Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Volite li grad u kome zivite?  (Pročitano 7956 puta)
SlAtKa_uZiCaNka91
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Milica
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje,Karadjordjeva
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1473



« poslato: 15.05.2006. 06:55:58 »

Da li volite Uzice i zbog cega?
Sačuvana

seti se ,oseti i ne zaboravi ,nikad ne zaboravi
Alma 86
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Poruke: 156



« Odgovor #1 poslato: 15.05.2006. 07:13:06 »

Moram biti iskrena i reci da nisam volela Uzice, a ni Uzichane, medjutim.
Medjutim, desio se prijatan prolecni splet okolnosti i ja sam zavolela ovaj grad.
Prema ljudima sam gajila rezervisanost i nisam uspela da prepoznam i drugu vrstu Uzichana. Greshila sam, priznajem, oprostite mi.
Hvala ti moja prolecna radosti.



































  :wink:
Sačuvana

ovom korisniku je zabranjen pristup na forum zbog nepristojnosti i vredjanja.
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #2 poslato: 15.05.2006. 13:50:36 »

Volim Uzice i uvek cju ga voleti. A shto se tiche beograda i sve te buke i dreke oko njega... Vishe mi se penje na * i ta njihova "beogradizacija" i skupljanje para za budjavi avalski toranj i svo skupljanje para koje ide samo tamo. Nama shugava poshta srushena pre 7 godina i niko nishta nije tu napravio, a tamo shta god da nestane, odma daj pare da se napravi ponovo...


Volim UE najvishe Wink
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #3 poslato: 15.05.2006. 19:02:19 »

Da, da ... jel ovde rech o ljubavi prema rodnom gradu .. ? Uzicu .. ? Ili...
""Ko te Užice ne bi voleo, i bol i radost bio si grade..."
Pa kako da ne volim ovaj grad ... Moze se pretvoriti u najgoru rupu .. ali ja cu ga i dalje voleti .. Zbog svih njegovih lepih strana..
Naravno nikada necu kriti da mi je lepo i u drugom gradu.. niti cu pljuvati na neki drugi grad. Ne volim, shatro, lokal patriote .. koji nekada ne umeju da priznaju i da kazu da da ima i lepshe i bolje..
Volim veliki grad .. volim dinamichnost, volim razlichitost, raznovrsnost, shirok spektar svega ...
Ali uvek...bez obzira gde ziveo .. svoj rodni grad cu voleti bezrezervno. Ono shto mi je doneo trg, glavna ulica, stadion, park, plaza, velika brana, rajski otoci...rakijski pijac....ma... ni jedan drugi grad ne moze da mi donese .. smile
A to shto nam je grad uchmao...za to smo mi krivi ...
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #4 poslato: 15.05.2006. 19:14:46 »

Ne. Ni grad ni ljude (chast izuzecima, naravno). Tj, ljudi su krivi shto je grad takav... Da se ne lazhemo...
Nije da ga ne volim, jednostavno, nemam osecanja prema gradu. Divim se ljudima koji imaju tu vrstu osecanja... Ja to, jednostavno, ne pronalazim u sebi.
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #5 poslato: 15.05.2006. 19:49:04 »

Ne spadam u one koji se vezuju za mesta i po prirodi nisam nostalgican.

Ipak, Uzice mi se cini kao vrlo dobro mesto za zivot iz ugla onoga cime se bavim i sta volim.

Ukratko, Uzice mi kao grad odgvoara, a slazem se sa Velikom da su ljudi malo nezgodni.
Sačuvana

jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #6 poslato: 15.05.2006. 20:10:03 »

ja volim uzice ... volim uopshte ovaj kraj ...
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #7 poslato: 15.05.2006. 21:37:21 »

Naviknes se na grad, ljude, zavolis ga i vezes se iako nije sve kako treba.
Zavolis ga kao majka ludu kcerku smile
Sačuvana
No7or1ousSh4dow
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice-Marakana
Lokacija: Čukalovina
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 776


Delija do smrti !


