Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2]  Sve
  Štampaj  
Current Topic Rating: ***
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Hotel Palas - Užas u centru grada  (Pročitano 23225 puta)
Speedy
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 170



« Odgovor #25 poslato: 23.01.2009. 02:38:14 »

Chesto prolazim pored Palasa i primetio sam da s`vremena na vreme ispred bude parkiran auto ili auti sa stranim tablicama. E sad kako ti isti stranci reaguju na ovo? To mi nikako nije jasno. zashto se jednostavno ne okrenu i odu negde, recimo u hotel Zlatibor koji je koliko toliko chini mi se bolji od ovog. Da se meni desilo ovako neshto ja bi pre izashao iz ovog nazovi "HOTELA" i spavao u kolima nego da prezivljavam horor! I dalje kazem kako nekoga nije sramota da ovo izdaje kao hotelsku sobu! SRAMOTA I RUGLO U CENTRU GRADA! Mislim da ovo treba prijaviti nekoj od inspekcija, a siguran sam da bi neke bile zainteresovane za ovo! Ja shvatam da bi zatvaranjem neki ljudi izgubili posao ali mislim da bi se nashao chovek i ivestitor koji bi ovo mogao da pretvori u neshto shto bi lichilo na hotel! A moramo priznati da je i lokacija krajnje atraktivna tako da bi se ove prostorije mogle iskoristiti i u druge svrhe kao i nova radna mesta.
Sačuvana
immigré
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 250


« Odgovor #26 poslato: 23.01.2009. 03:29:15 »

Ostali ste zivi.I to je nesto Grin
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #27 poslato: 23.01.2009. 03:40:08 »

Не могу да верујем да овакву "услугу" неко може да наплати, ужас.
На Златибору за 30-40 евра бираш апартман у коме ћеш да преноћиш, ово је за Ужице велика срамота!!!
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #28 poslato: 23.01.2009. 04:08:44 »

Pa nista...Svi smo konstatvali da je soba u hotelu uzasna,da je hotel sramota i bruka,da je bolje spavati u parku na klupi nego u takvoj sobi...i sta sad?
Mislite li da ce se stanje promeniti ikako?
Veci bi efekat bio postignut da je gospodin prosledio slike svim stampanim medijima sa sve slikama..Valjda bi se neko tada mozda i postideo,i mozda...mozda nesto uradio po ovom pitanju.
Mislim da i hotel Zlatibor nije u nekom boljem stanju..deluje mi nekako zapusteno..
Na zalost ceo grad je postao nekako ucmao i nesredjen.I kad ne dodjem na duzi period u Uzice,iznenadim se da se u gradu nista nije promenilo(pitam se zasto uopste i ocekujem neke promene)...i ne samo sto se nista ne menja,vec i ono sto postoji ne odrzava se vec propada.
Sramota je da grad nema odgovarajuci hotel..vec ako se zadesis u gradu i zatreba ti hotel,moras da odes na Zlatibor da bi prenocio!
Sačuvana
veliki.hejter
početnik
*
Ime i prezime:
Veliki Hejter
Mesto: Srbija
Država: Srbija
Poruke: 3


« Odgovor #29 poslato: 23.01.2009. 06:42:51 »

Pozdrav,

nismo se usudili da idemo na Zlatibor jer smo sumnjali da je prepun (verovatno smo bili u pravu). To je bilo nekoliko dana pred novu godinu. Šta je tu je, to je samo još jedno loše iskustvo, a temu možete zatvoriti, rekao sam što sam imao.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #30 poslato: 23.01.2009. 20:22:00 »

Poslao sam pitanje gradskoj upravi u vezi ovog slucaja i dobio sledeci odgovor:

Citat


Postovani gospodine,

Povodom Vaseg pitanja od 22.01.2009.godine, u vezi hotela ''Palas'' i stanja u kome se nalazi, odgovaramo Vam da, na zalost, nema pravne mogucnosti za intervencijama inspekcijskih sluzbi koje su u nadleznosti Grada. Problemi na koje ste ukazali, i koji su evidentni, nalaze se u delokrugu rada republickih inspekcija (sanitarna, turisticka, trzisna) i jedino one mogu reagovati na Vase primedbe. Uz ovaj odgovor zelimo da Vam se zahvalimo na interesovanju i reagovanju na ovakve pojave u gradu.

