Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Parking za posetioce Uzica  (Pročitano 13496 puta)
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« poslato: 09.12.2006. 11:11:59 »

Uzicu svakako fali jedna garaza u centru grada covek nema gde da ostavi automobil.. mnogo manje vremena mi treba da dodjem iz Pozege do Uzica nego sto mi treba da u Uzici nadjem mesto na kome bezbedno mogu da ostavim svoje vozilo slap lokacija je izvanredna pitanje je koliko je velika investicija takve vrste - ja mislim da se isplati no sta ja znam mozda nisam dovoljno kompetentan za takvu izjavu
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 09.12.2006. 14:34:48 »

Pa imas javnu garazu u centru, mada ne znam sto bi placao garazu za par sati u gradu. Sasvim su dobri i parkinzi a sad ih imas na svakom cosku.
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #2 poslato: 09.12.2006. 22:55:22 »

Pedja, gde imas parking? Daj reci mi... Vec sam 6 godina u kolima, okrecem se po centru i trazim gde da stanem da izadjem.  Cheesy daju mi da jedem prolaznici, kad stanem na semaforu pa im dam pare da mi strce i kupe nesto dok  se ne upali zeleno!  icon6 icon6
Sačuvana

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is: "never try..." Homer J Simpson
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #3 poslato: 09.12.2006. 23:02:11 »

Ti si sad tu shadow malo kontradiktoran. Zalis se u temi o parkiranju kako "seljaci" idu kolima, parkirajuci se po gradu, trace slobodno mesto, a mogu i prevozom i peske.. kad ono..ti si jedan od njih icon6
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #4 poslato: 10.12.2006. 00:08:28 »

Da, bas... Samo bio ja seljak ili ne, ali ja u centru zivim a oni ne. Sta, jel sad ja treba da vidim recimo neki nepoznat auto ispred moje zgrade, raspitam se u muriji odakle je, po registraciji i saznam da je sa Buara i adresu tacno i onda da stanem pred njegovu kucu lepo, u bastu? Ja se parkiravam u centru i to na jedan jedini parking, jer tu zivim...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #5 poslato: 10.12.2006. 01:50:48 »

Zivis u centru i ides kolima po hamburger?

Parking imas odmh preko puta Muzeja, imas Javnu garazu ako bas hoces da ti auto ne kisne, imas kod Robne kuce Beograd, sa donje strane, prema reci, imas odmah kod Autobuske stanice, imas ispod hotela Zlatibor, imas kod Crkve...

Za nekoga ko dolazi u grad, ti parkinzi koji se placaju su sasvim ok resenje. Ako zivis u centru, ne kapiram sto bi koristio auto da ides po veceru.

Sačuvana
milorad
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 373



« Odgovor #6 poslato: 10.12.2006. 02:09:15 »

preko puta benzinske pumpe
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #7 poslato: 10.12.2006. 05:23:07 »

Jao ljudi pa de vi zivite?! Znaci spucali ste 20-30 godina u... I niste jos skontali?! Znaci ovo pisem sa najvecim ogorcenjem ali i zeljom da vam otvorim oci. Polako cemo... Cekajte, ja znaci ne smem da idem kolima nigde? Znaci kola kao prevozno sredstvo moze da koristi samo onaj ko stanuje u okolini Uzica, a sta mi? Bicikle? Pa valjda i ja nekad ocu da odem negde. Mogu li? Naravno da ne idem po veceru, ali sta ako ja odem... Ili evo, moj cale... Ide svaki dan na posao u Sevojno i gde da se parkira kad se vrati? To znaci funkcionise da covek iz centra ode negde i nema gde da se vrati. Sta znaci ja zivim u crvenim zgradama, a parkiracu auto kod benzinske pumpe jel?! Zasto neko ima prava da parkira lepo ispred svoje kuce a ja cu de stignem?!!?! Nego to lepo treba da se postave one, ko ispred opstine, one metalne things sa katancem pa da mi ovde imamo svoje mesto a vi kako stignete i gde stignete. To je ja mislim sasvim posteno. Da nema neko mozda primedbu kako mi na to nemamo pravo?
Sačuvana

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is: "never try..." Homer J Simpson
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #8 poslato: 10.12.2006. 05:31:10 »

Moze biti da me mrzi da pesacim od garaze seljak-smile ovaj kod RK je ok placa se ali svakako jeftinije nego pauk slap licno mi najvise odgovara parking kod crkve ali i on je uvek pun kao i onaj kod muzeja tj. Ljube Stojanovica ili kako se vec zove ta ulica

Zato sam mislio da bi garaza kod muzeja bila sjajno resenje za vecinu posetilaca grada jer je ipak dosta blize od garaze na Djetinji naravno uvek se postavlja pitanje kuda se to ide Grin od cega zavisi sta je to blize ili dalje
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #9 poslato: 10.12.2006. 05:44:40 »

Shadow, promasio si temu. Vlad je i zPzoege i o parkingu se raspituje u kontekstu kada dodje u Uzice. Problem parkiranja stanovnika u centru je posebna stvar i NIKAD nece biti resen iz prostog razloga sto toliko parking mesta nema. Ono sto je bilo slobodno uglavnom su pretvorili u parking koji se placa.

