Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Ponovo pucnjava u gradu :(  (Pročitano 20956 puta)
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« poslato: 29.08.2005. 09:56:39 »

Teško ranjen mladić u Užicu

UŽICE - Slaviša Vilotijević (19) iz Užica teško je ranjen u glavu juče oko 5 sati ispred kladionice „Kalčo“ u Ulici kralja Petra u naselju Slanuša. Vilotijević je operisan u užičkoj bolnici, ali je i dalje u životnoj opasnosti i priključen je na aparate. Policija traga za trojicom mladića koji su učestvovali u pucnjavi, ali njihova imena još ne saopštava.

Kako „Blic“ saznaje, pucnjava je epilog sukoba dve grupe mladića iz Užica koje su se u noći između subote i nedelje posvađale u jednom od zlatiborskih kafića. Verbalni duel prerastao je u jurnjavu automobilima, a kulminirao je pucnjavom u Užicu. U vatrenom okršaju su, saznajemo, ispaljena tri metka, od kojih je jedan pogodio Vilotijevića u glavu.

Policija je odmah blokirala centar grada i krenula u potragu za akterima pucnjave, ali oni još su nedostupni istražnim organima.

Slaviša Vilotijević, koga je metak pogodio u nos a zatim izašao kroz vrat, odmah posle ranjavanja prebačen je u užičku bolnicu gde je operisan. Prema rečima dežurnog hirurga dr Vladimira Stojadinovića, mladić je na operacioni sto dovezen klinički mrtav, nije disao. Lekarska ekipa ga je reanimirala, normalizovan mu je rad srca, a zatim je operisan.
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #1 poslato: 29.08.2005. 17:48:05 »

A joj strasno .. Jadan dechko .. Zna li se koji je taj ..
Mislim chuo sam za to ali nigde na vestima nisu pominjali tu pucnjavu.. NZash Jelo kada sam ti rekao da je bila neka frka .. I eto ti sada .. Strrashno jadan dechko josh jednom ..
I shta sada .. i da se oporavi .. ostaje mu unakazeno lice ..
E hvala ti boze shto u "moje vreme" nije bilo ovakvih ispada i pishtoljanja ...verovatno bih vec bio mrtav ili ko zna shta drugo ..
Cccc
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #2 poslato: 29.08.2005. 17:58:49 »

:cry:  :cry:  ladno sam pocela da placem...
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #3 poslato: 29.08.2005. 23:55:03 »

Zashto si pochela da plachesh .. Pa te stvari se dogadjaju svakodnevno po nekim gradovima .. A i u Uzicu je to postala ustaljena pojava .... nishta chudno.. Kada je pochelo bio sam zabrinut shta se to sve deshava ali sada ... sada mi je to kao dobar dan .. Chak me i ne chudi kada chujem koji su ljudi u pitanju .. za njih sam i ochekivao da ce da prodju tako ili na neki slichan nachin ..
Samo kazem josh jednom .. Hvala bogu shto vishe ne izlazim kao shto sam izlazio pre .. I shto me te stvari vishe ni malo ali ni malo ne interesuju ..
Sačuvana
mcusin
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Marko Chushin
Lokacija: Kameno Korito
Poruke: 608



« Odgovor #4 poslato: 30.08.2005. 01:50:32 »

Mozda je ruzno ovo sto cu reci.... ali moram...
Iskreno mi nije zao niti me je  briga... i za jedne i za druge...
oni koji izlaze u grad znaju o kome se radi. i znaju zasto se to desilo, ali bas nista cudno.
A taj citat koji si Jeco ostavila nije uopste tachan. Barem sto se tiche te jurnjave.
Sačuvana

daffy
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Dusko
Mesto: Grad
Lokacija: Dvorac
Država: Duskolonija
Horoskop: Strelac
Poruke: 1300


« Odgovor #5 poslato: 30.08.2005. 02:48:02 »

debili svi do jednog nemaju pametnija posla i bice takvih josh dosta ...

sreca samo sto nije poginuo
valjda ce neko od slichnih videti kakva se sranja desavaju pa ce se kloniti toga ako ne ...
Sačuvana
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #6 poslato: 30.08.2005. 03:04:26 »

Nesreca je shto se owo iznowa i iznowa deshawa mladim ljudima..
Dotichnog nisam lichno znala, ali jesu moji najblizi prijatelji... Po njihowoj prichi, samo se chekao trenutak kada ce jedan od njih dwojice da nagrabusi. Bili su 'opaki momci' i kako su se ponashali i ophodili prema drugima, tako im se i vratilo... Ja se izvinjavam ako greshim, ali takwe su priche prichane o Slavishi i Ljubishi...
E, sad, mislim da niko ne zasluzuje da umre tako mlad, i ma kakwi njegowi gresi bili, treba da dobije priliku da se pokaje i promeni...Ali takwi se teshko menjaju... :?
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #7 poslato: 30.08.2005. 05:46:00 »

Kakvo je stanje sa likom sada Huh? Neki nepouzdani izvori su mi sinoc rekli da je (ne daj boze) preminuo... Ako neko ima neku blizu informaciju, neka postuje !
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #8 poslato: 30.08.2005. 05:59:35 »

Citat: "mcusin"
Mozda je ruzno ovo sto cu reci.... ali moram...
Iskreno mi nije zao niti me je  briga... i za jedne i za druge...
oni koji izlaze u grad znaju o kome se radi. i znaju zasto se to desilo, ali bas nista cudno.
A taj citat koji si Jeco ostavila nije uopste tachan. Barem sto se tiche te jurnjave.


