Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Gej parada u Uzicu  (Pročitano 23615 puta)
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« poslato: 25.06.2005. 01:49:49 »

Slika prva:
Selo Gorjani,decko se vec tri sata oblaci i svlaci ne znajuci sta mu lepse stoji.Posle svakog presvlacenja sledi i tusiranje,jer uz posebnu garderobu ide i odgovarajuci pafem.Poziva devojku i saopstava joj da ga priceka jos pola sata,jos nije odlucio sta ce da obuce.Cekala,cekala i jadna docekala.Ispred njene zgrade se zaustavlja bolesno ispoliran auto i u njemu on.Mirise kao ruza,skockan da bi ga svaka devojka pozelela.Ulazi oprezno u automobil,da ne bi nesta poremetila,poljubac i "shok",zaledila se kada je cula:"Da li si ti normalna,kako si mogla da stavis dnevni parfem za vecernji izlazak".Izasla je iz auta i vise nikada nisu progovorili.Drugarice su joj svasta pricale,ali saznanje da njen "bivsi""zanosi"ka drugovima porazno je delovalo na nju,i danas se uplasi kada joj decko kaze da se vise od jednom dnevno tusira.Sada se ovako hvali drugaricama."Najsladji mi je kada podjemo negde na rodjendan,a on se namirise sa onim kineskim parfemom, pola litra=150 dinara.Da li se to menja seksualno interesovanje muske populacije u gradu ili je to samo usamljen slucaj?
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #1 poslato: 25.06.2005. 01:57:44 »

Brate teshko te je razumeti............mnogo :!:
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #2 poslato: 25.06.2005. 02:20:02 »

Homofobija u porastu...
Mislim da je gay ljudi isto kao nekad, samo sada vishe nisu toliko u frci "to come out of closet".
Nemam nishta protiv te populacije. Sigurno im nije bilo lako da to priznaju prvo sebi, a zatim i drugima. Ne osecam da su mi oni pretnja (potpuno sam sigurna u svoje sexualno opredelenje). Ribi koja me montira cu reci isto kao i tipu koji mi se ne svidja: "Ne, hvala."
I ne znam shto se ljudi toliko cimaju oko toga. Gay, pa shta? Nije masovni ubica.
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #3 poslato: 25.06.2005. 02:41:22 »

Citat: "velika"
Homofobija u porastu... .

Xenofobia on da rise.... :mrgreen:  :mrgreen:

Pa bilo bi zanimljivo kad bi se sveli racuni kolko kome smeta , u mom izlaganju preko sam pomenuo da su navijaci prebili gay'eve , ono pre nekoliko godina , i kad su poceli da mi se smeju nije mi bilo jasno sta je... mislio sam da sam zabljo nesto na engleskom , ali njima je neshvatljivo to , zato kazem prosecan srbin ce da se buni i te kako , meni apsolutno ne smetaju , nemam nista sa njima ali ni protiv njih... svako ima pravo na sexualno i bilo koje drugo predeljenje sve dok ne ugrozava druge...u ovome ne vidim da steti nekome drugome...tako da...

ali uzice... gde ovde ima toga...malo je to svetska stvar za nas brdjane , jel tako lola Huh?  :mrgreen:  :mrgreen:
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #4 poslato: 25.06.2005. 05:24:00 »

