Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2 3  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Leto na Djetinji........  (Pročitano 22183 puta)
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« poslato: 05.06.2005. 02:03:12 »

Eto blizi se sezona kupanja na nashoj takozvanoj "Plazi", mislim da je datum vec ozvanichen i sa kupanjem se krece 10-og juna. Mada, danas prolazeci porek tobogana spazih da su se neki vec "pokvasili". Vec godinama poznajuci reku znamo da je voda hladnija nego na drugim mestima ali to ne osporava narod da jedan deo leta ne provede na Djetinji. Iskreno nisam neki ljubitelj Plaze i kupanja u njoj ali skokove ne bih propustio nizashta...  Cheesy

Da li volite leto na plazi :?:
Sačuvana
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #1 poslato: 05.06.2005. 02:42:02 »

znaci... danas sam prosao pored plaze...
solidno je napunjena znaci ''moze'' da se kupa ali..
postoji jedan malo mnogo veliki problem..

PRLjAVSTINA i to kaka znaci sve neko djubre pluta po vrhu.. nema dalje.. nikad se nisam kupao na uzickoj plazi niti imam nameru..

ako bi se kupao na djetinji ishao bih iza tunela ima super mesta, al na samoj plazi ..NIKAS :!:
Sačuvana

jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #2 poslato: 05.06.2005. 04:09:54 »

Obozavam plazu , ceo zivot sam provela na njoj ... tu sam nauchila da plivam
ove godine cu sigurno ici na plazu ali ne da se kupam , ne zbog hladne vode nego sam ko slon  :oops:  , ovako cu verovatno sedeti negde u hladovini i chitati neshto ...
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #3 poslato: 05.06.2005. 04:16:00 »

Cula sam da je voda na toj plazi dosta hladna!!!

A ako vam se ne svidja, u Kosjericu se otvara bazen 10.6. smile pa izvolite!
dodjite! smile hehe
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #4 poslato: 05.06.2005. 04:49:36 »

Da li volim leto na plazi?Huh?Huh?? Da li ima ishta lepshe u ovom Uzicu leti?! Kako neko ne moze da voli leto na plazi??? Mislim okupao sam se ovo leto nekoliko poota na Adi u Bgd.. Ljudi nemozete da verujete da je voda na slavinama hladnija od onog Savskog jezera. Ne mozesh ni da se osvezish. Chelo ti se znoji a ti plivash li plivash..
Voda na plazi jeste pochetkom leta extremno hladna..ali vremenom se ugreje i boode po 20 i vishe stepeni sredinom leta. Verujem da je za nekoga i to mnogo hladno i da vecina nije navikla na takvu temperaturu, ali mi ne ulazi u glavu da ceo onaj jedan, nazovi, dan na plazi ne moze da mu se svidi.. Ceo svoj zivot sam proveo na plazi rachunajuci i to kada me je otac vodio da se koopam u bazenchicu...i kada sma prvi poot ushao u branu da se okupam ..pa kada sam odlazio krishom da me tata ne bi video i skakao sa male trambuline... Joj.. ne secam se da je i jedno leto proslo a da se nisam okupao na plazi. Prosto to je za mene jedino lepo mesto u Uzicu leti. Imamo taj bazen u Sevojnu ali mi nikada nije palo na pamet da provedem celo leto na nekom bazenu, gde bih se sprzio na suncu, otrovao hlorom i pljunuo neki kesh da bi se okupao u gutama dlaka..i tudjoj pishaci.
To da li je Djetinja prljava....smeshno... bazen shot se tiche chistoce ne moze ni da primirishe plazi.... Ono shto pluta Djetinjom neko vreme preko leta to je mahovina shot se dize sa dna reke jer nashi komunalci nisu lepo ochistili korito pre punjenja. Naravno da se pisha i u Djetinji ali to je reka i to mnogo vece povrshine nego bazen.. i protiche pa nema govora o prljavshtini... Svake godine se meri nivo zagadjenosti i objavljuje se da li je bezbedno kupati se ili ne .. toliko .. smile
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #5 poslato: 05.06.2005. 04:49:57 »