« Odgovor #8 poslato: 15.05.2006. 22:40:48 »

Eh, mogu da volim Uzice, ali kao ni dobar deo gradova u Srbiji, nema perspektivu, ljudi  mogu da budu i vishe nego nezgodni i oni sami, kao sto kaze Velika, chine grad onakim kakv jeste ...
Sačuvana

Dobro znamo ko smo, znamo sta zelimo , za pobede twoje na sve spremni smo. na na

Od istine znaju ne mogu pobeci, nasha snaga njihow problem je najweci. na na

Budi to sto jesi Zvezdo ko i mi, nashu slavu nece niko srushiti.na na

 
Делијe Север
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #9 poslato: 16.05.2006. 02:50:07 »

Naravno da ga volim, ali ne kao grad, vec kao mesto u kome su mi najblizi prijatelji, u kome su mi roditelji, u kome mi je dom, i, najzad, u kome sam provela detinjstvo, ma kakvo ono bilo. Mislim da je to sasvim logichno.

Mentalitet je druga pricha, josh uvek smo palanka, no to je mozda i ono shto daje pechat ovom gradu.

A shto se tiche opservacije kolege forumasha Dj_Ura na konto beogradizacije, apsolutno se slazem. Ali nije problem samo u investicijama.

Svaki Bozji dan slushamo vesti o ogromnom broju mladih struchnjaka koji odlaze trbuhom za kruhom u inostranstvo iz Srbije... tako je nekako i u Uzicu. Ko god zavrshi fakultet u Beogradu (dobro, ne bash svi, vecina), i rukama i nogama kopa da ostane tamo, da se ne vrati ovde. Shta cemo sa uzichkim odlivom mozgova? Da li je ikoga briga za to??  :x
Sačuvana

Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #10 poslato: 16.05.2006. 03:34:18 »

Citat: "Ainhoa"
Nije li tako oduvek?  Sad

 
 Pa, ne bih rekla.... Nekada su bila drugachija vremena, Uzice je bilo centar Zapadne Srbije..... Chachak, G. Milanovac, da ako je neko znao gde su i na geografskoj karti.... A sada, sve se obrnulo.... Beogradizacija chini svoje.... Nash mentalitet je specifichan... Mada se ja solidno "snalazim" sa ljudima ovde, prijaju mi.... Dokle ce........ Verovatno dok ne pochnem da radim.... A to je uskoro.... Vec godinu dana kako sam se vratila iz Bg. Volim  Ue, ljudi, uspomene...... Ali, mislim da se necu ovde zadrzati.... Mada, nikad se ne zna........  roll
Sačuvana
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #11 poslato: 16.05.2006. 03:38:58 »

Gornji Milanovac???
Mora da se shalish! Mogu da potpishem da je 99,9% klinaca znalo gde je GM, i to iz samo jednog raloga: tamo se proizvodi dechja ambrozija zvana EUROKREM!!!  lol To mesto je bilo Woodstock i Graceland moje generacije!  Cool
Uzice je bilo hit dok je Valjaonica valjala, a Prvi Partizan gruvao. Chim je ta pricha pukla, pukli smo i mi, josh vishe. A zashto su ta dva preduzeca pukla? Shto zbog lokalnih, shto zbog drzavnih balvana.
Sačuvana

Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #12 poslato: 16.05.2006. 05:12:15 »

E,  da smo se mi klinci vishe pitali mozda bi u ovoj drzavi i bilo bolje.... Pa, i u Uzicu.....
 Ne bih se ja bunila da zivim u vremenu kada je dobro radila Valjaonica, Prvi Partizan.... pa makar vishe da ne probam eurocrem ( koga, malo je reci, obozavam i jedem svaki dan,  makar i najmanji od 25g.....  lol )......  smile
Sačuvana
piko
Gost
« Odgovor #13 poslato: 16.05.2006. 05:41:50 »

Treba voleti svoj grad,tu si doziveo prijatelje i neprijatelje,lose i dobro,lepo i ruzno,tu radis,stvaras za nekoga ko boze daj ostaje iza tebe,trudis se da tom tvom ostavis dobro,lepo,kvalitetno.Malo ima ko trg,nekad podeljen na zone,danas izbegnut od omladine ne znam zasto,ustvari znam,proradila je malogradjanstina,dokazivanje ko ima ko nema.Dosta Vas je u pravu,i za centar i za politicare,ali svet je uvek ostajao na mladjima,trebana mladjima potencirati da sto vise participiraju u vlasti,lokalnoj,bilo bi nam bolje.Nije tema o politici,ali svakodnevnica je politika,zato gerelje,nedorecene,tvrdoglave,bezobrazne i bezobzirne poput Martica,Sredojevica,dr Luna,onog iz Kosjerica sto je nacelnik regiona treba oterati,skloniti,odoh u politiku mnogo........

