Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Tucha u opstini  (Pročitano 13328 puta)
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« poslato: 05.08.2005. 01:45:45 »

Poznatog uzickog borca na fotelje i proverenog" intelektualca",inace funkcionera SPO je opalio po tintari isti takav intelektualac iz SRS.
PA DOBRO BRE ZEMLJACI NIJE VAM OVO VISE LIVADA GDE STE NEKADA CUVALI OVCE,PA SE PO NEKADA I POTUKLI ZBOG NEKE SELJANCICE,SADA STE KULTURNA I POLITICHKA ELITA GRADA PA VAS MOLIM DA OBUZDATE NAGONE IZ MLADOSTI.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #1 poslato: 05.08.2005. 05:32:07 »

MA kada su mogli po skupshtini u BGd da se tuku i da iznose, ali bukvalno, poslanike iz sale .. shta onda ochekivati ovde u ovom malom gradicu...
Samo cu da kazem sramota .. To je jedna obichna beda.. I taj neki treba da mi predstavlja grad ili da mi odluchuje o nekim stvarima shto se tiche grada .. Joj .. bedinje ...
I shta chovek da kaze na ttako neke stvari.... Samo da se zgrozi, da napravi kiselu facu i da cuti .. Shta cesh kada nam je grad ne samo u vechernjim satima nego i po danu i to u skupshtini poon seljaka !!!!!!!!!!
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #2 poslato: 05.08.2005. 05:51:51 »

Ne znam za ove konkretne likove, ali nekada coveku zaista ostaje samo fizicka sila kao resenje.

Evo bas veceras na B92 su pustili neke emisije povodom Oluje. Sve ono sto sam prezivljavao kao 22-godisnjak, vratilo mi se, i bas mi je doslo da nekoga preklopim po pi*ci.
Sačuvana

Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #3 poslato: 06.08.2005. 02:05:41 »

Secam se vremena iz 1995.Mesto zbivanja kancelarija novokomponovane bogatasice u gradu,koja se inace odselila pre dve godine i tada mi rece:"Ne mogu vise da zivim sa seljacima".Sede riba u auto,usput kupi neku fabriku i zapali pravo u Beograd.Zasto je svim seljacima zivotni san da zive u Bgd?Zasto svaki seljacic iz okoline Uzica sanja da jedan dan zaigra za F.K.Sloboda?Zasto svaka seljancica ima samo jednu zelju:Da bude medicinska sestra u bolnici i da se kara sa doktorima?Ma,udaljio sam se od teme.
U tu novokomponovanu kancelariju ulazi lik ljakse i moli gospodaricu da ga primi u radni odnos kao vozaca kamiona.Gospodarica rece:"Brisi smradu da te moje oci ne vide,nije ti valjao otac pa verovatno ne valjas ni ti"!Nasu mi viski,zavali se u fotelju i zagonetno me pogleda i rece:"Vidis da je smrad, ode,a ni rec ne progovori u svoju odbranu".
Slika druga,godina1996.U kancelariji JKP Vodovod ulazi novoprimljeni vozac da uzme radni nalog,slucajno se to zaticem i pitam ga otkuda ti ovde?Samo se nasmejao i rekao:"Sada su moji pobedili".Direktor Vodovoda je bio Cicvaric iz SPO.Novoprimljeni vozac je bio isti onaj koji je bio isteran iz novokomponovane kancelarije.Kako nisu nigde mogli da ga "udenu",dali mu da vozi bager na deponiji kod Bioktosa,kao da se mali uci.
Slika treca.Faca postaje predsednik Okruznog odbora SPO.Padam u nesvest,pitam komsiju iz SPO.Pa zar nemade niko pismeniji od njega?Ovakav sam odgovor dobio."Jedne prilike smo organizovali docek Vuka Draskovica i postavili smo straze duz puta(chuj straze),njegovo strazarsko mesto je bilo na magistrali u Gorjanima.Kako je Vuk kasnio,a kisa pocela nemilice da pada mi smo se svi sklonili sa"dzade"na suvo,a samo je nas glavni junak ostao da kisne i kao na mrtvoj strazi pokorno cseka svog gazdu.Posle dugo vremena Vuk je naisao i ugledao ga pored puta.Sazalio se na njega i rekao vozacu da ga primi u auto.Kada je csuo zasto stoji na kisi odusevio se i blistava karijera je mogla da pocne.
Posvadjala se dva doktora oko toga ko ce biti predsednik Okruznog odbora.Cula se svadja do Bgd i Vuk se seti malog mokrog strazara.
Slika cetvrta.Stavljaju ga na lokalnu listu i on prolazi za odbornika u SO.Po principu ja tebi ti meni SPO dobija mesto predsednika upravnog odbora EPS za Zapadnu Srbiju.Pogodite ko je postavljen za predsednika upravnog odbora?Pa naravno ON.
E,upravo je tog,sada vec lokalnog mocnika "opalio"po tintari lik iz Kremana.E neka si vala svaka ti cast.
DA MOGU DA SKLONIM DECU IZ SRBIJE POZELEO BIH JEDNO BOMBARDOVANJE,NEKA SVE IZGORI ZA BOLJE I NISMO.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #4 poslato: 06.08.2005. 18:42:30 »