Da li volim leto na plazi?Huh?Huh?? Da li ima ishta lepshe u ovom Uzicu leti?! Kako neko ne moze da voli leto na plazi??? Mislim okupao sam se ovo leto nekoliko poota na Adi u Bgd.. Ljudi nemozete da verujete da je voda na slavinama hladnija od onog Savskog jezera. Ne mozesh ni da se osvezish. Chelo ti se znoji a ti plivash li plivash..
Voda na plazi jeste pochetkom leta extremno hladna..ali vremenom se ugreje i boode po 20 i vishe stepeni sredinom leta. Verujem da je za nekoga i to mnogo hladno i da vecina nije navikla na takvu temperaturu, ali mi ne ulazi u glavu da ceo onaj jedan, nazovi, dan na plazi ne moze da mu se svidi.. Ceo svoj zivot sam proveo na plazi rachunajuci i to kada me je otac vodio da se koopam u bazenchicu...i kada sma prvi poot ushao u branu da se okupam ..pa kada sam odlazio krishom da me tata ne bi video i skakao sa male trambuline... Joj.. ne secam se da je i jedno leto proslo a da se nisam okupao na plazi. Prosto to je za mene jedino lepo mesto u Uzicu leti. Imamo taj bazen u Sevojnu ali mi nikada nije palo na pamet da provedem celo leto na nekom bazenu, gde bih se sprzio na suncu, otrovao hlorom i pljunuo neki kesh da bi se okupao u gutama dlaka..i tudjoj pishaci.
To da li je Djetinja prljava....smeshno... bazen shot se tiche chistoce ne moze ni da primirishe plazi.... Ono shto pluta Djetinjom neko vreme preko leta to je mahovina shot se dize sa dna reke jer nashi komunalci nisu lepo ochistili korito pre punjenja. Naravno da se pisha i u Djetinji ali to je reka i to mnogo vece povrshine nego bazen.. i protiche pa nema govora o prljavshtini... Svake godine se meri nivo zagadjenosti i objavljuje se da li je bezbedno kupati se ili ne .. toliko .. smile
Sačuvana
jjeelleennaa
E da,.......................
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Čačak
Lokacija: kod medicinske
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 1044


Dodji k' sebi dok jos imas kome!


« Odgovor #6 poslato: 05.06.2005. 05:24:11 »

Kao mala sam se kupala na plazi, i bilo mi je super................sve do jedne godine, dok nisam izasla iz vode i dok jedan nije iza mene drekuno da se sklonim......kad sam se okrenula i videla da nosi dve zmije ja u vodu vise nisam krocila, iako sam imala zelju, iako me je voda mamila ali nesto je jace od mene.
Inace ovako mi se svidja, mnogo je lepse nego kod nas na brani, na Moravi. Ovde se tek ne kupam, vec sednem u lokal i gledam odbojku na pesku  lol   lol   lol , ili odbojkase lol  lol
Sačuvana

ZIVOT JE VELIKO DANAS KOJE TRAJE A NE PONAVLJA SE! ISKORISTI GA!!!....................
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #7 poslato: 05.06.2005. 08:33:33 »

Citat: "Top_Gun"

To da li je Djetinja prljava....smeshno... bazen shot se tiche chistoce ne moze ni da primirishe plazi.... Ono shto pluta Djetinjom neko vreme preko leta to je mahovina shot se dize sa dna reke jer nashi komunalci nisu lepo ochistili korito pre punjenja. Naravno da se pisha i u Djetinji ali to je reka i to mnogo vece povrshine nego bazen.. i protiche pa nema govora o prljavshtini... Svake godine se meri nivo zagadjenosti i objavljuje se da li je bezbedno kupati se ili ne .. toliko .. smile


