Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Horor na Plaži  (Pročitano 7546 puta)
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« poslato: 28.10.2006. 23:41:13 »

Ni manje slike, ni više rugla! Ekstra eksterijer za post-apokaliptične filmove, a na samo 200 metara od Trga. Ovo nema nigde na svetu, samo kod nas i u Salvadoru! A ceo prizor upotpunjuje ona fabričetina u pozadini, koja ne radi brat-bratu 20 godina i plaši nam decu!



Slikano mobilnim, zato je slika malo nikak'a, ali nadasve poučna!
« Poslednja izmena: 26.09.2007. 21:08:57 Pedja, Reason: promenjen link do slike » Sačuvana

我不能帮助我们的印象是一个总理哑的人
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #1 poslato: 29.10.2006. 02:06:42 »

Скоро па к'о Пријпат у Украјини, пар километара од Чернобиља.  icon7
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #2 poslato: 29.10.2006. 02:51:10 »

Ali bukvalno svaki put kada prodjem tuda, prokomentarishem shta se nalazi pored sportskih terena, shetalishta...a i u centru grada!
Sramota...
Palo mi je na pamet da uzmem aparat i da krenem od dovarija, glavnom ulicom, do plaze...Osecam da bi napunio karticu vec do hotela Zlatibor...Mogu misliti shta bi bilo kada bi zashao u neku ulichicu sa strane.
Josh jednom kazem.... MALI SMO GRAD! KAO TAKAV, TREBALI BI DA BUDEMO KAO "CHASHA"! DA NAM SVE BLISTA I ODISHE LEPOTOM! NASH GRAD RUZE OVAKVE SITNICE, KAO SHTO SU KONTEJNERI, SMECE NA ULICI...

A najbolji lek za to je....novchana klempa! Lupish seljachini kaznetinu svaki put kada ostavi shut pored kontejnera..svaki put kada baci papir na ulicu..svaki put kada mu iz kontejnera ispada djubre i sl. Jedino se tako mozemo dovesti u red!
I stalno sam se pitao...zashto smo svi uvek tako fini, kulturni i obazrivi na te stvari kada se nalazimo u stranim zemljama. Izbegavamo da bacimo papiric i stisnemo ga u shaku sve dok ne dodjemo do kante.... A ovde piknesh papir u najblizi ugao i libo te pedu ...
Jadno!
Seljachine...dozovite se jednom vec!

Nije teshko biti fin! Tongue:P:P:P:P:P:P
Sačuvana
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #3 poslato: 29.10.2006. 02:55:34 »

Кренимо редом...

Прво, на страну то што је "контејнер" на лошем месту, Градска чистоћа је дужна да га испразни. Значи, јавашлук.

Друго, ја сам, што би се рекло, млађа генерација, али, шта је било у оној згради? Делује као неки социјалистички "индустријски погон?" God forsaken, наравно, али свакако да има власника?
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #4 poslato: 29.10.2006. 03:00:45 »

To je bila livnica Cvete Dabic! Koja sluzi da da bishi radnici ispiju koju litru rakije i ubiju vreme! Inache nema nikakvu funkciju....
A moze da se iskoristi kao odlichan prostor za mnoge stvari koje imaju nameru da grade i otvaraju na mestima na kojima ne treba da budu .. Ako me razumete .. Wink
Sačuvana
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #5 poslato: 29.10.2006. 03:17:05 »

Ма локација је одлична за милион ствари... Почев од неког фенси ресторана-кафића-пицерије, теретане, па до неког локалног снобовског country club-a... или терена за мини голф... Факат овом граду фали много ствари...
Sačuvana

klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #6 poslato: 29.10.2006. 06:44:07 »

Ma idi, bre, kukaju (gradske vlasti) kako nema mesta za bazen, a vidite da mesta ima sasvim dovoljno. Još sad i Frotex ne radi, cela fabrika zvrji prazna. Mislite li da će ono neko da kupi? Nema šanse, pa to je sve bezvredno. dakle, dve-tri implozije, i eto mesta koliko hožete, u centru!
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #7 poslato: 29.10.2006. 08:14:33 »

(at)klackalica: Nije to bash tako jednostavno...ali naravno nije i neostvarivo. Velikim delom si i u pravu....................
Ma shto se i ja nerviram...kao da ce neko saslushati shto imam da kazem..ili kao da ce neko uvaziti nashe zelje..
Mafija je to!
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #8 poslato: 26.09.2007. 17:46:24 »

Morao sam da preorganizujem galerije na Fotopic-u, pa se slika gore ne vidi. Izvinjavam se, evo slike.



Datum na slici nije dobar, žuri godinu dana, slikano je 2006. Izgleda da sam dobro setovao aparat smile

Bilo bi dobro ako bi mogao urednik da prepravi link ka slici na mojoj prvoj poruci u ovoj temi, a ovu poruku neka onda briše.
Sačuvana

我不能帮助我们的印象是一个总理哑的人
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.895 sekundi sa 36 upita.