Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Povezivanje: Dimitrija Tucovica  (Pročitano 9160 puta)
REBBECKA23
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 3


« poslato: 04.08.2006. 13:43:43 »

pozdrav Pedja.zovem se Milan i hteo bih da se prikljucim lokalnoj bezicnoj mrezi.zivim u ulici d.tucovica 41.to je zgrada preko puta "sarulje".imam vidljivost na damu.skinuo sam program za daljinsko podesavanje parametara medjutim kad pokrenem run opciju javlja mi gresku.da li je to ok?javi mi na forum ili e-mail REBBECKA23(at)GMAIL.COM ili ako hoces da se cujemo i dogovorimo oko svega na mob.0644438452.hvala unapred i vidimo se.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 04.08.2006. 15:25:07 »

Milane, taj program koji si skinuo je namenjen za tehnicku podrsku u okviru nase mreze. Nemas neku korsit od njega ako nisi u mrezi.

Sto se umrezavanja tice, svako ko zeli da se poveze sa nama je dobrodosao.

Ako hoces da vidis kako je na mrzu, mozes se povezati na nas DC server. Uputstvo imas na http://wireless.uzice.net/uputstva/dchub/. Server je otvoren i za pristup preko Interneta tako da mzoes da se zakacis bez obzira na kom si provajeru. Tu mozes da chat-ujes sa ljudima na mrezi i raspites se za vise detalja oko povezivanja.

Nije problem da svratim do tebe da proverim kakav je signal. Treba da odes na nas sajt, preuzmes obrazac pristupnice, odstampas ga, popunis i dostavis mi. Obrazac imas na http://wireless.uzice.net/prijava.htm, a kada ga odstampas, mozes ga ubaciti u moje postansko sanduce u Crnoj dami, stan broj 84.

Da li vec imas opremu za bezicno umrezavanje ili tek treba da je nabavis? Ako imas, sta imas?
« Poslednja izmena: 31.03.2007. 02:56:10 Pedja » Sačuvana

DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #2 poslato: 04.08.2006. 17:02:10 »

U toj zgradi zivim i ja koliko se secjam Tongue

Shalu na stranu, znam o kome se radi, chovek ima notebook koji ima u sebi wifi karticu (to je onaj notebook Pedja shto sam ti prichao da sam uspeo da se zakachim na uzice.net preko njega). Verujem da bi bez ikakvih problema mogao da se zakachi na mrezu smile
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
REBBECKA23
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 3


« Odgovor #3 poslato: 06.08.2006. 09:31:24 »

IMAM INTEGRISAN WIRELLES U RACUNARU,KO STO RECE NEMANJA.SAD SAM PROBAO KONEKCIJU NA OBA LINKA IZ TVOG REPLY ALI NISTA,MOZDA SU PRIVREMENO NEDOSTUPNI?
DOGOVORICU SE SA NEMANJOM DA OVO ZAVRSIMO.
HVALA JOS JEDNOM.
Sačuvana
REBBECKA23
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 3


« Odgovor #4 poslato: 06.08.2006. 09:35:18 »

POSTO ZIVIS VEOMA DALEKO MORAMO OVAKO DA KOMUNICIRAMO.SALIM SE,SUTRA JE NEDELJA I POSTO NE RADIS ZOVEM TE NA MOB. DA OVO SREDIMO.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.775 sekundi sa 35 upita.