Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Uzicki seoski djilkosi  (Pročitano 14295 puta)
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« poslato: 23.06.2005. 02:13:39 »

Strasne stvari su mi se dogodile.Bio sam verbalno napadnut od strane pet smradova koji vise vole rakiju smrdovacu nego svoju decu.Sta se to dogadja u gradu?
U poslednje vreme je sve izrazajniji prostakluk ljudi koji su dosli sa sela da nesto zavrse u gradu i tu i ostali.Gledao sam coveka kako sere ispod mosta prema autobuskoj stanici,a deca ga cekaju na mostu.Nije mi nikada bilo cudno sto seljaci vrse nuzdu na javnim gradskim povrsinama,vec mi je nejasno kako moze onako usrane guzice da celi dan provede van kuce.Ovaj koji je vrsio nuzdu ispod mosta obrisa guzicu "Vecernjim novostima",pope se na most i onako usranim rukama kupi pljeskavicu i pojede je u slast.Shvatio sam da sam postao neprijatelj svima koji ne peru zube i ruke,koji vole posle sranja da neopranim rukama promesaju salatu bez viljuske.Sav taj sljam se spustio u grad i koti se mnogo zesce od gradskih tipova koji se groze na nehigijenu.Jedne prilike moj prijatelj ginekolog mi rece"Verujes li da se trudnoca mnogo brze i bolje prima kod riba koje se peru jednom u mesec dana,nego kod ovih sto je plaknu tri-cetiri puta dnevno".Moguce je da rodjenjem i izlaskom na prljavu rupu,genetski si predodredjen da budes ljakse i djilkos koji usranim rukama hrani svoju decu.Upozorenje za mlade majke:Nikada ne dozvoljavajte rodbini sa sela i onih koji se nisu primili na urbanizaciju,da vam diraju decu rukama,sigurno su usrane.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 23.06.2005. 06:31:06 »

Interesantno, ali ti si se ovde pojavio kao olicenje nepristojnosti, a sad ispade jagnjesce? Siguran sam da im nisi ostao duzan, a ne bi me uopste iznenadilo da si u stvari ti prvi poceo smile

Ovo ti je ujedno i poslednja poruka u kojoj ce nepristojnosti ostati necenzurisane. Ubuduce cemo morati da cistimo, s obzrom na strukturu ljudi koji ovde dolaze i koji ne moraju da gledaju svakojaku nekulturu.
Sačuvana

pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #2 poslato: 23.06.2005. 06:49:12 »

Citat: "Lola"
Gledao sam coveka kako sere ispod mosta prema autobuskoj stanici,a deca ga cekaju na mostu..


Ahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!  :mrgreen:  :mrgreen:
oouuu men ! this **it iz real !!  :mrgreen:  :mrgreen:

nemogu nista da kometarisem to selo grad..stvarno nemam pojma ali svidjaju mi se ovakve stvari...mislim nekako je realno !
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #3 poslato: 23.06.2005. 07:15:34 »

Citat: "Lola"
Gledao sam coveka kako sere ispod mosta prema autobuskoj stanici,a deca ga cekaju na mostu.Nije mi nikada bilo cudno sto seljaci vrse nuzdu na javnim gradskim povrsinama,vec mi je nejasno kako moze onako usrane guzice da celi dan provede van kuce.Ovaj koji je vrsio nuzdu ispod mosta obrisa guzicu "Vecernjim novostima",pope se na most i onako usranim rukama kupi pljeskavicu i pojede je u slast.


