Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Noname  (Pročitano 5872 puta)
mcusin
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Marko Chushin
Lokacija: Kameno Korito
Poruke: 608



« poslato: 11.03.2005. 23:06:32 »

Meni smeta to sto u nasem gradu postoji malo mesta za provod.
Takodje mi smeta sto i ta mesta koja postoje mogu samo da rade do 02, a to je za mene kratko radno vreme.
postoji tu jos dosta stvari, ali izgleda da sam se na to navikao.
Sačuvana

hiphop
Gost
« Odgovor #1 poslato: 13.03.2005. 02:18:18 »

mcusin za to si u pravu , ali to ide sa brojem ljudi , u malim mestima kao ovo nemozes da imas neki urban klub ,cak i da ga imas sta je sa ljudima ?  ali znas i sam kako se menja stanje kada  je sredina sira , zurke po Bg itd...

a to za ove lokale ne znam sta se izdesava...to je koliko se secam neka mera zbog nekog incidenta u garazi ili mozda nisam u pravu ?? ni pre nije bila bolja ponuda lokala ali se secam da se ostajalo dok ne otvori suljaga radnju pa se drmne sabalje neka lepinja  smile  jos je 'pab' bip bas blizu...eh...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #2 poslato: 13.03.2005. 03:24:31 »

Ja nesto nemam razumevanja za te zahteve da se produzi radno vreme kafana.

Genreacijakoja izlazi ili spada u skolarce ili vec i radi. Nije mi bas jasno, kako to mislite da ostajete u kafani duze od dva, a da ujutru u sedam ili osam funkcionisete, bilo u skoli bilo na poslu.

Takodje mi nije jasno da kad ase sa nekim od vas mladjih dogovaram da subotom ili nedlejom odemo negde u planinarenje ili na biciklama, uvk je problem sto ne mozete da ustanete u 9, nego ste operativni tek posle podneva i to zato sto se pazijete prethodno vece. To je cisto tracenje vremena.

mogu da razumemda neko radi pa ostane do kasno da bi nesto zavrsio, ali da gubite vreme na zapijanje to ne razumem. Niej mi jasno da ne mozete da nadjete neki nacin da se zabavite a da to ima nekog smisla.
Sačuvana

hiphop
Gost
« Odgovor #3 poslato: 13.03.2005. 20:19:25 »

pa ne znam da li to moze kako ''strucno'' da se formulise...ali to je neka modernija ''tekovina''...stvar je rasirena na siroko i svugde je to tako...ako ljudi rade ili idu u skolu  , ne rade to subotom i nedeljom , i tada u petak i subotu ne treba da postoji ogranicenje za kaffice , verovatno je to i ranije postojalo ali mislim da se niko nije obazirao na to , niko ti nece prici i reci e ajde fajronat- zatvaramo , prakticno te tera napolje...bedak...
ali sada toga ima i mislim da nisu to trebali da uvedu iako meni ne znaci mnogo , jel ionako nemam gde izaci   :? bitno je da ulice rade neograniceno...life on street izz all good fo' nobady  smile
Sačuvana
Sasha_UE
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 97


« Odgovor #4 poslato: 13.03.2005. 21:34:49 »

Dok sam u Uzicu, vi$e mi smeta $to nema mesta sa muzikom koja mi odgovara nego vreme do kada rade. roll
Sačuvana

Sunday was a bright day yesterday
                  Dark cloud has come into the way
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #5 poslato: 15.03.2005. 19:21:43 »

Da citiram nesto sto sam nasao na netu:

Citat

2005-03-03 (at) 21:31:03

Toiko slusam te neke price o provodu , gde izaci , kako se provesti i te fore ... prosto jedna na drugu lice i mislim da nekako moraju da se podudaraju . E sad , mi zivimo u Uzicu , cirka 80 000 ljudi , malo mesto , sve siromasnije i bednije , analiza je takva da nema potrebe za daljim detaljisanjem , i onda oce ljudi dobar provod , lepe lokale koji rade do ujutru , dobro i jeftino zezanje , ma od cega bre... Pa onda se na to nastavljaju subjektivni stavovi sta je ok u gradu a sta nije , ja volim sve to da posmatram kao da sam stranac i totalno mi je smesno ...

