Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Uzice na Internetu.....  (Pročitano 10647 puta)
Hanna
Gost
« poslato: 30.04.2004. 20:08:05 »

Postoji mnogo sajtova na kojima mozete videti neshto o nashem divnom gradu,kao i niz foruma.......Ako imate neke linkove,napishite ih ovde.......Evo jedan forum za Uzice,kome su potrebni posetioci,sto pre...
www.krstarica.com/forum a onda udjite u podforum Uzice i ukljuchite se u diskusiju.........
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 03.05.2004. 06:24:40 »

Ne radi taj link.

A i inace, ne vidim svrhu da postoji vise foruma. Uzicani jesu poznati po tome da svako hoce da bude gazda pa tako i na Internetu prednjacimo po broju uzickih irc kanala i foruma.

Kvaka je sto Uzicana nema dovoljno na internetu ni za jedan forum, pa nema smisla jos ih deliti na vise foruma.
Sačuvana

Hanna
Gost
« Odgovor #2 poslato: 03.05.2004. 21:18:10 »

Nishta,onda sam idi na krstaricu i klikni na forum,i dobices listu podforuma medju kojima je i nashki(ja sam urednik).....treba mi pomoc jer dosta njih nas psuje,pa moram da lockam i brishem svaku 2-3 temu......
Sačuvana
hiphop
Gost
« Odgovor #3 poslato: 03.05.2004. 23:28:11 »

ti ne da lokaš nego ti je skoro svaka zaključana...pa šta da komentarišem
kad si sve zabranila ! Shocked

ima nas malo...bilo bi fino da skupimo na jednom mestu...btw. PHPbb
dizjan mi je nekako prijatniji nego onaj sa krstarice...

šta da ti kažem više...ako nešto otključaš onda ti možda i pomognemo...
ovako...na šta da potežem priču ??
a i ona koja je tamo je samo neko prebacivanje...valjda je to zadnje što nam treba sada...te ovako onako...daj...

real  
 idea
Sačuvana
Hannah
Gost
« Odgovor #4 poslato: 19.05.2004. 01:16:32 »

Na krsti postoji milion podforuma.......Na Uzicu se otvaraju teme koje ne treba da budu postavljene u tom forumu.......A vecina forum vidi kao chat i tako ga koristi,a zabranjeno je i reklamiranje.......Mora se uvesti i neki red,i zato sam zabranila pristup gostima.........Toliko
Sačuvana
hiphop
Gost
« Odgovor #5 poslato: 15.06.2004. 16:00:17 »

...

Nešto sam razmišljao pa me interesuje da li se procentualno ili statistički miže odrediti broj korisnika interneta u Užicu !? Iskustveno ja neznam gotovo nikoga da koristi net iz nekog mog užeg društva...možda bi neko i želeo ali mislim da nije u mogućnosti...Znam tako neke ljude koji se tim manje više bave ali mislim da ovde ipak ima dosta PC'ja po glavi stanovnika lol . Mislim da smo kao grad u tom ssmislu dosta napredni ali za korisnike interneta to već stvarne ne bih znao kako da se odredi...

Broker ti imaš sajtove pa možda imaš više informacija ili možda imaš neki grafikon  lol

Ja bih voleo kada bi mnogo više net živeo kod nas...ali to je čudna problematika...Tamo neki Estonci imaju zadivljujuće dobar prosek sa internetom a kapiram da nisu ništa u ekonmski boljem položaju nego mi (ako ima gorih od nas  Tongue  Cool ) , ali eto...

real

...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #6 poslato: 16.06.2004. 16:43:56 »

Mogu samo da dam slobodnu procenu da ima dvestotinak ljudi koji svakodnevno provode vreme na Internetu.
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #7 poslato: 16.06.2004. 18:35:10 »

Hehehehehehehehe....Dvestotinak ljoodi samo svakodnevno provode vreme na netu.Sramota ....
Sačuvana
hiphop
Gost
« Odgovor #8 poslato: 17.06.2004. 01:12:37 »

...

