Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2 3  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Koncert na trgu  (Pročitano 20600 puta)
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« poslato: 01.07.2005. 18:27:20 »

Večeras u 20.00h na trgu će biti održan koncert Dejana Petrovica i prijatelja , u sluchaju kiše koncert će biti održan u sali pozorišta.

Biće to prvi koncert u okviru "Leta u Užicu" , prošle godine je bilo nekoliko dobrih koncerata , Vlatko Stefanovski , Van Gogh , Ana Stanic, Del Arno Band ... nadam se da će i ove godine biti dobrih koncerata.
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #1 poslato: 01.07.2005. 18:49:57 »

Da, zaista bi bio pun pogodak da se ponove te manifestacije na Trgu za uzrast od 7 do 77 godina. smile
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
Sasha_UE
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 97


« Odgovor #2 poslato: 01.07.2005. 19:40:34 »

Who the fuck is Dejan Petrovic? :?
Sačuvana

Sunday was a bright day yesterday
                  Dark cloud has come into the way
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #3 poslato: 01.07.2005. 19:45:26 »

Pa ne znam bash ali meni se nisu neshto dopali ti koncerti. Sve neka kulturno umetnichka dushtva (KUD), trubachi i ostalo...... Ajmo malo neshto veselije, da se nadje za svakoga po neshto........ Mogla bi opshtina da finansira i neki techno dogadjaj na nashem trgu......... Ali kada bolje razmislim za nasheg predsednika ovakva zbivanja su shirenje narkomanije i nasilja tako da mozemo slobodno da zaboravimo na ovo....... Sad
Sačuvana
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #4 poslato: 01.07.2005. 20:32:11 »

hm...Dejan Petrovic...PA zar nisu mogli smisliti (chitaj PLATITI) neshto originalnije?
Proshlo leto i nije bilo toliko loshe shto se tiche nekih deshavanja kao npr. vec pomenuti Del Arno Bend,Van Gogh i sl.Uvek se moglo naci ljoodi po ulici iako ih navedene 'zverke' ne interesuju.Za razliku od toga, ova godina je nekako sporija,uchmalija..ili se meni chini... :?
Svejedno, nadam se nekom dogadjaju koji ce pokrenuti zivot,probuditi narod i obecati dobru zabavu! :wink: Novo sjajno LETO NA TRGU!
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #5 poslato: 01.07.2005. 20:42:55 »

pa dobro , Dejan je mlad momak iz grada , treba ga podrzati , sad da li neko voli ili ne voli to je druga stvar , ali ja po ceo dan slusham trubache oko crkve i opshtine ... tako da mi je sasvim OK da se lepo organizuje koncert i da se chuje shta ti momci mogu da sviraju , eto pre neko veche su ceo koncert Bjelog Dugmeta svirali trubachi ...
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #6 poslato: 01.07.2005. 20:50:24 »

Citat: "Drogoljub_UE"
Mogla bi opshtina da finansira i neki techno dogadjaj na nashem trgu.........


Znas kako, mi smo u nase vreme [Vreme je da promenimo vreme] razmatrali o pravljenju po koje zurke na trgu, na sred srede... Medjutim nije problem dobiti dozvolu, ali dozvolu do 23, mozda 00 i to je To-kraj. Previse ima zgrada okolo i ljudi jednostavno ne zele to da slusaju. Da dodje neki krmecak oni se ne bi bunili, ali ovako kad bi to i realizovalo pale bi zesce kazne zbog uznemiravanja javnosti... Takav smo grad gde 60% sugradjana cine fosili...

