Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2]  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Kablovska televizija u Uzicu  (Pročitano 12981 puta)
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #25 poslato: 09.02.2008. 02:43:20 »

ne znam tacno kako funkcionise kablovski sistem, ali mi nije jasno zasto nisu isti svi kanali istog provajdera, tj. zasto u beogradu sbb osnovni paket ima bolju ponudu kanala nego u uzicu?
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #26 poslato: 09.02.2008. 02:59:44 »

To sam se i ja pitao ? Nego zaboravih da napomenem malopre..
Sačuvana
beligavran
provereni korisnici
posetilac
**
Mesto: zemlja
Država: zemlja
Poruke: 24


« Odgovor #27 poslato: 09.02.2008. 06:36:42 »

s obzirom da mi je cela porodica luda za gledanjem filmova, vrlo dobro smo upoznati sa situacijom u sbb-u. to sto neko mrzi Gacica, jer je nepismen i slicno, je samo posledica naseg provincijskog mentaliteta da mrzimo sve one koji su nesto postigli u zivotu. Zamislite samo da coveka koji je jako oskudnog obrazovanja a 10 i kusur godina razvlaci kalblove, sa malo znanja i jos manje veza... Kada je Gacic video kuda plovi ovaj broj i da je na pomolu monopol s kojim se ne moze boriti, on je jednostavno sve to prodao. Za koliko ne znam, ali je sigurno velika para u pitanju. To se desilo pre dve godine.
Ponasanje sbb-a je poslednjih godina isto, sto jasno govori da za njihovo bahatao ponasanje nisu Gacici odgovorni, vec je to firma koja ima ogroman kapital, a slabu tehnicku i bilo koju drugu kulturu, sto rezultira svemu ovome sto vi pominjete. Moja porodica je najmanje 50 puta slala protesna pisma u Beograd, jer je tamo izbor kanala veci, plus sto u vecini gradova se emituje MTS (Muzicka televizija Srbije), a u Uzicu tog kanala nema. Digitalizacija programa u Beogradu je pocela krajem novemba, a za Uzice i slicne gradove nije ni u najavi. Kazu, bice do kraja godine. Matori Gacic je jedan vredan covek, koji zasluzuje svacije ponasanje i koji je, u sustini ostvario holivudski san. Kome je do pljuvanja neka opici ove lopove u Beogradu, lako je pljuvati ovu nasu lokalnu sirotinju
Sačuvana
daffy
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Dusko
Mesto: Grad
Lokacija: Dvorac
Država: Duskolonija
Horoskop: Strelac
Poruke: 1300


« Odgovor #28 poslato: 09.02.2008. 15:47:56 »

ne kaze niko da on nije vredan al je radio posao elektro inzinjera tj stavljao je pogresne kablove provlacio ih pored naponskih kablova sto je se sve desilo pre dolaska sbb
Sačuvana
hodac
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Poruke: 393



WWW
« Odgovor #29 poslato: 10.02.2008. 18:29:04 »

Sbb ipak primenjuje malo slozeniji nacin odredjivanja cene, to jeste u odnosu na prosechnu platu  po gradu gde je poslovni centar i u odnosu na konkurenciju u istom. U skladu sa cenom , toliko kanala i pusti u svoju lokalnu mrezu, da bi mogao da objasni onima koji plachaju skuplje zashto plachaju . Ne zato shto su bogatiji , vech zato shto dobijaju vishe kanala.


U novom sadu placham nekih 750 dinara ja mislim i nisam bash srechan jer koristim kablovsku samo zbog interneta .


Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #30 poslato: 10.02.2008. 18:58:43 »

ma moze im se, jedini su, a vecina ljudi ne zeli da se vrati u period kada si imao 5 kanala...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Stranice: 1 [2]  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.801 sekundi sa 35 upita.