to za klasifikaciju devojaka u policiji zaista nisam cuo, ali stvarno je sve moguce pa i to.


Ma dajte, to su klasicne muske price. Jedni to pricaju jer su zavidni, a drugi jer su pakosni.
Sačuvana

Sasha_UE
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 97


« Odgovor #11 poslato: 04.07.2005. 19:44:37 »

Citat: "Pedja"
Pa nije lose ako prate, taman ce valjda reagovati na neke primedbe koje su im ovde upucene smile


LOL
Sačuvana

Sunday was a bright day yesterday
                  Dark cloud has come into the way
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #12 poslato: 16.11.2005. 23:53:11 »

Citat: "Drogoljub_UE"
Za neke stvari poput ovakvih ovde prvi put chujem, zamislite "NADGLEDANJE FORUMA na net-u", mislim strashno.............. :mrgreen:
Ko zna mozda je i istina. Ustvari pitacu matorog, on je kao neki faktor u opshtini. Kad ga budem pitao ima da me chudno pogleda, osecam to............. :!:  :!:  :!:

I, jesi pitao?
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #13 poslato: 04.12.2005. 05:17:35 »

Shto se prijema devojaka na rad u policiju tj. MUP R. Srbije tiche, zna se kakvi su uslovi. Punoletnost, drzavljanstvo SiCG, opshta zdravstvena sposobnost, da se protiv nje ne vodi postupak i da nije osudjivana bla-bla-bla-bla... sve detalje ne znam, ali sam prilichno sigurna da se ne shalje fotka u bikiniju uz molbu.  :wink: Onda se ide na obuku, i to je to. Sve ostalo su gluposti.
Sačuvana

Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.659 sekundi sa 35 upita.