Pa pazi ovako da nash grad ima jedan ali samo jedan normalan javni WC, mozda bi taj lik svratio i otishao tamo da, kako ti kazesh "KENJA" i ne bi dupe brisao vechernjim novostima nego bi kulturno obrisao guzu "soft tuch" papirom.............
Smiri malo strasti, pocheo si da lupetash mnogo i shta vishe da nervirash. :evil:
Sačuvana
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #4 poslato: 23.06.2005. 07:49:20 »

Citat: "Lola"
kako moze onako usrane guzice da celi dan provede van kuce..

sta te buni tu ? jel Tarzancici koji tako nastanu ?  :mrgreen:
ne dirajte ovog lika...pravi je crnac iz kraja  :mrgreen:  :mrgreen:
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #5 poslato: 23.06.2005. 14:03:38 »

Citat: "pega"
Citat: "Lola"
kako moze onako usrane guzice da celi dan provede van kuce..

sta te buni tu ? jel Tarzancici koji tako nastanu ?  :mrgreen:
ne dirajte ovog lika...pravi je crnac iz kraja  :mrgreen:  :mrgreen:





hahahahahhahhahaha znaci ne verujem hahahahahhahahahahaha
="pega"
Lola ::
Gledao sam coveka kako sere ispod mosta prema autobuskoj stanici,a deca ga cekaju na mostu..


Ahahahaahahaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!
oouuu men ! this **it iz real !! icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif [/quote]

ajoj kako sam se nasmejao hahahhahahahahhahahhaahahhahaa
Sačuvana

DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #6 poslato: 23.06.2005. 16:04:10 »

Vrlo interesantno... nishta vishe smile
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #7 poslato: 23.06.2005. 16:34:49 »

Sto se tice nekultre, nehigijene i svega loseg, uzice ima najgoru strukturu lljudi koji zive tu. Sacinjeno je 60% od ljudi koji su grabili da dodju do grada, pa nam je i sve tako.

Pljuvanje po ulici, bacanje pikavaca, kopanje nosa,  cackanje usiju... Sve je to sto mozete videti na svega jednoj setnji po bilo kojoj nasoj ulici.

Ono sto me je dosad najvise iritiralo do sada:

1. covek je preko puta moje kancelarije, na samom trotoaru okrenut ka nama vrsio nuzdu [malu srecom]. Eeeeeej bre! Onda sam lepo otvorio prozor i pitao "Sta to radis???" da bi me on iskulirao i zavrsio svoj posao, a onda seo u kola i otisao...

2. covek izlazivsi iz neke prodavnice jednim prstom je pridrzao levu nosnu duplju i naglo izbacio vazduh kroz nos a sa vazduhom je izletelo "nesto" pravo pred mene koji sam prolazio pored njega. On se okrenuo i ono nije znao sta da kaze. E, tu sam pukao "Iz kog si ti sela, a ?"... Klasicna stoka!

Ima jos X primera, ali ovo je nesto.... Uh.... Ma nema opravdanja za tog sto je vrsi nuzdu ispod mosta, na samoj autobuskoj stanici imas WC i za 10 dinara ces da odradis sve, da obrises zadnjicu normalnim papirom i jos da operes ruke sapunom i osusis... Ja bi prisao koliko god je moguce i pitao "A, sta to radis dole i znas li gde to radis?" Mozda bi ga i promovisao obliznjem narodu...

Neko ce me nekad ubiti zbog mog jezika, ali nisam navikao da cutim... Ne vidim razloga za cutnju  :wink:
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #8 poslato: 24.06.2005. 03:17:46 »