 Sad
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #7 poslato: 02.07.2005. 01:33:25 »

Ili zivi sa tim ili dodji u bgd smile Shalim se .. Pa realno gledano .. zar moze da se pomisli da se na trgu napravi neki techno dogadjaj koji bi trajao do kasnih jutarnjih sati...? Mislim ja bih voleo .. ali realno gledano to je ne moguce.
Pre, secam se napravljeno je neshto u Velikom Parku... To je vec lokacija koja je prihvatljivija za tako neki dogadjaj koji bi trajao do kasnih vechernjih sati.
A Dejan Petrovic .. Zahto da ne .. Mlad perspeektivan momak..Naslednik popularnog Mice Petrovica...Pa neka svira ... I neka se odrzavaju koncerti svakakve sadrzine. Neka bude za svachiji ukus. Ako se ima para zashto da ne. Mada, pre bih te pare usmerio na neshto korisnije ali ajde shta je tu je ...
Ali bih voleo da ni mi, ljubitelji elektro muzike ne ostanemo uskraceni shto se tiche mannifestacija tog tipa.
Sačuvana
Sasha_UE
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 97


« Odgovor #8 poslato: 02.07.2005. 03:51:22 »

Zato ja odoh sutra na Tyborg zurku na Petrovaradinu...
 :wink:
Sačuvana

Sunday was a bright day yesterday
                  Dark cloud has come into the way
Sasha_UE
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 97


« Odgovor #9 poslato: 02.07.2005. 03:54:15 »

Sad sam skont'o - to na Trgu ce biti promo parti za Goochu 2005. Ce da bidne ludo.

 :mrgreen:
P.S. Bolje da se opshtina "iscimala" i dovela Balkaniku, a ne samo limeni etno.
 roll
Sačuvana

Sunday was a bright day yesterday
                  Dark cloud has come into the way
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #10 poslato: 02.07.2005. 05:55:35 »

Pa ako je taka stvar ne mora ni na trgu, neka bude na bilo kom drugom mestu pa i u zatvorenom prostoru ako treba (Be bop, Hala sportova) samo neka se organizuje, nije bitno. Ali shto onda dozvola vazi samo do 02,00 h, i kao nema shanse da se produzi. Pa to je zbog toga shto nas gradonachelnik ima pogreshno mishljenje o toj vrsti muzike i to je jednom prilikom i izjavio. Da mu KUD igra pred ochima mogao bi da ga gleda do zore ali niko iz KUD-a nece da zbog njega skache celu noc. E zato mi hocemo, ali nas niko ne podrzava u tome.
Peticije i pisma nisu pomogli kod njega, jednostavno ih iscepa. Shta je sledece, smena predsedinka ili neshto drugo.......... :?:  :?:  :?:
Sačuvana
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #11 poslato: 02.07.2005. 18:25:02 »

To na Trgu, to je vec izlozeno i znamo kakva je situacija... smile

A, veliki park, mesto gde smo pravili 3-4 zurke,  je mnogo dobra lokacija za zurke, mozda cak i bolja od trga... Dozvola nam je vazila do 1.00, al smo mi izmolili policajce da traje do 1.45 jer se skupilo nebrojano mnogo ljudi, i za divno cudo nijedan incident nije bio... U periodu od 23.00-1.00 policajac koji je bio glavni nam se obratio i rekao da za to vreme je primio preko 50 zalbi iz zgrada preko puta reke... Te zalbe naravno nisu prestale da stizu i ko-zna-koliko ih se nagomilalo, tako da smo morali stati oko 1.20 jer je pritisak od strane policajaca bio ogroman.

Uzice je uzice, mesto umirucih slonova. Uzmem za primer moju zgradu i vidim kakva je situacija. Sve su to ljudi starog kova, ustaljenih navika, nespremni za nesto novo, mozda zanimljivo? Ljudi su mnogo konzervativni i .... Sve u svemu nikako mi se ne svidja grad po pitanju zitelja u istom.  roll
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #12 poslato: 02.07.2005. 19:35:19 »