Stavove nema svrhe razmatrati , svi kojima je provod los na njihovu je ruku , ako se tripuju da je lose do samog grada onda neka pogledaju oko sebe , mozda je tesko jer istina je uvek hladna : ) ...

http://proveramikrofona.uzice.net/rcblog/index.php?y=2005&m=3&d=3
Sačuvana

أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #6 poslato: 15.03.2005. 21:51:10 »

pa nesto mi to sumnjivo da u Ue nema kafica koji rade duze od 2!
mora biti da nesto radi preko 2..
Sačuvana
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #7 poslato: 17.04.2005. 23:02:55 »

Bitan je kvalitet provedenog vremena, ne duzina vremena. Ako meni treba da ostanem do X sati u gradu da bih rekao "dobro sam se bate proveo - ostao sam do 4 ujutru" onda pre ne bih ni izlazio. Smesno je, kako se ljudi hvale koliko i sta si pili i gde su i sta radili i do koliko kasno su ostali, toliko smesno da se prosto zacudite: da nije u pitanju neko takmicenje ili sta vec ? Forsiranje do granice izdrzljivosti? Mislim da je glavna fora kako je neko "primio infuziju ili isao na pranje zeludca zbog prevelike doze uneseneg alkohola u organizam"...

     Ali kao i sve druge, pa i ovo ide sa godinama. Nije bzvz ono sto nas je nekad nerviralo "kad porastes - shvatices".
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #8 poslato: 17.04.2005. 23:23:45 »

E da, to sam i ja primetio, glavna tema je: "u brate kako sam se sinoc uvostio".

Inace je to i medju matorima cesta pojava Sad
Sačuvana

velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #9 poslato: 20.06.2005. 22:57:37 »

Ne odobravam zabranu rada lokala! To shto ne mogu ljudi da funkcionishu u rano pre podne, po mom skromnom mishljenju je pitanje opredeljenja. Postoje ljudi kojima je dovoljno par sati sna, pa su k'o novi! A pricha da je to zbog bezbednosti je smeshna. Znala sam da iz grada dodjem kuci, presvuchem se i krenem u shkolu, u prvu smenu, i nikad nisam naletela ni na kakvu frku po gradu. Ovako je situacija gora - ljudi se sakupljaju po gajbama, pa ti probaj da iskontrolishesh shta oni tamo rade. Nema shanse. U lokalima kol'ko-tol'ko se vodi rachuna. I, naravno da je bitan kvalitet provoda, ali ako se ja super zabavljam u gradu, koji je bedak kad moram u 2 da krenem kuci! A do 4 ujutru nece ostati onaj koji se smara...
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #10 poslato: 20.06.2005. 23:16:14 »

Citat: "speed-girl"
pa nesto mi to sumnjivo da u Ue nema kafica koji rade duze od 2!  mora biti da nesto radi preko 2..


Srbijanka , ouupssss , Koktel !  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #11 poslato: 20.06.2005. 23:41:47 »

E ljudi shvatate li vi da se vecina saobracajnih nesreca dogodila posle 02h. Znate li da sigurno 20% ljudi koji izadju u grad posle provoda u nashem gradu "otrche" na Zlatibor i u Pozegu da nastave sa provodom. Ako bi se povecalo radno vreme lokala recimo do 04h, znatno bi se smanjio broj nesreca, u to sam siguran. Ma i ljudima bi bilo dosta sasvim, do 04 i kuci................................ :?:  :?:  :?:
Ali koliko vidim radno vreme ce moci samo da se smanji ali da se poveca nema shanse. O tome se ni ne pomishlja......... :mrgreen:
Sačuvana
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #12 poslato: 21.06.2005. 06:14:01 »

