Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Gradske vesti 02.03.2005.  (Pročitano 2407 puta)
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« poslato: 03.03.2005. 00:23:18 »

Društvo

Predstavnici oštine ,Miroslav Martić i Milan Mijušković,posetilči su danas prvu bebu rodjenu u nashem gradu u 2005.gosini.Mala Jana rodjena je 6 minuta iza ponoci,Jana je dobila novchani poklon,a njeni roditelji mama Marija i Tata Vladimir Kurćubić (glumac užičkog pozorišta)dobili su zadatak da svoju porodicu prošire.

Pripadnici pribojske policije rasvetlili su juče slučaj razbojništva koja su 3 lica iz Priboja učinila nad gradjanima albanske nacionalnosti,a koji su pokušali ilegalno da predju granicu.Počinioci su u pritvoru zadržani 48 sati ,a oštećenima je zbog ilegalnog prelaska odredjena kazna zatvora od 10 dana.

Inspekcija rada zlatiborskog okruga,obaveštava gradjane da ukoliko imaju saznanja o tome da kod poslodavaca ima neprijavljenih radnika, odnosno rada"na crno" obaveste inspekciju rada.Prijave se mogu podneti pismeno na adresu inspekcije rada zlatiborskog okruga ulica Dimitrija Tucovića 52., ili na telefon 513-949 svakog radnog dana od 7:30 do 15:30.

Iz EPSa i dalje apeluju na građane da izmire svoje obaveze prema ovom preduzeću,jer je akcija isključenja u toku.Gradjani EPSu duguju 170 miliona dinara dok privreda duguje 190 miliona dinara.


Kultura

Na repertoaru Narodnog pozorišta sutra je pretstava "Kraj vikenda",Moma Kapora ,pretstava počinje u 19:30.


Vreme

Sutra malo toplije ali temperature i dalje ispod proseka za ovaj period.Tokom dana uglavnom sunčano vreme, duvaće jugoistočni i istočni vetar,pritisak malo iznad normale.Minimalne temperature od -14 do -11,a maksimalne od -3 u Požezi,Kosjeriću ,Užicu, do 4 koliko ce biti u Bajinoj Bašti.
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
hiphop
Gost
« Odgovor #1 poslato: 03.03.2005. 00:50:46 »

Citat: "jelenica_ue"

Inspekcija rada zlatiborskog okruga,obaveštava gradjane da ukoliko imaju saznanja o tome da kod poslodavaca ima neprijavljenih radnika, odnosno rada"na crno" obaveste inspekciju rada.Prijave se mogu podneti pismeno na adresu inspekcije rada zlatiborskog okruga ulica Dimitrija Tucovića 52., ili na telefon 513-949 svakog radnog dana od 7:30 do 15:30.



a dje im je mail smile trebali su dignu neki sajt pa ono preko sajta smile smile  ma ko da oni ne znaju sta se radi...ovakve izjave su mi smesne...nije ovo metroplos neki...samo malo uzice smile
Sačuvana
Sasha_UE
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 97


« Odgovor #2 poslato: 09.03.2005. 00:00:21 »

Citat: "jelenica_ue"


Na repertoaru Narodnog pozorišta sutra je pretstava "Kraj vikenda",Moma Kapora ,pretstava počinje u 19:30.

 
roll
Sačuvana

Sunday was a bright day yesterday
                  Dark cloud has come into the way
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #3 poslato: 09.03.2005. 08:48:50 »

QQ smile pa kad sam ćorava da mi je Jerina ovo videla zaklala bi me
Naravno da pravilno izgovaram , ali ko će znati šta mi je bilo , mozda je ona na TV-u pogrešno čitala ,a ja pogrešno prekucala
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Sasha_UE
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 97


« Odgovor #4 poslato: 10.03.2005. 03:36:37 »

Ma opu$teno...   smile
Sačuvana

Sunday was a bright day yesterday
                  Dark cloud has come into the way
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.851 sekundi sa 34 upita.