skoro je 80 'keka' ljudi u ovome gradu...pa ono 200 na netu i jeste malo smešno ali i od tih 200 mislim da ide dosta njih u manje više poslovne i firmirane stvari pa ono baš je malo smešna stvar...
šteta je to...nekako ...ali ajd' sad...mora da se propagira nešto drugo ...sve osim neta...Matrix izz real !!!  lol  na kraju će i oni shvatiti  lol

...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #9 poslato: 17.06.2004. 02:16:57 »

Naprotiv, mislim da je malo ljudi koji su na netu direktno zbog posla. Uglavnom su to mladji kojima su glane aktivnosti chat i slicno.
Sačuvana

orso
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 20



« Odgovor #10 poslato: 18.06.2004. 00:29:32 »

po zadnjem popisu 60 keka, ali  opet 200 je malo tek se kupuju racunari,slabe su veze, itd, itd....nego sve nesto mislim da bi trebalo nesto vise uraditi po pitanju marketinga ovog foruma, mozda gresim, bilo bi bolje da nas ima vise
Sačuvana
hiphop
Gost
« Odgovor #11 poslato: 18.06.2004. 01:18:59 »

...

ma sta se tek kupuju racunari kad ja znam dobro kolko firme koje se time bave samo prodaju racunara...znaci ima mnogo i mnogo i modema i svega ali nema brate svesti o tome sta je to...i to je mnogo tesko da se promeni...fino bi bilo da imamo na forumu jace diskusije...ja mislim da je ovo pravi uzicki forum i samo ovde dolazim ...ima ih jos po krstarici ali kapiram sta cu tamo kad je uzice ovde zar ne Huh?

...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #12 poslato: 19.06.2004. 04:18:18 »

Samo polako i strpljivo, dok se skupi dobra ekipa.
Sto se reklamiranja tice, ja se trudim koliko mogu. Al' ne mogu sve sam.
Sačuvana

hiphop
Gost
« Odgovor #13 poslato: 19.06.2004. 07:46:17 »

...

strpljenje je uvek bila dobra vrlina!! zar ne !??
znas kako cemo  lol  izstampamo neke fanky plakate pa ih plasiramo malo po gradu  lol
ma uzice i neke techno novotarije...ima tu malo smisla ali se izgubi uvek pre nego sto dobro zazivi...forumi su popularni na netu u zadnje vreme i fino bi bilo sve ljude malo animirati...ali ja se prepadnem ponkad nekih smrknutih izraza na licima njihovim pa je mozda i pametno cutati i raditi svoj 'bod'  lol

...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #14 poslato: 20.06.2004. 03:30:35 »

Milsio sam ja i na to.

Pred Novu godinu sam hteo da stampam plakate za promociju fourm i uzickog chata, medjutim, nisam uspeo da nadjem nikoga zainteresovanog da poradi na dizajnu a cak ni nekoga da to izlepi po gradu.

Onda sam stavio prst na celo.
Sačuvana

hiphop
Gost
« Odgovor #15 poslato: 21.06.2004. 04:57:26 »

...

he heee smile

ovo sa prstom na čelu je mnogo drevno  smile  
to je onako efikasan način da se dođe do potrebne publike ali Užice je čudna stvar pa je i svaki napredan vid marketinga ovde kod nas dosta nepouzdan . Internet ovde je priča sam za sebe...meni se forum oblik mnogo sviđa tako da bih ti rado pomogao i oko dizajna i oko lepnjenja ali treba se zapitati šta bi time dobili...možda bi bilo veća fora da se rade neki flayeri koji bi ono bili na nekim ulaznicama u popularne klubove u gradu ili tako nešto...možda u dogovoru sa nekim ko prodaje stvarčice za mlade da uz ili na račun baci link...to je onako manje cimanje a i mislim da deluje...sad kapiram da ima dosta firmi po gradu koje imaju mass potrošnju, e sa njima možda nije loše sklopiti neki dil...valjda

ja na radiju pričam i kritujem sve i svešta ...pominjao sam uvek forum sajt i tako...mada...znate već...

to je to...

real...

