Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Moj izbor: laptop Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200  (Pročitano 3559 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 23.10.2008. 19:31:21 »

Kupovina novog računara me i raduje i smara. Volim da se ponovim, a ko ne bi voleo, ali pošto sam prilično škrt prema sebi, ne volim da se trošim, mada me u stvari najviše smara sama procedura analize ponude i birkanja. Izbor je raznovrsan i obično balavim nad više stvari, mada mi je žao da dam pare i za jednu.

Mada, kada je računar u pitanju, kada ga kupujem to znači da je dogorelo i da je ili stari crkao ili je stvarno vreme da se ponovim. Proletos sam zaključio da je moj stari laptop posle više od četiri godine prevaziđen. Disk mu je bio prepun a i prilično je usporio, zbog malo memorije, te je postalo jasno da ću morati da prežalim novce i zamenim ga.

Zamena je došla u vidu Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 a evo sada utisaka posle višemesečnog korišćenja


Pročitajte ceo blog zapis: http://pedja.supurovic.net/fujitsu-siemens-esprimo-mobile-u9200-moj-izbor/
Sačuvana

Led_Zeppelin
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Lokacija: Carina-Vračar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 92



« Odgovor #1 poslato: 24.10.2008. 06:59:16 »

Nije loše,takodje negde sredinom marta kupio sam,notebook Toshiba Satellite P200D-12F...
Pa Pedja,ako te ne mrzi pogledaj njegove karakteristike i reci sta misliš... Grin
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #2 poslato: 24.10.2008. 07:42:29 »

He he, kad te se setim pre koju godinu, ni sanjao nisi da ces imati u posedu takvu zver smile

Mene takav laptop ne zanima, to je za dekstop. Prenosno racuanr treba da mi radi jednostvniej poslova a pre svega da bude malih dimenzija i lagan, jer ga uvek nosim sa sobom, kao i kljuceve sto nosim smile
Sačuvana

Led_Zeppelin
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Lokacija: Carina-Vračar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 92



« Odgovor #3 poslato: 24.10.2008. 08:26:17 »

Pa imao sam skoro 6god stari desktop koji ne da je dotrajao nego... Grin slap Al kad sam uzeo sadsnji notebook stari racunar sam ostavio mojima da vezbaju... A dobio sam ga od matorih,za rezultate na fax-u... Grin
Jedina stvar koja mi je smetala pri kupovini u martu je ta sto je HD bio na 4200 rpm,da bih pre nekih mesecak dana slucajno otkrio,posto mi njegova kutija visi iznad glave,na specifikacijama,da je ustvari u njega stavljen HD od 5400rpm kapaciteta 250GB(verovatno sam uzeo neku upgrade-ovanu verziju)...Sto me je OBRADOVALO!
Ne znam,kako mi je to promaklo kad sam sve karakteristike i specifikacije znao napamet,al dobro...
Jedino me nervira VISTA...Ostalih zamerki nemam i nadam se da necu imati... Grin
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #4 poslato: 24.10.2008. 23:33:53 »

Вероватно си се забунио. Актуелне брзине дискова су 5400 и 7200 обртаја у минути. ТЕко да је 4200 било уопште у оптицају када си куповао рачунар.
Sačuvana

Led_Zeppelin
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Lokacija: Carina-Vračar
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 92



« Odgovor #5 poslato: 25.10.2008. 08:26:47 »

Nisam,specifikacije u vecini firmi za prodaju notebook-ova su navodili da ima hd koji radi na 4200 obrtaja,to su i navodili kao manu pri oceni notebook-a...
Te specifikacije su navodili kako na reklamnim sajtovima firmi(zvanicno),tako i u radnjama koje bih posetio...A za firmu u kojoj sam uzeo,na zvaničnom sajtu nije bila specifikacija obrtaja,tako da,kad sam dosao da kupim vec sam se bio pomiri sa tim da ima manje obrtaje,no ispostavilo se... Grin
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.818 sekundi sa 34 upita.