Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: О спасење Хришћана и нехришћана  (Pročitano 2105 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 08.11.2007. 08:29:50 »

http://www.svetosavlje.org/pastir/index.php?qa=1281

Господ је нама рекао да се само преко Њега спасавамо, јер је Он поднео жртву за нас, као своје пријатеље. Јер, хришћани, они који живе по Јеванђељу, не само да су спасени, већ се називају и Његовим пријатељима.

Да ли ће, на који начин, када и како, Он спасити и остале народе, који нису чули или имали прилике да сазнају, то је Његов а не наш посао. За нас људе, то је Света тајна. Ми не можемо рећи да ће се они спасити или да неће. Једино можемо рећи, и то са страхом Божијим, да Бог спасава кога хоће, када и како хоће. А за нас, као Његово стадо разумних оваца, Његова Црква и благодат у њој јесу права паша, то је Дом Очев и наша Отаџбина, небеска и земаљска. Толико нам је рекао.

Онио који никада нису чули за Њега, неће бити криви због тога што нису чули. Биће криви ако крше морални закон који је свим људима Бог уписао у срца. Тај закон сваком човеку, у свим народима и племенима земаљским, јасно говори шта је добро а шта зло. Сви ми имамо од Бога дану савест, и ту неће бити никакве забуне. Јер, на страшном суду ће све људе и народе Господ питати само једно: да ли ме обиђосте, нахранисте, посетисте у болници, затвору, да ли ми послужисте преко једног од ових малих?

о. Срба
Sačuvana

Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.467 sekundi sa 34 upita.