Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Shta se pravi na Aleksica mostu  (Pročitano 4431 puta)
Alma 86
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Poruke: 156



« poslato: 19.09.2006. 23:32:40 »

Dugo vremena nisam bio na lokaciji Aleksica most, danas sam primetio da je otvoreno povece gradilishte. Shta se to pravi ?
Sačuvana

ovom korisniku je zabranjen pristup na forum zbog nepristojnosti i vredjanja.
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #1 poslato: 20.09.2006. 00:43:10 »

Ja chuh... Opet neki trzni centar.... Dosta je vishe, napravite neshto korisno !
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #2 poslato: 20.09.2006. 01:51:46 »

Pa shta vas to chudi?! Imamo samo 11 chini mi se, koliko sam mogao da izbrojim, banaka na glavnoj ulici ?!?!?! Samo na Glavnoj ulici! To nema nigde!
Tako da mi podizanje novog trznog centra uopshte nije chudno. To se da ochekivati. I verovatno ce i taj biti neki ustakljeni, "moderni"   objekat koji se nece ni za 20 godina uklopiti u okolinu.
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #3 poslato: 20.09.2006. 02:31:44 »

Neko veche sam sa nekim ljudima nabrojao 22 banke u Uzicu Wink
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Ser Boki
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 150



« Odgovor #4 poslato: 20.09.2006. 05:16:03 »

Citat: "DJ_Uro_UE"
Neko veche sam sa nekim ljudima nabrojao 22 banke u Uzicu Wink


Ako nisi racunao ovu novu Erste Bank, onda 23. :wink:
Sačuvana

 *Image Removed*
Alma 86
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Poruke: 156



« Odgovor #5 poslato: 20.09.2006. 06:30:55 »

Chujem razne komentare, vezane za otvaranje novih predstavnishtava banaka, komentari su obichno negativne konotacije, zbog chega?
Svaka novootvorena banka prihvata u radni odnos odredjen broj , obichno mladih radnika, ti poslovni prostori su po pravilu najlepshi u gradu i shta sada to ima kome da smeta, shta bi to bilo bolje da se otvori u tim prostorima, pa kao banke su to zauzele, da nije njih nama bi bilo bolje i lepshe.
Pozdravljam svaku inicijativu, koja za krajnji cilj ima otvaranje novih radnih mesta.
Obichno se bune oni koji su vec zbrinuti, po pravilu u nekoj budzetskoj ustanovi, pa se sada plashe da ce njihov drug ili drugarica dobiti posao u toj banci i josh imati veca primanja od njih. Bunili ste se na broj kladionica, taxista, banaka, trznih centara, tezgi na buvljaku.... , razmislite koliko tu osoba radi i zaradjuje za zivot. Pa ne mozemo svi na budzet, nismo proshli <uklonjena uvreda> test.
Sačuvana

ovom korisniku je zabranjen pristup na forum zbog nepristojnosti i vredjanja.
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #6 poslato: 20.09.2006. 07:43:47 »

sta bi sa davnom pricom da ce tu biti takvudov bioskop ?
Sačuvana

pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #7 poslato: 20.09.2006. 17:58:02 »

Alma komentar skroz na mestu. 30 banaka dosta je to ljudi zaposlenih, i to verujem 'legalno' zaposlenih posto zna se kako ide ovde za budetksa radna mesta , ja jedan konkurs nevideh zadnjih 5 godina a ljudi rade. Sretnem tu i tamo ponekog , kaze mi koliko mu je trebalo vremena da se sredi poso tu i tu. Banke su uglavnom strane pa znam da ide legalno pregled CV'ja i sve redno. Treba da ih bude...
sory , malo smo u off topicu , po meni moze i lokala jos da bude na aleksica mostu i bilo gde , i to je inercija za mali bizznis , samo nekako mi se cini da sa brojem lokala ne opadaju cene zakupnina istih. Jos jedna stvar, stanovi. Uf da nam je tito da napravi jos nekiliko velikih zgrada sa sve kreditima od po 40 godina smile Brooka sta se u Uzicu desava sa izdavanjem stanova. Znaci da se zgrada napravi skroz van grada stanovi bi bili rasprodati iz taka...
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #8 poslato: 20.09.2006. 19:01:47 »

Samo se vi nadajte da je u bankama sve ok sto se tice zaposlenja. Samo najvisi lancu imaju stalno zaposlenje (mada ni njima nije sigurno), a boranija je izrabljivana upravo po najgnusnijemo mogucem principu: rade od jutra do mraka, a ne smeju da pisnu, jer su ugovori na dva meseca pa ih stalno obnavljaju, a imaju i potpisane blanko otkaze u fioci direktora.

