Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Metak prošao ženi iznad glave  (Pročitano 2002 puta)
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« poslato: 19.02.2007. 09:49:50 »

Citat
UŽICE - Metak ispaljen tokom šenlučenja za sada nepoznate osobe, koja je juče oko pet sati iz automobila u pokretu ispalila 17 hitaca iz pištolja, proleteo samo 20 centimetara iznad glave Miljane Vasilić, koja kao podstanar živi u kući Mihajla Matovića u Zlatiborskoj ulici.

- Spavala sam na krevetu koji se nalazi pored prozora kroz koji je metak uleteo. Pucanj me je probudio, ali u prvom trenutku nisam znala o čemu se radi. Posle, kada sam videla razbijen prozor i rupu od metka na zidu, shvatila sam da sam imala mnogo sreće - rekla je „Blicu“ Miljana Vasilić.

Drugi metak je zalutao u prostorije Radio „Sana“ čiji je vlasnik Ilija Petronijević.

- Čuo sam za pucnjavu, ali nisam slutio da je neki od metaka pogodio moje prostorije. U kancelariji sam zatekao sto i fotelje po kojima je bio malter i video da je metak uleteo kroz prozor i zario se u plafon - priča Petronijević.


to je ono shto sam ja chula ...

ljudi mene je pucnjava izbacila iz kreveta ... uzas jedan kako sam se prepala ... sad tek vidim da je to bilo jako blizu  icon45
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Bili
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Darko Vasiljevic
Mesto: Uzice
Lokacija: Zlatiborski put
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 148


Born to be wild


« Odgovor #1 poslato: 19.02.2007. 10:33:41 »

`ebem ti sto ima dijabola pa to je cudo.
Sve  bi ja to u rudnik  ako vec imaju visak snage , pa bar da urade nesto korisno.
Sačuvana

Trust me I know what I`m doing
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #2 poslato: 19.02.2007. 22:01:52 »

gde je zalatiborska ulica?
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #3 poslato: 19.02.2007. 22:20:10 »

Da, ja sam vidjao u NS uvece kad je vreme za izlazak i kad je pun grad, likovi nose upasane pistolje i tako. To je uzas... A najjace je sto su ti likovi najograniceniji i najkraci im je fitilj i potegnuli bi za svaki preki pogled. Znam jednu dileju i ovde koja tako nosi caletov pistolj i kaci se s ljudima namerno da bi zavrtao duks i pokazivao. Jadni su ti roditelji...
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #4 poslato: 20.02.2007. 19:10:47 »

kada sam ja bio tinejdzer takvi likovi su uglavnom bili deca pandura i SUP-ovaca, ili "jaja" iz opstine..

nego sta mi je zanimljivo ovde da je ova vest u TV 5-cu stigla preko blica pa su oni onda kao napravili reportazu.  Ponavlja se, iz dana u dan,  totalna budjavost petice koja radi vec dest godina i vise a program nisu poboljsali za trunku... toliko tema u ovom gradu, ne verujem da oni ne mogu da mrdnu svoje bedno dupe iz svoje zgrade i malo se bave istarzivackim radom...gade mi se...pa samo na ovom forumu nabacano je milion tema o kojima moze da se napravi solidna reportaza koja bi zanimla sve gradjane Uzica, pa makra jednu emisiju da imaju jednom nedeljno vezanu za nas kraj vrednu gledanja i to bi bilo nesto, jadni su, ali bas su jadni...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.946 sekundi sa 35 upita.