Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Josh malo crne hronike  (Pročitano 10798 puta)
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« poslato: 08.01.2008. 02:08:15 »

Cerka pucala ocu u glavu. (06.01)

Dva pandura (neki blizanci) prebili choveka tako da je izda'nuo nakon par sati u bolnici. Pendrek po glavi. (pre neki dan)

OVO SU NEZVANICHNE INFORMACIJE, DO KOJIH SE DOSHLO SISTEMOM REKLA-KAZALA.
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #1 poslato: 08.01.2008. 03:44:24 »

I uglavnom su netachne... Prvo proverite te informacije malo bolje pa onda postujte, a jok odmah samo da istrtljate shto pre. Ovo chita mnogo ljudi i ne treba im prenositi dezinformacije...

Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #2 poslato: 08.01.2008. 03:50:51 »

Zato sam i naglasila da su nezvanichne.
Choveka je ozbiljna zhena sinoc videla kada su ga doveli u bolnicu, a lika koji je navodno umro od pretrpljenih batina je znala keva osobe koja mi je isprichala.
Mada, u pravu si. Nije trebalo iznositi.
Samo mi je nekako za par dana mnogo crne hronike. Da se po jutru dan poznaje, pa 2008. mozhemo ochekivati josh gorih stvari?
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #3 poslato: 08.01.2008. 03:59:06 »

Mislim da ce dzeva oko Kosova biti vrhunac svih crnih hronika do sada... A u Uzhicu, samo nek se ovaj crni oblak pomeri odavde... Secam se pre dve godine, malo jache, non stop su se neke crne stvari deshavale, saobracajke, ubistvo bla bla....
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #4 poslato: 08.01.2008. 09:47:28 »

djuro jesu uglavnom ili skroz netacne ...

ja nisam nista cula , do duse deset dana nisam nosa makla iz kuce i nisam videla nikog osim blize familije smile
Sačuvana
PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #5 poslato: 08.01.2008. 09:50:00 »

Ma savrseno me zabole uvo za sve a pogotovu za to Kosovo...O tome smatram da tek ne treba komentarisati...Ono je davno prestalo da pripada Srbiji!!!A oni koji su nastradali Bog da im dusu prosti i idemo dalje...Zasto se vracati na nesto sto je crno...Posle kise uvek sija Sunce!!!
Sačuvana
jjeelleennaa
E da,.......................
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Čačak
Lokacija: kod medicinske
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 1044


Dodji k' sebi dok jos imas kome!


« Odgovor #6 poslato: 08.01.2008. 21:33:51 »

Ovo ispada kao ZONA SUMRAKA   icon6
Sačuvana

ZIVOT JE VELIKO DANAS KOJE TRAJE A NE PONAVLJA SE! ISKORISTI GA!!!....................
dandelion
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Uzice
Lokacija: Beograd
Država: Srbija
Horoskop: Ribe
Poruke: 253



« Odgovor #7 poslato: 09.01.2008. 05:05:24 »

Nazalost, izgleda da u tim REKLA-KAZALA ipak ima po malo istine. Citam vesti on line i u Vecernjim novostima vest da je u Uzicu covek preminuo nakon privodjenja u policijsku stanicu (sumnja se da je to posledica policijske brutalnosti). Strasno.
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #8 poslato: 09.01.2008. 05:59:51 »

Ti si pochela da razmishljash ko amerikanac....


Nemate vi pojma... Cheesy
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #9 poslato: 09.01.2008. 06:48:07 »

Evo je vest iz "Večernjih novosti"

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=9&status=jedna&vest=113949&datum=2008-01-08

