Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2 3  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Kakve su ovo demonstracije na ulici?  (Pročitano 20568 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 20.02.2008. 02:39:52 »

Neka ne bas velika grupa jeprosla gradom noseci zastave i pevajuci u stilu fudbalnskih navijaca? Jel to nesto organizovano ili se spontano okupili navijaci?

Jesi li mozda i kod nas pravili lom?
Sačuvana

krle_ue
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
КРЋА
Mesto: УЖИЦЕ
Lokacija: Росуље
Država: СРБИЈА
FaceBook: ima
Poruke: 86




« Odgovor #1 poslato: 20.02.2008. 02:49:16 »

стварно људи, има ли код нас неких протеста?
крајње би било глупо да се у УЖИЦУ ништа не организује.
ја сам начуо да ће се вечерас нешто организовати, ал то сам само начуо!
Sačuvana
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #2 poslato: 20.02.2008. 02:55:16 »

mi nemamo mek... ni merkator. a i mislim i da ih imamo, suvise su uzicani nezainteresovani da bi primili jasne signale s vrha da pocnu da razbijaju.

ili je uzice toliko nebitno, pa kostunjavi nema nista od dizanja tenzije u tom kraju.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #3 poslato: 20.02.2008. 03:03:25 »

bice da je nebitno..i na zalost dok ljudi u Valjevu,Nisu ,Kragujevcu,izlaze,tuzno Uzice se ponasako da je Kosovo u tadzikistanu.Mislim da to nema veze sa Kostunjavim,nego vise sa ljudima koji imaju brige kako da prezive jer je Uzice sve vise i vise rupa,a i sve vise postaje grad Natase i LDPa..Ali  to je naravno vise briga gradjana Uzica..

P.S Koliko sam cula demonstracije su zakazane za 19 h u Uzicu,to sam cula od prijatelja
Sačuvana
Ser Boki
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 150



« Odgovor #4 poslato: 20.02.2008. 03:16:18 »

Срамота је што су у тек неколико градова протести. Ужице нажалост није један од њих и то довољно говори о томе колико је свакоме његова гузица најбитнија. Док и нама шиптари не закуцају на врата, нећемо се много цимати. Било би интересантно додати анкету у теми о Косову са опцијама 1) Са Косовом и без ЕУ и 2) Без Косова и са ЕУ. Такву анкету сам на једном другом форуму видео и запањен сам резултатима. Више од 60% је гласало за улазак Србије у ЕУ без Косова. Још ме праве будалом кад им кажем да је Србија без Косова нула. Много смо себични.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #5 poslato: 20.02.2008. 03:16:59 »

Jos uvek se cuju po gradu. Rece miprijatelj da je video na Trgu da su polipali stakla na Kredy banci.
Ebiga, nije moglo Uzice da se izdvoji kao kulturnije od ostalih.
Sačuvana

black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #6 poslato: 20.02.2008. 03:19:23 »

ja bila.
upravo stigla.
nishta nije bilo slomljeno, koliko sam videla, ali je bacano kamenje na onaj plato kod Pume [pa su se plavci uzbudili]
shetalo se, pevalo i zvizhdalo
i sve su bili mladi
samo se pitam gde li su oni koji su nam sve ovo zakuvali....
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #7 poslato: 20.02.2008. 03:48:35 »

Meni žena reče da je to neka klinčadija, a i liči mi po nastupu. Nisu valjda Kredi banku, pa to je još jedna od retkih domaćih (državnih) banaka koja tek treba da ide na prodaju!
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #8 poslato: 20.02.2008. 04:04:50 »

sta deca znaju ima Y u nazivu dovoljan razlog da se malo kamenuje ...

decja posla ...
Sačuvana
krle_ue
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
КРЋА
Mesto: УЖИЦЕ
Lokacija: Росуље
Država: СРБИЈА
FaceBook: ima
Poruke: 86




« Odgovor #9 poslato: 20.02.2008. 04:13:05 »

људи, изгледа да је разбијено до сада две банке (креди и sosietegenerale), VIP и Пума спорт
е морају клинци да засеру, па то ти је!
град је пун пандура!
а вероватно да се нико од главоња из општине није огласио, да скрене пажњу, па се не праве нереди!
САМО МИРНИ ПРОТЕСТИ!
Sačuvana
Igor
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 22



« Odgovor #10 poslato: 20.02.2008. 06:06:19 »

