Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2 3 4  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Učestali napadi pasa lutalica na Užičane  (Pročitano 32598 puta)
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« poslato: 18.09.2007. 18:39:48 »

Čopor pasa lutalica izujedao je pre tri večeri Nikolu Jovanovića (33) u strogom centru Užica, dok je na motociklu pokušavao da se iz Ulice Strahinjića bana uključi u ulicu Dimitrija Tucovića. Jovanović je na raskrsnici kod nekadašnje Robne kuće "Progres" stao da propusti pešake, kada je na njega nasrnulo desetak RAZJARENIH PASA koji su ga izujedali po nogama. Povređen mu je skočni zglob desne noge. Lekari Hitne pomoći konstatovali su rasekotinu široku četiri, dugu tri i po, a duboku jedan centimetar.
- Branio sam se kacigom, ali nije vredelo. Od raskrsnice su nastavili da me jure do Prve osnovne škole, odustali su tek posle dvesta metara. Malo je nedostajalo da izgubim ravnotežu i padnem sa motora - kaže Nikola Jovanović koji najavljuje da će zbog ovoga tužiti opštinu Užice.


ČLANAK PREKUCAN IZ DNEVNOG LISTA "BLIC"
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #1 poslato: 18.09.2007. 18:40:51 »

Hajde zaštitnici ovih zveri, da čujem komentar na ovo. Ja sam borbu protiv ovih zveri započeo, vreme je da isto uradite i Vi, nadležna gospodo.
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #2 poslato: 18.09.2007. 18:58:35 »

Nije da ne verujem u prichu ali mi se chini nekako nestvarnim da ga psi tako izujedaju. Prosto ne mogu da zamislim tu situaciju. Mozda zato shto nisam to nikada video ili doziveo, ne znam.
Naravno, to je za svaku osudu. I to treba reshavati u najskorijem vremenu.
Primetio sam da je kuchica mnogo. Idu u choporima i predstavljaju pretnju za malu decu (a i za odrasle koliko vidim).
Neshto se mora reshavati. Ubijanje je je primitivan nachin koji bi trebalo da se izbegne..ali sve mi se chini da ce i ovog puta cuke biti otrovane..
Zalosno....
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #3 poslato: 18.09.2007. 19:11:49 »


Nije da ne verujem u prichu ali mi se chini nekako nestvarnim da ga psi tako izujedaju. Prosto ne mogu da zamislim tu situaciju. Mozda zato shto nisam to nikada video ili doziveo, ne znam.


Prichash brate kao da nikad nisi video kako pashchad jure za kolima ili motorima. Pa ne jure dzabe. Razumem ja da ih iritiraju tochkovi i sve, ali zashto kad ja stanem sa motorom, chak sam ga i izgasio (kontam mozda ih i zvuk motora iritira), i oni skachu i pokushavaju da me ujedu za nogu. Mene ne interesuje, ja se i dalje drzim moje tehnike "kamen u glavu", pa ko koga pobedi.
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #4 poslato: 18.09.2007. 19:21:16 »

tih copra nema samo u centru grada vec po senjaku i krcagovu uveliko opesrisu oko kontejnera najcesce se srecu oko bolnice... a najopsniji su rano izjutra kada nema puno ljudi, tada ce sasvim slobodno napasti prolaznika... a ovde oko doma zdravlja i nade matic su postali sastavni deo komsiluka... ne znam sta treba da se desi da napadnu sekretaricu Tihog pa da se nesto preduzme, ili da spavju pred ulazom u opstinu da bih videli...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #5 poslato: 18.09.2007. 19:26:18 »

Ma sigurno su ih videli, shetaju se ulicom svaki dan. Samo niko nishta da preduzme. Pa bezbednost gradjana je u pitanju !!!
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #6 poslato: 18.09.2007. 21:10:07 »

I sta mi mozemo da uradimo sem da baljezgamo ovako? Kontam i da ode neko ovako od nas kod tihog direktno, ovaj bi ga odj**o na fin nacin. Mislim... A ja ne mogu da nosim kamenje svuda sa sobom ko Djuro, blam me. smile
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #7 poslato: 18.09.2007. 21:23:59 »

Bolje da me bude blam (a u stvari nije me blam) nego da ostanem izujedanih nogu. Imam gde da stavim kamenje, pa ako krenu na mene mogu efikasno da se odbranim. Videcu ih zimus na -10 koga ce da ujedaju i gde ce da spavaju!
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #8 poslato: 18.09.2007. 21:44:31 »

Djuro, bolje nosi bocu sa vodom. Ker se poplasi kada ga isprskas vodom.

