Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6
  Štampaj  
Current Topic Rating: ****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Ponovo tucha navijacha Zvezde  (Pročitano 35695 puta)
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #25 poslato: 10.12.2007. 07:26:39 »


(at)Pedja: Starla je prichala za 113. derbi. Bar mislim tako smile


Vidis kako ti znas sta ja mislim smile.I da mislila sam na 113 derbi.
Sačuvana
Rašo
urednik
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« Odgovor #26 poslato: 10.12.2007. 15:38:59 »

B92



Funkcionerima CZ pritvor do 30 dana

Drugo opštinsko tužilaštvo u Beogradu donelo je u nedelju u jutarnjim časovima rešenje o sprovodjenju istrage i rešenje o odredjivanju pritvora do 30 dana trojici funkcionera fudbalskog kluba Crvena zvezda i delegatu na meču sa Hajdukom iz Kule, jer nisu preduzeli zakonske mere za sprečavanje nereda na utakmici.

Pritvor je noćas odredjen generalnom sekretaru Crvene zvezde Zoranu Damjanoviću, direktoru stadiona Miodragu Ćoroviću, komesaru za bezbednost Crvene zvezde Novici Mijuškoviću i Radetu Popoviću, delegatu na utakmici 2. decembra na kojoj je posle tuče navijača napadnut pripadnik MUP-a, što je policija označila kao pokušaj ubistva.

Dežurni istražni sudija Drugog opštinskog suda u Beogradu Katarina Obradović Baklaja izjavila je agenciji Beta da se oni terete za izvršenje krivičnog dela - teško delo protiv opšte sigurnosti.

"Doneto je rešenje o sprovodjenju istrage i rešenje o odredjivanju pritvora, a pritvor može trajati do 30 dana. Saslušanje je počelo u 16 sati, a rešenje je doneto 50 minuta posle ponoći", rekla je Obradović Baklaja.

Funkcioneri Zvezde i delegat privedeni su 7. decembra.
Sačuvana
lakshmi mital
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
ivan veselinovic
Mesto: uzice
Lokacija: senjak
Država: srbija
Horoskop: Vaga
Poruke: 192


« Odgovor #27 poslato: 10.12.2007. 17:41:55 »


Ja ne znam stvarno gde si to procitao....
Lepo pise:"sigurno ne ocekujem ono sto ocekujem od navijaca partizana,koji su pre neku godinu ubili decka raketom".
Sto u prevodu znaci da nisam ocekivala takvo ponasanje od navijaca zvezde.
Svako nasilje osudjujem,samo sam htela da kazem da je i tada trebalo uhapsiti par ljudi kad je ubijen taj momak.Ako si me pogresno razumeo,zao mi je...


Stvarno , pogrešno sam te interpretirao , izvinjavam se.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #28 poslato: 11.12.2007. 01:36:00 »

Oprosteno ti je,i ja sam cesto brzopleta smile
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #29 poslato: 11.12.2007. 02:15:31 »

kakav govor mrznje, citaram  smile

Citat
Lepo pise:"sigurno ne ocekujem ono sto ocekujem od navijaca partizana,koji su pre neku godinu ubili decka raketom".
Sto u prevodu znaci da nisam ocekivala takvo ponasanje od navijaca zvezde.


hehehe da stavrno neocekivano, nisu ni navijaci zvezde demolirali ceo voz kada su isli u bukurest, a da nisu to bili navijaci zvezde koji su  demolirali hotel u norveskoj na gostovanju zvezde u prethodnom ucescu u UEFA ligi hehehehe. mozda ne mislimo na iste navijce zvezde starla  
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Kojoks
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nebojsha Kojovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Vaga
Poruke: 390




« Odgovor #30 poslato: 11.12.2007. 02:21:11 »

Zamisli te ljudi da je uhapshen i delegat na utakmici, pa shta je on chovek kriv, shta on ima sa publikom to meni nije jasno kad je delegat duzan da u ograjdenom prostoru (ne tribinama i terenu mislim na stazu) bude sve kako treba on nema nikakve veze sa gledaocima, pa shto onda nisu uhapshene sudije utakmice akocemo ovako kako oni postupaju.Ja sam fudbalski sudija i znam da je delegat duzan da proveri da li su igrachi registrovani u fudbalskim savezima kako treba i da li je utakmica prijavljena MUP-u, ako jeste onda moze da se igra, pa ovde je policija jedini krivac za sve ovo shto se desilo, mada mislim da je sve ovo nameshtaljka da se razbiju Delije na manje grupe navijacha, kao shto se to desilo da Grobarima.  
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #31 poslato: 11.12.2007. 02:37:25 »

upravu si delageat treba samo da proveri i zabelezi ako nesto nije kako treba, nece on licno pregledati gledaoce ( nisu svi navijaci) ...

