Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Djetinja uzela josh jedan zivot  (Pročitano 6058 puta)
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« poslato: 03.08.2005. 03:27:29 »

Negde oko 17:00 h na levu obalu Djetinje izvadjeno je telo mushkarca srednjih godina...
Prema nezvanichnim informacijama covek je skochio sa crvenog dela gde se nalazi box sa pedalinama, sadolinama i kanuima. Tom prilikom je udario glavom ou zidic koji sprevodi vodu u jaz... onesvestio se i ostao pod vodom. Par devojaka je primetilo da chovek nije izronio pa su to prijavili spasiocima koji su bili na par metara odatle. Spasioci nisu mnogo paznje pridavali tome shto su devojke govorili i umesto da se odmah bace na posao trazenja i ronjenja oni su chekali da se sluchajno chovek nece pojaviti na drugoj obali ili negde izroniti u reci. Za to vreme jedan od spasilaca je poshao u krug oko plaze (!?) misleci da ga nece mozda sresti ili naci negde (!?)
U jadno doba posle dosta minuta palo im je na pamet da bi mogli da uskoche u vodu i potraze jadnika. Izvukli su ga pozvali hitnu pomoc i dezurnog lekara na plazi koji su samo mogli da konstatuju smrt.
Ovo su nezvanichne informacije koje sam nekim sluchajem prikupio od onih radoznalih koji su odmah otrchali da vide shta se desilo.
Jadnik se mozda i ne bi udavio da su ovi "spasioci" na vreme i kako treba reagovali.
Eto ode josh jedan zivot a taman je bila prilika da ova godina na Djetinji prodje bez incidenata i utapanja. To je mozda i dokaz da jedna godina moze da prodje bez toga ali zato prva sledeca donosi neshto ovako .. Sad
I shta posle svega ovoga reci....
Bedak Sad
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #1 poslato: 03.08.2005. 04:22:17 »

Na zalost ja ne znam za leto bez "zrtve" u Djetinji ... nekoliko puta sam bila blizu , jedne godine je moj cale izvukao devojku koja se udavila ...
Ljudi ne vode rachuna , Djetinja je jako hladna mnogi skoche nepripremljeni u vodu ...
eto taj nesrecni chovek je skochio na mestu gde je 100% skakao hiljadu puta i znao je da tu ima zidic ...
ja sam se ranije tu kupala i ne retko se deshavalo da se rukama odgurnem od zid kada uskachem u vodu ...
Treba paziti na sebe a i na one sa kojima si jer svaki sekund je bitan ako se neko povredi pod vodom .
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #2 poslato: 03.08.2005. 04:31:30 »

Spasioce vezati za noge i okaciti malo niz branu da se davnu da vide kako je to i da li treba ili ne treba da cekaju da davljenik sam izadje iz jezera.

A opstinari su najkrivlji, taj zid ispod vode je dosad pokupio mnogo glava, a oni nista nisu preduzeli da to onemoguce.
Sačuvana

jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #3 poslato: 03.08.2005. 04:59:05 »

Taj zid je obelezen plutama i svi znaju da je tu drugo je to shto ljudi ne paze.
A za spasioce ... ako je stvarno tako kako je Top chuo stvarno ih treba dobro kazniti .
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #4 poslato: 03.08.2005. 05:06:36 »

Ocigledno je da nije dobro obelezen, a ni zasticen, samim tim sto jos uvek moze da se skoci na njega.

Uostalom, to sto tu stoje plute onome ko ne zna da je dole zid, ne znaci mnogo. Bove obicno uokviruju prostor na kome je "sigurno" za slabije plivace i decu.

Nadam se da ce, kada budu prepravljali Plazu, misliti i na ovaj problem i resiti ga na zadovoljavajuci nacin, recimo postavljanjem neke platfoirne iznad podvodnog kanala.
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #5 poslato: 03.08.2005. 07:54:10 »