SMRT U STANICI

UŽICE - Vest koja je tri dana skrivna od javnosti u utorak je "procurela" i šokirala brojne Užičane. Milan Trebješanin (52) preminuo je u subotu 5. januara u ovdašnjoj policijskoj stanici, nekoliko časova posle privođenja, pod još uvek nerazjašnjenim okolnostima.
Ugostitelja iz Užica, vlasnika kafane "Plovak" i poznatog ribolovca, interventna ekipa policije je privela u subotu, u popodnevnim časovima. Trebješanin je bio u pijanom stanju, a policiju je pozvala njegova supruga, kako kaže, "u strahu da će se povrediti, jer se u jednom trenutku okliznuo i pao, udarivši glavom u ormar".
- Milan nije nikoga maltretirao u kući, ali smo se plašili da će se povrediti pa smo pozvali policiju, tek da se smiri i istrezni - objasnila je Jelica Trebješanin. - Policajci su bili grubi, bacili su ga na pod, stavili mu lisice na ruke, čemu se Milan protivio.
Pre ulaska u policijski džip, uspeo je unuku da dobaci da "ne brine, da će se brzo vratiti".
Jedan čas kanije policajci su ponovo došli, tražeći da Jelica pođe u stanicu kako bi dala izjavu.
Tada joj je, kako tvrdi, jedan policajac pokazao snimak napravljen mobilnim telefonom gde se čuje kako Milan psuje policajce.
- Kasnije su nam saopštili da je Milan preminuo. Zvaničan izveštaj o smrti nismo dobili, a ja sumnjam da je umro od batinanja - dodala je Jelica. - Nazvanično smo saznali da je na temenu moj suprug imao posekotinu, a ispod nje veliki hematom.
Porodica je zato odlučila da Milanovo telo prebaci u Beograd, gde će biti urađena dodatna obdukcija, koja bi trebalo da otkrije pravi uzrok smrti.
U užičko okružno tužilaštvo još uvek nije stigao nalaz prve obdukcije koja je urađena odmah posle smrti. Policijska uprava Užice do danas nije obavestila javnost o tragediji koja se dogodila u stanici, niti je dala bilo kakvo objašnjenje o incidentu.

N.Janković
Sačuvana

我不能帮助我们的印象是一个总理哑的人
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #10 poslato: 09.01.2008. 06:49:11 »

I ovo mi nikako ne ide u glavu da je žena zvala policiju iz straha da se muž pijan ne povredi!? Imade li kakvih prijatelja i koga bližeg, nego policiju?
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #11 poslato: 09.01.2008. 06:56:12 »


I ovo mi nikako ne ide u glavu da je žena zvala policiju iz straha da se muž pijan ne povredi!? Imade li kakvih prijatelja i koga bližeg, nego policiju?

Dobro pitanje.
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #12 poslato: 09.01.2008. 08:27:38 »

E ovako, ovo sam znao i pre dva dana....

Naime, nakon njegovog dolaska kuci u pijanom stanju Milan je pocheo da lomi sve po kuci i nasrnuo je na svoju rodjenu cerku sa namerom da je udavi ali bash tako. Zena je branila cerku koliko je mogla, njega odbacila u drugi deo prostorije gde je pao i pozvala njegove prijatelje (Ljubishu i rodjenog Milanovog brata Jova) iz lokala Plovak na Terazijama. Oni su doshli, smirili ga i nakon nekoliko minuta stigla je i policija. Chim su panduri ushli Milan je istog momenta udario policajca Knezevica (Rumenog) i nakon toga je bio priveden u stanicu. U stanici policije je vredjao pandure i pretio im svim i svachim. Sledece shto se zna je da je Milan u bezsvesnom stanju prebachen kolima u bolnicu (kako je jedan chovek rekao, ubacili su ga kao dzak u kola).
Chovek je ziv ushao u policiju, iz nje je mrtav izashao to je sigurno. Ne tvrdim da ga je bilo ko ubio jer niko od nas ne zna detalje, mozda je vezan lisicama pijan pao, udario od neshto tvrdo ali je kako kazu u bolnici vidno povredjen u predelu glave i to sa unutrashnim povredama lobanje.
Obdukcijom moze sve da se razjasni samo ako bude uradjena "po propisima".

Znam sigurno da su policajci snimali telefonom deo Milanovog "ispitivanja" (jedan mnogo dobar drugar koga poznaje jedan deo ljudi sa foruma je to i potvrdio) u SUP-u i da takve i slichne zapise redovno prave sa drugim licima koji se nadju privedeni i pokazuju jedni drugima (batinanje, prozivanje, provokacije, ponizavanje).

Alo bre gradjani, pogledajte bar jednom shta se deshava, ko zna ko je sledeci!!!
Sačuvana
alexey
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Ime i prezime:
Alexey
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
Poruke: 121


« Odgovor #13 poslato: 10.01.2008. 06:00:03 »

Policija ne dolazi za mnogo ozbiljnije stvari a kamoli da se neko pijan ne bi povredio. Cini mi se da ova zena malo ne govori istinu. Zena kaze da se on okliznuo i udario glavom. Mozda je ta povreda prouzrokovala smrt. On je verovatno ko zna koliko puta dosao kuci pijan i mogao da se povredi. Kako to da ni jednom do sada nije morala da zove policiju.
Ako se ne varam braca Knezevici su prosle godine spasili cetvoro ljudi https://forum.uzice.net/index.php?topic=13630.0.
Nekako mi sad ne ide u glavu da su mogli tek tako da ubiju coveka.
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #14 poslato: 10.01.2008. 06:08:03 »

