Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Shta nedostaje nashem gradu?  (Pročitano 10008 puta)
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« poslato: 24.05.2005. 01:00:09 »

Eto zavrshih i ja ovu prokletu vojsku i dok sam bio u kasarni IV Puk u krchagovu chuh neke priche da se prodaje cela kasarna. Veliki je to prostor, ali bash!!!!!! Moze tu puno chega da se napravi..... Cheesy

Htedoh saznati kakvo je vashe mishljenje po pitanju tog prostora, shta bi najbolje bilo da se tamo izgradi?

SHTA JE TO SHTO NEMA NASH GRAD?Huh??? :?:  :?:  :?:
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #1 poslato: 24.05.2005. 01:36:53 »

Nemam pojma, nek naprave bazen, neku fabriku, parking, diskoteku, neka prave shta hoce, ali vojska nam vishe ne treba ni za shta koliko vidim. Gubljenje vremena i para. Kad nam vec ne pomaze da odbranimo NASHE Kosovo, onda neka sve ukinu, prodaju, raspuste itd...
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #2 poslato: 24.05.2005. 01:46:57 »

Hmm... ima tamo mesta i za bazen i jos stogodj.

Medjutim, danas pare da kupe tako nesto imaju samo bizMismeni, sto znaci da ce to najverovatnje biti pretvoreno u neki magacinski prsotor, stovariste ili tako nesto.

Cudi me da grad ne polaze pravo na neki deo te imovine.
Sačuvana

jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #3 poslato: 24.05.2005. 02:44:21 »

pa ne bi bilo loshe da se napravi bazen ... joj mi ko o chemu , mi o bazenu smile
ali stvarno nam treba ... i bazen i klizalishte,i sala za bocanje  :mrgreen:
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #4 poslato: 24.05.2005. 15:54:35 »

Izgleda da 80% omladine (chak ljudi) iz ovog grada stvarno misli da nam najvishe fali bazen, samo shto o finansiranju izgradnje tog bazena niko iz vlati ovog grada nece ni da razmishlja. Verovatno kontaju " Ma imaju plazu shta ce im josh i bazen". Pa jeste, iz godine u godinu, Djetinja je sve hladnija, stomaci i prostate sve vishe crkavaju, pa dobro shta ima veze... Ne razmishljaju o tome shto mnogo ljudi iz grada ide na kupanje u Sevojno, Pozegu, Kosjeric, Zlatibor...
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #5 poslato: 24.05.2005. 17:18:15 »

Citate li vi ljudi sta pisete?  Cheesy  1 bazen na ovoliko ljudi? Pa znate i sami kakva je situacija u Sevojnu, moras da pobodes suncobran ujutru ko babe i dede ili da stavis nagazne mine da bi imali mesta da stanete! U ivanjici ima lep bazen, ali koiko ima Ivanjica stanovnika, a koliko Uzice sa okolinom.

Pametnije je umesto svih tih cuda iskoristiti taj prostor za poslovne kancelarije kako bi sav ovaj narod koji zeli, konacno poceo da radi i da ima gde da se zaposli.

Barem je to moj stav, a pored svega imamo gde da odemo nevezano za djetinju. Koliko samo reka i jezera je u nasem komsiluku... I pored svega toga pre biste se kupali u zasiceno-hlorisanoj vodi sa jos 200 ljudi gde ne mozete ni da zaplivate?
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #6 poslato: 24.05.2005. 17:33:12 »

Nije model bazena jedino onaj koji postoji u Sevojnu. Takvo brckaliste imamo. Gradu treba pravi bazen, gde covek moze da ide ne da se brcka nego da odrzava kondiciju plivanjem.

Milsim da je dovoljno da bazen bude zatvorenog tipa i nece biti toliko atraktivan za celodnevno brckanje.
Sačuvana

filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #7 poslato: 24.05.2005. 20:28:37 »

E to jedino, da bude zatvorenog tipa...  Cheesy  Nisam ja ni rekao da postoji tip kao u sevojnu, samo sam uzeo primer. Ali, jednostavno ne mogu da zamislim velicinu bazena koji bi mogao da primi toliko ljudi...

 smile
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #8 poslato: 24.05.2005. 20:51:49 »

