Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Опет крвав обрачун  (Pročitano 5924 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 09.06.2005. 03:33:38 »

Ужичка недеља, број 513

Поново обрачун

Првог јуна у раним јутарњим сатима у улици Димитрија Туцовића испред кафића “Чарли”, полицијским органима пријављено је нарушавање јавног реда и мира због туче два лица. После интервенције радника ужичког СУП-а , у станицу полиције су приведена лица Л.М. стар двадесет једну годину из Ужица и Р. М. стар двадесет четири године из Мокре Горе. Како сазнајемо, након краће свађе и међусобне туче, Л.М је оштрим предметом нанео лаке телесне повреде другом младић у са више убодних рана у пределу стомака и препона.

Повређеном младићу је убрзо указана лекарска помоћ у Општој болници у Ужицу,
а радници Секретаријата унутрашњих послова у Ужицу поднели су Општинском јавном тужиоцу кривичну пријаву против двадесетједногодишњег Л.М из Ужица због постојања основане сумње да је починио кривично дело насилничког понашања.

Судија за прекршаје му је изрекао казну од двадесет дана притвора, на коју је упућен по скраћеном поступку.

Љ.К.
Sačuvana

Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #1 poslato: 09.06.2005. 03:48:46 »

Da da chuo sam ali samo chuo za ovaj sluchaj. Bash me chudi tu je uvek dolazila neka stalna ekipica i nikada nije bilo problema. Ne znam shta se dogodilo tachno. koliko vidim ovaj koji je zadobio povrede je iz Mokre Gore, nije odavde, tako da se verovatno nashao u "tudjem drushtvu", ali opet nije bio razlog da prodje ovako. Ne znam i ne mogu vishe da razmisljam o ovakvim stvarima, drzim se strane u poslednje vreme i nadam se da problema nece biti. Ali koliko vidim bez pishtolja ili neke spravice u grad ne treba izlaziti, chisto zbog samoodbrane :!:
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #2 poslato: 09.06.2005. 06:44:10 »

NE .. ja sam primetio da i ona mirna mesta, u lokalima u koje dolazi samo odabrano drushtvo i koji nije poznat po problemima, postaju poprishe obrachuna i problema. Kada se okrenem oko sebe vidim da skoro i nema bezbednog kafica u gradu... Chak i ispred svoje zgrade, dok sedim posle grada pre odlaska kooci, sam na meti koje kakvih bolida koji se vracaju iz grada. Tako da cu da dobro razmislim o svemu shto se tiche izlazaka u grad u Uzicu.
Jedino shto trenutno poshtujem je Home made party.... To je najbolja kombinacija....
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #3 poslato: 09.06.2005. 06:50:12 »

Ma naravno... Home Alone je zakon, najbolje zezanje, ljude koje znash i sa kojima si siguran da niko nece napraviti nikakav shit ili problem. Kratko recheno, sve po nashem ukusu, a ovi zlasci po UE... vec su mi se smuchili.... Fala bogu te imam kafic kod Kljaje gde mogu na miru da popijem pivo i da znam da me niko nece startovati nekom mochugom po glavi. Ma samo da kupim neka kola, sve cu pare na benzin da troshim, nece me kafana videti smile
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #4 poslato: 09.06.2005. 07:48:19 »

Nema nama Nemanja bezanja iz kafane u to budi siguran..... A shto se tiche svega ostalog zaboravljamo polako, pogledate i sami. Iskreno kod Kljaje je najsigurnije, stara ekipa i samo udri.....
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #5 poslato: 09.06.2005. 08:32:55 »

Citat: "Top_Gun"

Jedino shto trenutno poshtujem je Home made party.... To je najbolja kombinacija....


mislish palachinci kod Supurovica na terasi ?
moze da padne i neki obrachun u riziku  :mrgreen:
za poslednjih godinu dana izashla sam 3x i sva 3 x je neka frka bila tu pored mene ... tako da ... ja ne mrdam smile gledam shta se deshava sa bezbedne daljine  :mrgreen:
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #6 poslato: 09.06.2005. 15:22:22 »

Ime za kafic OK KORAL sasvim pristaje.
Sačuvana
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #7 poslato: 09.06.2005. 15:36:51 »

Sad, posto je ovakva situacija treba ili:

a) da proglase vanredno stanje i uvedu privremeno policijski cas

b) da budu u civilu i da ih bude vise od mrava svuda!