Pa i moja zgrada se ni malo ne razlikuje od tvoje ... 80% stanara su penzioneri. A ni ostali ulazi nishta nisu bolji. Ali bre i to nekada treba da prestane .. Uvek ce biti penzionera i starih ljudi... Pa ne mozemo do veka ziveti kako oni diriguju... smile Oni su svoj zivot proziveli neka pooste sada nas malo da uzivamo u zivotu kako znamo i umemo smile
Lokacija na trgu i jeste mnogo rizichna shto se tiche buke.. Ipak zgrade su preblizu. A i chistina je pa sve se lako prostire. Tako da zvuk veoma lagano dolazi i do udaljenijih zgrada.. smile Ali u Velikom parku sa jedne strane je shuma .. a sa druge strane su oni chetinari i reka koji kolko toliko ubijaju jachinu muzike smile A i zgrade su dovoljno daleko da bi nekome smetalo. Ja mislim da je to bio chist izgovor sa prijavama samo da bi se zurka shto ranije zavrshila.
I kako chovek da boode zadovoljan u ovom gradu kada ga svaki poot ogranichavaju i sprechavaju da zivi kako se inache zivi u ostalim gradovima ..
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #13 poslato: 02.07.2005. 22:30:41 »

Pa dobro ajde zaboravimo uopshte na zurku na otvorenom. Neka bude u Be Bop-u ali po organizacijom opshtine grada, i neka traje do jutarnjih sati. Ustvari mi mozemo samo da sanjamo o ovome. Kada neko dolazi u Halu sportova (M. Natic, itd..) tada se dobije dozvola (naredjenje) za produzenje rada iz BG-a i onda mora da se prihvati. A ovde kod nas nema shanse, imamo takvog predsednika da ga nishta za omladinu ne interesuje........ :?:  :?:  :?:
Sačuvana
hodac
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Poruke: 393



WWW
« Odgovor #14 poslato: 04.07.2005. 22:29:50 »

hMM , da nije smeshna ceo koncept ovoga bi bio tuzan . Pre svega margeting cele manifestacije je katastrofa . Jedini cilj je politichki marketing . Umetnichki koncept katastrofa . Shirina publike kojoj treba da bude namenjeno katastrofa . kvalitet produkcije katastrofa . Nemam rechi o ovome . Prosto neke stvari se ne mogu praviti na trgu i trg nije namenjen tome, proshla su ta vremena (srednji vek i feudalizam ) ali retrogradan nachin razmisljanja onih kojima su gradjani dali da predstavljaju politichku elitu je katastrofa .jEDIni ok nastup ove godine je lajko felix, i jedini van te neke priche koja treba da ostane iza nas .


Fileru ako se ne chim ne treba hvaliti je ta akcija vreme je da promenimo vreme , jer je ona unishtila sve. Fora je bila kao da se povecha potencijal ucenika , smanji narkomanija ali se dobili kontra efekti , jer ljudi nemaju vishe neki izlaz ili ventil . I ne kontam , vi hocete da menjate vreme a trazite duze trajanje zurke, gde je tu logika milslim stvarno koncept do jaja .


iZGLEDA da che jedina progresivna pricha ove godine u Uzicu biti 30 jula , sa strancima .


A  komentari o predsedniku opshtine ne treba da budu vezani za ovu temu , nema on veze za ovim direktne , koliko ja znam jedan potpredsednik i jedan od funkcionera ucestvuju u produkciji .
Sačuvana

looking for the splendidness
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #15 poslato: 10.07.2005. 15:53:59 »

Kakvi stranci 30. jula?
Ja sam chula da 31. jula dolazi Lajko Felix (koji je u najavi vec 3 godine).
Shto se tiche trga i "kulturnog leta"... Ne bih bash da komentarishem (ako nemash neshto lepo da kazhesh - ti CUTI)
A shto se tiche prostora, da li je neko od vas bio u najlepshoj bashti u gradu, dom JNA (ili VSCG)? Istina, problem je zgrada koja je iza, ali u ovom gradu je SVE problem, jedna zgrada manje-vishe, nije ni bitno...
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
hodac
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Poruke: 393



WWW
« Odgovor #16 poslato: 11.07.2005. 05:09:56 »

www.korakdalje. org
NARAVNO NEMA VEZE SA GRADOM

Reci cu ono shto mislim jer sam takvo vaspitan , da govorim ono shto mislim bez toga da se nekome uvlachim , ili politichke stvari hvalim koje nemaju veze sa kulturom .
Sačuvana

looking for the splendidness
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #17 poslato: 11.07.2005. 06:58:15 »

