Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Glasanje
Pitanje: Da li bi ste zavirili u svoju buducnost?
Da - 5 (31.3%)
Ne - 11 (68.8%)
Ukupno glasova: 16

Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Javlja mi se...  (Pročitano 20300 puta)
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« poslato: 02.02.2007. 05:53:53 »

Da li bi voleli da mozhete da zavirite u svoju buducnost (pri tom ne mislim na sitnice ili nebitne stvari, tipa ocene na kontrolnom, vec one velike, krupne, dogadjaje koji obelezhavaju zhivot)?

Molim moderatora da postavi glasanje, odgovori samo "DA" i "NE" (evo zashto me nervira opcija postavljanja glasanja...  icon7)
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Peekaboo
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Rak
Poruke: 1099



« Odgovor #1 poslato: 02.02.2007. 08:02:05 »

Joj ja ne znam. I bih i ne bih. Malo me strah da znam shta ce mi se desiti. Strah me da cu saznati neshto ruzno i verovatno bi me bacilo u neki bedak shto znam da me cheka ruzan dogadjaj a ja to ne mogu da promenim. A opet, ako saznam neshto lepo onda me to ne bi iznenadilo kad se dogodi jer je vec ocekivano. Stvarno ne znam....
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #2 poslato: 02.02.2007. 15:46:35 »

Rekao bih da ima svojh prednosti i mana... ako ste gledali film "Big fish" (krupna riba) mislim da vas buducnost ne bi previse interesovala jer bi nadam se shvatili da je sve samo jedna prica dobra ili losa samo je pitanje kako je neko isprica!
Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #3 poslato: 02.02.2007. 17:21:55 »

Ne,nikako... Imala sam prilike da mi ljudi "gataju" i da saznam sta ce mi se destii,ali ne bih to nikad uradila.Ne zelim da znam ruzne stvari,onda bih bila tuzna i uplasena sve vreme,i pre nego sto bi se to ruzno desilo,a ni lepe stvari... Ako se desi nesto lepo,super.Nema potrebe da ni njih znam unapred.Obradovacu se kad se dese smile.Tako da... jok,jok... Plus ne bih ni imala hrabrosti da slusam o svojoj buducnost.Previse me plasi ta misao,sta cu cuti... A zamislite tek posle,kako bi se svako od vas osecao kad bi cuo nesto uzasno... da vidim koliko bi vam trebalo da prihvatite to sto znate ... Desilo bi se to,ali jako teeeesko,a mozda i ne uospte!
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #4 poslato: 02.02.2007. 17:29:23 »

Zasto uvek gledate tako crno.. ja sam pesimista u 60% slucajeva ali zaista mislim da ako znate sta ce to lose da vam se dogodi gledacete da radite sto je moguce vise lepih stvari u zivotu dok taj momenat ne dodje - ili gresim ja ko ce znati Sad
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #5 poslato: 02.02.2007. 17:57:53 »

ne bih voleo, jer sta ako vidim tamo sebe kao milijardera i onda resim da iskuliram u smislu: ...ma boli me paja, i onako cu biti milijarder...   smile  smile  smile  smile i onda tropa nista, nista od milijardi ( moze i miliona, a trenutno bih bio zadovoljan i hiljadam... smile  smile )

elem, to je inace taj urodjen strah od npoznatog, i zato dosta ljudi ne bi voleli da virnu preko vrenenske ograde, ali bi se svi vratili u nazad, jer je to poznata stvar gde znamo sta i kako bi...kada bi mogli naravno  smile smile
« Poslednja izmena: 02.02.2007. 18:03:12 fon Manštajn » Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #6 poslato: 02.02.2007. 18:36:13 »


Zasto uvek gledate tako crno.. ja sam pesimista u 60% slucajeva ali zaista mislim da ako znate sta ce to lose da vam se dogodi gledacete da radite sto je moguce vise lepih stvari u zivotu dok taj momenat ne dodje - ili gresim ja ko ce znati Sad


Ovde dolazim do onoga cega se plasim-Nisam sigurna kako bih reagovala da saznam nesto lose. mislim, bilo bi mi lose i pre nego sto bi mi se ta losa stvar desila :|. Pitanje da li bih tako lako mogla da se"povratim" od soka,da radim lepe stavri... Kad znam da me ceka neka nesreca!
Diskutabilno je jer zasita nisam imala nikakvih slicnih situacija i ne bih volela da se nadjem u jednoj takvoj. Sto rece fon Manshtajn ,verovatno je to strah od nepoznatog...  Sad
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
^^spandzi_bob_kockica^^
Izvini Betmene nisam te poznao!
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Tamara
Mesto: Uzice
Lokacija: Koralovo
Država: Serbia
Horoskop: Blizanci
Poruke: 465