MA te bove o kojima prichate su toliko neprimetne da niste ni svesni.. Prvo shto se nalaze na po 50 m jedna od druge, drugo toliko su male da se bukvalno izgube u celoj onoj vodurini a trece shto su stare i promenile su i onu iole drechavu boju shto su imale pre... Bukvalno su postale crne i prljave od koje kakve mahovine ili nechega slichnog ..
Ovaj chovek verovatno nije odavde poshto svaki koji se "nasukao" na taj zidic nije bio odavde. Znachi ljudi ne znaju...
Zidic je svojevremeno sluzio kao odvod vode u jaz... tj. u ribnjak koji je nekada postojao preko poota terena za odbojku.. Stvarno ne znam chemu sada sluzi onaj zidic u djetinji kada ribnjak nema vishe nikakvu funkciju.
mada sma primetio da se neshto radi oko starog ribnjaka, kao da 'oce da ga renoviraju...
Nego i sam zidic je pocheo sam od sebe da se raspada jer niko nije vodio rachuna o koritu vec duze vreme .. Ne znam samo shto ga onda nisu jednostavno srushili kada su toliko poota ulazili onim bagerima i kamionima dok su kopali rupu za skokove...
Eeeeee... Jadni ljudi .. Samo to imam da kazem .. Sad
Sačuvana
_L_U_J_K_A_
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Sandra
Mesto: Uzice...
Lokacija: Slanusha...
FaceBook: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 676



« Odgovor #6 poslato: 03.08.2005. 10:02:16 »

Tope...nije on udario glavom ni u shta....pitala sam ja jednog spasioca koga dobro poznajem....i rekao mi je da je on zaronio i da je u pitanju ili srchka ili se udavio....ali najverovatnije je srce.....eh sad ne znam....bila sam tu kad se to desilo....ono je bio uzas....izvadili ga iz vode,stali i gledaju u njega....ma daj molim te....to je jadno...I ne znam ni koji djavo dolaze ljudi na plazu koji imaju takve probleme....kad znaju da je voda ledena ....ko zna shta sve moze da im se desi....Ne znam....mozda nisam u pravu ali moje mishljenje je tako... Sad  Sad  Sad
Sačuvana
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #7 poslato: 03.08.2005. 16:04:41 »

Citat: "_L_U_J_K_A_"
.I ne znam ni koji djavo dolaze ljudi na plazu koji imaju takve probleme....(



khmmm...

mozda covek u opste nije imao srcane probleme .... skoci ti vruca sa sunca u ladnu djetinju recimo... pa ces da vidish .. iako nemas s rcanih problema 50% su ti shanse da te zvekne srcka...
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #8 poslato: 03.08.2005. 19:46:20 »

PA rekao sam to su bile nezvanichne informacije koje sam dobio od lokalnih klinaca koji su otrchali da vide shta se desilo... Ja sam na drugoj obali sedeo i igrao karte .. smile
A da to je vrlo moguce .. da ga je srce preseklo i da se udavio...
A zna li se odakle je chova... Mislim ako je odavde onda ili je bio mnogo glup ili neshto drugo kada je tako uskochio u vodu...
Iole upucen uzichanin zna da je Djetinja veoma opasna shto se tiche temperatre i svega shto je pravilo probleme proteklih godina ...
Sačuvana
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #9 poslato: 03.08.2005. 21:07:54 »

Katastrofa!
Dodjem sa mora i prvo shto chujem su loshe vesti...
Ova je bila jedna od dve. Nekad mi se chini da je sve ok i da bar jedna godina mozhe da prodje bez ovakvih tragedija, ali sudbina je, izgleda, takva..
Prvo sam to chula od sestre koja je tada bila tamo.
Njena verzija i verzija moje tetke je da je u pitanju prestanak rada srca zbog naglog ulaska u hladnu vodu, shto je po meni i najverovatnija pricha.
Mada, sada to i nije bitno. Jadnik je mrtav i to nishta nece promeniti.
Jedino se mozhemo potruditi da se ovo vishe ne ponavlja.
Kao prvo i najvaznije, nikada, ali nikada ne ulaziti u vodu vruc i nepokvashen! A za dalje cemo videti... :cry:
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
_L_U_J_K_A_
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Sandra
Mesto: Uzice...
Lokacija: Slanusha...
FaceBook: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 676



« Odgovor #10 poslato: 04.08.2005. 10:09:44 »

Ne znam vishe shta da kazem....danas cuh da covek jeste odavde i da je imao 35 god...strashno!!!!!!!!!!!!
Sačuvana
Friday
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 14


« Odgovor #11 poslato: 08.08.2005. 09:05:39 »

Ma sta koji k***c rade spasioci na plazi?Huh? Uzimaju kintu za izlezavanje
na suncu i smekanje bicharki, jbt...
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #12 poslato: 09.08.2005. 19:59:04 »

chuo sam za to dok sam bio na moru... strashno !
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.73 sekundi sa 35 upita.