Sve je to ok brate Vojislave ali na Djetinji nakada ne znash kada ce da pukne kanalizaciona cev u Turici i da nas sve podavi kupajuci se. Ja iskreno izbegavam da se kupam tamo, ipak Vrutci su zakon za sve.... Zato zabava na nashoj plazi premashuje svako kupalishte u uzichkom kraju a i shire... Tu su skokovi sa starog zeleznichkog mosta, pedaline, bazen za klince,...... ma extra..... Cheesy
Sačuvana
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #8 poslato: 05.06.2005. 11:15:17 »

e moji ljdudi.. da ste samo prosli ovih dana pored djetinje - plaza ..

ajoj otpada djubreta svega bre nema cega nisam video.. cak sam na sred plaze video 2 bureta plutaju ... mislim sha reci..

ja na Djetini se samo kupam .. kao sto rekoh .. iznad tunela..

sta gore spada vec rajski otok, neki virovi .. nem pojma... i naravno Vrutci rulls Cheesy :arrow:
Sačuvana

Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #9 poslato: 05.06.2005. 19:04:06 »

Upravo tako, samo Vrutci su neprevazidjeni. Nema boljeg mesta u nashoj okolini za odmor, kupanje, piknik i za sve drugo zanimanje na vodi, robolov, voznju chamcem... itd....    
 Dodjesh, odaberesh mesto, raskomotish se, prostora koliko hocesh, opustish se i uzivash...  Josh ako ima neka muzika da "svira" pored vas, provod je extra.... A ne kao na bazenima ili ponekad na plazi gde treba da dodjesh u 8 ujutu da bi nashao mesto za svoj peshkir ili suncobran.
Samo ako turisti nastave da navaljuju sa dolascima na nashe najblize jezero Uzice ce ostati bez vode za pice.
P.S. Kome nije poznato nash grad se snadbeva vodom za pice upravo iz ovog jezera.
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #10 poslato: 05.06.2005. 19:50:13 »

Ma plaza je OK, nisam propustio ni jedno leto da se ne okupam na njoj, chak sam i sa posla ishao tamo da se okupam, pa tek onda kuci... To sho je prljava, jbg, visha sila, bash sam sinoc video koliko se na brani nahvatalo kojechega, skjame, zafte, praznih flasha... Jbg, nije prvi put da se to deshava... Naravno, i ove godine cu biti na plazi, jer sam Uzichanin, shto bih ishao kod Sevojnichana da se guram tamo u gomili... Miro, vazi za Kosjeric, tamo je lepo, ima ladovine kolko osh i bash je opushteno...
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #11 poslato: 05.06.2005. 20:10:16 »

idemo u Kosjeric nisam bio nikad na bazenu tamo... mogli bi otici sqpa ovako  lol
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #12 poslato: 05.06.2005. 20:24:41 »

Prljavshtina na DJetinji je prisutna kao na svakoj reci. i u drugim rekama imash prljavshtine, flasha i kojechega...to se sve ochsti pre pochetka sezone... Zashto se ne bi malo pobrinuli za to??? Imash leo kantu na svakom koraku na plazi pa kada pojedesh ili popijesh neshto ti ubacish u kantu..kada si malo uzvodno negde i roshtiljash..ili sl. pa nemash nigde kantu ti lepo kesu pa napunish smecem i ponesesh kada krenesh. A ne sve shto je za bacanje ti bacish u vodu... Zato nam je i prljava reka...
Shto kenny kaze.. iza tunela pa kupanje tamo.. pffffff... Necu da kazem da nije lepo ..Kupao sam se tamo svaki poot pre pochetka sezone na plazi, dok ne napune branu. Ne znaam da li ima neki vir, neko lepo mesto uzvodno do Vrutaka na kome se nisma okupao... NAravno da je perfektno ali mali milion poota sam video mrtve pit bulove, svinje i razne druge leshine koje plutaju Velikom branom.
Jedan chovek, ne znam kako se zove, zaboravio sam...napravio je mali pravi raj na Picinom viru. Jeste li bili kada tamo Huh? E ako niste trebalo bi da odete, jer je chovek celo jedno leto ulozio u sredjivanje i ulepshavanje jednog prostora prvenstveno za svoje uzivanje a i za uzivanje ostale dece i pecarosha koji tu dodju. Ali chak i tu sam X puta video da se u jednom brzaku okrece 2-3 flashe. Pa kada malo razmislim i ne chudi me shto je Plaza prljava kada ni u "divljini" kao shto je ona tamo ne mogu da vidim chistu vodu, vec flashe i kese plutaju rekom.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #13 poslato: 05.06.2005. 21:04:10 »

Na Plazi mi smeta samo guzva, vristanje dece, prskanje, skakanje jednih drugima na glavu, pedaline zbog kojih ne sme da se roni i uopste vasarska atmosfera.

