Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Šta bi ste porušili u Užicu?  (Pročitano 3702 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 25.03.2005. 02:36:07 »

Mnogo toga u Užicu nedostaje ali šta bi valjalo srušiti ili ukloniti?
Sačuvana

أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #1 poslato: 26.03.2005. 00:32:10 »

Dovoljno je sto je srusen Titov spomenik!!! smile smile smile smile
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #2 poslato: 30.03.2005. 01:53:16 »

Tito spomenik nije srushen nego premeshten i postavljen iza muzeja.... ali ajde ..  smile
Shta treba srushiti ... eh malo teze pitanje ... moram da razmislim. Samo moram da kazem... koliko me opshtina i ljoodi nerviraju... Zapoceli su radove na X objekata i nijedan nije zavrsen. A nalaze se u samom centru grada! Ajde da su oni malo na periferiji pa u redu, nego u centru samom onako zvrje nocu sablasne nedovrsene gradjevine. Ne znam zashto se opshtina nije lepo dogovorila sa samom sobom smile da stvari u gradu obavlja u dogovorenom roku. Znam da je tu nedostatak para.... ali neka malo vishe sredstava ide za izgradnju tih, nazovi, trznih centara da bi u najskkorijem roku bili izgradjeni. Ne znam, nisam pametan ...


Top_Gun

p.s. moram da razmislim prvo shta bi trebalo da se rushi.. verujte mi ima mnogo stvari.. ali prvo da razmislim ..
Sačuvana
hiphop
Gost
« Odgovor #3 poslato: 30.03.2005. 03:25:01 »

uzice ima specifican polozaj tako da bi jedna bomba srednje velicine u centru ove kotilne srusila sve smile jako zgodno i prakticno ! smile  :-o  :-o  smile  smile  Cheesy  Cheesy  Cheesy
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #4 poslato: 30.03.2005. 04:36:21 »

e pega da sam ovo ja napisala imalo bi smisla smile ja sam poznata kao unishtitelj smile
ali mi ne pada na pamet nishta posebno , srushila bi neko brdo ... tek da imamo malo vetra da rastera ovaj smog .
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #5 poslato: 30.03.2005. 21:21:32 »

Tito spomenik nije srushen nego premeshten i postavljen iza muzeja.... ali ajde ..  smile Top_Gun!



Nisam znala! bwe!
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #6 poslato: 30.03.2005. 21:52:07 »

Ja bih voleo da se unisti brana na plazi, ali ne da se srusi nego da se zabetonira tako da ne mogu vise da isprzne jezero. Ne znam ima li u ovom gradu sta ruznije od praznog jezera na Plazi.
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #7 poslato: 31.03.2005. 02:41:45 »

Da jeste ...u neku ruku to i dobra ideja. Ali kada bi se zabetonirala godinama bi se sakupilo toliko mulja da bi nam onda preostallo samo dase mazemo blatom. Ne bi imali nachina da je ochiste od blata. Eto na velikoj brani je taj fazon brane kakvu ti prizeljkujesh na plazi smile. I bash pre koju god prichah sa nekim radnikom kog sam  sreo tamo, kolika je dubina u V brani i on reche ne znam koliko i da je pola od toga mulj. Pa zamisli za koliko bi se skupilo mulja  na ovoj nashoj branici...
Ali se slazem sa tobom Pedja ...Ako ima neshto ruznije u ovom uzicu to je brana kada je ispushtena!!!

Top_Gun
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #8 poslato: 31.03.2005. 05:03:41 »

Ma znam samo se vajkam.
\
Ipak bih vise voleo da jezero isprazne smao da bi ga ocistili pa onda da ga ponovo napune a ne ovako, da ga une negde tamo u junu pred skokove u vodu, posto tada mora da bude puno.
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #9 poslato: 31.03.2005. 08:48:14 »

Ma za to praznjenje i ponovno punjenje  jezera svaki poot treba para... koje nashi dobijaju svake godine upravo za to. Za chishcenje i uredjenje plaze ... I shatro se sve to uradi ali je to samo delic od onoga shta sve moze sa tim parama da se napravi ... I gde te pare odu?? Pa standard .. Kao i uvek ... U njihove dzepove!!!
 Npr. proshle godine dobijene su pare da se ZAMENE svi stari zvuchnici NOVIM, da se uredi celo korito, da se napravi brana da ne popushta, da se oboje zardjale ograde,.. ma milion stvari...Oni su od tih silnih para samo kao popravili par zvuchnika, malo produbili korito za skokove ... i .. i..i .. nishta vishe
Kao branu su krpili ali je ona josh uvek propushtala. Malo manje nego proshlih godina ali su za te pare mogli mnogo kvalitetnije da je urade.

Ma...

Top_Gun

p.s. Iznervirah se ....
Sačuvana
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #10 poslato: 08.05.2005. 01:59:59 »

e kada vec pricate o plazi zapadne mi onaj okrnjeni hotel turist uvek za oko...mozda ima 2 godine kada sam gledao na TV5 nekog naseg lika koji je francuz , tamo zivi i ima kapital , i onda su prikazali vec gotov projekat za hotel Turist , trebalo je da bude privatna srednja skola i zatvoreni bazen , izgledalo je bas lepo  i oni su bili tada odlucni da to naprave i slucajno se seteih da je od tada proslo mnogo vremena ali da se nista nije pravilo ...zna neko nesto ?
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Peekaboo
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Rak
Poruke: 1099



« Odgovor #11 poslato: 09.05.2005. 03:49:30 »

Mislim da imamo i previse trznih centara u gradu...Mogli bi da smisle nesto drugo...Ona baretina iznad trga...Boze sacuvaj! Verovatno se plase novonastalih vrsta zivota u onoj bari pa je i ne diraju...
Al sve u svemu Uzice i nije tako lose...lepo je rasporedjeno...Autobuska i zeleznicka stanica preko reke, ne smetaju u saobracaju (kao u Bg-u), imamo  relativno lepu plazu, jer grad nije grad bez reke, lep nam je i Veliki park, imamo muzej, pozorista, galeriju, bioskop...vise nam od toga i ne treba...Samo bi trebalo da se otvori neka technoteka, folkoteka i diskoteka pa ko gde voli nek' izvoli!
Sad sam se i zamislila nesto...o ovome ipak treba malo i da se porazmisli... smile
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.599 sekundi sa 35 upita.