Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2]  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Crvena Zvezda  (Pročitano 14210 puta)
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #25 poslato: 09.08.2009. 07:06:59 »

Cestitke mojim ljubimcima na prikazanoj igri i borbenosti u mecu kvalifikacija za UEFA kup protiv Dinama iz Tbilisija.
Svima onima koji su "znali" da ce Zvezda ispasti zapusili su usta.Momci koji su igrali pruzili su primer kako treba igrati za svoj klub smile
A Grobarima je Apoel pokazao koliko su veliki i jaki i spremni za Ligu Sampiona Cheesy
Sačuvana
vljubinkovic
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Vladimir Ljubinkovic
Mesto: Jakovo
Država: Srbija
Poruke: 3


« Odgovor #26 poslato: 10.01.2010. 06:27:48 »

posto vidim da se na ovom topic-u okupljaju navijaci Zvezde iz uzickog kraja,zanime me da li ovd e ima starijih navijaca ZVezde koji su isli na utakmice 80-tih i 90-tih godina kada su igrane istorijske utakmice C.Zvezde?
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #27 poslato: 06.01.2012. 02:04:37 »

tesko ko ce da ti odgovori na pitanje haha smile!Evo ja cu ko Vulosava posle skoro 2 godine da kazem nesto o tome kako sam razocarana kako su gradjani Uzica tzv FF tabali navijace Zvezde...Jastvarno ne razumem kako (respect Slobodi volim je i postujem FF) oni mogu da sanjaju o tome da se mere sa Zvezdom i njenim navijacima??Alo bre!!!To su svetski sampioni,klub koji je osvojio trofeja koje Sloboda moze samo da sanja..Sta kome smeta ako neko voli Zvezdu?Ne razumem stvarno..Abtw bila sam na utakmici Sloboda-Zvezda i mogu da konstatujem da je lep stadion i tako.. smile..nije lose bilo Wink
Sačuvana
Stranice: 1 [2]  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.806 sekundi sa 35 upita.