Mnogo je lepse uzvodno, gde ljudi ne dolaze.

Sto se Picinog vira tice, Tope ne slazem se sa tobom. Pifki nije sredio Picin vir nego ga je urnisao. To je bilo jedno od retkih mesta gde je covek mogao da dodje i provede ceo dan kao na plazi, a onda je on okupirao taj prostor i od njega napravio brlog - gde dovodi raznorazne likove.

Za ljubitelje prirode Picin vir je zbog njega izbrisan sa mape. Ne samo da je iskrcio sav zelenis nego je cak isao dotle da je napravio WC na izvoru. Taj WC je sada uklonjen, valjda mu je neko skrenuo paznju kakvu je glupost napravio. Izvor je i dalje tu, a neko ko sada dodje nema pojma sta je tu bilo, pa pije vodu.

Kako god okrenes, nije bas prijatno otici tamo, gde ce te acekati par spodoba cupavih, neobrijanih, zakrvavljenih ociju i zapletenog jezika a oko kojih se siri miris koji je mesavine losehigijene i alkohola.
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #14 poslato: 05.06.2005. 21:21:12 »

Pa ne znam ko je on uopshte .. ali ja sam bio tu u vreme dok je on to pravio tek.. pa nisma ni mogao da steknem neki losh utisak. Istina da je "ubio" onaj zelenish.. ali mi se chinilo na pochetku da je to bila prava stvar, skloniti onaj korov i onaj zmijarnik malo udaljiti od mesta gde se nalaze kupachi. Mada ti verovatno bolje poznajesh choveka i situaciju. Verujem ... Nisma bio odavno tamo ali mi je zelja da odem da vidim na shta to sada lichi... I shto si rekao ..bio je to raj i pre nego shto je on doshao smile
Kada bolje razmislim ... bolje da nishta nije ni dirao... Najbolje je kada je sve prirodno i netaknuto... Ali shta sam ja tada znao .. Kada je on to pravio, relativno sam bio klinac i odlazili smo tamo jer nam je napravio, nazovi, skakaonucu u vodu. Pa smo svi mislili da je to prava stvar.... Ali kada ti reche da se tu okuplja shljam koji vonja na uzeglo i na prljavo, i da su napravili wc na izvoru...... pfffffffff... razocharah se josh vishe u chistocu reke u globalu.
Sačuvana
Peekaboo
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Rak
Poruke: 1099



« Odgovor #15 poslato: 05.06.2005. 22:10:04 »

"Na Plazi mi smeta samo guzva, vristanje dece, prskanje, skakanje jednih drugima na glavu, pedaline zbog kojih ne sme da se roni i uopste vasarska atmosfera."

Pa, Pedja, ti se kupaj u kadi onda...Shalim se naravno...
Ma ja se ljudi plasim vode tako da je za mene kupanje samo na moru...Tamo se nekako osecam sigurnije...Neko bi me valjda video ako pocnem da se davim  Cheesy ...A i Djetinja je mnooogo hladna...(to me Top ubacio tako da znam.. :x )...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #16 poslato: 06.06.2005. 00:55:05 »

Ma ja se ionako ne brckam mnogo. Vise volim da sam pored vode, u miru i tisini, to jest u zvucima iz prirode i krckanju vatre za rostilj smile
Sačuvana

أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #17 poslato: 06.06.2005. 17:19:25 »

hehhe.. nista bez rostilja.... A pedja?

Ma vazi Nemanja.. al nikako nemoj da vodis kennya.... Tongue njaaaa
salim se, dodjite svi...