Sto ne otvoris forum ovde, kao sto su i drugi uradili, tako da na jednom mestu bude sve sto je vezano za Uzice, a i imaces vecu posetu...
Sačuvana

hodac
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Poruke: 393



WWW
« Odgovor #18 poslato: 11.07.2005. 08:41:38 »

Hvala Pedja , ali prosto neke stvari nisu moja lichna odluka , koliko god cudno zvuchalo ali najvechi deo ljudi u timu je van Uzica (prosto stvar shirine ljudi )  i ne zelimo lokalno pozicioniranje , shto bi ovo dovelo i ne bismo isposhtovali ljude koji su tim .






Btw otvorio sam temu
https://forum.uzice.net/viewtopic.php?p=64359#64359
Sačuvana

looking for the splendidness
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #19 poslato: 11.07.2005. 18:58:38 »

Citat: "hodac"
Fileru ako se ne chim ne treba hvaliti je ta akcija vreme je da promenimo vreme , jer je ona unishtila sve. Fora je bila kao da se povecha potencijal ucenika , smanji narkomanija ali se dobili kontra efekti , jer ljudi nemaju vishe neki izlaz ili ventil . I ne kontam , vi hocete da menjate vreme a trazite duze trajanje zurke, gde je tu logika milslim stvarno koncept do jaja


Cek, ako nisi dovoljno informisan - ne zelim da komentarises. Ako ne znas celu pricu vezanu za akciju ti brate cuti, ja ne komentarisem tvoje akcije jer i ne znam sta je konkretno. Da pocnemo, unistila sve? Nemoj biti smesan, razmisli pre post-ovanja. Evo ti neki uvod u tadasnju akciju, ono sto je daleko izvan ogranicavanja ljudi na kojekakve zurke bez ikakvih drugih kulturno-umetnickih desavanja.

Akcija "Vreme je da promenimo vreme" je nastala u decijem centru, od strane srednjoskolaca, upravo onih koji su kukali da nemaju gde da izadju! Da se razumemo-nikada cilj nije bio duze trajanje zurke, to si ti nesto lupio... Duzina trajanja zurke je bila do 00:00, pa je posle do 01:00 u tadasnje vreme dok se izlazilo do 4-5. Duzina trajanja nije promenjena, a ljudi su vise aktivniji i raspolozeniji u 22 sati a ne u 2 po ponoci.

O kakvom kontra efektu pricas? Kod nas je bila jedna tuca za 6 meseci, to mogu iz policije da ti potvrde. Kakva narkomanija? Kako smo mi uticali na to, ako ne znas nasa akcija je bila za vreme izlazaka, nismo se dotakli narkomanije. Potencijal ucenika? smile samo cu se nasmejati. Nismo mi terali ljude da posle zurke idu kuci da spavaju, vec da se lepo provedu da ne moraju da se zavlace u kojekakve rupcage od lokala kao alternativu.

I jos nesto-u to vreme se pominjao taj zakon i bio stavljen na predlog. Kada je donet, mi smo prestali da postojimo jer smo dostigli cilj, sto je i poenta akcije.  Mi nismo sigurno uticali na zakon jedne drzave, ali smo ga podrzavali...

I jos ponesto, cisto da se informises o necemu sto komentarises bez imalo znanja. Mi nismo samo organizovali zurke u Rupi, vec i prikazivanja demo kreiranih video/audio materijala sa grupom Corrosion, prikazivali smo low-fi filmove u kec-baru jedan ceo dan, zezali smo se, pravili zurku upravo tu kasnije to vece, zurku u Velikom parku, tribine na raznorazne teme sto se tice izlazaka...

Ima tu jos dosta da se prica, ali zaista ne zelim. Akcija je zavrsena i ostaje u nasoj proslosti. Mi nikoga nismo terali niti smo na nekoga uticali, stvar je iskljucivo bila licne prirode ljudi. Zakon je zakon i to odvojiti treba od nase akcije.
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
hodac
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Poruke: 393



WWW
« Odgovor #20 poslato: 11.07.2005. 20:07:27 »

Loshe sam formulisao topic .


