Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Horor na Plaži 2  (Pročitano 4523 puta)
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« poslato: 11.06.2007. 16:57:02 »

Stvarno, Spilberg i Lukas bi pare dali za ovakav prizor, a da ne moraju sami da ga prave u studiju. Nije ni čudo što Kusturica voli da snima po Užicu, u cilju što "reprezentativnijeg" predstavljanja Srbije svetu, naš grad koji to nije nudi mu obilje inspiracija i mogućnosti.






Obratite pažnju na ovu poludemoliranu trafičurinu levo. "Ko ju je postavio? Nemamo pojma!!!" Da zlo bude veće, na njoj je nalepljeno rešenje komunalnog inspektora da je vlasnik mora ukloniti , mislim da je rok bio početkom juna, ali ona i dalje postojano stoji, kano klisurina! Ne daj bože da sam ja parkirao auto, pa digli bi mi ga posle 2 sata! I da se razumemo, tu trafiku postavio je neko kome se može, nije to niko napamet uradio, u to mogu da se zakunem. Najzad, meni je sasvim dovoljno što na njoj piše "Politika" da se presavije tabak i dobro odere nosilac tog čestitog imena, pa posle neka oni jure kome su prodali trafiku.

A što se tiče pokojnog restorana "Plaža" (u narodu poznatijeg kao "Krmećak"), dve stvari mi nikako nisu jasne:

1. Taj objekat je čovek kupio pre par godina od "Sloge". Zar je vlasniku u interesu da to tako propada, veliki je to objekat, potencijalno profitabilan, na dobrom mestu?... Mislim, nije ga morao kupovati, to bi i tako i tako propadalo, bez da se čovek troši.

2. Kao i u slučaju Hounted house ne mogu da shvatim da grad (koji to nije) nema mehanizam da vlasnika natera da sredi ruglo, pogotovu što je u pitanju, da ga tako nazovem, "parkovski prostor". Pobogu, tu vodimo decu u šetnju, meni se klinjo žali neki dan da je sanjao neke utvare kako iskaču iz "krmećaka"! Sređujemo plažu, sadimo cveće, krešemo drveće, jedemo govna, a OVO nam stoji na sred te idile, stvarno ne mogu da nađem dovoljno odvratan izraz za objekat ovakvog izgleda.
Sačuvana

我不能帮助我们的印象是一个总理哑的人
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #1 poslato: 11.06.2007. 17:17:56 »

skoro sam i ja sa devojkom prosao pored krmecaka i ni meni vlasnik nije jasan,  ko god da je kupio taj objekat... bar nek puste neke koze da popasu travicu na terasi  icon6
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #2 poslato: 11.06.2007. 17:59:55 »

Na terasi drže neko tele od džukele, valjda im ono jadno nešto čuva, al još nije počelo da pase...
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.697 sekundi sa 35 upita.