inace mi smo skloni kontradiktornostima, kada se na stadion unese svasta nesto onda je policija kriva i obezbedjenje na stadionu, kada je kontrola rigorozna onda se opet zamera. kao sto su na B92 komentarisali kako je kontrola na zvezda - bolton bila rigorozna i kako je bilo previse policije... ne razumeme... a u fudbalu su nam kako izgleda sev ludaci, lopovi, i nemaci pojma...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #32 poslato: 11.12.2007. 04:27:36 »

"govor mrznje"...da ne radis ti na B82 fon Tongue
Sta su oni demolirali na strani to me ne interesuje.ja znam da sam do sada mogla da odem na svaku utakmicu zvezde,da sednem na zapad ili jug,sa drustvom,i da me niko ne dira.Uvek su imali super koreografiju,navijanje fantasticno,atmosfera za respekt.
Slozila bih se sa Kojoksom...Sama cinjenica da su na sever poslali starijeg coveka,sa sve pistoljem i motorolom deluje mi kao debilan potez.Sta mislili su da ga nece provaliti,sta li?
Rekla sam i verujem da je sve ovo zbog pesmica,prozivanja Jocica sa tribina...
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #33 poslato: 11.12.2007. 07:09:22 »

Posle toliko vremena moram da se javim i da kazem samo jedno....

Jasno je da je sve ovo shto se dogodilo na nashoj Marakani jedinstvena poruka i zamisao "nasheg ministra" koji nije mogao da nas trpi iako smo svaku utakmicu "mislili" na njega...... a ne zaboravimo i Koshtunicu, ni on nije daleko od ove zavere... blizu je, samo se krije kao i uvek do sada iza ledja drugih......

Policiji nije mesto na severu..... idite na Kosovo dokona bando, tamo ste potrebniji..... !!!
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #34 poslato: 11.12.2007. 07:47:00 »

Policija je i vishe nego potrebna na stadionima. Sve dok se ne budemo kultivisali i ne budemo ponashali na sportskim deshavanjima kako treba, policije treba da bude.
Da nema policije, na ulicama i tribinama bi se posle svake vece utakmice vodio mini rat... Vodi se i sada ...a kamoli bez policije.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #35 poslato: 11.12.2007. 07:59:59 »

Kako policija kultivise??Pendrekom?Nisu nista pametniji od konja koje jasu...
ooops,sorry...opet jezik mrznje Tongue.
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #36 poslato: 11.12.2007. 08:03:27 »

NIgde nisam pomenuo da policija treba da kultivishe narod. Daleko od toga. Ne zelim ni da nzam kako bi to bilo smile
 Ali kada te lupe po dzepu..ima da se kultivishesh automatski.
A policija ce vremenom neprimetno nestati sa sportskih terena...
Sačuvana
Kojoks
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nebojsha Kojovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Vaga
Poruke: 390




« Odgovor #37 poslato: 11.12.2007. 08:17:04 »

Ma po dzepu nema nishta, shta ako je neki ,,tatin sin,, pa mu je lako da plati, ovako kad ga dohvate malo pendreci bice njemu sledeci put da bije policajca u civilu, meni je iskreno zao ovog delegata chovek ni kriv ni duzan naeba.Mada se ovakve stvari ne deshavaju samo kod nas u 2 dnevniku su spomenuli neku tuchu navijacha (ne znam tachno gde) gde je opet policajac izvukao deblji kraj, chak je vest bila da ce policajac mozda ostati invalid do kraja zivota, jer mu je napukao jedan kichmeni prshljen.  
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #38 poslato: 11.12.2007. 08:24:35 »

(at)Kojoks: Policija pendreka od kada ja znam za sebe. Pa me zanima kako to do sada nisu nishta postigli po tom pitanju osim shto su navijachi josh agresivniji.
Sačuvana
Kojoks
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nebojsha Kojovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Vaga
Poruke: 390




« Odgovor #39 poslato: 11.12.2007. 08:29:28 »

Ma Tope ovo nije grupa navijacha, kako sebe nazivaju, ovo je grupa naduvane i drogirane bande koja sebe naziva delijama, a nisu ni D od pravih Delija, mada si upravu koliko ih god tukli to ce biti sve gori i gori.Nema vajde ni za jedno ni za drugo (po dzepu i batinama).  
Sačuvana
Kojoks
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nebojsha Kojovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Vaga
Poruke: 390