ja mislim da je lola spreman za loodnicu!
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #5 poslato: 06.08.2005. 18:58:28 »

ne Lola je na zalost u pravu  roll
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #6 poslato: 06.08.2005. 21:51:32 »

Citat: "Lola"

DA MOGU DA SKLONIM DECU IZ SRBIJE


ja sam sve mislio ti si lola neki alternativni lik a vidis iako znas istinu i osećaš stvari , dozvolio si da ti deca odrastaju ovde , ako ih naučiš i pričaš kao nama , onda će se i oni gušiti u smradu ceo život ako ne onda će oni da smrde...nema treće...

i ti trufke  nemo¨ diras lolu !!!  :evil:
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #7 poslato: 07.08.2005. 04:51:01 »

Na zalost ja bez ovoga smrada ne mogu da zamislim svoj zivot.Ne daj Boze da zivim u nekoj uredjenoj drzavi i da me se nista ne tice vezano za politiku,kulturu i sl.
Ja jednostavno ne znam sta bih to i kako radio u npr.jednoj Svajcarkoj ili Nemackoj.Moj zivot bi bio prazan isao bih na posao,radio,cekao godisnji odmor,izlazio sa drustvom u kafanu vikendom.Zar tako da mi zivot prodje,neka hvala ne treba.
Moje dete ce da zivi na racun glupe stoke u Srbiji,da se nervira kao njegov tata,da ih ponizava ali ipak da ih gaji na neki nacin da se ne bi ta vrsta istrebila,jer od cega cemo onda da zivimo.
Meni nije jasno o cemu na staranim forumima pricaju,npr.Holandjani i Belgijanci.
Jedino sta mi je nedostajalo posle pada rezima Slobodana Milosevica ,to su bili legendarni dnevnici u 19,30h.Uzivao sam u tome kako se moroni primaju na sve te Vuceline fore,tada sam pozeleo da i ja mogu nekako da uredjujem dnevnik.Verujem da bih Slobi produzio vek bar jos 6 meseci.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #8 poslato: 07.08.2005. 08:57:34 »

šta pričaš ti uopšte... ja nemogu bez njih a ja ih mrzim i živim na njihov račun...ja tebe ništa nerazumem... ubi se od razglabanja kako neki nevaljaju a vamo kažeš da si neki parazit na njihovim leđima...ovde ti sve smeta a tamo ti smeta još više...ma nemaš pojma ni ti ....
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #9 poslato: 08.08.2005. 02:27:06 »