Ja samo kazhem da ne jedete preterano govna i da ne jedete govna, pogotovo o onome o chemu nemate pojma ! Pochinjete mnogo da me nervirate, POJEDINCI....
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #15 poslato: 10.01.2008. 06:10:17 »

Da i josh neshto da kazhem... Ako se plashish policije, mora da ima razloga za to... Ja se ne plashim, niti sam se kada plashio... A ovaj pokojni, ko zna shta je radio sve, chim je zavrshio u stanici. A to, ako je istina da je nasrtao na cerku, pa ja bih mu lichno prebio i ruke i noge, da vishe ne mozhe da hoda u narednih mesec dana.... stoka.
Sačuvana
jjeelleennaa
E da,.......................
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Čačak
Lokacija: kod medicinske
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 1044


Dodji k' sebi dok jos imas kome!


« Odgovor #16 poslato: 10.01.2008. 07:01:40 »

LJudi i dalje se ovde sve svodi na rekla kazala. Oni znaju najbolje sta se desilo. Mozda im je neprijatno da govore o tome. Vidite da je sve vise ludaka u poslednje vreme. Nece panduri bez jakog razloga da dodju, davno su ta vremena prosla.

A to da  covek umre od posledica pada je moguce, ako prilikom pada udari u glavu. Opet je krivica policije ako nije pruzila pomoc.  
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #17 poslato: 10.01.2008. 20:03:34 »

Samo pricham ono shto sam chuo i u koje verujem, zato i imam pravo da ostavim svoj komentar na osnovu detalja koje sam izneo. Sam sam rekao da neke stvari ne mogu da potvrdim niti cu se truditi jer to ama bash niko ne moze da zna sem ljudi koji su bili prisutni. Sigurno je da ga niko namerno ne bi ubio, pogotovo ne u stanici pred kolegama, to je van svake pameti. Ako je se sluchajno dogodilo udarcem ili vec kako treba do i priznati i kazati. Nije valjda da policija nikada ne bije, ma daj bre, josh kada prvi dignesh ruku na njih pa u stanju su da te iskasape. Uniforma te dize visoko ma koje boje da je...
Policija, vojska, carina....  sve je to isto...

Panduri ce sada da ti dodju i za bacanje petardi ako neko prijavi a tek za neke ozbiljnije stvari. Njima je samo stalo da napishu u svojoj knjizici gde su ubili radno vreme.
Sačuvana
dandelion
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Uzice
Lokacija: Beograd
Država: Srbija
Horoskop: Ribe
Poruke: 253



« Odgovor #18 poslato: 10.01.2008. 22:21:13 »

Mace, necemo da se vredjamo.

Ti si pochela da razmishljash ko amerikanac....


Nemate vi pojma... Cheesy
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #19 poslato: 11.01.2008. 01:34:38 »

Mache, necemo, vishe je bilo kao shala smile
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #20 poslato: 12.01.2008. 05:24:19 »

ja sam cuo istu pricu kao i DJ da je lomio po kuci i nasrnuo na cerku i da ga nisu mogle smiriti ni komsije, pa je zato pozvana policija, sta se desilo u stanici to ne znam... ali znam da je ubistvo iz nehata takodje ubistvo...

o nasim policajcima moze se sto sta napisati, ali drugi put...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #21 poslato: 12.01.2008. 06:32:39 »

Ma čoveku je pozlilo u policiji, izgleda da je umro od srca. Samo su ga malo klepili i to na licu mesta kad su došli da ga privedu, jer je nasrnuo na njih, sigurno nije od toga mogao umreti, ali je verovatno uticalo na čuku, ipak je to bilo stresno za njega + alkohol i eto nesrećne kombinacije za njega.
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #22 poslato: 12.01.2008. 06:34:15 »

a razbijena glava?!!
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
jjeelleennaa
E da,.......................
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Čačak
Lokacija: kod medicinske
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 1044


Dodji k' sebi dok jos imas kome!


« Odgovor #23 poslato: 12.01.2008. 06:52:44 »


Ma čoveku je pozlilo u policiji, izgleda da je umro od srca. Samo su ga malo klepili i to na licu mesta kad su došli da ga privedu, jer je nasrnuo na njih, sigurno nije od toga mogao umreti, ali je verovatno uticalo na čuku, ipak je to bilo stresno za njega + alkohol i eto nesrećne kombinacije za njega.



Malo ima dosta znacenja. Sve zavisi u koji deo su ga udarili i kojoj jacinom.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #24 poslato: 12.01.2008. 09:37:42 »


a razbijena glava?!!


Leo rekla zena da je lupio glavom u dvoristu kuce, pre nego sto je policija i pozvana.
Sačuvana
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.216 sekundi sa 35 upita.