Pa za sad su stradali izlozi Idee, Kredy banke i Societe General banke (nju su jajima gadjali nisam video da su izlozi razbijeni).Uglavno plavci cuvaju Banku i Ideu cele noci.Koliko sam ja video "demonstranti" su uglavnom klinci iz skola, ne videh starije.Tek da budete obavesteni ko nije imao priliku da proseta gradom.
Sačuvana
GradjaniN
(pas koji ne ide u raj)
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 336




« Odgovor #11 poslato: 20.02.2008. 07:37:54 »

Sto rece Djordje Balashevic u jednij pesmi:

"O zali boze matore, oni se zatvore cim gazde podviknu

Upinju se deca da rodjene oceve od lazi odviknu"


Drago mi je da se bar neko nasao da nam "osvetla obraz". Sramota je da odrasli nisu izasli na protest makar da obuzdaju tu "decu" i daju im primer.

(Inache od ovog grada zhutih drugo nisam ni ocekivao...)
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #12 poslato: 20.02.2008. 14:01:55 »

Stoka nevidjena... Ne vredi brate, nama ni batine ne mogu pomoci, jednostavno smo stoka pa to ti je. A cnn jedva cheka da objavi SVE shto istiche nashe vandalske osobine. Angry Serbs ovo, angry Serbs ono... Ma ajde...
Sačuvana
daffy
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Dusko
Mesto: Grad
Lokacija: Dvorac
Država: Duskolonija
Horoskop: Strelac
Poruke: 1300


« Odgovor #13 poslato: 20.02.2008. 16:57:11 »

razbili stakla na societ general, unikredit, erste, i idei ne znam dal su koga uhvatili bila milicija s shtiovima ispred svake banke i izloga koji je potencijalna meta i nisu ih cuvali od kamenja nego da nebi razbili prozore i usli unutra mislim da su intervenisali samo kod ideje jer su je bash mnogo gadjali

Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #14 poslato: 20.02.2008. 17:19:45 »

Mediji jutros javljaju da je nekoliko njih privedeno.
Sačuvana
BLA BLA
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Mesto: ue
Horoskop: Ribe
Poruke: 115



« Odgovor #15 poslato: 20.02.2008. 18:38:36 »

Mislim da se sve ovo desava u nekim pakistanu oni bi sada ratovali uveliko, a nas osudjuju sto protestujemo po gradovima, pa normalno da cemo protestovati uzimaju nam deo drzave ljudi naravno da treba da protestujemo, najbolje bi bilo da svi sede kucama i mirno prate sta se desava (pa to nema nigde).
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #16 poslato: 20.02.2008. 18:55:35 »

Chuo sam da je u Sava Centru malopre u 11h pochela proslava LDP-a povodom nezavisnosti Kosova. Ono mrshavo ciganche ide iz krajnosti u krajnost.
Ekipe su krenule na "proslavu" na Novi Beograd, nadam se da ce biti zanimljivo....... Grin
Sad josh vishe mislim da je pametno lomiti i razbijati i ukoliko ova "deca" budu krcali vecheras po gradu neka malo navrate pored prostorija LDP-a.....
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #17 poslato: 20.02.2008. 19:00:54 »

pa da, umesto da se zapitaju zbog cega su srednjosklci izasli na ulicu? samo glup covek moze da smatra da ce nezvisno kosovo dovesti do pacifizacije, a ne do radiklizacije situacije...

pogledajte sta se desilo u danskoj zbog jedne karikature, pa prosudite? pogledajte sta se desilo u fancuskoj zbog lose socijalne politike, onda mozemo slobodno da zakljucimao da je u srbiji sve proslo realtivno mirno, a otimaju nam deo teritorije...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #18 poslato: 20.02.2008. 19:10:22 »

srednjoskolci su izasli da ne bi isli u skolu,a ostala omladina uvek voli malo carke sa plavcima Tongue.Doduse ko ce ga znati...sigurna sam da nisu protestvovali ovi iz LDPa,jer danas koliko cujem imaju slavlje..pa prosto ubedjujem sebe da to nije moguce..
Sačuvana
Ugljesa
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Poruke: 455




Najforumaš 2008
« Odgovor #19 poslato: 20.02.2008. 19:14:57 »


Chuo sam da je u Sava Centru malopre u 11h pochela proslava LDP-a povodom nezavisnosti Kosova. Ono mrshavo ciganche ide iz krajnosti u krajnost.
Ekipe su krenule na "proslavu" na Novi Beograd, nadam se da ce biti zanimljivo....... Grin
Sad josh vishe mislim da je pametno lomiti i razbijati i ukoliko ova "deca" budu krcali vecheras po gradu neka malo navrate pored prostorija LDP-a.....