Pedja druze,
Sta je sa tobom?Zasto ti smetaju moji tekstovi?Zasto mi pretis brisanjem,a kasnije verovatno i suspenzijom?Ti si izgleda umislio da si B92.Ako me proteras bicu prinudjen da se branim "auto sprejom na magistralnom putu".Tvoje misljenje da su moje teme i komentari neumesni su apsolutno pogresni.Ja samo oslikavam realnost u nasem gradu,ukazujem na prostakluk i na taj nacin se borim protiv toga.Mozda mislis da preterujem,gresis sigurno.Svaki dan sam u kontaktu sa najvecim sljamom u opstini,kaznjen sam da zaradjujem za zivot tako sto cu od tih najgorih da uzimam pare.Dnevno operem ruke po stotinu puta,jer prvo sto rade kada me vide pruzaju mi ruku kao da znaju sta najvise mrzim.Osoba koja se budi u podne i izlazi iz kuce kada zadje sunce,mozda i ne zna u kakvom gradu zivi.Ti sto izadju kada zadje sunce,mozda i ne znaju sta su im radili ocevi ispod mosta u toku dana.Moram nesta da vam ispricam:Podjem da platim struju i ukacih se na pokretne stepenice,ispred mene baba od stotinu"kila".Odmakoh se u nazad jedno pet stepenika da mi ne bude nos ispod babinog dupeta.Sok je bio trenutan.Prde baba kao iz topa i normalno da smrad dodje do mene,valjda tome i sluze pokretne stepenice,da pobegnes od svog smrada.Jedva je sisla sa stepenica i jos ih psuje,kao" umal' ne pogiboh ,jeble te vake stepenice".Savet:Nikada ne staj na pokretne stepenice iza seljaka jer ces sigurno biti poprdjen.P.S.Jeste skuzili kada zavlace ruku ispod pazuha i onda mirisu prste.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #9 poslato: 24.06.2005. 04:22:53 »

mrzi te da se rukujehs.. odseci ih molim te.. sta tu ima loshe pitati se sa nekim poznatim.. j**ote kako cesh pruziti ruku najboljem prijatelju, bratu.. bilo rodbini nebitno.. al si ti pun hejta.. uostalom sta tu oslikavas realnost ko da mi ne znamo gde zivimo i sa kakvim se ljudima sustrecemo.. mi tu kao ni ti nishta ne mozemo promeniti..prema tome..chill out nigga
Sačuvana

Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #10 poslato: 24.06.2005. 07:19:54 »

Lola, nemam nista protiv tvojih stavova, cak smatram da vecim delom stoje, ali nacin na koji ih iznosis je problematican.
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #11 poslato: 24.06.2005. 07:21:04 »

Ne ispravite me ako greshim ali  lola pokushava da na svaki post kontrira...Ili greshim... Stvarno ne shvatam njegova razmishljanja....Ali ok. U nekim stvarima je mozda i u pravu ali to postuje sa takvim hejtom da je to neverovatno. Hm...
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #12 poslato: 24.06.2005. 21:08:58 »

Samo mi nije jasno jedno. Na svakoj temi gde Lola ostavi post ona se svede samo na komentarisanje o njemu. Zaboravimo na tok dogadjaja na forumu zbog Lole. Ajde bre dosta vishe prozivanja, prichaj choveche malo opushtenije, zezaj se, uzivaj na forumu. Ne razumem te nikako i po ko zna koji put ovo pricham............................. :evil:
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #13 poslato: 24.06.2005. 23:59:59 »

Chekam lift na mom, x-tom spratu, lift prolazi (uzbrdo), i provalim da je u njemu chovek (stariji, 50-60 godina) p...a, okrenut ka vratima lifta, tekucina lije na sve strane... Stade lift na nekom x+1 ili x+2 spratu, ja i dalje stojim u shoku, prosto ne verujem svojim ochima, lift se vraca, staje na mom spratu, izlazi lik, zakopchava shlic, izgleda trezno, prisebno, svesno (iskljuchujemo mogucnosti suzhene svesti), ja u onom shoku pitam: "Jeste li vi to upravo... (pauza, trazhim rech, ne mogu da kazhem "p...ali", "urinirali" ne znam da li ce razumeti) vrshili nuzhdu u liftu!?", lik krece ka stepenicama i 'ladno odgovara: "Ne", ja i dalje u shoku, pitam: "Pa, shta je onda ono bilo?!", i nastavljam: "Sram vas bilo! Kako vas nije sramota godina!?" Chovek odlazi uz/niz stepenice...
Jedan od momenata kad mi je zhao shto nisam nauchila kuche da napada na komandu.
Elem, najcrnje, tj. skoro najcrnje u prichi je shto chovek izgleda kao nechiji ujak, stric, otac, normalno obuchen, normalno izgleda, porodichni chovek koji (kao i svi) jedva sastavlja kraj s' krajem, a usput vaspitava svoju decu... Kako, Boga pitaj.
No, pricha se nastavlja. U nekom momentu, nakon mesec-dva provaljujem lika, upoznaju me sa njim, on jeste ujak, stric, otac... al' najcrnje od svega: ON ZHIVI U OVOJ ZGRADI!!!
Treba li dalje komentarisati?
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #14 poslato: 25.06.2005. 00:17:45 »