Treba voleti svoj grad,u pravu je kao sto neko rece,da lokalpatrioti nece da priznaju da je necije lepse,treba priznati,ali mi imamo Stari grad,plazu,lep stadion,park u samom centru,trg,pozoriste i festival itd,itd...
Sačuvana
SlAtKa_uZiCaNka91
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Milica
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje,Karadjordjeva
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1473



« Odgovor #14 poslato: 16.05.2006. 05:56:06 »

Djonovi u asfaltu ostace vecno u nama,ti otisci odrastanja na trgu Partizana ,ne zaboravljam rodni grad ,komsiluk,sjaj lampiona,ja sam uzichKo dete beba vreloG betona..


Ne bitno gde sam Uzice je u srcu i kada zadnji otkucaj bude izbledeo na suncu i kada srce stane Uzice ostaje u srcu ...

 :wink:
Sačuvana

seti se ,oseti i ne zaboravi ,nikad ne zaboravi
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #15 poslato: 16.05.2006. 16:16:06 »

Ne znam, ali ja ga mnogo volim i mnogo mi je zao shto polako i lagano kao da nestaje sa karte Srbije... Ne mogu da ga ne volim, u njemu sam prohodao, nauchio prve rechi, pao prvi put sa bicikle, nashao svoju ljubav, nashao normalan posao... Sve je to lepo, samo bih bandu koja je nash grad toliko unazadila osudio na propast !
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #16 poslato: 16.05.2006. 17:37:12 »

Volim Uzice zato sto sam se rodila u njemu i zato sto je lep gradic,jedina mana mu je sto je mnogo mali i sto mi ne pruza dovoljno uslova da bih mogla da zivim u njemu i ucim skolu u njemu!Uzice volim i uvek cu ga voleti samo ne volim nashu drzavu koja je propala tako da ako budem imala prilike zrtvovacu se toga da napustim i svoj grad odlaskom u drugu zemlju! Ali Uzice ce mi uvek biti u srcu! :wink:
Sačuvana
Peekaboo
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Rak
Poruke: 1099



« Odgovor #17 poslato: 16.05.2006. 18:51:35 »

Naravno da volim...Uzice je mnogo lep grad. Imamo i veliki park, i reku, i plazu, i stari grad...ma super...mrzim ljude koji kukaju na Uzice. Zanm da je ovde teshko naci posao i d nije neka perspektiva ali ne mozemo svi ziveti u velikom gradu a i ima i gorih gradova od nasheg Wink
Sačuvana
Alma 86
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Poruke: 156



« Odgovor #18 poslato: 16.05.2006. 20:58:02 »

Dragi moji,
Sve bih ja vas jedan dan strpala u kombi i ostavila u Priboju, da se snalazite tri dana kako znate i umete.
Dala bih vam po trideset evra i brishiiii.
Po povratku bi ste bili mnogo zadovoljniji. Tongue  lol
Sačuvana

ovom korisniku je zabranjen pristup na forum zbog nepristojnosti i vredjanja.
IvaN
Serbian Shooting Team
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ivan Pečeničić
Mesto: Uzice
Lokacija: Njegoseva
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Rak
Poruke: 1370



« Odgovor #19 poslato: 16.05.2006. 21:52:17 »

Kako da ne wolim grad u kome sam rodjen.. smile hehe  Cheesy Uzice mali extra lep gradic... smile i bice sve lepsi nadam se..
Sačuvana
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #20 poslato: 17.05.2006. 06:11:18 »

Citat: "Alma 86"
Dragi moji,
Sve bih ja vas jedan dan strpala u kombi i ostavila u Priboju, da se snalazite tri dana kako znate i umete.
Dala bih vam po trideset evra i brishiiii.
Po povratku bi ste bili mnogo zadovoljniji. Tongue  lol


nashta ciljas  :?:
Sačuvana

DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #21 poslato: 17.05.2006. 15:31:11 »

Cilja na to da je Priboj pffffff u odnosu na Uzice, kao shto i jeste... Ne svidja mi se ni malo...

ma UE rula smile
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.116 sekundi sa 35 upita.