« Odgovor #40 poslato: 11.12.2007. 08:31:25 »

Tope ajmo uzivo na mrezi da raspravljamo poshto poruke izlaze jedna za drugom hehehehe, a mogu se nakachiti svi koji hoce adresa ima je dc.uzice.net
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #41 poslato: 11.12.2007. 08:37:27 »

Ne pravim veliku razliku izmedju huligana i, kako kazesh, grupe naduvane i drogirane bande. Da li to bile 'Delije' da li 'Grobari', ili 'Firma'...svejedno...
Sačuvana
Kojoks
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nebojsha Kojovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Vaga
Poruke: 390




« Odgovor #42 poslato: 11.12.2007. 08:43:04 »

Pa da sve je to isto samo su drugi nazivi.Navijach je sasvim neshto drugo nemozesh meshati navijacha i huligana mada oni misle da su jedno shta im mozesh.
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #43 poslato: 11.12.2007. 15:15:18 »

Nigde nisam pomenuo da muriji nije mesto na stadionima. Bash naprotiv, treba tu da budu ali ne na Severu i to bash u kopu navijacha naoruzan. Shta ce on tu???
Da nije mozda hteo da navija ali ga odala "motorola" pre poluvremena???
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #44 poslato: 11.12.2007. 15:54:11 »

Chovek radi svoj posao. Druga bi stvar bila da je bio u uniformi. Ovako nema shta da mu prigovorite. Kud bi da nemaju svoje ljude na tribinama...
Samo se pitam shta je to moglo toliko da isprovocira navijache da ga napadnu....
Sačuvana
ZEKA FILM LaFonten
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 181


« Odgovor #45 poslato: 11.12.2007. 21:21:52 »

A STA BI O SVEMU TOME REKAO AKIRA KUROSAVA
Proslavljeni japanski reziser u svom kultnom filmu "Rashomon" razvija interesantnu pricu neposrednih svedoka i aktera jednog zlocina. Svako od njih ima svoju pricu. Medjutim istina je samo jedna. Pocinjen je zlocin. Nemam pretenzije da pomutim slavu legendarnog Kurosave ali cu pokusati da citaoce i komentatore ovog stiva stavim u nekoliko mogucih veoma neugodnih situacija pa neka sami sebi odgovore kako bi oni tada reagovali.

Situacija prva: Nalazite se na koncertu kamerne muzike u Kolarcu. Sedite u prvom redu sa ljubavnicom. Oko vas sve sam kulturan svet. U jednom momentu ulece covek u civilu i pocinje da vas snima kamerom. Da li cete da mu doviknete "bravo paparaco" ili cete uz psovke pokusati da mu otmete ili razbijete kameru?

Situacija druga: Sedite sa svalerkom kod Tri sesira. Za susednim stolom galami polupijano drustvo. Opet ulece ovaj u civilu i kamerom snima situaciju. Da li cete da ga samo opsujete lil cete da ga potegnete stolicom, flasom ili pikslom? Ako vi necete ovi za susednim stolom verovatno hoce.

Situacija treca: Obijate trafiku. Opet ovaj u civilu sa kamerom. Da li mislite da je on slucajni prolaznik koji snima znamenitosti grada ili da je on policijski dousnik? Da li cete da ga potegnete kamenom ili cete, ako niste sami, pokusati da mu otmete i unistite kameru i da ga usput dobrano izbubecate?

Situacija cetvrta: Nalazite se na severu ili na jugu Marakane, svejedno, medju pijanim i razularenim navijacima. I dogodilo se upravo to sto se dogodilo. Vi niste ucestvovali u svemu tome i uspeli ste opet da sacuvate zivu glavu. Reakcija razularenih pijanih navijaca sigurno da nije bila normalna. Ali je svakako bila ocekivana. Poslati coveka u civilu sa kamerom da izbliza snima huligane ravno je provokaciji. Taj ko ga je poslao morao je biti svestan posledica. Ako nije onda ko drzi njega i njemu slicne u policiji? Da li ste bas sigurni da nije mogao da vas pogodi neki zalutali metak? Jer obicno stradaju nevini. Opasna je to provokacija gospodina resornog ministra!