I nisam bio precizan , smatram da je promena radnog vremena do 2 , a samim tim i promocija toga , losh potez koji je izazvao sve ove kontra efekte . To je cela poenta .



Shto mislim da se i vidi .

Klincima treba ogranichiti izlazak , ali braniti ljudima koji mogu da se staraju o sebi samo stvara kontra efekte , uvek se efikasnije pokazivala liberalna politika nego ta politika ogranichenja .
Sačuvana

looking for the splendidness
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #21 poslato: 11.07.2005. 22:56:00 »

Niko nije branio nikome da se posle zurki zadrzava u gradu, to je ono sto mi nismo ni mogli da uticemo, vec smo pokusavali da posle te zurke oni ne moraju da idu na neka druga mesta i da se smucaju do 4-5 ujutru, to je bila nasa poenta.

Nasa inicijativa je potekla iz decjeg centra, pa je i prvenstveno vezana za decu i omladinu smile ne za ljude koji mogu da se o sebi staraju...
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
mcusin
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Marko Chushin
Lokacija: Kameno Korito
Poruke: 608



« Odgovor #22 poslato: 11.07.2005. 23:16:13 »

Iskreno i meni smeta to sto je radno vreme lokala do 02h.
Pitam se sta ja imam veze sa klincima ?? sto ih roditelji nisu vaspitali kako treba???
Druga stvar da lokali rade do ujutru ne bi poginuli oni momci na zlatiborskom putu itd... sta se desava posle zurki u uzicu ljudi odlaze dalje pozega zlatibor itd.. a onda se desavaju nezgode. sto o tome nisu mislili???
Nego znaju ovamo da pricaju kako se deca opijaju po diskotekama. Pa budimo realni ko bre ima para da deci da se napija u diskotekama... ima ih ali je to vrlo mali procenat.
Oke ja sam za to da treba mladjima od 18 ili 16 nesto uskratiti, ali zasto nama uskracivati???
Svaki drugi vikend idem u bgd na zurku posto ovde ne mogu ni da napravim tako nesto.. ali bas zbog toga sto lokal radi samo do 02.
Sačuvana

Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #23 poslato: 12.07.2005. 00:33:23 »

Citat: "mcusin"

Druga stvar da lokali rade do ujutru ne bi poginuli oni momci na zlatiborskom putu itd... sta se desava posle zurki u uzicu ljudi odlaze dalje pozega zlatibor itd.. a onda se desavaju nezgode. sto o tome nisu mislili???


Idi brate, pretera... To sto neko nema tri ciste u glavi pa pijan seda u kola, je njegov licni problem, i njegove familije, akd se tako pijan zabije u betonski zid. Problem ove drzave je u tome sto toliki zgubidani nemaju sta da rade i ne znaju sta ce sa sobom pa onda vilene po celu noc.

Ko je posten prema sebi i prema svojim obavezama, taj ce lepo da legne na vreme ko covek da bi sutra bio upotrebljiv za nesto. A kome je rano da se lokali zatvaraju u 2, nego hoce da bleji do 4 ili 5, taj sledeceg dana ne moze da bude ni za sta, prespava eo dan, izbuljavi naplje opet uvece i opet bleji do zore. To su ljudi koji su u ovom drustvu cisti paraziti, jer nemaju kada da zarade neku kintu, nego samo trose ono sto uzmu od drugih.
Sačuvana

mcusin
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Marko Chushin
Lokacija: Kameno Korito
Poruke: 608



« Odgovor #24 poslato: 12.07.2005. 00:54:22 »

Oke slazem se sa tobom ... ali i dalje mislim da je i ovo uzrokovalo tu nesrecu.
DA DA i ja uzimam od drugih i trosim. NIsta ne radim samo blejim ostajem do ujutru u gradu i nista na poslu ne mogu da uradim.
Sačuvana

Stranice: [1] 2 3  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 4.163 sekundi sa 35 upita.