Informativna sluzba grada Uzica

Sačuvana

krle_ue
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
КРЋА
Mesto: УЖИЦЕ
Lokacija: Росуље
Država: СРБИЈА
FaceBook: ima
Poruke: 86




« Odgovor #31 poslato: 23.01.2009. 20:45:41 »

е кукала им мајка...
Sačuvana
Svesna
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Vesna Hlubek
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska
Država: Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 286



« Odgovor #32 poslato: 25.01.2009. 08:42:04 »

Jos crnji horor od hotela je odgovor nase opstine !!! Sta sad , mi nismo nadlezni , hvala sto ste zainteresovani za stanje u nasem gradu , ali bas nas briga , to je sramota republike ? Ne mogu da verujem da je ovakav odgovor mogao iko pametan da napise ? Da li je problem sto republicke i gradske inspekcije komuniciraju putem golubova pismonosa a sad im trenutno uslovi za letenje nisu odgovarajuci ? Bruka i sramota jos veca nego ovo u hotelu !  slap
Sačuvana
daffy
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Dusko
Mesto: Grad
Lokacija: Dvorac
Država: Duskolonija
Horoskop: Strelac
Poruke: 1300


« Odgovor #33 poslato: 25.01.2009. 09:03:07 »

pa dobro samo ih prijavite kod ovih republickih oni isto imaju kancelariju u uzicu kolko sam ja cuo
Sačuvana
Svesna
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Vesna Hlubek
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska
Država: Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 286



« Odgovor #34 poslato: 25.01.2009. 09:10:23 »


pa dobro samo ih prijavite kod ovih republickih oni isto imaju kancelariju u uzicu kolko sam ja cuo
[/quote
Pa to i jeste najgore od svega sto inspekcije [ i gradska i republicka ] rade u istoj zgradi ! Zar je hotel samo bruka gradjana ovoga grada a ne i gradskih sluzbi pa ne mogu da reaguju ni toliko da proslede prijavu kolegama koji su nadlezni a sede ukancelariji pored ?
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #35 poslato: 25.01.2009. 17:44:30 »

Mora da je pismonosha na bolovanju... I to vishemesechnom  : ))))))

Kakva li je situacija u veselom sivonji da mi je samo znati? Prichashe da su i njega neshto sredjivali, tamte, vamte, al boga pitaj shta se unutra nalazi.
Sačuvana
jjeelleennaa
E da,.......................
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Čačak
Lokacija: kod medicinske
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 1044


Dodji k' sebi dok jos imas kome!


« Odgovor #36 poslato: 25.01.2009. 20:02:38 »

O kakvim inspekcijama pricate? Izadju samo da naprave recimo zapisnik i od ta posla nema nista. Ti koji privatizuju hotele imaju jaku poledjinu.

Intresuje me da li su reseni imovinsko-pravni odnosi hotela?

U Čačku recimo hotel Beograd, koji se nalazi u centru grada, nisu mogli da renoviraju dok nisu resili problem sa naslednicima vlasnika zemlje. Tek posto su sa njima sklopili dogovor mogli su da ga  renoviraju. Sto je i uradjeno prosle godine, sve komplet i spolja i unutra. A do prosle godine sobe su bile ocajne, ali opet u malo boljem izdanju nego u Hotelu Palas.
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #37 poslato: 25.01.2009. 21:53:59 »

Haha, mogli bi mi da se udruzhimo da uletimo kesh za nekoga da uzme sobu na noc.... A on da proshvrlja malo i da uslika Cheesy

Shto reche jjeelleennaa nema od tog posla nishta... Zauvek cemo biti taoci privatnika gladnih love! Ebga...

Sačuvana
coje_ue
provereni korisnici
novajlija
*
Pol: Žena
Mesto: Sevojno
Država: Srbija
Horoskop: Škorpija
Poruke: 1


« Odgovor #38 poslato: 30.01.2009. 16:38:57 »

Zaista je zalosno, ali ako je nama za utehu, situacija u celoj Srbiji je takva. Generalno svi drzavni hoteli, a mnogi iako su privatizovani, su u ovakvom ili gorem stanju. Privatizacije u usliznom sektoru je jako lose odradjena i nije zavrsena, a inspekcija kad bi krenula mogla bi redom, hotel po hotel. Imala sam priliku da putujem po celoj zemlji i uverim se. To je jedan zacarani krug - niko ih bez preke potrebe ne posecuje jer su takvi, oni su takvi jer se nema para za renoviranje i iskoriscenost kapaciteta im je stravicno niska i tako u nedogled. Problem Uzica je utoliko veci sto je blizu Zlatibora, pa se retko ko odlucuje za grad umesto pomenutih apartmana na planini. I tako, tema je vrlo ozbiljna i kompleksna, al ponavlam, Palas je samo jedan od stotine takvih, na zalost.
Sačuvana
brrista
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Branko Ristanovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Nemanjina
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 48


WWW
« Odgovor #39 poslato: 24.04.2009. 19:41:00 »

Ja sam mislio da Palas ne radi odavno i koliko znam ceka se vec dugo dozvola od Grada da se hotel renovira komplet.
Situacija u hotelu Zlatibor je bolja, nekoliko spratova je renovirano komplet i sobe su pristojne.
Nije mi samo jasno sto ovog coveka nisu poslalu u hotel Zlatibor da prenoci??
Sačuvana
Stranice: 1 [2]  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.369 sekundi sa 36 upita.