Sve bi takve javno imenovao i izneo situacije, kad ko i gde! Sve do jednog, pa da vidim da'l bi se to mozda promenilo  :twisted:

Nekultura opsta. I kako ocekuju posle da im deca budu vaspitana, uctiva, da sutra kad pocnu da rade budu ljubazna i voljna za rad ? HA!
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
Lola
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 197


« Odgovor #15 poslato: 25.06.2005. 01:24:37 »

Najzalosnija stvar u svemu je sledece,
Na sve ,ali bukvalno sve goste u ovom gradu koji su dosli iz drugih gradova Srbije,Uzice ostavlja utisak cistog grada i urednih ljudi.Kako rece jedna moja sestra"a bre ,ovde su ljudi mnogo kulturniji nego kod nas".E,sada zamislite kako je u Kragujevcu,Krusevcu ,Nisu,Leskovcu.Kakva li tamo zivotinja zivi?Razmisljam zasto mi te stvari nisu smetale kada sam ziveo u tim gradovima,teskom mukom sam dosao do odgovora.I pored sve prostote i nekulture u drugim gradovima ljudi sa sela kada sidju u grad oni su tihi skoro neprimetni,iz straha da se ne obrukaju u gradu.Pokupuju sta im je potrebno i"pali"nazad u selo,a ovde je sve kontra.U selu postoje pravila ponasanja i ovdasnji seljaci su misljenja da sve sto je na selu zabranjeno i sramota to sme u gradu da se radi.Jednostavno mi smeta uzicko "kurcenje"zasoljeno prostaklukom koje je jos davno uvezeno iz Crne Gore.
Sačuvana

Domacice manje zbori, da ti ruchak ne zagori.
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #16 poslato: 25.06.2005. 01:32:33 »

Hmmm, ne diraj mi Crnogorce!
Radi se o tome da su Uzhichani dozvolili seljacima da rade shta zhele. Shto bi rekao jedan moj kolega, za sve ovo su krivi Brega i Minimax. Brega shto je u shali pocheo da koketira sa narodnom muzikom, a Minimax shto je na prvi (od 2) program RTS-a, u Nedeljno popodne, nekada davno doveo Brenu. Kazhe chovek: "Do tada je bilo sramota slushati narodnu muziku, seljaka je bilo, ali su cutali, stideli se, bili manji od makovog zrna. Taj ponedeljak jutro, u shkoli gomila tih seljaka pricha o Breni. Ovi, gradski, cute, pa nek' i ti seljaci imaju neshto svoje. I tako je pochelo..."
Da bi sad doshlo do toga da nam seljaci diktiraju tempo, svoje obichaje... A gomila prihvata... To je ono shto je strashno! (Reche neko "KRIVI SMO MI!")
Pa, ne bih bash da imenujem, ali, roditelji 2 veoma "ugledna" choveka ovog grada (jedan je na polozhaju, a drugi je "faca") su dobili kucu u Uzhicu nakon rata, ushli, videli i pitali: "A kako cemo mi u kucu u WC!?"
Samo jedna slika...
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #17 poslato: 25.06.2005. 01:40:28 »

Citat: "Lola"
Najzalosnija stvar u svemu je sledece,
Na sve ,ali bukvalno sve goste u ovom gradu koji su dosli iz drugih gradova Srbije,Uzice ostavlja utisak cistog grada i urednih ljudi.