Epilog: Taj pritvor osumnjicenih za tesko krivicno delo protiv opste sigurnosti je sasvim po zakonu. Ali ima nesto sto predsedniku vlade srecu kvari. Sta ce on preduzeti zbog teskog krivicnog nedela protiv opste opasnosti koje su pocinila ovlascena lica iz MUP-a, na celu sa nadobudnim resornim ministrom, koja su poslala policajca u civilu na severnu tribinu Marakane da iz blizine snima razularene navijace iako su oni morali znati da ce tako izazvati incident sirih razmera? Tada je doslo do brutalnog napada na policajca ali i do upotrebe vatrenog oruzja! Tom prilikom samo igrom slucaja niko nije poginuo. Isto bi bilo da su coveka gurnuli u kavez da iz blizine snima medvede a da nisu predvideli medvedju reakciju. Nije da to nisu znali vec su ocigledno namerno zrtvovali policajca kako bi isprovocirali incident koji je mogao da se zavrsi smrtnim posledicama. Naravno da je za neocekivati da tuzilastvo i sud pojure i odgovorne iz MUP-a ali se namece pitanje da li ce premijer smeniti resornog ministra? Naravno da nece, ne pada mu na pamet. Razumem da se on sada intenzivno bavi problemom Kosova ali postoje i druge nemile stvari, koji se ovih dana dogadjaju u drzavi, ciji su protagonisti potpredsednik vlade i pojedini ministri iz DSS, NS, DS i G17; placljivi Djelic, drcni i samovoljni Dinkic, bezobrazni Bubalo, nadobudni Jocic, domace nevaspitani Ilic...
Macak na krovu, misevi po kuci kolo vode a pred kabinetom igra mecka!
Sačuvana

FERIZAM
U zavrsnici lakih figura
najjaci su konji i lauferi.

By Zeka LaFonten
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #46 poslato: 11.12.2007. 23:03:48 »

Bravo za objasnjenje, svaka chast. smile

Bash onako kako i ja gledam celu ovu situaciju iz koje izvlachim neshto shto svi znamo odavno a to je chinjenica da je napad uvek bio najbolja odbrana. Nemocni politichari "uznemireni" vec duze vreme prozivanjem i pljuvanjem na njihove odluke i stavove, koje realno nemaju veze sa vezom, pokushavaju da nas udalje sa stadiona uzimajuci nam prvo zastave a zatim i naprave ludim za ono shto se dogadja.
Mogu nas skloniti sa stadiona ali nikada ne rastaviti jer kao shto sam vec negde pomenuo, plashe nas se jer smo JEDINA najbrojnija organizovana grupa u nashoj zemlji. Pokushavaju da dobiju dugogodishnji boj koristeci razne vec poznate naprave ali u boju si jachi samo ako si brojniji a mi to i jesmo.
A za opeklog gospodina Trajkovica samo jedna definicija> Maloumni pandur koji u svom sluzbenom zanosu zeli da dobije "chvarak" vishe na ramenima.
E na shta su ljudi sve spremni zbog unapredjenja..... ne verujem...... !!!
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #47 poslato: 12.12.2007. 00:29:23 »

Chekaj... To znachi da ni jedan drugi navijach ne sme da se usudi i da na tribinu unese kameru ili fotoaparat..da ga ne bi bakljadisali. Jel treba i ja isto da ochekujem ako zelim da snimam navijanje sa juzne ili severne tribine? Zbog chega je on( drot) toliko 'malouman' ako je poneo kameru, kada stotine oko njega takodje snimaju.
Nemojte misliti da branim nekoga.. samo realno gledam na stvari.
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #48 poslato: 12.12.2007. 00:38:01 »

Vojdza brate znam da realno prichash ali nisi dobro obaveshten. Bila du dva pandura, jedan je snimao sam sa strane blizi istochnoj tribini a drugi (Trajkovic) je bio u samom kopu od pochetka utakmice naoruzan i sa motorolom koja ga je i odala i nije nosio nikakvu kameru.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #49 poslato: 12.12.2007. 01:21:48 »

Nekako uvek politicke promene  krenu sa severa.Setimo se Milosevica i pesmice:"Spasi Srbiju i ubij se..."koja je krnula sa severa Marakne.Sad kad se u pesmama pominju aktuelni vrsioci vlasti,mislim da ih hvata panika...
Ljigavstine koje izmisljaju o Delijama kao ljudima mafijasima koji diluju drogu,i ko zna sta jos,smesne su.Sve je ovo iscenirano,rekla sam to vec.
Ne bi me cudilo i da je sve priprema za preuzimanje Miskovica,tj. njegove kupovine kluba.
Zao mi je coveka(pandura),ali on je bio samo obican lutak u predstavi,i zamalo da to plati zivotom.
Zvezda nikad nije bila niti ce biti rezimski klub!!!!! smile
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.059 sekundi sa 36 upita.