U tome i jeste stos sto je gej opredelenje "brdjansko opredelenje".Kako je stanovnistvo nasega kraja pretezno crnogorskog porijekla tako smo i postali plodno tlo za p***rluk iliti europejski gej.Da neko ne bi pomislio da imam nesto protiv Crnogoraca,objasnicu.Sve osobine koje vidimo kod prosecnog Crnogorca, kojeg mozete videti ovih dana na budvanskoj rivijeri,odgovaraju osobinama gej populacije.Super ego,gde se ne kaze "ja sam prvi"nego "ja sam najprvi",odabir garderobe(sve crno,depilirane grudi),odnos prema zenskom rodu(mars zeno za sporet,ja imam neka posla sa drugom).U Srbiji izlaze neke p***rske novine i u njima sam procitao(moram da se informisem da bi znao kako da se i od koga branim)da je Crna Gora najbrojnija nacija po broju p***ra u svetu,normalno procentualno u odnosu na broj stanovnika.Na konstataciju da je gej,na ICQ jedan Crnogorac mi rece"vise volim kada mi kazes p***ru,nekako je muzevnije".Vic.Kaze momak Crnogorac tati:"Tata ja sam gej",a tata ce "Imas li jahtu,ne, imas li vilu,ne,imas li tjelohranitelja,ne,pa ti si sine obicna p***rcina.Vic.Vratio se djetic iz grada,a tata ga pita"dje si bio"?U j**acinu,rece djetic.To sokole,ajd'sjedi da popijemo po jednu lozu.Ne mogu tata boli me prkno.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #5 poslato: 25.06.2005. 07:28:29 »

Evo .. moje mishljenje .. Tj. shta ja mislim o svim gejevima ... Prichao sam dosta poota sa nekim ljoodima o tome .. Jednostavno mislim nemam nishta protiv njih sve dok se drze nekih granica ... Sva javna okupljanja TIH me dovode do ludila. Ne mogu da tvrdim, ali verovatno bi se nashao na strani navijacha da sam na vreme znao za onu makljadu navijacha i gejeva. Prosto me zivciraju ti, nazovi, ispadi. Jel to znachi da i mi treba na odredjeni dan da izadjemo goli i da landaramo genitalijama i sisama po ulici... Mislim to me uzasava .. Ako si gej to sachuvaj za sebe .. Boli me uvo da li ti vishe volish da te zadovoljava mushkarac ili zena. ( ovo mislim u globalu.. ni na koga ne mislim posebno smile )
Bash kada sma sada bio u Ue sa Anom dok sam shetao poredn nas su pored Bohora proshla dva zagrljena geja. Mislim da su gejevi .. poshto su stariji momci i nisu zagrljeni onako bash drugarski.. smile
A pre neku godinu ... mozda jedno 3-4 god. video sam isto dva geja koji se cmachu kod Jeremichka .... Znachi ajde sve to .. I neka se drze za ruke, neka se ljube .. shta ja tu mogu njihov zivot ... Ali da mi shetaju goli ulicama i da ja gledma njihova gola dupeta i njihove genitalije kako landaraju... Uh...
Toliko....
Sve u svemu nemam nishta protiv njih toliko dok je sve u granicama... ali chim se predje taj liit .. u meni se stvara mrznja ....
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #6 poslato: 25.06.2005. 09:39:23 »

Ma shta nemam nishta protiv njih. Ma po meni uopshte ni njih (dvojicu) a ni ljubav izmedju dve devojke ne razumem. Za mene je to protiv svih ljubavnih zakona i takvu ljubav smatram kao bolest. Zna se da je prava ljubav samo ostvarljiva izmedju dvoje suprotnih polova i da taj par na svet donose neshto shto prestavlja plod ljubavi i buducnost.
Koji plod oni mugu da nam donesu, pa nikakav?
Pa prema tome sledece:
"Ne pomislite da sam neki psihopata ali bi ih sve pobio do jednog. Ko se prepozna neka cuti i coollira ali nek bezi od mene".................. :evil:
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #7 poslato: 25.06.2005. 15:49:08 »