« Odgovor #7 poslato: 02.02.2007. 19:05:49 »

I da i ne..
mada vise ne... Cheesy

Ne bi volela da vidim sta me ceka...bilo dobro ili lose..
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #8 poslato: 02.02.2007. 23:56:51 »

NE!
Jer draz je upravo u tome sto je zivot nepredvidiv,i sto nikad ne znas sta te ceka.
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #9 poslato: 03.02.2007. 23:38:37 »

A zar nije OK znati neke stvari da se ne bi nervirao zbog manje bitnih dogadjaja (npr. da znash da cesh zavrshiti shkolu i raditi posao koji ce placati obaveze i hranu, pa da se ne nervirash kad dobijesh keca na pismenom)? Pa chak iako saznash da ce se neshto ruzhno desiti, da budesh spreman na to, da se, kada se to zaista desi, ne pitash "chime sam se na Boga bacao", nego da u momentu shvatish da je to moralo tako da bude, i da nastavish dalje?
Ja sam za! Volela bih da znam. Ali, ponovo naglashavam, ne neke sitnice, nego one velike, bitne stvari, koje, na kraju krajeva, i odredjuju zhivot.
Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #10 poslato: 04.02.2007. 00:00:07 »

Hehe, pa nije to toliko lose, ali ipak ne.
Na primer, saznas da ces imati nekada dobar posao, i dobijes keca na pismenom i bas te briga, a? Sto bi se nervirala,cimala kad ti je buducnost lepa... E sad, ko zna, mozda bismo bas tmo opustencijom na stvari koje nam se desavaju(kao,ma bas me briga,kad znam sta me ceka) promenili buducnost. Ti tamo a ono medjutim...  smile
Uostalom,ne zelim da znam za ruzne stvari koje bi mi se desile. Lakse mi je da "me pukne" odjednom... nego da se sve vreme pitam,a cime cu ja to zasluziti,a sto ovako,a sto onako. Hocu da kazem, u svakom slucaju cu se nervirati,samo kada ne znam to unapred, mnogoooo manje (krace) !Jedino sto mi treba je da se cimam i pre nego sto se desi nesto ruzno... Neka hvala!
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #11 poslato: 04.02.2007. 10:33:38 »

Blah, opet cu da se umesam.. sve te "sitnice" ne zovu se tek tako bezveze sitnicama - oko njih se ne treba previse brinuti mi smo sami kovaci nase sudbine bitno je dovoljno zeleti nesto da bi se to ostvarilo! Treba ziveti za sve sto je oko nas jer je uvek pitanje kada toga vise biti nece Sad i koliko ce tada da boli.. neizvesnost svakako ima prednost jer daje smisao zivotu jednu enigmu pod parolom "a sta sutra"

Ali naravno ne postoji recepet za zivot jer je on poseban i dat svakome na raspolaganje da njime upravlja neko vreme na njoj/njemu je da odluci kako ce ga provesti!

Izvinjavam se sto sam malo otisao sa teme ali prilicno je srodno...
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #12 poslato: 04.02.2007. 17:24:29 »

Ali ti ne znash shta je ustv. sitnica, a shta ne! Ako bi znao neke "krupnice" svog zhivota, znao bi da prepoznash sitnicu, i da se ne nervirash previshe, zar ne?
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #13 poslato: 05.02.2007. 22:56:27 »

Ali ti ne znash shta je ustv. sitnica, a shta ne! Ako bi znao neke "krupnice" svog zhivota, znao bi da prepoznash sitnicu, i da se ne nervirash previshe, zar ne?

Delom imas pravo.. Sad ja na to gledam malo drugacije jer neke stvari ne gledam kao posebno bitne za moj zivot ali to je ipak samo moj stav prema nekim stvarima u mom zivotu neko drugi pak ima drugacije vidjenje toga - da ne citiram ponovo sebe ali ne postoji recept za zivot svako ga zivi na nacin na koji on sam odluci!
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #14 poslato: 06.02.2007. 06:09:58 »

znajuci ljude i i jos jednu takodje urodjenu osobinu, razdoznalost, ljudi ne bi mogli da "virnu " samo  sitnice, jer te te sitnice u stvari i ne dotacinju, a billo bi smesno kao daj da vidim sta sam izvukao od pitanja na ispitu (a to je daleko od sitnice), ali necu da virnem da vidim sedmicu na lotu, ili da ja da virnem stacu dobiti za rodjendan (ovo je recimo sitnica, ali mi to nije ni bitno) ali necu da znam kada cu umreti, ili jos gore kako...mozda kada bi moga samo jednom da "virnes'', to bi mozda bio izazov, sta videti...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Lina
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Lina
Mesto: ue
Lokacija: centar
Država: srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 175



« Odgovor #15 poslato: 18.02.2007. 07:54:30 »

Definitivno ne, ona da bi i ovo malo zivota izgubilo smisao. Trba pustiti da voda sama tece , samo je kad kad malo usmeravati...

