Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Где најрадије купујете?  (Pročitano 4259 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 17.10.2006. 03:58:39 »

У којој трговини најрадије купујете свакодневне кућне потрепштине и зашто баш ту?
Sačuvana

jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #1 poslato: 17.10.2006. 04:06:50 »

u "Jelovoj gori" nije mi problem da sa drugog kraja grada vuchem hleb i mleko , svidja mi se nachin na koji vlasnik pristupa poslu ... u prodavnici ima svega shto ti treba za svakodnevne potrebe ... radnici ljubazni , radno vreme odlichno ...
nekada je u krugu od 50m bilo 5 prodavnica meshovite robe a samo su ovi opstali ...
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #2 poslato: 17.10.2006. 04:21:47 »

Da, gazda Dragana znam lično i znam da odlično radi. A za propast ostalih piljara kriva je država, jer su marže suviše male da bi im se isplatilo da rade. Dragan je u prednosti jer je njegov lokal, a i svi ukućani su uključeni u posao.
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #3 poslato: 17.10.2006. 04:26:59 »

Inače, ja pazarujem u Guduriću, tu mi je najbliže za ono osnovno, ali prošetam i do 100-nak metara do marketa u RK Beograd. Mogu vam reći da imaju vrlo povoljne cene, a moja porodica je mnogočlana, pa prema tome i veliki potrošač, zato sam vam ja pravi "pijačni barometar". Jedno vreme sam kupovao i u Gradini, u "Hitu", ali oni su najskuplji u gradu, a osim toga su i "zavezali", tako da je asortiman očajan.
Tuga je što živim u centru, a jedina kvalitetnija groserija je u RK Beograd. Ostale prodavnice su daleko, ili u "pokušaju" (loše snabdevene). Recimo, u velikoj prednosti je stanovništvo sa Aleksića mosta, tamo baš ima nekoliko mnogo dobrih prodavnica (Biser, Candy). I tamo sam bio stalni kupac do pre godinu dana, jer mi je tamo stanovala tašta.
Sačuvana
milorad
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 373



« Odgovor #4 poslato: 17.10.2006. 04:30:02 »

Pa "Robna kuca" stara ili sta je ostalo od nje ..sad je valjda ...kako li se zove, TRG ,nemam pojma ..udjem da kupim pastu za zube NEMA kisela voda NEMA dobro je jos ima hleba da se kupi ...jao kako je JADNA ova prodavnica ,bemti ...ovde sve otvorise banke i kladionice....sta sve nesposobna GRADINA napravi prodadose sve i opet nista , nedadose nikome da otvori a oni propadaju ...ma ovakve teme me samo iznerviraju i jos da neko spomene parking na trgu e onda bi poceo da ujedam  knuppel2
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #5 poslato: 17.10.2006. 04:53:39 »

Pa to ti je Gradinina priča... Oni su već tri meseca u blokadi za skoro 70 miliona dinara (!!!), tako da ne mogu da nabavljaju robu, jer ne mogu da izmire dobavljače. A zacepili su RK Progres kad su hteli da prodaju, Mišković se slatko nasmejao i rekao da su oni budale, jer to jeste Trg, ali ne Knez Mihajlova. Nije mi ih žao uopšte, nego mi žao nas što smo hendikepirani kao potrošači, zaista nam je izbor vrlo loš (pa samim tim - i skup). Letos sam često pazario u Rodićima u Novom Sadu, jer su moji bili tamo celo leto. Sve je jeftinije 20-30%, neverovatno kako je život u Užicu skup.
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #6 poslato: 17.10.2006. 22:22:19 »

Osnovne neke stvari kupim u Danex-u. Odmah mi je ispred zgrade. A za neke druge se proshetam preko puta do marketa u Robnoj Kuci Beograd. U Gradininom marketu ispod Crnog pojasa odavno ne pazarim jer, kao shto ste rekli, nema nishta da se kupi. Rafovi prazni, prodavci neljubazni...jadno Sad
Znachi Danex i market u RK Beograd.. Nishta mi drugo nije potrebno Wink a i blizu mi je smile
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #7 poslato: 17.10.2006. 23:15:46 »

Ja sam neki dan otišao u Danex i prilično se razočarao, mislim da su i oni loše snabdeveni, izašao sam prazne korpe.
Sačuvana
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #8 poslato: 17.10.2006. 23:37:04 »

Poshto na Rakijskoj pijaci imaju 2 Gudurica, namece mi se da tu pazarim, mada mislim da su katasrofa od firme....
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #9 poslato: 18.10.2006. 02:29:38 »


Ja sam neki dan otišao u Danex i prilično se razočarao, mislim da su i oni loše snabdeveni, izašao sam prazne korpe.

Istina...
Ali, hleb, mleko, ulje...uvek imaju. Za sve ostalo idem u drugi market(e).
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #10 poslato: 18.10.2006. 08:52:16 »

Da, ali ja hleb, mleko, ulje kupim u Zdravljaku, u Danex sam otišao kao "napredni" kupac, ali sam se zeznuo...
Sačuvana
Nikitta
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Horoskop: Rak
Poruke: 9

Zato što volim Užice


« Odgovor #11 poslato: 09.11.2006. 21:58:47 »

A jel neko kupovao nesto od mesa kod "Filipovica" u Gluvacima? Mislim da imaju najbolje meso u gradu!
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #12 poslato: 10.11.2006. 06:23:38 »

filipovića znam lično i mislim da mu je meso odlično (uh, ovo ispade ko namerno sročeno). Jednom sam naručio da mi isprži malo mešanog mesa, imao sam neke goste, i to je odlično odradio (usluga prženja mu je gratis, samo plaćate meso)
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.559 sekundi sa 34 upita.