Vlad, ako te mrzi da od javne garaze dodjes do glavne ulice (a to je bukvalno 2 minuta hoda), onda ti nema pomoci smile U stvari bice, kada uvedu zonsko parkrianje pa ce na glavnoj ulici papreno da kosta, uvek ce biti mesta, pa ako te bas mrzi, onda ces morati da platis Sad

Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #10 poslato: 10.12.2006. 05:53:49 »

Pa ok, za posetioce, ali to je isti problem. E znate sta, poslacu vam sliku mog parkinga, mislim da je imam negde pa cu je nakaciti. A da nisam promasio temu govori i to sto su mi na parkingu pola tablica NS, BG, CA... To su valjda posetioci? A gde ja onda da se parkiram? Sto ti ljudi ne idu u javne garaze bre? Ja kontam, kad dodjes u neki tudj grad, bitnije ti je da su ti kola bezbedna nego da su ti uvek pred nosom i da sto manje imas od njih do prodavnice ili cega vec... Neko ko se dovuce iz BG vamo, savrseno mu nije strasno da dopesaci tih 2 minuta. A moze vala i jedna garaza u Mrkonjica Bare i eto... Kako sam onda promasio temu?
Sačuvana

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is: "never try..." Homer J Simpson
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #11 poslato: 10.12.2006. 05:56:29 »

A u pravu si Pedja, znaci trebali bi kapitalni radovi da se to sredi tako da ides polako ulicom i vidis parking, a ono ima auta, pa dva put' nema pa onda opet ima, pa jos tri prazna mesta pa ono... smile Ali moram priznati, nedeljom popodne jos i lici na tu idilu.
Sačuvana

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is: "never try..." Homer J Simpson
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #12 poslato: 10.12.2006. 05:58:32 »

Zapravo ni sam ne znam zbog cega ali u javnu garazu u UE sam jednom samo usao nekako je na nezgodnom mestu (za ulazak i izlazak) ali moze biti da mi se samo cini... jer parking ispod RK koji uglavnom koristim nije nista mnogo blize Sad stvar percepcije verovatno ili pak imam nekakvu robu za utovar/istovar sto ume da bude problematicno ako ostanem u garazi Grin
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #13 poslato: 10.12.2006. 06:49:55 »

E to utovar-istovar, to je drugo. To je ok da dodjes, istovaris sta treba, pa i na sred ulice, kako vec rade i onda odes. Za to nema druge do i objekte da rusimo i gradimo drugacije.
Sačuvana

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is: "never try..." Homer J Simpson
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #14 poslato: 10.12.2006. 07:04:42 »


Za to nema druge do i objekte da rusimo i gradimo drugacije.


To je tacno nema sta!
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #15 poslato: 10.12.2006. 19:17:07 »

Evo pa valjda Pedja nece opet da mi izbrise link...  icon2 Inace, vodi pravo na sliku

Slika1 (http://i119.photobucket.com/albums/o157/cuxe82/slika1.jpg)
Spacek zeleni je odavde i upravo je dosao, a nema gde da se parkira, dok je beli fiat sa Chacanskim registracijama, i zauzeo je mesto i tu ce biti ko zna koliko. Da li je dosao u goste ili ne znam sta...

Slika 2 (http://i119.photobucket.com/albums/o157/cuxe82/slika2.jpg)
Sad je dosao taj pezo 206, koji takodje nije odavde, mozda je iz UE ali ne zivi tu. Naravno zatvara parking, dobro, umeju i bolje a spacek se vraca jer nema mesta. A taj zeleni ford je malopre stajao na sred parkinga i zatvarao 5 auta, inace i to je komsija odavde, a cekao je da neko izadje da nadje mesto, to nisam uhvatio da slikam.

Eto pa prosudite sami...
Sačuvana

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is: "never try..." Homer J Simpson
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #16 poslato: 10.12.2006. 21:39:17 »

A da, zamislite kako je provlaciti kontenere kad dodju iz gradske cistoce. Svi auti koji su stalno ovde su izgrebani...
Sačuvana

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is: "never try..." Homer J Simpson
neo
ex Munjica
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Dusan Gujanicic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vuka Karadzica
Horoskop: Rak
Poruke: 220


oslobodicu vas


« Odgovor #17 poslato: 18.05.2007. 03:10:43 »

Ја имам гаражу.Имам и једну да издам ако треба. ово је моја гаража:
Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #18 poslato: 18.05.2007. 03:23:13 »

I ja zivim u crvenim zgradama i u ovom delu je premija naci mesto. Nisu samo izgrebani auti ovde, vec i oko Koktela, Sumadije. Cak pitanje koliko su bezbedna kola dole na parkingu kod keja. Haos.