I inace sto se tice banaka, one su najveca posast za svaku privredu. toliko banaka ovde ne donosi nista dobro gradu, vec samo na razne nacine polako muzu novac sto od firmi sto od stanovnsistva i salju ih u centralu.

Ono sto nama terba to je da se novac obrce u samom gradu i da se proizvodi i tako zaradjuje na drugim trzistima i posredno grad bogati.

Bankrani nikada nikome nisu dobro doneli osim samo sebi.
Sačuvana

Ser Boki
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 150



« Odgovor #9 poslato: 20.09.2006. 19:53:24 »

Negde sam cuo podatak da bi za nasu zemlju bilo pozeljno da nema vise od 5-6 banaka. Tako npr. u Sloveniji asm primetio da je najjaca banka Ljubljanska, a osim nje retko koju cete videti.
Sačuvana

 *Image Removed*
Iva_smiley
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Qka
Država: SER
Horoskop: Vaga
Poruke: 1697


Yes, you have to keep smiling


« Odgovor #10 poslato: 20.09.2006. 20:49:20 »

Citat: "Pedja"


Bankari nikada nikome nisu dobro doneli osim samo sebi.



 :-o Hmn , yeeee, donecu (nekada) dobro samo sebi yeeee  :twisted:  :-o
Sačuvana

* life is music , music is progressive *
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #11 poslato: 20.09.2006. 22:42:52 »

1. seci temu na 2 dela

2. Na Alexica mostu se, koliko sam nachula, pravi Maxi... Mada, sve je to rekla-kazala, nisam sigurna da mogu da potvrdim...

3. Banke? To cemo u posebnoj temi...  :twisted:

4. Predlog: podforum "Moj stav" gde cemo komentarisati rad pojedinih sluzhbi i ustanova i... oplesti ih do mile volje!
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #12 poslato: 11.10.2006. 08:13:52 »


Samo se vi nadajte da je u bankama sve ok sto se tice zaposlenja. Samo najvisi lancu imaju stalno zaposlenje (mada ni njima nije sigurno), a boranija je izrabljivana upravo po najgnusnijemo mogucem principu: rade od jutra do mraka, a ne smeju da pisnu, jer su ugovori na dva meseca pa ih stalno obnavljaju, a imaju i potpisane blanko otkaze u fioci direktora.

To na dva meseca mislim da je samo u Agrobanci i Panonskoj, jer treba da budu privatizovane, a njihove filijale u Užicu su otvorene samo da bi cena bila jača, fol "imamo razgranatu mrežu filijala". Osim toga, nije to ni mnogo novih radnih mesta, jer se uglavnom "preliva" kadar iz jedne banke ili institucije u drugu, koje se time, opet, rešavaju svog viška radnika. Mislim da je broj novozaposlenih u ovim ovolikim bankama - jedva dvocifren. I samo da znate - plate su uglavnom mizerne, a radi se od jutra do sutra da bi se ispunili nenormalni targeti (norme). Zamislite samo kad je projekcija u jednoj banci, neću je imenovati, da se godišnje plasira 3.000 potrošačkih kredita zaposlenima na budžetskim jaslama (zdravstvo, školstvo, administracija)!!! U Užicu je to nemoguće, a svaki onaj službenik banke koji učestvuje u ostvarenju tog targeta dobiće otkaz ako omane.
Vrlo je diskutabilno i da se posao dobija na osnovu CV-ja, ni po pabu ni po stričevima. Naprotiv. Ne pitajte kako, ali vam ja "dobar stojim" da je to samo velika zabluda.
Počeće banke iz Užica polako da odlaze isto onako kako su došle. Zbog nerentabilnosti, jer nema se više šta kome plasirati. Svi smo dužni i ružni. A oni koji su došli prvi, obrali su kajmak, kao i obično.
Izvinite svi zbog ovog totalnog skretanja sa teme. Do mene, do mene, do mene
« Poslednja izmena: 11.10.2006. 08:15:56 klackalica » Sačuvana

我不能帮助我们的印象是一个总理哑的人
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.462 sekundi sa 35 upita.