Не могу да верујем, па ови издајници из ЛДП нису нормални. Ми прво треба да се решимо ових домаћих непријатеља, и разних НВО баба.

Шта је са Наташом Кнадић? Зашто је још нико није казнио? Била је на проглашењу независности, седела је заједно са шиптарима. Е таквим наказама треба одузети држављанство.
Sačuvana

fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #20 poslato: 20.02.2008. 19:16:31 »

prosto ne mogu da poverujem da je to oko proslave tacno, to je van svake pameti...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #21 poslato: 20.02.2008. 19:46:36 »

Tajna uspeha siptara upravo se ogleda u njihovoj slozi,a tajna naseg neuspeha uvek u neslaganju..
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #22 poslato: 20.02.2008. 20:00:21 »

Ne širite poluistine, g. Drogba.
Uopšte nije proslava, nego okrugli sto na temu "Evropa nema alternativu" koji se održava u Medija centru Sava centra. Kao govornici najavljeni su istaknuti profesori Univerziteta u Beogradu. Inače, prvobitno je (već poodavno) bilo zamišljeno da to bude protestna šetnja, ali se od toga odustalo zbog mogućnosti izbijanja nereda (patriote vs. evropejci).
Ovo sam malo parafrazirao vest iz medija.

Dakle, glupo je i opasno davati olake kvalifikacije tipa "proslavljaju otcepljenje Kosova", kao i a priori dovoditi ovaj događaj u vezu sa LDP-om, jer sam siguran da i van te partije ima ljudi koji smatraju da je ulazak u EU jedan od naših prioriteta. Po istoj analogiji, mogla bi se izneti kvalifikacija da je u pitanju "masovno drogiranje", ali istu takvu kvalifikaciju mogli bismo izneti i kad je u pitanju koncert Ace Lukasa, upravo zbog kojekakvih bezveznih analogija. Ja lično vrlo bih voleo da mogu da prisustvujem ovom okruglom stolu, i mnogo bih voleo da nabodem na pesnicu svakoga ko mi kaže da idem da slavim otcepljenje Kosova. Moj otac je rodom iz Peći, BTW, tako da se osećam mnogo većim rodoljubom po pitanju Kosova od svih onih rodoljuba samo na jeziku i na demoliranju. Isto tako, ne propuštam suđenja Šešelju iako se nipošto ne svrstavam u red njegovih poštovalaca i simpatizera. Jednostavno, smatram ga pametnim čovekom i mislim da uvek treba saslušati svačije mišljenje. A maliciozan čovek, videvši kako ja vrlo pažljivo pratim Šešeljevo suđenje (to ovaj moj mučeni kolega iz kancelarije koga ošamutih od real video prenosa najbolje zna), odmah može da me okvalifikuje kao Šešeljevca, radikala itd itd što bih baš smatrao teškom uvredom. Dakle, još jednom da ponovim, ne budite euforični, ne izričite neke olake kvalifikacije i ne širite poluistine (one su opasnije od laži).
Sačuvana

我不能帮助我们的印象是一个总理哑的人
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #23 poslato: 20.02.2008. 20:04:52 »


srednjoskolci su izasli da ne bi isli u skolu,a ostala omladina uvek voli malo carke sa plavcima Tongue.


Tako je! Našim srednjškolcima bilo bi bolje da malo zagreju stolicu, jer nedavno su pokazali na kom su mestu u Evropi po svom znanju (negde pri dnu, koliko se sećam). Time bi mnogo više pomogli svojoj zemlji. Siguran sam da bi velika većina njih imala problem da Kosovo nađe na karti.
I studentima bi bilo bolje da se malo više drže knjige, a ne da se lako daju da budu sredstvo jeftinog politikantstva, jer i oni pokazuju da po Bolonji samo njih 20% ima prolaznost. Sve tipičniji primer našeg prosečnog studenta je ona mala Jelena iz poslednjeg serijala Velikog brata. Takvih poznajem gomilu. Na žalost, znam jako malo dobrih studenata koji sve ispite daju u roku (ne ulazimo u ocene). Naravno, mislim na studente državnih fakulteta.
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #24 poslato: 20.02.2008. 20:22:11 »

U svakom sluchaju ciganche treba polomiti.... smile

I da, naravno jedina vest o ovom skupu samo na sajtu B92.
EVROPA NEMA ALTERNATIVU
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.352 sekundi sa 35 upita.