PA verovatno ne bi celo uzice doshlo u isto vreme Tongue NAdam se .. smile
A i kada bi se pravio bazen sigurno se ne bi napravio neki mali... Ipak ono tamo je veliki prostor. Video ssam bazene ovde na Koshutnjaku Difove. Pfffffffff... Bruka.. Ima nekoliko.. Jedan veliki sa skakaonicama, jedan za decu.. i koliko sam mogao da vidim jedan ili dva za to brchkanje i za one koji zele da uzivaju.. A sve to moze da stane na prostor gde je kasarna.. Mislim, ne da moze da stane nego ostaje josh prostora da se tu naprave i svlachionice i tushevi i restoranchic gde bi popio neshto i pojeo... Ma, shta se mi zavaravamo .. smile Sve su to "corava posla".. Tongue
Ali kada bi to uradili bio bi to pravi pogodak... Smanjila bi se posecenost plazi i imao bih vishe mesta da se koopam jer na taj bazen retko kada bih ishao. smile Veliki sam fan nashe plaze. Voda mi savim odgovara. Ne bezim od toga da je malo hladnija.. ali sam se u potpunosti navikao na nju.
Ali nemam nishta protiv bazena koji bi se, recimo, tu napravio.
Sačuvana
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #9 poslato: 24.05.2005. 21:21:56 »

Ma, ja samo kad skontam da ce ulaz na takav bazen kostati minimum 100 din, shvatim da cu se kupati jednom mesecno, ili cu se udomiti pored djetinje ili gde vec smile
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #10 poslato: 24.05.2005. 21:29:38 »

I ne samo to, nego tu cesh imati i kafice i male restoranchice pa klopa pa pice pa ulaz, sladoled itd... izadje ti dan na bazenu min 500 din. Slazem se da imamo bazen, iskreno treba nam ali kad sam chuo da se Danex raspituje za prostor, zaboravite sve, :cry:


 ETO NAMA JOSH JEDNE BENZINSKE PUMPE :!:  :!:  :!:
Sačuvana
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #11 poslato: 24.05.2005. 21:31:38 »

Ajoj, ozb? Danex... Pa, kud vise benzinske stanice i njihove prodavnice... Bas bi bilo budj da bude benzinska, ionako je u tom predelu grada izuzetno mrtvilo, jos bi nam samo to falilo...

Sad
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #12 poslato: 24.05.2005. 21:36:02 »

Ma Gaga to shto se Danex raspituje , ne mora da bude loshe , ne bavi se on samo benzinom , napravio je lepu pekaru , peche hleb i super peciva , ima najjevtiniju kafu u gradu ...
mozda ima ideju za neshto kao bazen smile

a daaaa Vajevici koji su kupili hotel Turist, na plazi , su pominjali da planiraju izgradnju zatvorenog bazena ,i klizalishta ... ne treba nama bazen kao u sevojnu, nego zatvoren bazen , da deca imaju gde da treniraju! Za brchkanje imam Vrutke, plazu, Ribnicu, sve nam je pred nosom , a bazen nam treba samo zbog mladih (a i starih) koji bi se tu pre svega rekreirali a ne uzivali kao na plazi ... valjda me razumete shta pricham , vri mi voda za kafu pa moram da prekinem  :mrgreen:
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #13 poslato: 24.05.2005. 22:00:41 »

Samo da ne sklepaju neshto na brzinu shto ce prve 2-3 godine biti kich, a posle da se srushi i kao da nikada nishta nije ni bilo. Sramota bi bilo. Shto kaze Filler jeste mrtvilo u krchagovu, ne treba da ga josh vishe ukopavamo, treba da zazivi malo :!:  :!:  :!:

Uostalom sve ce da izgleda bolje nego ona prokleta kasarna. Ona stvarno treba da nestane. Krenesh lepo putem ka bolnici, s` desne strane vidish stadion, industrijsku zonu, brda, ...ima shta da se vidi koliko toliko, a sa druge strane jednu budjavu gradjevinu iz praistorije. Koliko sam chuo tu je nekada bila bolnica. Pedja zna dosta o tome sigurno. Cheesy
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #14 poslato: 24.05.2005. 22:56:11 »

Ja bih od kasane napravio poligon za paintball
Sačuvana

pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #15 poslato: 24.05.2005. 23:05:53 »

Citat: "DJ_Uro_UE"
da odbranimo NASHE Kosovo, o

joj durisa sta se to tripujes....
ma samo neka nema vojske neka zvrji prazno  :mrgreen:  :mrgreen:
tamo najjeftinije da opstina malo sredi prostor stavi neki projektore i drzi neke prezentacije sajmove i ta cuda ionako nema niko para pa cak ni od bimismena da nesto napravi ,  :mrgreen:  :mrgreen:
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #16 poslato: 24.05.2005. 23:16:55 »