...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #16 poslato: 21.06.2004. 18:50:46 »

Uvek sam bio otvoren da cujem sveze ideje.
Sačuvana

Goldie
Gost
« Odgovor #17 poslato: 05.10.2004. 03:36:42 »

Citat: "Pedja"
A i inace, ne vidim svrhu da postoji vise foruma.


zdrava konkurencija je uvek dobrodoshla

Citat: "Pedja"
Uzicani jesu poznati po tome da svako hoce da bude gazda pa tako i na Internetu prednjacimo po broju uzickih irc kanala i foruma.


kao da u ovom textu vidim trachak ljubomore prema drugim irc kanalima. lol
opshte je poznato da na krstarici postoje dva kanala na koja dolaze uzichani.
na jednom se osecam prijatnom, na drugom ne... na jednom me ne smara bot, na drugom me smara...  na prvom se skuplja vishe ljudi   :wink:
shto vishe foruma i kanala to bolje. izabracu onaj koji mi najvishe odgovara. nije bitan kvantitet ljudi vec kvalitet
Sačuvana
hiphop
Gost
« Odgovor #18 poslato: 05.10.2004. 06:07:38 »

Citat: "Goldie"
nije bitan kvantitet ljudi vec kvalitet


Desi ZIr !!!

Brate mnogo si me izbedacio znas...
Treba tebe malo biti znas...

ovde je kvalitet...jer nema mnogo ljudi...bas je opusteno ...zar ne ??

ee Zir...osiso sam se...da to jos nisam uradio onda bi stvarno nadrljo...znas!!!
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #19 poslato: 05.10.2004. 06:07:47 »

Da se razumemo, ovo sto cu reci se odnosi na tebe i ekipu u kojoj si a ne na one koji stoje iza foruma Uzice na Krstarici. To ocigledno radi neko sasvim treci, i ocigledno je da se trudi da to radi kako valja.

Zlatko imam utisak da ti i tvoja ekipa bolesno zelite da neko bude ljubomoran na vas?

Presaberi se malo, na www.uzice.net, na ovom forumu i na #uzicani niko vas ne pominje a kamoli da pricao nesto negativno o vama dok vi ne samo sto olajavate na svojim okupljalistima, nego dolazite i kod nas da nas "pljujete" a ne libite se ni da pricate kojekakve gluposti po gradu.

Cak naprotiv kad god ste radili nesto konkretno i korisno, ovde ste mogli da ostavljate informacije i ostavljali ste ih i niko vam u tome nije smetao. Kao sto nikad i nece. Cesto je cak i prelazeno preko vasih negativnih i ocigledno provokativnih komentara na forumu.

Meni nikada nije bilo sasvim jasno otkud tolika vasa negativna energija prema www.uzice.net. Da je to od skoro, kada je izbio sukob zbog nepristojnog ponasanja na #uzicani pa i da razumem. Rasipali ste je nemilice cak i u vreme kada se nismo poznavali. I na forum i na kanal ste dosli sa unapred negativnim stavom. Zbog konkurencije? Zbog ljubomore? Vrlo moguce. To moze da opravda vase ponasanje.

Verovatno ste vi www.uzice.net od pocetka videli kao konkurenciju, jer ste zeleli da napravite nesto slicno a smetalo vam je sto to vec postoji. I od tada pljujete sve sto ima ikakve veze sa www.uzice.net.

Koliko znam, nije vam samo www.uzice.net na meti. Taj vas negativan stav prema svemu u sta niste ukljuceni vam je uvek bio najveca smetnja da nesto i napravite i bice i ubuduce ako ga ne prevazidjete.

Molim te razumi ovo kao dobronamerne i prijateljske savete. Kako radite postizete samo da se getoizirate, da skupljate oko sebe ljude koji prihvataju vase pravilo da nema pravila i da je sve dozvoljeno stvarajuci sebi prividnu sliku da je ceo svet takav. To je sasvim u redu dok ste u getu ali kada budete hteli da izadjete, onda cete videti da van njega ne vaze vasa pravila, nego neka druga.

Veruj mi, ovaj tvoj pljuvacki nastup samo tebi steti. Ko ovo gleda sa strane, unapred ce imati odbojan stav prema tebi samo zbog takvog ponasanja. Tebi to ne treba.