Marco ja verujmi nishta o ovom ne znam osim ovog texta koji negde na netu nadjoh , koga god sam pitala niko ne zna shta je bilo ... omatorila sam , ne izlazim i nishta ne znam  roll
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
TijanaUE
Gost
« Odgovor #9 poslato: 30.08.2005. 20:17:17 »

Slazem se sa tobom,Andjo.Cula sam i ja da su bili stalno pravili frke.......
Ma strasno,sto se tice tih tuca i sranja,Uzice je lood grad.Nije u svakom manjem gradu bas ovako.
Ovde je tradicija postala da svakog vikenda neko bude upucan,uboden,da pogine u saobracajnoj nesreci(pogotovu zbog dejstva alkohola).....
A naravno da niko od njih nije zasluzio da umre,kakav god bio.Ali jbg-a.Kad je Uzice puno debila koji nemaju ni grama mozga
uffffff...vi muskarci
Sačuvana
Nevena^^^
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 107


« Odgovor #10 poslato: 30.08.2005. 21:39:25 »

Slavisa je moj komsija... Tukli smo se kad smo bili mali ali ipak mi ja mnogo zao, bez obzira na sve. Evo najbliza informacija, decko je juce prebacen u Beograd ziv je (bio sinoc) ja se iskreno nadam da ce uspeti da ostane u zivotu a isto tako se nadam da ce ovaj incident (mada samo jedan od brojnih u nasem gradu) biti dobra opomena svima... Mislim zasto zavrsiti tako rano... na takav nacin... zasto svojom ranom ranjavati drage osobe, porodicu i najblize?! Zasto ne kazu KRAJ SVIM TIM GLUPOSTIMA?! Zasto ne?! Vec jednom... :cry:
Sačuvana

"Sve sam to ja isitnjen,sav od komadica, od odsjaja, problesaka, sav od slucajnosti, od nepoznatih razloga, od smisla koji je postojao pa se zaturio, i sad vise ne znam sta sam u tom krsu."
Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #11 poslato: 31.08.2005. 01:36:00 »

Joj,i ja sam cula da su pucali u nekog decka,a kad sam cula da je taj decko Slavisa nisam mogla da verujem!Stvarno mi je zao,ali on treba da snosi krivicu jer se petljao sa ''Polic'' kompanijom! :x
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #12 poslato: 31.08.2005. 07:04:10 »

on je samnom ucio u osnovnoj znamo se se od prvog razreda a i zivi nedaleko od mene.. kakav god da je bio meni je mnogo zaao! prvo zbog roditelja a posle zbog brace.. strasno.. al nece biti ovde kraj.. nazalost
Sačuvana

Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #13 poslato: 31.08.2005. 08:02:22 »

Citat: "Prti bee gee"
Joj,i ja sam cula da su pucali u nekog decka,a kad sam cula da je taj decko Slavisa nisam mogla da verujem!Stvarno mi je zao,ali on treba da snosi krivicu jer se petljao sa ''Polic'' kompanijom! :x


Pa ako je ta "Polic" kompanija toliko jaka mogla je dechku samo da udari shamar ali za metak nema oprashtanja. Definitivno treba vratiti istom merom. I Slavishu i Ljubishu znam mnogo dobro i ok su momci. Jesu oni malo "opushteniji" na neki nachin ali ovo nije zasluzio. Treba da ga osude na smrtnu kaznu, tj. najmanje dve. Da nemaju shta da zakopaju....... :evil:
Sačuvana
TijanaUE
Gost
« Odgovor #14 poslato: 31.08.2005. 20:45:42 »

nazalost se nece na ovome zavrsiti.Umesto da ovo sluzi kao primer drugima.............DrogoljubUE za metak nema oprostaja,a slazes se da treba istom merom vratiti.Katastrofa.Najbolje da se svi poubijaju i eto.......svi ce biti zadovoljni :cry:  :cry:  :cry:
Sačuvana
IvaN
Serbian Shooting Team
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ivan Pečeničić
Mesto: Uzice
Lokacija: Njegoseva
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Rak
Poruke: 1370



« Odgovor #15 poslato: 31.08.2005. 23:05:12 »