Uf, sad...
Da krenemo od toga da su josh Indijanci imali pojam koji bi se mogao izjednachiti sa danashnjim pojmom gay. Znachi, oni koji su zhiveli "u dosluhu sa prirodom" su imali "to". Jbg, chovek se rodi tako. Poremecaj u genetskom kodu. I shta sad, treba im osporavati pravo da budu to shto jesu?! Glupost! I nisu svi stvoreni da na svet donesu plud ljubavi i buducnost.
Shto se tiche Crnogoraca: to shto su obucheni kako jesu, depiliranih grudi i ostalog... ne vidim kako se to mozhe porediti sa gay populacijom! I podatak da ih je najvishe procentualno, pa zar ne mislite da su godinama zhiveli pod pritiskom svojih starih kako moraju da budu "mushkarchine"? Pa, moralo je negde puci... Mada, zhivela sam u Podgorici, to nisam primetila.
Vic: Kaze momak Crnogorac tati: "Tata ja sam gay", a tata ce: "Farbash li kosu, ne, druzhish li se sa manekenkama, ne, radish li kao voditelj na Pinku, ne, nisi ti gay, ti si, sine, obicna p***rcina!"
Dalje, gay parade se prave da bi narod skontao da ta populacija postoji, da ne bi bilo nasilja (homofobichni navijachi i ostali). Chek, jel' vam ne smetaju okupljanja penzosa u znak podrshke SPS-u, JUL-u, Ceci i ekipi!? Lichno mi mnogo vishe smetaju od gay populacije.
Zakljuchak: poremecaj nazvan homoseksualnost je potpuno normalna stvar, koja postoji oduvek. Ne mogu da razumem ljude koji su u fazonu da to treba sankcionisati. Shto ne sankcionishete one shto slushaju drugachiju muziku, ili gotive neki drugi fudbalski tim. To je upravo to: stvar ukusa, nishta vishe!
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #8 poslato: 25.06.2005. 17:28:40 »

c c c ovaj lola prsko a vi sto branide derpere niste normalni!
Sačuvana

velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #9 poslato: 25.06.2005. 17:36:51 »

Shto Kenny, tebi frka od p***ra? Jel' te ugrozhavaju? Kako? Oni su samo drugachiji od nas, kao shto su Holandjani drugachiji od nas, kao shto su Britanci drugachiji od nas... Treba li da nabrajam? Shto ti nije frka od njih?
Jednom me startovala gay riba. Meni bilo smeshno, mnogo... Josh je to uradila pred mojim tadashnjim momkom... I nishta. Ja je kulturno odbila, ona se kulturno povukla... I to je to.
I shto bi oni meni smetali?
Zhivi i pusti druge da zhive.
Ustv. moj problem je shto MRZIM PREDRASUDE, i ne mogu da prihvatim da u 21. veku i dalje zhivim u svetu punom predrasuda. Takodje ne mogu da prihvatim da su ljudi koji ovde dolaze (koje ipak smatram neshto iznad "mase") toliko sqare po nekim pitanjima...
Nema veze, to je ipak MOJ problem. Dosta sam se trudila na ovom topic-u, nema vajde...
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #10 poslato: 25.06.2005. 17:43:31 »

Citat: "Kenny"
c c c ovaj lola prsko a vi sto branide derpere niste normalni!


niste normalni vi sa nedostatkom tolerancije...ne kontate kolko to treba nama u globalu da bi se integrisali u svet a ne da ostanemo da visimo stalno kao sto se desava ... kaze top bi se pridruzio da ih bije..pa tope ti se onda uklapas u taj kalup cim si spreman da nasilno preneses svoje stavove....skontaj to...

i drogoljube ako iz svake ljubavi mora ispasti beba kao rezlutat onda ne znam sta da ti kazem... to ti je kliche u razmisljanju od koga se ja jezim , postavljas stvari uzrocno posledicno... prakticno retko je tako....

velika je verovatno htela da skrene paznju na OPEN  MINDED crtu kod ljudi...ja ne da je nesrecem u ovom uzickom okruzenju nego sam se unapred  spremio da toga nema... pa se i ne trudim uopste da o tome razgabam jel uvek naidjem na cvrste stavove prenete sa mama i tata i uoblicene nasom verskom podlogom , tako da ne gubim energiju bez veze.. nema svrhe...
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #11 poslato: 25.06.2005. 18:07:36 »