Postoji Neko ko vodi racuna o svemu, sve ima svoje razloge , i usponi i padovi. Sta mislite cega ima vise uspona ili padova u zivotu?
« Poslednja izmena: 18.02.2007. 08:30:20 Pedja, Reason: Uklonjeno nepotrebno bojenje teksta » Sačuvana

"kapetan esid kaze maloj lini"
Willy Wonka
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Mesto: Požega
Država: Srbija
Poruke: 87


Ancient Life


« Odgovor #16 poslato: 20.02.2007. 02:36:10 »

Pitanje koje ne zahteva preveliko razmishljanje, iz prostog razloga shto sam ljudski mozak ne bi bio u stanju da podnese samu spoznaju buducnosti.
Mi, kao svesna bica, imamo sposobnost da ''vidimo'' proshlost. I, kad malo bolje pogledate, u 99% sluchajeva, svaki (ne fizichki) problem koji chovek ima, proistiche iz proshlosti. E sad zamislite kako bi to bilo kada bi josh imali i uvid u buducnost. Brrr...

I josh jedna stvar: ''Kada bi chovek nauchio da zivi za ''sad'', ne bi imao potrebu ni za proshlim ni za buducim''. To je definicija koju priznaju, kako filozofi, tako i teolozi, duhovnici, itd.
Sačuvana
Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #17 poslato: 27.03.2007. 15:19:47 »

Koliko puta sam razmishljala o tome da uradim svoju natalnu kartu,ali ne mogu.Plashim se,ko zna shta ce sve tamo pisati icon2
I ne bih volela da znam shta ce mi se desiti u buducnosti!Zamislite saznam da ce mi se desiti neshto loshe u odredjenom periodu,i za to vreme budem kuci,a ipak mi se neshto desi...Slomim nogu ili ruku kuci ili neshto tako,pu pu icon7 Kad bih znala shta ce mi se desiti u buducnosti,uvek bih bila pod nekim pritiskom i svaki chas bih bila nervozna...a to nikako nije dobro...
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #18 poslato: 27.03.2007. 18:57:30 »

Natalna karta ne sluzi za proricanje buducnosti.
Sačuvana
Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #19 poslato: 27.03.2007. 19:05:42 »

Pa ne sluzhi,ali u natalnoj karti pishe sve od rodjenja do smrti (ako se radi dozhivotna natalna karta),tako da cesh svejedno znati shta te cheka u buducnosti...
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
Sojka_Tica
zapjevala...
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Sojka Tica
Mesto: Užice
Država: Srbistejdzan
FaceBook: ima
Horoskop: Lav
Poruke: 184


Deep inside your mind


« Odgovor #20 poslato: 08.05.2007. 06:11:27 »

Niposto ne bih gvirnula unutar... Cheesy jer ma koliko se posle trudila da  promenim nesto ne bih uspela i verovatno bih bila progonjena saznanjem...
Sačuvana
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #21 poslato: 08.05.2007. 06:26:47 »

kad bi uopste mogao da zaviris u svoju buducnost, da li bi to ostala tvoja buducnost, s obzirom na to da bi imao mogucnost da je promenis, tj. svesno izbegnes dogadjaj koji je "vidjen"... to znaci da bi to sto si video moglo biti pogresno, tj. nejednoznacno.

samim tim sto si video da nesto treba da se dogodi, znajuci to, ponasanje bi bilo drugacije, tako da izvorni dogadjaj ne bi mogao da se odigra u originalnom obliku.

tako da.. i kad bi nekako video, mislim da bi time samo upropastio to sto treba da se desi. Dok se ne desi, dakle, ne mozes ni znati za to. Neizvesnost, najlepsa stvar u zivotu!
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #22 poslato: 08.05.2007. 08:15:36 »

Natalna karta moze da ti pokaze karakter, sklonosti, sablone ponasanja, a buducnost samo u onoj meri u kojoj se tvoje ponasanje moze predvideti na osnovu tih saznanja.

Uz to, natalna karta ima nezgodan karakter da svakome odgovara svaka natalna karta. Ciju god da ti natalnu kartu pokazu, naci ces se u njoj.
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #23 poslato: 05.08.2007. 14:56:13 »

To ti mislish.
Sačuvana
acikus
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Aleksandar Bozovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Pozega
Država: Srbija
Poruke: 29




WWW
« Odgovor #24 poslato: 05.09.2007. 14:57:22 »

Само Бог зна шта ће се десити са неким у будућности све остало долази од демона.
Sačuvana

LINK LINK LINK SPAM SPAM SPAM
BANER BANER BANER i ostalo ....
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.96 sekundi sa 37 upita.