Ih Jelice ala si ti obavestene kao radio..
Sačuvana
pozitivno_luda
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 75



« Odgovor #16 poslato: 31.08.2005. 23:30:00 »

Kamo lepe srece da postoje neki cvrsci zakoni u nasoj zemlji za ovakve stvari. Ni ja se ne slazem sa tim da bi trebalo uzvratiti istom merom, pa dokle bi sve to otislo onda?! Uzice bi se pretvorilo u "Divlji Zapad".
Ne zelim da sudim o onome koga ne poznajem, neka samo ostane ziv, a policija se valjda nece uspavati.[/i]
Sačuvana

ovori sam o onome sto ti je jasno, inace cuti.
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #17 poslato: 01.09.2005. 03:37:25 »

evo informacije iz prve ruke.. juce je prebacen u bgd u bolnicu i sve je uredi ako se moze to tako reci.. sutra dolazi kuci i nece biti nikake operacije.. e sad za posledice koje ce se odraziti sbog toga ce mo videti kako i sta .. Sad
Sačuvana

black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #18 poslato: 01.09.2005. 04:56:26 »

Citat: "Kenny"
evo informacije iz prve ruke.. juce je prebacen u bgd u bolnicu i sve je uredi ako se moze to tako reci.. sutra dolazi kuci i nece biti nikake operacije.. e sad za posledice koje ce se odraziti sbog toga ce mo videti kako i sta .. Sad

Pa, verovatno ce krenuti sa obrachunima...
It's pay back time!  Sad  Nazalost...
Samo da o5 neko ne strada...
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
daffy
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Dusko
Mesto: Grad
Lokacija: Dvorac
Država: Duskolonija
Horoskop: Strelac
Poruke: 1300


« Odgovor #19 poslato: 01.09.2005. 05:11:28 »

ma nek se poubijaju svi kad nemaju grama mozga
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #20 poslato: 01.09.2005. 21:17:59 »

JA sam na primer chuo samsvim drugachiju prichu ,.. Da je na aparatima i da su mu shanse da prezivi 0%
Sada koliko su sve ove informacije tachne .. ko ce ga znati ... U svakom sluchaju zao mi je uvek kada tako neko mlad strada ..
JEsu oni bili malo zeshci dechaci po gradu ali bez obzira na sve nije zasluzi da mu neka konjuna od trideset i neshto pooca u glavu...
Pa jbt.. ajd sve ... i dda su ga prebili da ne moze da dodje sebi danima .. ali da mu poocaju u glavu to mi nikako nije jasno.. Ne znam shta je mogao nazao toliko da im uchini shto nije moglo da se reshi na drugi neki nachin a ne metkom u glavu ..
Iskrenoo mislim da nije ovde kraj ..da ce se tek oko ovoga svashta izdeshavati ..
Znam i ljubishu i slavishu..i znam i kakvi su momci i znam da su bili malo drchni i mangupi .. ali kao da nije pola uzica takvo .... I nadje se konj koji uzme i pooca mu u glavu... E boze ..
Sačuvana
_L_U_J_K_A_
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Sandra
Mesto: Uzice...
Lokacija: Slanusha...
FaceBook: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 676



« Odgovor #21 poslato: 08.09.2005. 01:06:39 »

Evo i mene....Slavisha je hvala bogu josh uvek ziv...i trebaju da ga operishu kad mu spadne otok sa glave koju mu otezava da dishe....shto pre mu spadne vece su shanse da prezivi...sad cemo videti...Ja sam ga licno znala i iskreno zelim da se oporavi ali to mu je opomena da sledecu put razmishlja kako i shta radi....Oshtecena mu je kichmena mozdina i disajni putevi...ko zna kakve ce posledice imati...strashno!!!!!!! :cry:  :cry:  :cry:
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #22 poslato: 08.09.2005. 02:23:36 »

Citat: "_L_U_J_K_A_"
Evo i mene....Slavisha je hvala bogu josh uvek ziv...i trebaju da ga operishu kad mu spadne otok sa glave koju mu otezava da dishe....shto pre mu spadne vece su shanse da prezivi...sad cemo videti...Ja sam ga licno znala i iskreno zelim da se oporavi ali to mu je opomena da sledecu put razmishlja kako i shta radi....Oshtecena mu je kichmena mozdina i disajni putevi...ko zna kakve ce posledice imati...strashno!!!!!!! :cry:  :cry:  :cry:


Tachno je da je ziv ali u veoma teshkom stanju. Ovo je proverena informacija :!:  :!:  :!:
 i dalje se nishta ne zna dal je 100% van zivottne opasnosti........ Sad
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #23 poslato: 08.09.2005. 17:14:51 »

SVET JE JEDNO GLOBALNO SELO!!!!
Sačuvana
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #24 poslato: 09.09.2005. 04:06:06 »

bem ti zivot ladno je umro!!!    :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Sačuvana

Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.736 sekundi sa 35 upita.