Citat: "Pedja"
Ja bih od kasane napravio poligon za paintball


Slazem se .. Dobra ideja .. Ali mislim da nije bash pametna investicija. Mislim, da gradjani Uzica, tj. omladina nije toliko zainteresovana zato. Shto ne znachi naravno da nece biti. Ali eto primera radi, na Zlatiboru koliko mi se chini ima to. Verujem da je posecenost mala. Osecam da samo turisti i neke punishe tu dolaze da "iskaljuju bes i da se zezaju". Jednostavno, mislim da mali broj Uzichana ima mogucnost da to finansiski podnese. Ipak skup je to sport. smile
A isto verujem da si ti Pedja jedni trenutno u Uzicu koji to otvorio. Ostali ili nemaju sredstava ili se plashe da u tako neshto investiraju.
Mada ja se ne bih bunio da tako neshto otvore. Uzgred ima josh terena u ovom gradu koji bi mogli posluziti za "farbanje". Pa bi bilo sooper da se otvori paintball na vishe frontova smile
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #17 poslato: 24.05.2005. 23:45:31 »

Joj ljudi samo da ne ostane neka pustosh tamo. Bash bi ruzno bilo. Ono je bash veliki prostor tako da i da se napravi bazen ostaje mesta i za poligon za paintball i za ko zna shta josh.

Zamislite JKP "BIOKTOS" kupi prostor i zezne sve a na mestu kasarne otvori deponiju!!!!!  :mrgreen:

 I onako se pricha da ona deponija na Sarica Osoju mora negde da se premesti. Cheesy
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #18 poslato: 25.05.2005. 00:17:40 »

ako se danex raspituje za to, onda ce tu verovatno biti pivara, u koju cu odmah da se zaposlim Tongue

Shto se tiche omladine, iz svakodnevnih slika mogao bih zakljuchiti da je za njih najbolje otvoriti neki fight club u kojem bi mirno mogli da se tuku, bodu, ubijaju, a pored bih im otvorio Alcohol&Junkie club da mogu na miru da se drogiraju i alkoholishu a pozatvarao bih im sve shkole, jer ionako nishta ne uche...
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #19 poslato: 28.05.2005. 23:22:24 »

Saznah neshto juchea to je da ipak ostaje kasarna na svom mestu. Sigurno josh ovu i pola sledece godine. Ne znam samo shta ce im onoliki prostor kada u objektu zajedno sa stareshinama nema ukupno 100 ljudi i niko nishta ne radi.

Valjda taj neko zna shta radi :?:

STRASHNO :!:  :!:  :!:
Sačuvana
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #20 poslato: 06.06.2005. 21:11:15 »

Jadno je to sto nam rasturaju vojsku, a mi to mirno gledamo ... kibicujemo jeftini poslovni prostor. Pa cujem da ce i avione da prodaju, kupite onda neki stari i napravite kafic unutra.

A vojske nigde do Kraljeva...

Propadosmo

JA
leta gospodnjeg 2005.
(za buduce generacije: da ne bude da nisam upozoravao)

PS. mali jubijej - moja 50.poruka.
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #21 poslato: 06.06.2005. 21:23:44 »

Ako i treba da je rasture kada nam nishta i ne sluzi. Znam po sebi kako sam sluzio vojsku. Ni pushku nisam imao, strashno. I shta da nas je neko napao, ne bi ostalo nishta od nas. Ova kasarne u Uzicu je samo jedan veliki vishak za Vojsku SiCG, verut tei. Bio sam tamo i znam. Saznao sam da kasarna trenutno postoji samo zbog spremanja hrane u gradsku bolnicu jer se kuhinja u bolnici renovira i spremanje se obavlja u Vojnichkom restoranu kasarne u Krchagovu. Chim se zavrshi sa renoviranjem bolnice gasi si ceo objekat i sve jedinice u kasarni. To otprilike traje do pochetka sledece godine.   Cheesy
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #22 poslato: 05.11.2005. 18:02:33 »

E ljudi, treba nam jedan veeeliki trzni centar sa raznovrsnom robom.

Gradinin Megamarket u Krcagovu je dobar pokusaj ali je to premalo, mali je izbor robe, a ona se manje vise ne razlikuje od robe koju je i inace moguce pronaci po svim drugim prodavnicama u gradu.

Uopste, nase prodavnice imaju golem problem sto sve drze potpuno istu robu, kao da svi nabavljaju sa istog mesta i to po principu, daj sta ima.
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #23 poslato: 05.11.2005. 18:43:33 »

Necemo mi to dochekati u skorije vreme .. Dosta je nama i ovo u Krchagovu .. Ipak je Chachak po tim stvarima dosta godina ispred nas ..
Kolio on ima trznih centara tog tipa ..
A evo sada se otvar i Metro beshe .. jel tako .. ?
E Uzice Uzice ..
Naravno i ja se slazem za otvaranje slichnog trznog centra ali .. niko nece da  ulaze u Uzice .. po svemu sudeci .. i koliko vidim ...
Sačuvana
Natasha
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 2


« Odgovor #24 poslato: 06.11.2005. 03:02:47 »

Dobro,zar se jos nije nasao niko pametan u ovom gradu da otvori neko normalno mesto za izlazak?
Sačuvana
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.179 sekundi sa 35 upita.