Mom calu su jednom izgazili skroz auto  Sad, a relativno skoro ga i cuknuli. Srecom (ne znam koji cudom), krivac je uhvacen. Nije samo problem gde ga parkirati (posle jedno 3-4 kruga obilazenja), vec i kakav ces auto zateci ujutru.
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #19 poslato: 18.05.2007. 04:57:02 »

stara prica, samo se menjaju nezadovoljni...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
neo
ex Munjica
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Dusan Gujanicic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vuka Karadzica
Horoskop: Rak
Poruke: 220


oslobodicu vas


« Odgovor #20 poslato: 18.05.2007. 20:14:02 »

Ја стварно имам гаражу да издам.Улицу знате ако треба јавите се.Није скупо.Послао би вам слике али још нисам научио да их смањујем.Чим то савладам добијате фотке.
Sačuvana
GradjaniN
(pas koji ne ide u raj)
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 336




« Odgovor #21 poslato: 18.05.2007. 21:24:08 »

Evo, Ja potvrdjujem da munjica stvarno ima tu garazhu. Zhivim u blizini te znam.

Glavni problem oko parkiranja je shto se ljudi usled nedostatka mesta parkiraju tamo gde ne treba. Treba lepo obelezhiti javna mesta tamo gde ih ima, a onda lepo uposliti policiju da naplati kazne onima koji se parkiraju van tih mesta. Ovo je oshtro reshenje ali bi bar doveo stvari u red.

Sa druge strane jedno "In" reshenje bi bila privatizacija parking mesta. Lepo organizujemo tendere za pojedina parking mesta, oko pojedinih zgrada npr. I onda ko da najvishe njemu mesto. S tim shto bi se uvela neka pravila npr. da konkurenti za mesto treba da zhive u neposrednoj blizini tog mesta i da ne mogu imati vishe od jednog mesta. Ovo reshenje bi ochigledno "popravilo" medjukomshijske odnose shto u bukvalnom shto u prenesenom znachenju rechi. Svejedno, bar bi bilo vishe reda.
Sačuvana

visina: u manjku
tezhina: u vishku
hrabrost: vojnichka
inteligencija: samo u elementarnim tragovima
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #22 poslato: 18.05.2007. 22:04:16 »


Glavni problem oko parkiranja je shto se ljudi usled nedostatka mesta parkiraju tamo gde ne treba. Treba lepo obelezhiti javna mesta tamo gde ih ima, a onda lepo uposliti policiju da naplati kazne onima koji se parkiraju van tih mesta. Ovo je oshtro reshenje ali bi bar doveo stvari u red.


Prosta seljacka logika kaze da ako nema dovoljno mesta za parkiranje, to znaci da ljudi moraju da parkiraju i tamo gde nije mesto za parkiranje, jer negde auto moraju da parkiraju.

Ako moraju, onda nije resenje kaznjavati one koji parkiraju tamo gde ne treba, nego obezbediti da svi mogu da parkiraju tamo gde treba.

Prosta pljackaska logika je da se ne obezbedjuje prostor zaparkiranje, cak i da se postojeci prostor za parkiranje prevodi u placeni rezim, a onda globiti sve koji se parkiraju i gde treba i gde ne treba.
Sačuvana
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #23 poslato: 18.05.2007. 22:16:54 »

evo sad u centru grada ima ogroman parking zeva prazan..tako da mesta ima, bar za sad
Sačuvana
lakshmi mital
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
ivan veselinovic
Mesto: uzice
Lokacija: senjak
Država: srbija
Horoskop: Vaga
Poruke: 192


« Odgovor #24 poslato: 18.05.2007. 23:22:36 »

Stvarno , jako je nezgodno za vas u centru da nađete mesto . Ali ono što mene čudi , kako se do sada niko od gradskih vlasti nije setio da prave  montažne garaže. U Beogradu toga ima i sigurno da pomaže , jer ima sprat više .

 U centru kod autobuske stanice i kod Ekonomskog fakulteta je uvek velika gužva i time su bar donekle smanjili tu gužvu ( priznajem ,nedovoljno).
Tako da uzimajući u obzir geografsku pozijciju grada i uske ulice , mislim da to ne bi bilo loše rešenje !
Sačuvana
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.173 sekundi sa 35 upita.