Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Petak 13.  (Pročitano 3048 puta)
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« poslato: 13.10.2006. 18:03:34 »

 Koliko verujete u "fenomen" petka 13.
 Koliko sam ja chula, postoje dobre i loshe priche vezane za ovaj dan....
 Shta vi znate o tome?
 Ja lichno ne verujem, ali da chujem i vas.... Cheesy
Sačuvana
gorillaz
Just visiting...
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Boris Pjevčević
Mesto: Užice
Lokacija: The Hood
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 1558


21-18-19-26-10-7


« Odgovor #1 poslato: 13.10.2006. 19:08:01 »

dan ko i svaki drugi dan ...... loshe stvari se deshavaju u istoj meri kao i drugim danima... sve u svemu isto ...
Sačuvana

What would U do if someone looked up in your future and told U there is no tomorrow ?
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #2 poslato: 14.10.2006. 03:21:17 »

Za mene dan kao svaki drugi!
evo jedan tekst...

Procjenjuje da je gospodarstvo svakog petka trinaestog izgubi 800 – 900 milijuna dolara, zbog toga što ljudi izbjegavaju tog dana raditi stvari koje inače rade, kaže Donald Dossey, osnivač Centra za upravljanje stresom i Instituta za fobije u Sjevernoj Karolini (SAD).
Između ostalih usluga koje nudi, njegova organizacija savjetuje svoje klijente kako prevladati strah od petka 13-og. Strah od petka 13-og je toliko raširen da ima i svoj naziv – paraskevidekatriafobija (što je oblik  triskaidekafobij, straha od broja 13) – a od njega samo u SAD-u pati između 17 i 21 milijuna ljudi.
Simptomi obuhvaćaju širok spektar stanja, od blage napetosti do pravih napada panike, koji ljude mogu natjerati da promijene dnevni raspored, ili da uopće ne odu na posao.

Kada govorimo o lošoj sreći ili nesreći bilo koje vrste, Richard Wiseman, psiholog na Sveučilištu Hertfordshire (Engleska), istraživanjem je došao do zaključka da su oni ljudi koji sebe smatraju nesretnima skloniji vjerovanju u praznovjerja povezana s nesrećom: "Njihova vjerovanja i ponašanje često su dio njihovog cjelokupnog gledanja na život – oni vjeruju da je sreća nekakva magična sila koja će im uništiti život."
Wiseman je došao do podatka da jedna trećina od 2.068 ljudi, koliko je sudjelovalo u njegovom istraživanju iz 2003. godine, povezuje broj 13 s nesrećom. Ti su ljudi također skloniji u dane poput petka 13-og zapadati u tjeskobna stanja i, logičkim slijedom, očekivati da će im se dogoditi nešto loše. Drugim riječima, upravo je strah od petka 13-og ono što im tog dana donosi nesreću.
Kobni broj
Sačuvana
Iva_smiley
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Qka
Država: SER
Horoskop: Vaga
Poruke: 1697


Yes, you have to keep smiling


« Odgovor #3 poslato: 14.10.2006. 03:52:07 »

Ja ne verujem, dan kao svaki drugi
Ali moja drugarica ga dozivljava skroz lichno, i svakog petka 13-og je potera maler (a to se desilo i danas)  priest

Sačuvana

* life is music , music is progressive *
mindspace
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Poruke: 134


« Odgovor #4 poslato: 23.10.2006. 21:03:37 »

I po meni je to dan kao i svaki drugi. E sad, zasto bas petak 13, sta je on u stvari... Na taj dan je papa (zaboravio sam koji), naredio pokolj templara, posto su postali suvise mocan red.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.933 sekundi sa 35 upita.