Spadas u retke u svojoj genereaciji koji mogu nesto da naprave, i iskoce ispred ostalih, ali treba da shvatis da ne mozes mnogo postici tako sto ces ujedati sve oko sebe koji se bave istim ili slicnim poslom kao ti. Mnogo ti je korisnije da saradjujes sa svakim ko nesto znaci u tom poslu jer od svakoga mozes nesto da naucis a sigurno i da dobijes podrsku kad ti zatreba.

Pogledaj malo oko sebe. Cak i u ovom Uzicu, gde je verovanto i nastala ona "da komsiji crkne krava", ozbiljni ljudi ne samo da postuju ljude koji se bave istim poslom, nego se medjusobno druze, pomazu a ne retko i saradjuju. Shvatili su ljudi da je jedino tako moguce opstati.

Mislim da je odavno doslo vreme da se zakopaju sve ratne sekire i da se dozovemo pameti. Jedini nacin da nesto uradimo do kraja to je da to uradimo zajedno. Naravno da smo razliciti, ima nas raznih, ali je sigurno da imamo dovoljno zajednickih tacaka da mozemo da funkcionisemo pre svega kao normalni ljudi, da postujemo razlike medju nama a da gledamo da razvijamo ono sto nam je zajednicko.
Sačuvana

hiphop
Gost
« Odgovor #20 poslato: 05.10.2004. 06:20:03 »

Zir ! Word up ! don't get me wrong...kao sto je obicno slucaj !!! :?:
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #21 poslato: 05.10.2004. 06:28:45 »

Hiphope, ja Zlatka ne znam licno, posto nismo imali prilike da se upoznamo. Sticajem okolnosti znam sta radi, i na osnovu toga ocenjujem.

U svakom slucaju ne zelim da ova diskusija predje u "vaki si - naki si". Ko god ima licne neuglasice to treba da resava na privatnom planu (email, privatna posta ili chat, negde u mraku ili tako nesto) a ovde bi smo ipak trebali da koegzistiramo.
Sačuvana

Goldie
Gost
« Odgovor #22 poslato: 05.10.2004. 08:46:40 »

*
Sačuvana
hiphop
Gost
« Odgovor #23 poslato: 05.10.2004. 16:26:45 »

Citat: "Goldie"
offtopic

 
b v


danas nisi tako prichao lol



E Zir sta se bre tripujes...znas da se zezam....
i sta vam je ljudi bre...bolje neka konstruktvina prica nego ovako kako ide..
o bilo cemu...
daj bre....alo bre !!! :x  :x  :x  Cheesy
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #24 poslato: 05.10.2004. 18:05:07 »

Citat: "Goldie"
offtopic
nisam te nigde prozvao... vec sam ti jednom rekao i recicu ti ponovo: ja tebe ne smatram za konkurenciju, samo kritikujem ono shto smatram da je loshe


Ma da... ti stalno pominjes konkurenciju, ne ja i stalno sam ja tebi problem a ne ti meni.

Citat
3) sve shto sam ikada loshe  rekao o tebi (ako to moze da se nazove loshe) to je da ne znash da dizajnirash i da su sajtovi koje ti uradish odvratni. (moje skromno mishljenje koje uopshte nije ni bitno sve dok ti na tome zaradjujesh) smile


Gresis silno. To o cemu ti pricas spada u domen ukusa a o ukusima se ne moze raspravljati.

Druga stvar, ne mozes meni pripisivati dizajn sajtova iza kojih stojim. Razumem da zelis da oblatis mene licno ali sajtove iz kojih ja stojim radili su razni ljudi. Neki od njih su i vrsni dizajneri kojima ni ja ni ti nismo ni do kolena.

Citat

ima mnoooogo vishe od 200 ljudi koji su svaki dan na netu, al nemaju svi vremena za chat i forume  :wink:


Ta cifra se odnosila na one za koje se moze ocekivati da se pojave na chatu ili forumu.
Sačuvana

Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.527 sekundi sa 35 upita.