Ja ovo prvi put chujem. Gde ti vidish chistocu ovde....c c c. Pa svaka kanta na banderi i kontejner pored zgrada i objekata su prepuni i prazne se samo kada zagusti. A to ti je kada od djubreta nemozesh da pridjesh kanti, pa svoje "smece" bacish pored......... i to se redovno ponavlja i ponavlja, bar ovde u mom kraju. Ne verujem da je stvar malo drugachija i u drugim delovima grada.  :!:
E sad ti prichash o tom uzichkom kurchenju koje ti smeta. Pa pogledaj tvoje predhodne postove i shvati ko se "kurchi". Ako ne mozesh da skontash ja cu ti reci"TI". Vidish da se ne obaziresh na tudje komentare i izjave, samo idesh po svom........... Ti se ne druzish sa nama ovde, ti hocesh da mi shvatimo da si neko, ali ne ide ti to, bar kod mene........ KRAJ :evil:  :!:  :!:  :!:
Sačuvana
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #18 poslato: 25.06.2005. 01:48:13 »

johs nehsto .. ne samo da su prepune kante.. nego ej i svaka druga prosuta .. okrenuta naopako.. sutnuta.. djubre ba sve strane ojee stoka do stoke..UZICE
Sačuvana

pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #19 poslato: 29.07.2005. 10:28:00 »

Citat: "Lola"
P.S.Jeste skuzili kada zavlace ruku ispod pazuha i onda mirisu prste.


eh nedostaje mi ovaj lola  Sad
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #20 poslato: 11.09.2005. 02:31:45 »

(at)Lola

Impresivna percepcija sitnica iz okoline koja nas okruzuje. Svaka cast.  :mrgreen:

Elem, fakat je da su Srbi nepismeni i nekulturni do bola. Mislim, kako ti da ocekujes od deteta, odraslog u seljackoj porodici, da pokupi kakve-takve manire? Ne vredi. Kada te odgoje na jedan nacin, oni na tebe prenesu i neke modele ponasanja... A cudna je to stvar, kako je taj "seljacki" hromozom toliko dominantan u odnosu na ovaj "sofisticirani"  hromozom, koji je recesivan?
To je tzv. "princip prljavih carapa": stavi prljavu i cistu carapu jednu do druge. Ova cista ce da poprimi smrad, ali pljava nikada nece mirisati na Lenor...  :wink:
Sačuvana

velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #21 poslato: 11.09.2005. 20:01:58 »

Ma, citiracu Djordja Balashevica: "Krivi smo MI shto smo ih pustili!"
Ko je, bwe, dozvolio da se taj seljachki hromozom toliko rashiri? Mi, jer nismo sankcionisali na vreme, nego poshtovali njihova ljudska prava!
Joj, ne mogu, nerviram se...
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #22 poslato: 11.09.2005. 21:53:26 »

Svako od nas ima malo takvog "seljashtva", samo ga neko ispoljava a neko ne, kod nekoga se primeti a kod nekoga ne...... To morate priznati, zivimo u takvoj sredini i u takvom vremenu gde je saljachenje neizbezno....... Samo je glupo shto ova tema postoji i to josh pod nazivom UZICHKI SEOSKI DJILKOSHI...... Loshe izgleda kada neko prochita od ljudi sa strane, razmislite malo ipak su to uzichani.........  :mrgreen:
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #23 poslato: 11.09.2005. 22:27:18 »

Citat: "Drogoljub_UE"
...To morate priznati, zivimo u takvoj sredini i u takvom vremenu gde je saljachenje neizbezno.......

...ipak su to uzichani.........  :mrgreen:


Ma, nije neizbezhno! Neizbezhno je jedino ukoliko zhelish da podilazish tim likovima! A to nam, valjda, nije cilj!

Uzhichani!? Ako su to Uzhichani, onda se zaista stidim shto sam odavde! Mada, mislim da su Uzhichani ipak neki drugi sloj ljudi. Necu da pochnem sa onim "stare uzhichke porodice...", ali, ukoliko se nisi primio na nasledje devedesetih, ostao si (ili postao) normalan. Malo je tih, nazhalost..
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #24 poslato: 12.09.2005. 06:44:55 »

Boga mi, ovo ode daleko...
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.112 sekundi sa 35 upita.