Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Danas Veciti derbi! (kosarka)  (Pročitano 2752 puta)
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« poslato: 01.04.2006. 17:50:30 »

Košarkaši Crvene zvezde u subotu od 19 časova uz direktan TV prenos na B92 gostuju večitom rivalu Partizanu u hali “Pionir” u okviru 12. kola Goodyear lige.

Biće to ukupno 168. večiti košarkaški derbi u prethodnih 60 sezona. U dosadašnjim duelima Partizan ima 84 pobede, Crvena zvezda 78, a pet mečeva završeno je nerešeno.

U regionalnom takmičenju ovo će biti četvrti derbi. Prošle sezone u prvom nastupu Partizana u Goodyear šampionatu odigrana su tri meča od kojih je Zvezda slavila u jednom.

Najviše derbija odigrano je u okviru domaćeg prvenstva – ukupno 123, gde su crveno-beli slavili 58 puta, crno-beli 60, a pet duela zavšeno je nerešeno.

U plej-ofu takođe vodi Partizan 19-12, dok je odnos u mečevima u okviru domaćeg Kupa 7-3 za Crvenu zvezdu.

PS. o5 Partizan pobedjuje (sigurno)!!
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #1 poslato: 01.04.2006. 18:08:30 »

E ovo bih vec mogao da idem da gledam .. ali kao shto rekoh u postu za derbi u fudbalu...smuchila mi se strepnja od kojekakvih stvari koje donose ovakve utakmice ...
Naravno da bih do0shao na utakmicu totalno neupadljiv i bez ikakvih shalova, dresova, kapa i sl. ,verovatno bih se namestio negde u u kopu na juznoj tribini i bodrio svoj klub. Ali bih isto tako odmah posle utakmice se pokupio i izashao napolje i otishao sasvim drugim putem od navijacha ...

Zelim popedu partizanu .. ali i ako ne pobedi nece me to tangirati smile
Sačuvana
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #2 poslato: 01.04.2006. 19:54:27 »

Deset godina sam igrala basket..... otac i brat bivsi sportisti.... Zaista mi je malo muka od sporta.... Pa, i taj derbi.... Ni ranije dok sam trenirala nisam se lozila na takve dogadjaje... Sada se igra losa kosarka, pre je bilo mnogo kvalitetnije... Tako da derbi necu sigurno gledati...   :wink:
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #3 poslato: 01.04.2006. 23:36:36 »

narawno i ja sam se bavila nekad davno kosarkom.. ali jos uvek imam zelju da igram basket!! nekako mi je ostala ta zelja da nastavim.. mozda nekad o5..
ali tekmu cu gledati ciku! uz sokic i chips! Cheesy

PARTIZAN!!!!!!!!!!!!!!!
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #4 poslato: 03.04.2006. 20:35:41 »

I naravno pobedila je Zveda i to ubedljivo..... Mirche nisi morala ni da navijash, vidish da sa Zvezdom nema zezanja.........  Cool
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #5 poslato: 03.04.2006. 21:01:53 »

Citat: "Drogoljub_UE"
I naravno pobedila je Zveda i to ubedljivo..... Mirche nisi morala ni da navijash, vidish da sa Zvezdom nema zezanja.........  Cool


Dragoljupche.. joooooooooooooj spalicu ti shal!:P hahahah Tongue
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.956 sekundi sa 35 upita.