Citat: "Drogoljub_UE"
Ma shta nemam nishta protiv njih. Ma po meni uopshte ni njih (dvojicu) a ni ljubav izmedju dve devojke ne razumem. Za mene je to protiv svih ljubavnih zakona i takvu ljubav smatram kao bolest. Zna se da je prava ljubav samo ostvarljiva izmedju dvoje suprotnih polova i da taj par na svet donose neshto shto prestavlja plod ljubavi i buducnost.
Koji plod oni mugu da nam donesu, pa nikakav?
Pa prema tome sledece:
"Ne pomislite da sam neki psihopata ali bi ih sve pobio do jednog. Ko se prepozna neka cuti i coollira ali nek bezi od mene".................. :evil:


dragoljube hvala shto ne moram mnogo da pishem ... kao i svaku bolest i ovu treba iskoreniti ...
prosto , svi se slazu da je bolest , onda naci lek , ako nema leka pobi gamad i gotovo
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #12 poslato: 25.06.2005. 18:12:37 »

opa evo jos jedan glas !  :mrgreen:
ja kazem u savetu evrope kako se mi ponasamo a oni kazu ma samo nastavite pa tako ce vam i biti... sta se tu moze... jadne samo jedinke drugacije orjetnisane... :mrgreen:
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #13 poslato: 25.06.2005. 18:54:09 »

Hitler bi se u grobu prevrtao da vidi shta su od nemachke napravili ! e da ga pustishe da obavi posao  ...
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #14 poslato: 25.06.2005. 20:03:58 »

Ne znam shta pokushavate time shto branite gay populaciju. Koliko sam shvatio u nashoj zemlji se u poslednje vreme deshavaju chudne stvari. Kao da im je neko rekao da ukoliko zelite da budete prava evropska zemlja morate da skupite "p***re" koji ce da shetaju ulicama i da organizujete sajam erotike da bi bili u fazonu....... Mozda ih zato drzava i podrzava, dozvoljava im da organizuju skupove i da se "druze"..... Mozda je neko nashem predsedniku ili saveznoj vladi rekao: "Kakva ste vi zemlja, nemate nijednog p***ra na ulici"............  :?:  :?:  :?:
Sačuvana
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #15 poslato: 25.06.2005. 20:38:06 »

pa da , da nemamo nijedog p***ra na ulici znaci da samo maksimalno sterlina zemlja , jednosmerna , jednopartisjka , bez sloboda misljenja , ponasanja , delovanja....itd . kako god da tumacili,  zdravo ili ne , za mene je veca bolest politicko okupljane  , cecin koncert nego gey parada ...  kao sto mi je i bolest da napadnu da biju p***re , pa ko kome daje za pravo da moze da mlati drugoga , osim ako nije murija ( naravno ) ... ja da vidim gey paradu mnogo mi je simpaticna stvar...mislim sto je totalno drugacije ... zadnja stvar je tu iritacija koja je po meni veoma bolesna reakcija... sve naravno govorim iz svog ugla...sad sto se mimillazimo duga je to to prica...


a nemacka je pravi primer... bili su predaleko sa svojim naci tripom i sada su  predaleko sa tolarancijom sto je ok , nude azile , imaju crnaca oko'os , ljudska prava nisu samo slovo na papiru , mnogo stvari sam video iz prve ruke jedva cekam da to uradim opet, da samo malo udahnem zivota van ove umne apatije i ogranicenosti...
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #16 poslato: 25.06.2005. 23:02:50 »

Ljudi, ocete reci da pored svog zivota zaista hocete da vodite racuna o necemu nebitnom kao sto je sex opredeljenje? Sto se mene tice mogu se njima svidjati i koze i ovce, nece me biti briga...

Vise mi ipak smeta polu-normalne osobe, koje su ocigledno promasili pol prilikom rodjenja. Ne podnosim feminizirane osobe i muskarace. Al nikako! Ne mogu da shvatim u kojoj su to oni sredini rasli da bi bili takvi, ali nikada mi jasno biti nece!

Gay i lezbejke me se ne ticu, ako je njima lepo i meni je.
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #17 poslato: 26.06.2005. 02:08:08 »

procito sam samo nesto malo posta od velike i pege i ja dalje kazem

VI NISTE NORMALNI!!!