Na tvoju zalost ti nista ne razumes.Kao prvo ja se u opste ne zalim na kvalitet zivljenja u ovakvoj sredini,a to sto se nerviram kako masa izgleda to u opste ne treba da znaci da meni nije lepo.Ja verovatno imam mnogo vece zivotno iskustvo od svih vas,pa stoga mislim da bi ste mogli od mene mnogo da naucite.Ja nisam imao te uobicajene probleme tipa:Gde cu da radim,gde cu da stanujem,od cega cu da zivim,kako cu da idem na letovanje,treba mi vikendica ,ne mogu da se adekvatno ozenim i sl.Sve sam ja to obavio sa svojih 25god.uz pomoc moje inteligencije i hrabrosti.Ne zelim da neko pomisli da se hvalim jer nema svrhe kada me ne poznajete i neznate ko se krije iza imena Lola.Ja bih zeleo da svi vi mozete da imate kvalitet zivota slican mom,pa upravo zbog toga napadam i sugerisem na sve sto vam to onemogucava.
Kada se ljutim na seljacku prostotu i nekulturu,ja nikada ne pozelim da odem sa ovih prostora,jer da sam to zeleo ja bih to i uradio.Da sam negde u inostranstvu ne bih imao pravo ni da komentarisem njihov nacin zivota,morao bih da radim kod nekoga,tj.sto kazu nasi seljaci "da imam gazdu",a veruj mi ja to ne bih mogao da podnesem ni za kakve pare.
Ne mogu sebe da zamislim da mi dete ide u skolu sa crncima,Arapima,Indusima,Kinezima,da me posluzuje komsinica u prodavnici koja je muslimanka.Ja jednostavno to necu u svom kratkom zivotu.Nikoga ne mrzim,ali mogu da biram sa kim cu da zivim.Ako tebi ili drugima takve stvari ne smetaju,onda stisni muda, torbu na rame i pali preko.Ako mi smeta komsija ,ja cu da promolim glavu kroz prozor,da ga oteram u tri picke materine i kraj.1991.god sam se zatekao u jednom hodniku zgrade u Svajcarskoj,ide niz stepenice Srbin i meni sugerise:"Molim te idi desnom stranom stepenica,ljuti se vlasnik zgrade ako idemo sredinom".U tom trenutku dva Italijana idu i levo i desno i sredinom,jedva se mimoidjosmo,uptah:"A kako oni mogu da idu kuda hoce".Odgovor:"Pa ovo je italijanski kanton".
Prvo sta sam uradio kada sam poceo da zaradjujem lovu u privatnom biznisu,kupio sam stan.Moje dete trci kroz zgradu i galami kao i sto bi sva deca sveta trebala da rade,ja mogu svoju prodavnicu da otvorim kada god hocu,a isto tako i da je zatvorim,vlasnik sam tog lokala pa mogu i delatnost da menjam kada mi je volja.
Dok ovo pisem meni se dete i zena vrzmaju po kuci,a ne moja ili njena mama.
Sve su to razlozi zbog kojih ja ostajem ovde i trudim se da i moje dete ostane tu kada odraste,da mu objasnim da ce mu u Srbiji biti mnogo bolje nego u bilo kojoj drugoj zemlji.Da bi mu sve tako dobro bilo moram da ga naucim da raspoznaje dobro od loseg,kada je nervozan da se ne istresa nad zenom i decom,vec da "raspali po seljacima i srpskoj nekulturi".Sve to pokusavam da i vama objasnim tj.da vam poboljsam stil zivljenja,da imate hrabrosti da javno kazete da je Guča govno i najobicnije seljacko napijanje,vasariste gde dzukele prodaju deci pivo za 200 din,a posle ih puste kuci pijane,pa ko stigne ziv stigne,a ko ne, ko ga j**e bitno da smo mu lovu uzeli.
Javno zelim da kazem:POSE*EM VAM SE NA GUČU KOJA JE DANAS UZELA 5(PET)EJ,PET MLADIH ZIVOTA ,MAMICU LI VAM J***M SELJACKU.
APELUJEM NA NADLEZNE DA POSLE DANASNJE TRAGEDIJE ZABRANE OVU SELJACKU SVETKOVINU.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #10 poslato: 08.08.2005. 03:34:12 »

pazi da ne procitam ovoliki tekst

 Tongue
Sačuvana

pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #11 poslato: 08.08.2005. 05:02:42 »

Citat: "Kenny"
pazi da ne procitam ovoliki tekst
 Tongue


ma moze , ja sam pročito i zanimljiv je kao i uvek lola fazon... i u pravu je lik što može da se ne štrecne ninašta već odalami po rečniku... ja nemogu, možda delimo stav ali ne i rečnik...
u vezi ovoga preko i ovde... pa da je tako jednostavno mnogi bi torbicu na rame ... lično mi nebi smetali crnci ni to što sam građanin drugog reda kad i ovde je skoro isto , malo zamazano izokrenuto , ali slično...
a to sto si sve odradio do 25 je jedan od retkih usamljenih primera...ja se jezim ljudi koji zive sa porodicama kod svojih matoraca...to je teska kanta...
i sta je to sa gucom , nista nisam cuo...
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #12 poslato: 08.08.2005. 05:40:53 »

Ni ja ne podrzavam taj sabor .. Ne volim ga .. Ali nije GUCHA kriva shto su ti ljudi poginuli... Mislim jeste .. Ali su oni svesno seli za kola verovatno pijani ili shta vec i desilo se to shot se desilo.. Niko njih nije shibao po ushima da odu da se nashljokaju i da sednu za volan...
Zashto ja nisma otishao .. Zashto nisi ti Lola ili ti Pega.. ili neko odavde..
Sigurno i kada bih otishao isplanirao bih povratak tek posle konachnog istreznjenja.. ako bih se napio ..
Znachi li to da bi trebali da stopiramo sve sabore i festivale u Srbiji ?
Samo zato shto se neko napije nadrogira pa posle toga sedne za volan... Pa za to sluzi milicija koja ih odmah po izlasku na poot zaustavi i odradi kako treba...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #13 poslato: 08.08.2005. 06:20:46 »