Takodje, nije lose resenje ni onaj decji pistolj sto izbacuje kuglice. Ume ono lepo da zaboli kada ispalis iz neposredne blizine.

AKo nista, to ne mzoe da ihpovredi ali moze da ih zaplasi a i manje jekabasto i moze da se koristi iz voznje smile
Sačuvana

DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #9 poslato: 18.09.2007. 22:22:54 »


Takodje, nije lose resenje ni onaj decji pistolj sto izbacuje kuglice. Ume ono lepo da zaboli kada ispalis iz neposredne blizine.


To mi je bilo prvobitno reshenje, ali nikako da odem do buvljaka ili u prodavnicu igrachaka. Kamenje imam na svakom coshku !
Sačuvana
Budalica 17 cm
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
budalica-veselica
Mesto: uzice
Horoskop: Ribe
Poruke: 117


« Odgovor #10 poslato: 19.09.2007. 01:20:58 »

Azil za pse je jedino reshenje, koliko sam upoznat, na tome se radi i azil ce biti stacioniran u Pozegi. To je jedino pravedno reshenje. Nisu jadni psi krivi shto se tochak okrece i oni ga registruju kjao plen ili neprijatelja., ne laju oni na vozacha automobila ili motocikla, oni laju na tochak koji se okrece. Pri J.P. Bioktosh treba oformiti sluzbu, koja ce biti zaduzena za uklanjanje pasa lutalica sa ulice, ali iskljuchivo na human nachin. Moje dete, koje je izjavilo da bi volelo da na ovom svetu bude samo on i milijardu pasa, da nekim sluchajem vidi da neko udari ili ne daj Boze ubije psa, pa doziveo bi traumu, a tata ne gaji nikave simpatije prema tim chetvoronozcima, ali eto, uz njega se solidarishem... Znachi, strpite se josh malo i problem ce biti reshen, ako nekoga i ujede, moze da tuzi opshtinu i dobije neku kintu. U Leskovcu penzioneri po ceo danm zuje po gradu i traze pse, ne bi li ih nekako isprovocirali , pa na taj nachin upotpunili kucni budzet. Bilo je primetno pojachano penzionersko kretanje, bash u danima kada se spermala zimnica, kazu da ko je imao srece da ga ujede kuche, od tih para je mogao da spremi drva i ajvar.
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #11 poslato: 19.09.2007. 04:00:40 »

Pa ako ih vec iritira tocak a ne vozac, sto onda ne grizu tocak nego vozaca? I mislim cija je uopste ta idiotska ideja da ih nervira tocak? Pa idu ljudi i peske, a ne samo sa skuterima, pa ih napadaju! Ne znam, bolje pobiti deset pasa nego da ujedu jednog coveka, ili dete.
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #12 poslato: 19.09.2007. 04:11:23 »

Samo ubijajte... Ne vidim, zaista, svrhu postojanja drugih zhivih bica... Valjda ce vrhunac evolucije i biti kada na planeti ne bude ni flore ni faune, kada samo ostane NJ. V. CHOVEK. Ko li ce mu tada smetati?
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #13 poslato: 19.09.2007. 04:24:53 »

Pa znas kako, neko je jednom reko "rat je higijena covecanstva" e pa kad je covek surov tako prema drugom coveku, sto ne bi malo bio i prema dzukelama i to opravdano. Mislim, kad se prenakote, onda isto ko glodare, treba ih pobiti. Dzaba sto su slatki kad su mali, a npr pacovi nisu, ali sta god se prenakoti treba regulisati.
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #14 poslato: 19.09.2007. 05:40:37 »

 Boze sacuvaj! Boze sacuvaj! Boze sacuvaj! Boze sacuvaj! Boze sacuvaj! Boze sacuvaj! Boze sacuvaj!
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #15 poslato: 19.09.2007. 06:18:35 »