Po meni - kad pocne tuca, zatvore na godinu dana minimum sve koji su u tuci ucestvovali, upisu im u dosije i sam taj akt posle godinu dana kazne sa 100000 dinara. Samo zato sto si zapoceo/ucestvovao bez obzira ko je kriv ili ne. Cekajte ljudi! U Nemackoj ako bacis pikavac na put uzece ti policajac 150 eura ili zatvoriti na 15 dana u zatvor, a mi ne mozemo da da organizujemo nase patrole i da ih kazne max sto je to moguce. Verujem da kad jednom budu ovako delovali i zaista sproveli, da ce se svaki sledeci put covek zapitati "dal da rizikujem"... Godinu dana +100.000 dinara = pa ti kopaj krompir i kojekakve rupe dok to sve ne odradis, ali nema vise...
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #8 poslato: 10.06.2005. 09:33:08 »

Ma ja ih se jezim i ovako josh da me vrebaju oni u civili, ma jock.....  Ma nije reshenje da bude vishe pandura i onako su svi panduri izgubljeni.... Tada bi komotno mogao da nadjesh neku polovnu uniformu i u kafanu do ujutru,  niko te ne bi dirao, kako se ovoga ranije nisam setio... Shalim se naravno... Ma najbolje je da promene neshto drugo samo ne znam shta, mozda malo vece terorisanje posle dva sata, mislim da bi veliki broj pandura zagorchao situaciju josh vishe.............ja bih im se tek onda suprostavljao....
 Cheesy
Sačuvana
Peekaboo
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Rak
Poruke: 1099



« Odgovor #9 poslato: 10.06.2005. 19:15:59 »

Mislim da uopste nije bitno koje je doba dana, uvek moze da se desi neki obracun...Eto, pre par godina sto je onaj lik ubio nekog pa onda sebe ispred "Face"-a...to je bilo za vreme 6-7 casa u skoli...Ali to su staraiji momci...
A sto se tice ove mladjarije...tu su roditalji krivi...Ja sam sa 14 god. izlazila na trg i to da sam kuci u 23h...ni minut dalje...sto znaci da sa trga moram da krenem u 22:15. Da ovi roditelji malo pripaze na svoju decu, da im ne dopustaju svasta, sve bi bilo drugacije...
Juce citam u "Politici" kako devojcice za maturu od roditalja traze nove usne i grudi..tj. silikone...A jedan mali ima 18 god. i vec 5 god. ima svoj stan gde zivi sa devojkom....Pfffff.....
Znaci, ne znam sta se desava sa ovom omladinom...Mnogo su rano poceli da izlaze...
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #10 poslato: 10.06.2005. 21:09:32 »

Samo da mnogo rano ne zavrshe sa izlascima, to bi vec bilo tuzno. Znate na shta mislim ali njima ne vredi prichati, nema to mozga bre. Taj shto zivi sam sa 18 godina sigurno nije zaradio te pare na poshteno a mozda ih nije ni zaradio nego tati lakshe bez sina u kuci..... evo tebi sine pare idi zivi sam sa curom.... mozda je to i neki novi nachin zivota bogatih porodica. :?:
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #11 poslato: 11.06.2005. 05:32:51 »

Ma Dragoljube sve su to praznoglavi snobovi koji su sve "svoje" pare zaradili preko tudje muke i ledja... Ja da mogu da zaradim pare sada, i ja bih uzeo stan i poveo svoju devojku sa mnom... Shto da ne... To je dokaz da sam sposoban da sebi zaradim za krov nad glavom, i ujedno dokaz da cu mocu da se snadjem kroz ceo zivot... A jok k'o ovi ovamo...

c c c,
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.205 sekundi sa 35 upita.