E kad bi ste uspeli da ostanete na temi, a ne ovako svaki put krenete o babu a zavrsite o babama...
Sačuvana

velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #14 poslato: 25.08.2005. 00:26:10 »

Znam da malo kasnim (nije me bilo), ali josh jednom ponavljam: Lola je lik!
Ne znam shta se deshavalo, ko je koga "opalio po tintari" (shto ne znachi da necu saznati kol'ko za pola sata), al' volim da chitam Loline textove, a posebno teme koje on postavi!
Svaka chast!
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #15 poslato: 25.08.2005. 03:52:16 »

Ne zelim vise da ucestvujem u raspravi na forumu,Jelena mi je dala informaciju putem privatne poruke da su ucesnici foruma svi od reda klinci.Ja imam trideset i neku i ne ide da polemisem sa vama,ipak smo mi razlicite generacije i imamo razlicito vidjenje zivota.
Izvinjavam se ako sam mojim komentarima nekoga uvredio ili ako sam nekoga prozvao i tako mu naneo dusevni bol.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #16 poslato: 25.08.2005. 04:36:51 »

Ima ovde ljudi svih godista, utoliko vise svako od nas treba da vodi racuna kako se ponasa.

A i inace, koliko ko ima godina u glavi, vidi se iz onoga sta pise i kako pise. Fizike godine tu nista ne pomazu.
Sačuvana

velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #17 poslato: 25.08.2005. 15:26:52 »

Nemoj, Lola, molim te!
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #18 poslato: 25.08.2005. 17:59:40 »

Stvarno lola ne vidim razlog zashto si se tako, da kazem, klinachki poneo ..
Pa kakve veze ima koliko ko ima godina .. Ne bi ni znao da ti jelena nije rekla na privatnoj poruci ..
Ja eto imam 22 godine ... Sasvim dovoljno da mogu da polemishem o nekim stvarima ..
Ima ovde ljudi i starijih i mladjih .. Kao na svim forumima ..
Ne znam zashto bi samo trazio sagovornika, nekog po godinama, tebi ravnog. Nikome nisi naneo dushevni bol samo opushteno malo .. Nemoj da se nervirash .. Mnogo si revoltiran nekim nebitnim stvarima.
Sačuvana
nevolja
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 29


« Odgovor #19 poslato: 27.08.2005. 04:34:22 »

Nije fora napustiti forum,fora je ostati i izboriti se sa "klincima" i njihovim godinama i biti spreman i nauk od njih primiti jer imaju shta da pokazu a ti,Lola, ako bash trazish sagovornika od trideset i neshto i josh malo vishe, ti onda daj oglas u novinama (moze sa slikom i bez) a moze i bacanje kamena s ramena,1 na 1,samo kazi gde i kad...Pobednik vodi na palachinke...
Al` bez kmechanja,onako,mushki...pls...

Dakle,tema ovog foruma bi TUCHA U SKUPSHTINI...
Sačuvana
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #20 poslato: 27.08.2005. 11:44:00 »

Citat: "Pedja"
Ima ovde ljudi svih godista, utoliko vise svako od nas treba da vodi racuna kako se ponasa.

A i inace, koliko ko ima godina u glavi, vidi se iz onoga sta pise i kako pise. Fizike godine tu nista ne pomazu.

Swaka chast, Pedja...
Izjava za pohvalu!
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #21 poslato: 03.09.2005. 17:07:17 »

E, sve je to lepo, al' Lole stvarno nema.
Verovali ili ne, meni je bash krivo...
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
soda
Covek stvara religiju, a ne religija coveka!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ratomir Soda Jovanovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska - Mobile
Država: EU
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Škorpija
Poruke: 1081


Soda The Almighty



« Odgovor #22 poslato: 03.09.2005. 17:44:28 »

Udri bruce lee tuci bruce lee razbi gi svi... nedaj nikom da prezivi od ovi olosi...
Sačuvana

Bolje znati mnogo i chesto nego nikad i nista povremeno i koje kude!
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #23 poslato: 03.09.2005. 20:15:12 »

I ne treba da ga bude.... Nikada mi se nije ni svidjao, iskren da budem... :!:  :!:  :!:
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #24 poslato: 03.09.2005. 21:41:28 »

Ma, nemash ti pojma!
Wink
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.062 sekundi sa 35 upita.