Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Danas Veciti derbi! (fudbal)  (Pročitano 1828 puta)
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« poslato: 01.04.2006. 17:48:35 »

Fudbaleri Crvene zvezde ulaze u 126. večiti derbi sa velikom prednošću od sedam bodova u odnosu na ekipu Partizana.
U 23. kolu Meridian Superlige Zvezda je pobedila podgoričku Budućnost rezultatom 4:0, dok je Partizan u Kuli igrao bez golova.
Pobede u subotnjim utakmicama ostvarile su i ekipe Voždovca, Zemuna i Budućnosti iz Banatskog Dvora.



PS.E pa nadam se da ce pobediti Partizan!  :wink:
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #1 poslato: 01.04.2006. 17:56:54 »

Bio sam vatreni navijach partizana .. ishao na utakmice ..navijao ... ludovao.. huliganio ...
Ali iz jednog razloga ... sam prestao da idem na ta sranja ...
Derbi me sada interesuje ko lanjski sneg ..
Naravno da cu ga pogledati ako bude prenos .. ali mi ni na kraj pameti nije da se nerviram i ludim oko toga ..
Kupovanje utakmica, rasulo u upravama, shorka navijacha van terena a i u terenu, rizikovanje zivota na svakoj utakmici na koju odem.. strepnja da li ce mi neko izbiti oko... bubrege, slomiti zube, nos...da li ce mi neka kamenica koja leti u vazduhu rascopati glavu, da li ce me uhapsiti i tuci samo zato shto sam u grupi navijacha... neka to mi vishe ne treba ...
Dovoljno sam utakmica isposhtovao u zivotu .. vreme je da ovakve utakmice pochnu da se gledaju na tv-u smile
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.094 sekundi sa 34 upita.