KAKI p***rI BRE KAD B IH VIDEO ODMA BI UZEO KAMEN IL BILO STA STA MI JE PRI RUCI I POBIO BIH SVE BRE!

KAKA PODRZAVANJA STA SE MLATE NEMOZE TO TAKO I .
Sačuvana

pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #18 poslato: 26.06.2005. 04:19:56 »

Citat: "Kenny"
ODMA BI UZEO KAMEN .

eeeeeee  nisam te bas tako skonto...malo sam se presao , no never mind...
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #19 poslato: 26.06.2005. 19:45:40 »

Bog te mazo koliko netolerancije. Ja to gledam ovako: ko me ne dira ne diram ga. Homoseksualci mi ne smetaju uopste, ne smetaju mi na primer ni pusaci.

Ali onog trena kada zadju u moj licni prostor u nastojanju da i nametnu svoj nacin zivota (makar i nesvesno), nastaje problem. Ne jednom sam najurio pusaca iz lifta, i ne bih se uopste libio da najurim i homoseksualca ako pocne da mi se nabacuje.

Sto se tice parade, mislim da to nije u redu i predstavlja namernu provokaciju. Kako bi izgledalo da pusaci prave paradu kako bi pokazali da su ono sto jesu i da se bune protiv zabrane pusenja na javnom mestu.

Nemam nista protiv da budu ono sto jesu ali tamo gde je to prikladno, u svojoj kuci ili svojoj spavacoj sobi. Onog momenta kada drugome pokusavas da pokazes ono sto jesi, a taj to ne zeli da gleda, ugrozavas ga i naravno da ce reagovati otporom, a manje tolerantni i batinama.
Sačuvana

Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #20 poslato: 26.06.2005. 20:51:15 »

Ne znam shta da kazem vishe ali da se vratimo konkretno na Uzice. Zamislite koliko bi "homica" izashlo na ulice ovog grada, tj. dal` bi uopshte izashli, poshto je tema "gay parada u ue", pa da malo o tome prodiskutujemo...... teshko da bi izashli...................shta vi mislite? :?:  :?:  :?:
Iskreno da izadju, mislim da se ne bi vratili kucama...... ali u to sam siguran Cheesy
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #21 poslato: 26.06.2005. 22:54:39 »

i ja mislim isto , teshko da bi se iko od njih vratio pravo kuci mozda posle par dana provedenih u bolnici ... sada imam dobru lokaciju mogla big da ih gadjam saksijama sa terase ... mozda i ne bi ja volim svoje cvece  :mrgreen:  morala bih ipak da sidjem
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #22 poslato: 27.06.2005. 00:36:56 »

too jeco majstoru.. ma kamen u ruke  :twisted:
Sačuvana

Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #23 poslato: 27.06.2005. 00:43:56 »

Ma ljudi zamislite vidite nekog od svojih prjatelja na toj paradi...... a joj .......... tachno neka "ridza" u ruke i samo rokaj, nema druge...... Cheesy
Sačuvana
mcusin
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Marko Chushin
Lokacija: Kameno Korito
Poruke: 608



« Odgovor #24 poslato: 27.06.2005. 01:49:14 »

Ajoj na sta vi trosite reci ....
Iskreno ne volim da vidim p***re ... ne zelim da se pridruzim grupi koja ih brani.
Sto se mene tiche mogu da vode ljubav u bulju koliko hoce !!!  Medjutim isto tako sam siguran da bi mi neki od njih rec rekao... Zadavio bih ga...

Uostalom ja ne znam da kod nas ima tih p***ra.
DA li vi znate ko su GAY-vi?
TO su ti ljudi koji zive negde u evropi koji su puni para smrchu neku koku.. tripuju se nesto. A ti domaci nazovi gayevi... oni su obichne p***rchine !!
Istripovali se nesto idite bwe u evropu pa izigravajte sta god zelite!!
OVO JE SRBIJA!!!!
Sačuvana

Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.169 sekundi sa 35 upita.