Bazen se otvara 10.6. ja juce bila malo "pomagala" ciscenje plocica... hehe
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #18 poslato: 06.06.2005. 20:41:56 »

Zato ja kazem Vrutci su zakon. Cheesy

Mozemo i gore da skonemo jednom..... Cheesy
Sačuvana
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #19 poslato: 06.06.2005. 20:48:36 »

Bio sam na svim bazenima od Sevojna, Pozege, Kosjerica... svuda je solidno, bar se neko brine o higijeni, imaju tusevi...
Djetinja je hladna, ali se moze naci uvek neki lep kutak za odmor, a i blizu je... tu si na pansionu.
Posle duze vremena sam bio na Vrutcima, lepo je, ali sam se razocarao kad sam video gomile smeca i auta koja dolaze u kolonama do samog jezera (a mnogima sigurno curi ulje...). Neke stvari se stvarno moraju zabraniti, jer smo mnogo nekulturni.
Sta rade ovi eko i drugi pokreti, gde trose pare i za koje ideje...
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #20 poslato: 06.06.2005. 21:39:42 »

Citat: "radnik"
Bio sam na svim bazenima od Sevojna, Pozege, Kosjerica... svuda je solidno, bar se neko brine o higijeni, imaju tusevi...
Djetinja je hladna, ali se moze naci uvek neki lep kutak za odmor, a i blizu je... tu si na pansionu.
Posle duze vremena sam bio na Vrutcima, lepo je, ali sam se razocarao kad sam video gomile smeca i auta koja dolaze u kolonama do samog jezera (a mnogima sigurno curi ulje...). Neke stvari se stvarno moraju zabraniti, jer smo mnogo nekulturni.
Sta rade ovi eko i drugi pokreti, gde trose pare i za koje ideje...


Upravo ovo shto je radnik rekao. To je jedino nama najblize jezero i treba ga chuvati i sredjivati. Znam kako to izgleda kada dodje 1. maj, stotine i stotine ljudi i posle njih ostane smeca koje ide u samo jezero iz kojeg mi pijemo vodu. Ovo je stvarno sramota. Bio je predlog da se asfaltira put do jezera ali je odbijen bash iz tog razloga posecenosti, jel ima ljudi koji zbog sadashnjeg losheg puta ne dolaze na jezero. A zamislite da je asfaltirano, pa tu bi odma neko otvorio kafanu i bilo bi prepuno smeca i svega. Po zakonu ni jedno motorno vozilo ne bi smelo da pridje jezeru blize od 200 metara sem na prelasku preko brane gde je prelaz dozvoljen.  Cheesy
Sačuvana
hodac
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Poruke: 393



WWW
« Odgovor #21 poslato: 12.06.2005. 08:26:00 »

Plaza ruls , bash zbog toga shto je vod amalo hladnija pa osvezi , skloni guzvu i pozere na bazen .

Jedna od najboljih stvari koje ima uzice .Sve svoje drugare koji mi dodju leti , vodim na plazu i svima je ne ponovljivo , jer je ok voda , cista , blizu centra , ima da se skache , ima pride stari grad i slap kod hidrocentrale
Sačuvana

looking for the splendidness
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #22 poslato: 12.06.2005. 19:21:37 »

Citat: "hodac"
skloni guzvu i pozere na bazen .


100 % u pravu smile pogotovo pozere !
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #23 poslato: 13.06.2005. 07:06:04 »

Ma treba se samo skloniti od plaze, i onako se svake godine tamo dogodi neshto neochekivano. Kazem iskreno, tamo samo idem kada su skokovi, a ovako nikada..... iskreno smor je tamo...... :mrgreen:
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #24 poslato: 13.06.2005. 08:21:25 »

"...stanislave preterano seresh.."
Nemoj da prichash gluposti.. Nemoj da me nervirash smile
Plaza rulz... Ne znash ti onda shta je zivot... Ako ti je bolje na bazenu onda nemam shta da kazem vishe .. smile
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.02 sekundi sa 35 upita.