Danas ni traga ni glasa od njih. Nije im bio dan izgleda.
Sačuvana
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #16 poslato: 19.09.2007. 23:08:17 »

joj prekjuche su napali nekog chikicu koji je prolazio ispred DMa.. znachi, chovek je najnormalnije ishao i samo skochi na njega 5pasa, i to ne bash malih i pocheshe da ga grizu Sad
pre par dana sam videla kako su nasrnuli na neko malo detence..
od tada su mi postali mnogo manje bitni..
od male dece nishta lepshe nema..
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #17 poslato: 19.09.2007. 23:35:26 »

Pa zato kazem, nema milosti za dzukce u ovoj situaciji!
Sačuvana
Budalica 17 cm
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
budalica-veselica
Mesto: uzice
Horoskop: Ribe
Poruke: 117


« Odgovor #18 poslato: 20.09.2007. 01:09:37 »

Ne treba biti tako grub.
Posebno bi trebalo da se pripaze devojke i zene i to u periodu kada imaju ovulaciju, pas, muzijak, oseti na deset metara miris, koji je istovetan kao i kod njegove zenke, a zenka psa ce reagovati tako shto ce u mozgu prepznati suparnicu i napashce.
 Pas prepozna i rdju od choveka i napada ga.

Ovoliki lopovi po gradu, pokrali su sve shto se moglo odneti, a vi raspalili po jadnim psima koji su nervozni jer ne mogu da nadju hranu.
 Juche iza mene ide kuja i u zubima nosi nepojeden sendvich. Propustio sam je da prodje jer sam shvatio da nosi hranu svojim mladuncima..., shta sam trebao da uradim, da je shutnem nogom ili gadjam kamenom, a mladunci da uginu....., nikada.
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #19 poslato: 20.09.2007. 02:02:45 »

Da, i kad bi te izujedali verovatno bi se saginjao i mazio bi ih dok te ne iscepaju. Mojne tako brate, budite realni. Nisam ni ja za ubijanje kerova, samo hocu da se neshto tu uradi, kako bi mi, obichni gradjani, mogli na miru da shetamo, vozimo kola i motore, shetamo decu.
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #20 poslato: 20.09.2007. 02:23:01 »

"shta sam trebao da uradim, da je shutnem nogom ili gadjam kamenom, a mladunci da uginu....., nikada."

sta se pravis fin, niko ovde ne govori da gde god vidis pasce, sutni ga. E nemojte sad svi da kenjate tu. Dzukaca po gradu ima uvek, ali tek su sad zasmetali. A za te kriminalce, i za to imaju sluzbe i nadlezni isto ko i za kerove. I oni su se isto razmnozili ko kerovi. I njih isto treba ko kerove.
Sačuvana
Budalica 17 cm
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
budalica-veselica
Mesto: uzice
Horoskop: Ribe
Poruke: 117


« Odgovor #21 poslato: 20.09.2007. 02:36:19 »

Da moje dete, a vecheras je u gradu (otishao na engleski), napadne, ili ne daj Boze ujede pas...odsekao bih oba uha, ili uva Tihomiru Petkovicu i to na radnom mestu u njegovom kabinetu, pa ta odsechena uha, ili uva,  bacio psima da pojedu.
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #22 poslato: 20.09.2007. 02:56:20 »

Pazi samo da te ne vide ovi iz orke inache krivichna odmah.
Ajoj zamisli taj neki njihov da mi pridje da pochne da mi neshto trabunja. Zavalio bih ga pesnicom bez pardona.
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #23 poslato: 20.09.2007. 02:59:26 »

Ne boj se za orku, seci tihog kako oces, orka brine samo za zivotinje a ne za ljude. smile
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #24 poslato: 20.09.2007. 04:29:35 »

Kuchici tu nisu ni malo krivi...I ne treba ih osudjivati ili ubijati zato shto im je takva cud. Jednostavno to su zivotinje koje zive na ulici i o kojima nema ko da brine, koju nema ko da vaspita(dresira), koju shuta, pljuje i psuje ko god stigne.. I pored toga one josh uvek mashu repom kada ih zovnem, pomazim...
Slazem se da ih treba skloniti sa ulice.. Ali ponavljam, NE UBIJANJEM!
Ima ih mnogo i smatram da ni jedan grad ne treba sebi da dozvolli toliko pasa na ulici..ali ni jedan, iole human, chovek ne treba sebi da dozvoli da ih ubije.
Reshenje je azil!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.933 sekundi sa 35 upita.