Ako malo bolje razmislis,a budes iskren,svi ti izlasci tj.provod se svode na to da se nadje riba i da se ako moze cesce dogadja promena riba.Ako nisi u fazonu,tj.ako si ljakse,nista nisi kres'o godinu dana,nikakvo produzenje radnog vremana ti nece pomoci.Ako si faca,ali prava faca nece ti smetati ni krmecaci ni radno vreme do 22,gradski djilkosi ce ti biti smesni,a ne o njima da pravis studiju dok ti mladost prolazi.Zar je toliko bitno kakva se muzika slusa u pojedinim lokalima,slusaj kuci sta hoces,a ne da celo vece sedis na jednom mestu i kao nesta kuliras,a kada odes kuci svi su ti krivi sto nemas devojku ili imas,a kao da si ozenjen od osnovne skole.Za deset godina samo oni koji su omiljeni u drustvu,oni koji su cesto menjali devojke ce biti zadovoljni i uvek ce se secati kako im je bilo lepo u mladjim danima.Ti sedi kod kuce drkaj svako vece i komentarisi kako se u Cacku super zivi i kao ti je radno vreme i izbor muzike krivo sto jos nisi skinuo mrak i kako ti nije jasno sta je ona nasla u njemu,jer za Boga miloga pa on ne slusa muziku koja je sada kool.Nigde tebi ne bi bilo lepo,jednostavno ti je potrosena mladost na gluposti,a to je uzrok tatinog ili dedinog prekorednog ispisivanja sa sela i upisivanja u grad.Ne prima se seoska biljka na ovo gradsko tlo.Ovaj tekst se ne odnosi na odredjenu osobu vec je ovo generalni komentar na opstu situaciju u gradu.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #13 poslato: 21.06.2005. 07:18:06 »

Lola je car, najiskrenije!
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #14 poslato: 21.06.2005. 07:30:40 »

Shto li su tebe banovali sa nekih foruma da mi je samo znati...... Bash si rechit nema shta....... Tongue  Tongue  Tongue
Sačuvana
_L_U_J_K_A_
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Sandra
Mesto: Uzice...
Lokacija: Slanusha...
FaceBook: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 676



« Odgovor #15 poslato: 21.06.2005. 09:17:00 »

Ova Lola je prsla nacisto...pa s neke strane je i u pravu....kad bolje razmislim...
Sačuvana
jjeelleennaa
E da,.......................
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Čačak
Lokacija: kod medicinske
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 1044


Dodji k' sebi dok jos imas kome!


« Odgovor #16 poslato: 21.06.2005. 19:43:14 »

Sto se tice izlazaka ni u Cacku nije nista bolje, bice vam dobro ako ste sa dobrim drustvom izasli i ako ste raspolozeni...............a ako nije bar nijedno od ova dva onda vam ne vredi da menjate lokale i muziku. Jedino kad odete u drugi grad dobro vam je zato sto ste promenili sredinu, okruzenje, nova lica su oko vas. Iskreno meni je za dobar provod potrebno drustvo koje dobro znam i da su opusteni maximalno i moje dobro raspolozenje, a sve drugo mi nije bitno.
Sačuvana

ZIVOT JE VELIKO DANAS KOJE TRAJE A NE PONAVLJA SE! ISKORISTI GA!!!....................
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #17 poslato: 22.06.2005. 02:34:08 »

Pffffff, lijepa li posta, svaka chast. E pa ja sam jedan od tih koji se jezi na shabanske lokale po gradu, koji kulira muziku koja se slusha u istim... Niti mi fali devojka, niti sam pichkopacenik, niti cu nekad zaliti shto sam do sada ovako ziveo, jer jednostavno... Meni je super. I uvek cu pre da sednem na trg da pijem pivo, da odem na plazu da sednem na klupu, da sedim za shankom i pijem zestinu, dok iza mene fufice skakucu uz CityOrWhatEverCyrilicMotherFuckin'Stuff... Nikad mi nije nishta nedostajalo u nocnom provodu, znao sam da odem diskoteku bez dinara a da iz nje izadjem ko zmaj... Ma, neka produzuju, skracuju, ukidaju even, meni je svejedno... Koktel ce fala bogu i dalje raditi... smile
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #18 poslato: 22.06.2005. 03:06:40 »

Ne zaboravi Kljaju, on nas nikada nece izdati........ :mrgreen:
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.095 sekundi sa 35 upita.