Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Kremanski pumpadžija savladao razbojnika  (Pročitano 2931 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 20.03.2006. 17:56:12 »

http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2006/03/18/srpski/RG06031706.shtml

Kremanski pumpadžija savladao razbojnika

UŽICE - Radnik benzinske pumpe "Jugopetrola" u Kremnima Blagoje Stamenić (34) prekjuče je uz malu pomoć jednog od komšija iz sela uspeo da savlada i preda policiji razbojnika koji ga je napao na radnom mestu tražeći da mu preda pazar. Stamenić je uspeo da savlada napadača iako je prethodno dobio dva jaka udarca metalnom štanglom po glavi! Posle napada, radnik benzinske pumpe krvave glave završio je u bolnici gde je pregledan i kasnije pušten kući. Međutim, u bolnici je završio i napadač Milorad Knežević (48) iz Užica koji je najpre zadržan na lečenju na Odeljenju intenzivne nege užičke Bolnice. Knežević je, prema informacijama iz bolnice, u međuvremenu operisan zbog povreda glave i oporavlja se na odeljenju neurohirurgije.

Na benzinsku pumpu u Kremnima, koja se nalazi pored magistrale ka Višegradu i udaljena je od seoskih kuća, Knežević je došao u četvrtak oko 8.40 sati. Zatražio je od Stamenića koji je sedeo za stolom da se posluži službenim telefonom na pumpi. Dobio je dozvolu, ali je radnik pumpe posle nekoliko minuta primetio da Knežević nikako ne uspostavlja vezu.

- Pomislio sam da je problem u telefonskom kablu pa sam se sagao pod sto da pogledam šta se dešava... U tom trenutku dobio sam jak udarac u glavu, a onda još jedan - ispričao je posle napada Stamenić.
   
      

JUNAČKO SRCE

- Svaka čast Blagoju! Ima dečko junačko srce! Iako je dva puta snažno udaren metalnom šipkom u glavu, uspeo je da savlada napadača, da spase i sebe, ali i pazar koji je imao. Postupio je izuzetno hrabro, ali se drugom od njega nisam ni nadao, dobar je radnik, iz fine, poštene kuće - kaže za Blagojev postupak Nebojša Porčić, šef benzinske pumpe u Kremnima.
      
      
      
   

Iako je dobio dva jaka udarca metalnom štanglom u glavu, Stamenić ne samo da nije izgubio svest nego je uspeo da ustane, da dohvati napadača rukama za ramena i da ga snažno udari glavom u glavu, pa je napadač pao s druge strane stola.

- I sam sam već gubio svest, bio sam obliven krvlju, ali sam uspeo da ustanem, da prođem sa druge strane stola i bacim se na napadača. Počeli smo da se gušamo i rvemo po podu, sve po prostoriji smo porazbijali, a meni je jedini cilj bio da ga nekako izvučem napolje, ne bi li nas neko od prolaznika primetio - ispričao je dalje Stamenić.

Nekoliko trenutaka kasnije, radnik pumpe uspeo je da napadača izvuče kroz vrata, pa je rvanje i gušanje nastavljeno na asfaltu pored automata za točenje goriva. Napadač je u međuvremenu uspeo da Stamenića ujede za prst. Srećom, brzo je naišao jedan od komšija, koji je pomogao pumpadžiji da savlada razbojnika, a ubrzo je stigla i policija.

Užička policija saopštila je juče da je "Milorad K. (48) pod sumnjom da je počinio krivično delo razbojništvo u pokušaju" i da je "posle napada na radnika pumpe Blagoja Stamenića, od koga je tražio da preda pazar, zadržan na lečenju u užičkoj bolnici". Stamenić je juče ujutru ponovo pregledan u užičkoj bolnici i naređeno mu je strogo mirovanje.

Z. Šaponjić
Sačuvana

DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #1 poslato: 20.03.2006. 21:20:25 »

Chuo sam za ovu prichu jutros od kolege...

I ovaj ludak, krenuo na choveka iz Kremana, pa da ga je udario maljem ovaj ne bi pao smile
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Nikola
Serbicus Smoricus
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: UE
Država: SER
Horoskop: Rak
Poruke: 342


Kad porastem bicu tigar...



« Odgovor #2 poslato: 22.03.2006. 00:49:36 »

Taj napadac mora da nije iz ovih krajeva !!!!!
Pa ko ce normalan samo da ode do Kremana ili jos gore nekog da opljacka.
Taj nema ni IQ pileta ( kupovnog ).
Sačuvana

Zivot cine sitnice,
sitnice cine savrsenstvo,
a savrsenstvo nije sitnica.
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #3 poslato: 22.03.2006. 01:01:10 »

HAHAHAHah pa kremanci tvrdoglavi ljudi smile))
Sačuvana
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #4 poslato: 22.03.2006. 01:12:14 »

Uzicki crni humor..... Ovo samo ima kod nas....
Sačuvana
IvaN
Serbian Shooting Team
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ivan Pečeničić
Mesto: Uzice
Lokacija: Njegoseva
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Rak
Poruke: 1370



« Odgovor #5 poslato: 22.03.2006. 01:48:50 »

he he he jadan lopov nadrljo ko zuti..kremanci opasni ljudi svi ko od brda odvaljeni.. :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Sačuvana
PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #6 poslato: 22.03.2006. 06:29:01 »

hehehhehehe doshao on u Kremna da krade heheheheheh  kako je ovo zanimljivo  Cheesy  Cheesy  Cheesy Kremanci su chudo hahahha
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.424 sekundi sa 34 upita.